Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko ružové

Hodnotenie: 5 4 hodnotení Značka: Woody Náš kód: 1264710

Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko ružové

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe ružového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Celý popis

5.1
5 4

5,83 €
5,10 €
-12%

Náš kód: 1264710

Popis

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Krásna drevená krabička v podobe srdca v ružovej farbe obsahuje veľa drevených korálok rôznych tvarov a veľkostí a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívne zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 13 × 12 × 3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odovzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 3 rokov