Upresniť parametre
Woody Kuchynský ostrov - Trendy Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Kuchynský ostrov - Trendy

Kuchynský drevený ostrov Trendy má otočnú drezovú batériu, otváracie dvierka a otočné gombíky u elektrickej i mikrovlnnej rúry. Navyše sa dodáva so všetkým príslušenstvom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
Woody Kovové náradie v drevenom kufríku

Poriadne náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým kutilom 14 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom kufríku a vďaka rúčke na hornej časti si môže malý kutil náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Ružový domček s výťahom "Malibu" new Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110
Woody Ružový domček s výťahom "Malibu" new

Veľký, kvalitný trojposchodový domček z dielne českých návrhárov je vyrobený v kombinácii materiálov drevo/plast/textil. Domček pre bábiky typu Barbie je dodávaný vrátane príslušenstva. Súčasťou domčeka nie sú bábiky!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110 Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110
Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110

Záhradný drevený domček v prírodných farbách s farebným lemovaním okolo okien a dverí. Domček je dodávaný bez podlahy. Doplnok každej záhrady, kde sa deti skvele pohrajú. Domček je vyrobený zo smrekového dreva, strecha je z PVC fólie.

môžete mať 22.03

MALL
Pecka cena
Woody Hojdačka pre najmenších Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110
Woody Hojdačka pre najmenších

Drevená hojdačka pre najmenšie je vhodná pre deti od 1 roka. Hojdačka tak ako ju poznáme zo svojho detstva je doplnená o farebné korále. Hojdačka je spoločne so závesnými lanami dlhá 145 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm) Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)

Nové prevedenie netradičnej hojdačky v podobe závesného kruhu. Kruh má v priemere 83 cm a nosnosť až 80 kg. Môžu sa na ňom hojdať až dve deti naraz. Deti i dospelí na nej budú chcieť zostať vonku celý deň!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Záhradný fúrik kovový, červený Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Záhradný fúrik kovový, červený

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto červeného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Vláčkodráha osmička s el.mašinou Woody Hojdací kruh zeleno-červený (priemer 83 cm)
Woody Vláčkodráha osmička s el.mašinou

Drevená Vláčkodráha v tvare osmičky je základný set pre malých mašinfírov. Tento set obsahuje elektrickú mašinku so spiatočkou, vagóniky, stromy, domčeky, autá a ďalšie príslušenstvo.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Záhradný fúrik kovový, zelený Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Záhradný fúrik kovový, zelený

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto zeleného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Hojdačka pre bábätko, textilná Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Hojdačka pre bábätko, textilná

Komfortná detská hojdačka pre najmenších, je tvorená masívnym, hladko brúseným, dreveným rámom a textilným materiálom (100% bavlna). Je ideálna pre odpočinok najmenších detí. Dieťa možno do hojdačky komfortne vložiť a za ľahkého pohupovania môžu deti príjemne odpočívať.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná

Magnetická obojstranná tabuľka a drevená skladačka na tému zvieratká a ľudia v jednom. Z jednej strany čierna plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Obsahuje množstvo dielikov, z ktorých deti dokážu vytvoriť nekonečné variácie obrázkov plných fantázie.

môžete mať ZAJTRA

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.