Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko ružové

Značka: Woody Náš kód: 1264710

Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko ružové

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe ružového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Celý popis

5.83

5,83 € vrátane DPH
Momentálne nedostupné
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Krásna drevená krabička v podobe srdca v ružovej farbe obsahuje veľa drevených korálok rôznych tvarov a veľkostí a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívne zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 13×12×3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odovzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 3 rokov

Alternatívne produkty

ADC Blackfire Charm U - Základná sada
9,22 €

Úžasný náramok s nápaditými príveskami je tu. V tomto balení nájdeš náramok, prívesky a samolepky. S príveskami si môžeš hrať, nasadiť ich na náramok, alebo ich vymieňať s kamarátkami!


Woody Korálky v tube - tyrkys
5,83 €

Táto sada obsahuje v praktickej uzatvárateľnej tube drevené korálky rôznych tvarov v odtieňoch tyrkysovej a modrej farby. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.


ADC Blackfire Charm U - Sada 4 príveskov-58%
9,22 €

3,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokup si nápadité přívěsky pro svůj Charm U náramek. V tomto balení najdeš čtyři přívěsky, batůžek a samolepky. Tyto přívěsky si můžeš nasadit na náramek, nebo je směňovat s kamarádkami!


Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko tyrkysové
5,83 €

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe tyrkysového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu.