Woody Navliekacie korálky - Žabka

Woody Navliekacie korálky - Žabka

Táto sada obsahuje vo veselej krabičke v podobe žabičky drevené korálky rôznych tvarov i farieb. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Žabičku možno použiť aj ako rámček na fotku. Celý popis
12,90 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL
18 €

Na sklade 2 kusy

31.1.2023 na výdajnom mieste
 
31.1.2023 na vašej adrese
 
Kód: 1264777

Popis

Špecifikácia:

  • Drevená žabka, v ktorej sú koráliky umiestnené, slúži zároveň ako rámik na fotografiu, ktorý je vybavený kovaním na zavesenie.
  • Obsahuje veľké množstvo klasických aj sústružených korálok a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívne zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 25 × 21 × 3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odo-vzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predre-volučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoric-kej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pra-videlnou kontrolou predávaného tovaru.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať: