Upresniť parametre
Woody Korálky ABC v krabičke Woody Príslušenstvo k dráhe "Most"
Woody Korálky ABC v krabičke

Súprava rôznych drevených korálikov a navliekacích povrázkov je vhodná pre tvorbu náramkov, či náhrdelníkov. Farebné korálky rôznych tvarov, korálky s motívom ABC, kvetín, srdiečok, zvieratiek a šnúrky na navliekanie so zapínaním. Všetko umiestnené v praktickej drevenej krabičke so zasúvacím vekom z plexiskla.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Príslušenstvo k dráhe "Most" Woody Príslušenstvo k dráhe "Most"
Woody Príslušenstvo k dráhe "Most"

Drevený most je pekný doplnok k vláčikodráhe. Veľký most s oblúkmi môžu deti vidieť keď idú na výlet vlakom a preto z neho budú mať radosť. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Bábkové divadlo Woody Príslušenstvo k dráhe "Most"
Woody Bábkové divadlo

Konštrukcia dreveného bábkového divadla je navrhnutá českým dizajnérom. Autorkou ilustrácií je tiež česká výtvarníčka. Divadlo obsahuje veľké množstvo príslušenstva. Všetky postavy sú obojstranne prevedené a niektoré z nich majú tiež z každej strany zobrazenú inú postavu. Divadlo má mechanickú zamatovú oponu. Po skončení predstavení možno celé divadielko jednoducho rozložiť a uskladniť do dreveného boxu s povrazovým uchom v tvare kufríka.

môžete mať 24.03

MALL
Woody Hojdacie kruhy, plast - zelené Woody Hojdacie kruhy, plast - zelené
Woody Hojdacie kruhy, plast - zelené

Hojdacie plastové kruhy spojené do jedného dielu v zelenej farbe sú skvelé pre ľahké posilňovanie pri hojdaní. Atačí sa pevne držať a z dieťaťa sa hneď stane hravá opička. Dĺžka lana je 1,1 m.

môžete mať 24.03

MALL
Woody Hádzanie krúžkov Woody Hojdacie kruhy, plast - zelené
Woody Hádzanie krúžkov

Hádzanie krúžkov je skvelá hra na záhradu pre celú rodinu. Je to zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť a navyše tráviť spoločný letný čas na záhrade alebo na dovolenke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Extra veľké depo Woody Hojdacie kruhy, plast - zelené
Woody Extra veľké depo

Exkluzívne a krásne prepracované vlakové depo, v ktorom môže naraz odpočívať až 5 vláčikov. Žiadna železnica by nebola úplná bez týchto krásnych garáží. Depo je tiež miestom, kde sa môžu vykonávať drobné opravy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom

Drevená garáž je skvelým doplnkom do každej izby. Vďaka jedinečnému systému je možné garáž napojiť k vláčkodráhe alebo ceste. Výrobok obsahuje 5 ks príslušenstva. Garáž má funkčný výťah na kľučku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Veža elektronická hra s časovačom Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
Woody Veža elektronická hra s časovačom

Napínavá hra pre celú rodinu. Hráči hádžu kockou. Každé kolo postupne vyťahujú z veže hracie kamene s farbou, ktorá zodpovedá farbe na hracej kocke. Kameň, ktorý vytiahnu, položia stranou. Na vytiahnutie kameňa majú však stanovený časový limit, ktorý je sprevádzaný zrýchľujúcim sa pípaním. Ak limit nesplnia, elektronický podstavec vežu zhodí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec SK Woody Garáž trojpodlažná s príslušenstvom
Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec SK

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Nákupný vozík, kovový Woody Nákupný vozík, kovový
Woody Nákupný vozík, kovový

Hra s kópiou reálneho nákupného vozíka deti baví. Môžeš sa vydať na nákupy aj so svojím plyšovým kamarátom alebo bábikou. Vo vozíku je dostatok miesta na nákup všetkého potrebného.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Navliekadlo "Logik" Woody Nákupný vozík, kovový
Woody Navliekadlo "Logik"

Drevené navliekadlo Logik prináša zábavnú formu učenia. Dieťa podľa predlohy nakreslenej na drevených doštičkách navlieka na tyčku farebné korále, tak aby zodpovedali predlohe. Motoricky-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Woody Detský stan Teepee Woody Nákupný vozík, kovový
Woody Detský stan Teepee

Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územia. Vďaka vodoodolnému materiálu v spodnej časti podložky je však možné umiestniť stan za slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom.

môžete mať 24.03

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.