Upresniť parametre
Woody Príslušenstvo k dráhe Výhybka X 2ks Woody Príslušenstvo k dráhe Výhybka X 2ks
Woody Príslušenstvo k dráhe Výhybka X 2ks

Súprava dvoch kusov výhybiek vyrobených z dreva v prírodnom odtieni. Ideálne príslušenstvo k rozšírenej vláčikodráhe. Prvok je kompatibilný aj s inými značkami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Rainbow - Môj dom Woody Príslušenstvo k dráhe Výhybka X 2ks
Woody Rainbow - Môj dom

Farebná drevená stavebnica podporujúca koordináciu rúk a rozlišovanie tvarov. Postav si dom z veselých farebných kociek, tak aby všetky kocky tvorili celok. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Twist kubus Woody Príslušenstvo k dráhe Výhybka X 2ks
Woody Twist kubus

Otáčaj kockami dovtedy, kým nebudú mať všetky zvieratká správnu hlavu, telo i nožičky. Na kockách nájdete zvieratká krokodíla, leva, líšku a hrocha. Môže sa však stať, že nedopatrením vznikne zviera neuveriteľné.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Valec s tvarmi Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks
Woody Valec s tvarmi

Vkladací valec s otvormi pre 15 rôznych tvarov, každý iný. Úlohou dieťaťa je rozpoznať ich a vložiť správnymi otvormi dovnútra. Krásna drevená hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky. Deti sa zábavou formou hrania naučia spoznávať tvary a farby.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Postieľka s nebesami Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks
Woody Postieľka s nebesami

Táto ružová postieľka s nebesami poteší každú malú maminku. Postieľka má ľahkú kovovú konštrukciu a kolieska, vďaka ktorým sa s ňou veľmi ľahko manipuluje. Krásny doplnok do detskej izbičky.

môžete mať 24.03

MALL
Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks
Woody Farebné kocky s písmenkami a číslami, 40ks

Drevené rôznofarebné kocky majú na sebe písmená a číslice. Vďaka svojej funkčnosti sa hodí nielen k učeniu prvých slov, ale aj k stavanie hradov a domčekov. Vyrobené z veľmi kvalitného dreva.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Moderná elektrická mašinka - zelená Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
Woody Moderná elektrická mašinka - zelená

Moderná elektrická zelená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Prilož kam čo patrí veľké (6x6) Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
Woody Prilož kam čo patrí veľké (6x6)

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti, ktorá pomáha rozpoznávať a uvedomovať si predmety, ktoré môžu vidieť okolo seba.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra Woody Moderná elektrická mašinka - zelená
Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra

Drevený prútik s magnetom zaveseným na povrázku, na ktorý sa musia nachytať rybičky. Hra rozvíja dieťa v dvoch fázach. Jednak ide o súťaživú hru, kto naloví pomocou magnetiek pripevnených na udičkách viac rybičiek a jednak vedie dieťa k premýšľaniu, kedy má za úlohu zložiť rybičky tak, aby do seba znova zapadali.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé
Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé

Motorická hra „Zviera neuveriteľné“ učí dieťa logicky myslieť a rozvíja jemnú motoriku rúk. Dieťa musí priradiť hlavičku k správnemu telu zvieratka. Užije si tak pri hre aj veľa zábavy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Domino Domáce zvieratá Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé
Woody Domino Domáce zvieratá

Klasické kamene domina sú oživené veselými obrázkami domácich zvieratiek z dielne českej výtvarníčky. Tak ako u klasického domina má dieťa za úlohu radiť vedľa seba obrázky s rovnakými zvieratkami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Flauta - farebná Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé
Woody Flauta - farebná

Táto funkčná farebná drevená flauta je vhodná pre deti aj začiatočníkov. Zobcová flauta rozvíja rytmické cítenie u detí, kedy sa nebojí vyjadriť svoje pocity pomocou hudby. Vďaka hre na zobcovú flautu sa deti naučia tiež správnemu dýchaniu. V neposlednom rade je zaznamenaná priaznivý vplyv flauty u detí astmatických aj trpiacich na alergie. Flauta sa vyrába v 4 farebných variantoch.

môžete mať ZAJTRA

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.