Woody

Upresniť parametre
Akcia
Woody Detský stan Teepee Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan
Woody Detský stan Teepee

Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územia. Vďaka vodoodolnému materiálu v spodnej časti podložky je však možné umiestniť stan za slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan
Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan

Závesné vtáčie hniezdo je hojdačka a stan v jednom. Je to skvelá voľba ako na záhradu, tak do detskej izbičky. Vyniká svojím komfortom, veľkosťou i nosnosťou 100 kg.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Detský stan domček - Pet Shop Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan
Woody Detský stan domček - Pet Shop

Tento detský stan Pet Shop je skvelým výtvarným počinom mladej českej návrhárky. Má ľahkú plastovú konštrukciu z tyčiek, ktoré sa do seba zasúvajú. Po napnutí látky na plastovú konštrukciu je stan pevný a skvele odolá detskému vyčíňaniu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Woody Hojdací kruh, priemer 100 cm Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Woody Hojdací kruh, priemer 100 cm

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 100 cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Záhradný fúrik kovový, červený Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Woody Záhradný fúrik kovový, červený

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto červeného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Hojdačka farebná s ohrádkou Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Woody Hojdačka farebná s ohrádkou

Hojdačka pre najmenšie deti je vyrobená z masívneho dreva. Je vybavená bezpečnostnou ohrádkou. Zdvihnutím prednej tyčky ohrádky sa dieťa ľahko dostane dovnútra aj von. Hojdačka má nastaviteľnú dĺžku lán. Je vhodná do interiéru aj exteriéru Je určená pre zavesenie na bezpečnostné (najlepšie točivé) háky, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Vyrovná sa uvoľnením šnúry.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Pieskovisko drevené- farebné Woody Detské záhradné náradie - obojstranná motyčka
Woody Pieskovisko drevené- farebné

Drevené pieskovisko v štyroch obľúbených farbách je dodávané spolu s ochrannou sieťou proti nezvaným návštevníkom. Kúpte ho vašim deťom, pre ktoré sa určite stane ich najobľúbenejším miestom na záhrade.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Pieskovisko drevené - štvorcové, natur Woody Detské záhradné náradie - obojstranná motyčka
Woody Pieskovisko drevené - štvorcové, natur

Pieskovisko drevené v tvare štvorca je vyrobené v prírodných farbách. Krásne pieskovisko je dodávné s ochrannou sieťou proti škodcom a poveternostným vplyvom. Pieskovisko je možné nafarbiť podľa vlastných predstáv a ozdobiť si tak detský kútik na záhrade.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Detské záhradné náradie - obojstranná motyčka Woody Detské záhradné náradie - obojstranná motyčka
Woody Detské záhradné náradie - obojstranná motyčka

Kvalitné a pevné náradie od českého výrobcu. Náradie je možné využiť buď pre deti alebo na menšie práce aj pre dospelých. Násada je vyrobená z masívneho dreva, nástroj z pevného lakovaného kovu. Farba je odosielaná náhodne a je závislá od aktuálnej skladovej dostupnosti. Cena je za jeden kus.

môžete mať 11.04 - 14.04

Woody Povrazový rebrík Woody Detský stan - teepee
Woody Povrazový rebrík

Rebrík je určený najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, ale určite potešia deti aj doma v izbičke.

môžete mať 05.04 - 11.04

Woody Detský stan - teepee Woody Detský stan - teepee
Woody Detský stan - teepee

Stan, inak povedané teepee je obľúbeným doplnkom každého dieťaťa do interiéru aj exteriéru. Detský domček vymedzí ich súkromné územie, dodáva im pocit bezpečia a úkrytu. Kto z nás si ako malý nestaval doma bunkre z čohokoľvek?

môžete mať 11.04 - 14.04

Woody Šplhacie lano Woody Detský stan - teepee
Woody Šplhacie lano

Šplhacie lano je určené najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, ale určite potešia deti aj doma v izbičke.

môžete mať 05.04 - 11.04

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.