Upresniť parametre
Woody Puzzle na doske - Dopravné prostriedky Woody Puzzle na doske - Dopravné prostriedky
Woody Puzzle na doske - Dopravné prostriedky

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malých vodičov a pretekárov. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami obsahujú rôzne dopravné prostriedky. Obrázky sa budú páčiť každému malému dieťaťu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká Woody Puzzle na doske - Dopravné prostriedky
Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká

Kocky sa dajú skladať na seba i do seba a majú niekoľko funkcií. Každá kocka obsahuje otvor, do ktorého sa vkladá kocka príslušného tvaru a farby. Na ďalších stenách sú obrázky s počtom zvieratiek a to odpovedá číslici a na vedľajšej strane kocky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Tácka s raňajkami - krájanie Woody Puzzle na doske - Dopravné prostriedky
Woody Tácka s raňajkami - krájanie

Všetky potraviny na drevenom podnose sú zložené z častí, ktoré sú spojené suchými zipsami. Je vašej malej pomocníčke v kuchyni ľúto, že nemôže krájať potraviny? Máme pre vás výborné bezpečné riešenie. Potraviny možno takto opakovane krájať a znova skladať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Montážne auto Woody Príslušenstvo k dráhe Stanica dvojpodlažný
Woody Montážne auto

Montážna auto je zložené zo zostaviteľných častí, ktoré umožňujú hračku rozobrať a zase zložiť. Možno použiť aj ako ťaháčiky pre menšie deti. Skvelá hračka, ktorá podporuje rozvoj detskej motoriky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Ťahacia žaba s bubnom Woody Príslušenstvo k dráhe Stanica dvojpodlažný
Woody Ťahacia žaba s bubnom

Tradičná drevená hračka ťahacia žaba s bubnom pre najmenších. Ťahačka patrí medzi najobľúbenejšie hračky detí i rodičov, ktorí tak zaspomínajú na svoje detstvo. Pri pohybe žabiak bubnuje.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Príslušenstvo k dráhe Stanica dvojpodlažný Woody Príslušenstvo k dráhe Stanica dvojpodlažný
Woody Príslušenstvo k dráhe Stanica dvojpodlažný

Krásna dvojpodlažná stanica vyrobené z dreva s plastovými doplnkami. Stanicu možno ľahko pripojiť a rozšíriť tak svoju existujúcu Vláčikodráhu napríklad od Woody. Vyrobené z odolného a kvalitného materiálu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Tower Tony veža - natur Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou
Woody Tower Tony veža - natur

Tower Tony veža v natur farbách dreva je zábavná hra pre deti a rodičov. V hre skladáte jednotlivé kamene na seba a potom ich vyťahujete tak, aby sa veža nezrútila. Kvalitné prevedenie značky Woody.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Puzzle Číslice masívne na doske Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou
Woody Puzzle Číslice masívne na doske

Drevená interaktívna a náučná hračka pre malé deti. Deti sa zábavnou formou učia rozlišovať tvary a číslice. Krásne spracovanie s farebnými číslami a znakmi deti zaujme. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou
Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou

Kutilský ponk je hračka, ktorá rozvíja manuálnu zručnosť dieťaťa. Dieťa si môže vyskúšať prácu so skrutkami a matkami, zatĺkanie, prácu s cirkulárkou, apd. Súčasťou kutilského ponku je toto náradie: pílka, kľúč, kladivo, zverák, skrutkovač, matičky a skrutky, plocháče, cirkulárka.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Kuchynská sada na pečenie s bábovkou Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov
Woody Kuchynská sada na pečenie s bábovkou

Nerez kuchynský set mapečenie pre deti je možné využiť aj na naozajstné pečenie v rúre. Deti si tak môžu vytvoriť svoju vlastnú bábovku, tortu či biskupský chlebíček. K dispozícii majú aj servírovacie tanieriky a vidličky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov
Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov

Montážna drevená stavebnica kocky obsahuje 130 dielov. Stavebnicu možno po hraní naskladať do praktického vedierka. Deti v balení nájdu farebné kocky rôznych tvarov, figúrky zvieratiek, stromčeky alebo autíčka.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Detský kočík Jednorožec - veľký Woody Montážna stavebnica vo vedierku "Constructor", 130 dielov
Woody Detský kočík Jednorožec - veľký

Dizajn kočíka s jednorožcom reaguje na aktuálny módny trend. Kočík pre bábiky je vyrobený v kombinácii materiálov: látka, kov a plast. Súčasťou výrobku je prenosná taška na bábätko, sieťovaný košík ako úložný priestor pod kočík a látková taška na prednú rukoväť.

môžete mať 24.03

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.