Upresniť parametre
Akcia
Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom
Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou

Drevené pieskovisko so strieškou, ktorá slúži zároveň aj ako hracie centrum. Má vstavanú kuchynskú linku so sporákom s otočnými gombíkmi a batériou. Kuchynská doska je otvárateľná a možno ju tiež využiť ako praktický box pre hračky na piesok. Strieška chráni deti pred slnečným žiarením.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom
Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok

V tomto hudobnom sete sú zastúpené nástroje niekoľkých skupín. Bicie nástroje tu zastupuje xylofón. Rytmické nástroje zastupuje obľúbený maracas, ktorý je tu tvorený plastovými vajíčkami. Zástupcom perkusných nástrojov je v tomto sete tamburína. Ďalším zástupcom bicích nástrojov je triangel.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom
Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom

Vláčkodráha s príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom obsahuje 60 dielov. Zostava obsahuje elektrickú mašinku. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Pizzeria Carlo, didaktická hra s vkladacími tvarmi Woody Pizzeria Carlo, didaktická hra s vkladacími tvarmi
Woody Pizzeria Carlo, didaktická hra s vkladacími tvarmi

Táto hra je predovšetkým o rozlišovaní tvarov. Náučná časť je príjemne prepojená s prípravou a „pojedaním“ pizze. Dieťa má za úlohu pripraviť pizzu podľa obrázku vybranej karty pomocou dielikov s ingredienciami.

môžete mať DNES

MALL
Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl Woody Pizzeria Carlo, didaktická hra s vkladacími tvarmi
Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl

Obojstranná stolová tabuľa. Z jednej strany čierna plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. V balení nájdete veľké množstvo magnetických písmen, čísel aj znakov pre nácvik skladanie slov aj jednoduchých matematických príkladov, ďalej potom farebné kriedy, fix a hubku.

môžete mať DNES

MALL
Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan Woody Pizzeria Carlo, didaktická hra s vkladacími tvarmi
Woody Vtáčie hniezdo zelené, závesný stan

Závesné vtáčie hniezdo je hojdačka a stan v jednom. Je to skvelá voľba ako na záhradu, tak do detskej izbičky. Vyniká svojím komfortom, veľkosťou i nosnosťou 100 kg.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Moderná elektrická mašinka - červená Woody Moderná elektrická mašinka - červená
Woody Moderná elektrická mašinka - červená

Moderná elektrická červená lokomotíva, ktorá poteší každého malého strojvodcu. Na streche je prepínač lokomotívy s predným a zadným pohonom. Jednotlivé vagóny sa dajú pripojiť magnetom.

môžete mať DNES

MALL
Woody Vláčikodráha "Osmička", 40d Woody Moderná elektrická mašinka - červená
Woody Vláčikodráha "Osmička", 40d

Drevená vláčikodráha „Osmička“ 40 dielov je vhodná kúpa ako prvá vláčikodráha pre ratolesť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Šplhacie lano Woody Moderná elektrická mašinka - červená
Woody Šplhacie lano

Šplhacie lano je skvelá aktívna hračka pre neposedné deti. Je určené najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, ale určite poteší deti aj doma v izbičke. Vďaka stúpatkam je vhodné aj pre menšie deti.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
Woody Golfový kočík Jednorožec - pre bábiky Woody Vláčikodráha v boxe - Banská súprava, 54 ks
Woody Golfový kočík Jednorožec - pre bábiky

Dizajn kočíka s jednorožcom reaguje na aktuálny módny trend. Golfky sú vyrobené v kombinácii materiálov: látka, kov a plast. Veľmi jednoduchý mechanizmus umožňuje skladanie a opätovné rozkladanie golfiek.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Vláčikodráha v boxe - Banská súprava, 54 ks Woody Vláčikodráha v boxe - Banská súprava, 54 ks
Woody Vláčikodráha v boxe - Banská súprava, 54 ks

Vláčikodráha s príslušenstvom obsahuje 54 dielov. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými vláčkodráhami dostupnými na našom trhu. Súčasťou balenia je plastový box praktický na uskladnenie vláčikodráhy, ale zároveň je po zostavení jej neoddeliteľnou súčasťou.

môžete mať DNES

MALL
Woody Hra s kockou Hlavolam Woody Vláčikodráha v boxe - Banská súprava, 54 ks
Woody Hra s kockou Hlavolam

Zábavná detská hra, ktorá vychádza z klasickej hry Tetris. Deti si hrou precvičia predstavivosť a logické myslenie. Dieťa hádže kockou a podľa hodenej farby vkladá jednotlivé kúsky skladačky do krabičky tak, aby do seba správne zapadali.

môžete mať DNES

MALL

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, predávaného z generácie na generáciu po celé storočia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek.

WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motoristickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pre ostatné jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

V neposlednom rade si WOODY kolekcia kladie za úlohu napomáhať v predaji tovaru WOODY kvalitnými obalmi a jednoduchým vystavením v predajných displejoch.

WOODY kolekcia k dnešnému dňu obsahuje 550 aktívnych výrobkov a radí sa svojou rozsiahlou ponukou drevených hračiek, dekorácií a darčekových predmetov k najširšej ponuke v Európe. Od roku 1999 sa aktívne zúčastňuje medzinárodných výstav hračiek v Prahe, Norimbergu a od roku 2005 je tiež pravidelným vystavovateľom hračiek v Hongkongu.