Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Kartové hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Kartové hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Kartové hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Česko ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Česko

Populárna pozornostná hra teraz na motívy Česka! Ikonické symboly z českého prostredia a histórie si obľúbi naozaj každý! Rýchlosť, pozornosť, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian
ADC Blackfire Dobble Star Wars - The Mandalorian

Populárna postrehová hra zo sveta Star Wars – The Mandalorian. Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami. Ak ste milovníci Star Wars a máte radi aj skvelú zábavu, potom verte, že: This is the way.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire Dobble

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia

Výbušné mačiatka vytvorili Elan Lee (XBOX, args), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarter, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov. Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami).

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Labilné jednorožce ADC Blackfire Výbušné mačiatka: Nasprostlá edícia
ADC Blackfire Labilné jednorožce

Labilné Jednorožce je strategická kartová hra o dvoch obľúbených veciach: jednorožcoch a ničenia! Začínate s malým jednorožcom vo vašej Stajni. Veľmi „cuuute“! Hlavne sa do nich príliš nezamilujte, pretože ani jednorožcove bábätká nie sú v tejto hre v bezpečí!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Ravensburger TO (NE)CHCEŠ! DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra
Ravensburger TO (NE)CHCEŠ!

Dokážete si zapamätať dve jednoduché veci? Presne o to v hre TO (NE)CHCEŠ! kráča. Zahrajte si túto neopakovateľnú hru plnú blafovania so svojou rodinou a priateľmi ešte dnes a užijete si veľa zábavy aj štipku bláznivého chaosu. Jednoduché. Nezabudnuteľné. Zábavné. Úžasné!

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra

Poznaj Vlajky je postrehová vedomostná hra na tému svetových vlajok. Uplatni svoje znalosti a buď rýchlejší ako ostatní. V tejto hre víťazí ten, kto nazbiera čo najviac kariet s vlajkami. To sa podarí len tomu, kto najrýchlejšie a hlavne správne odpovie na otázku, ktorú určí symbol na kocke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Albi Na kus reči - pre páry DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra
Albi Na kus reči - pre páry

Na kus reči – pre páry sú súpravy konverzačných kariet, ktorých účelom je pomôcť rozprúdiť či obohatiť konverzáciu o zaujímavé témy, ku ktorým sa napríklad často ťažko hľadajú cesty. Témy a otázky, ktoré využijete v partnerských konverzáciách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
DINO Meno Mesto cestovná hra SK DINO Meno Mesto cestovná hra SK
DINO Meno Mesto cestovná hra SK

Obľúbená hra Meno Mesto v kartovej podobe s 12 zábavnými kategóriami v novém designu. Stačí iba zamiešať balíček kariet a môžete začať hneď hrať. Otočte kartu a symbol vám ukáže symbol kolesa, farba určí písmeno, na ktoré hľadáte slovo. Kto prvý uhádne, berie kartu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Dobble Connect DINO Meno Mesto cestovná hra SK
ADC Blackfire Dobble Connect

Zábavná, rýchla a bláznivá – Dobble Connect je hra zameraná predovšetkým na vaše rýchle reflexy! Buďte najrýchlejším tímom, ktorý spojí 4 karty svojej farby v rade. Ak chcete pripojiť nové karty, nahlas vyslovte jediný spoločný symbol medzi kartou v ruke a už vyloženými kartami. Všetci hrajú súčasne, takže si dajte pozor na ostatné tímy a zablokujte ich svojimi kartami skôr, ako to urobia oni.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
ADC Blackfire Kto to bol? DINO Meno Mesto cestovná hra SK
ADC Blackfire Kto to bol?

Zábavná kartová hra pre celú rodinu! „Môj papagáj to hovienko do obývačky neurobil. Myslím si, že to bol králik!“ Čoby hrdého majiteľa malého huňatého králička je povinnosťou hráča sa ho okamžite zastať a hodiť vinu na nejakého ďalšieho maznáčika.

môžete mať DNES

Partner: MALL