Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Kartové hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Kartové hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Kartové hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble 360° ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble 360°

Nová verzia hry Dobble, z ktorej sa vám zatočí hlava! Nový spôsob hry – karty nie sú vidieť v jednom okamihu, ale rotujú na otočnej základni! U hry idú nastaviť dve rýchlosti a prispôsobiť tak obtiažnosť. K výhre budú hráči potrebovať hlavne rýchle reflexy, pamäť ale aj zručnosť!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 ADC Blackfire Dobble Frozen 2
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postrehový bestseller sa vracia s postavičkami a symbolmi z populárneho animovaného filmu Frozen 2! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly z populárneho filmu pri rôznych verziách hry (v pravidlách je popísané celkom 5 hier).

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition

Špeciálne balenie k 10. výročiu hry! Zberateľská krabica s 2 novými verziami známej hry Dobble. Jednou verziou je Strašidlá s efektom kariet svietiacich v tme a druhou Oslava s kartami so zlatým zdobením. Cieľ zostáva rovnaký, všetci hráči hrajú naraz. Dobble ponúka 5 variantov hry, pričom hráči si môžu minihry zahrať v ľubovoľnom poradí alebo hrať len tie obľúbené. Cieľom je baviť sa!

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Shit Happens CZ ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
ADC Blackfire Shit Happens CZ

Shit Happens je kartová hra pre všetkých fanúšikov nekorektného humoru. Na kartách si prečítate fakt strašné veci, ktoré potom budete hodnotiť podľa toho, ako veľmi sú strašné. Ohodnoťte situáciu, a pokiaľ sa trafíte na správne miesto na našej škále „odpornosti“, môžete si kartu nechať. Keď správne ohodnotíte 10 kariet, vyhrávate.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Harry Potter ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
ADC Blackfire Dobble Harry Potter
DEŇ DETÍ: Dodatočná zľava 10 % na vybrané hračky s kódom HRACKY10S (platí do 31. 5. 2023 alebo do vypredania zásob)!
Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol) ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)

V hre Dobble Paw Patrol sa môžete tešiť na svoje obľúbené postavy zo seriálu Labková patrola. Čaká na vás super špión Chase, letecká záchranárka Skye, smetiar Rocky, kapitán patroly Ryder a mnoho ďalších postáv a predmetov, ktoré určite dobre poznáte! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Paw Patrol to je 31 rôznych obrázkov, 30 kariet, 6 obrázkov na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jeden obrázok!

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra

Poznaj Vlajky je postrehová vedomostná hra na tému svetových vlajok. Uplatni svoje znalosti a buď rýchlejší ako ostatní. V tejto hre víťazí ten, kto nazbiera čo najviac kariet s vlajkami. To sa podarí len tomu, kto najrýchlejšie a hlavne správne odpovie na otázku, ktorú určí symbol na kocke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Dobble Labková patrola (Paw Patrol)
ADC Blackfire Dobble

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Albi Bang! Winning Moves Top Trumps kartová prebíjaná v plechovej krabičke - Labková Patrola
Albi Bang!

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Albi Similo - Harry Potter Winning Moves Top Trumps kartová prebíjaná v plechovej krabičke - Labková Patrola
Albi Similo - Harry Potter

SIMILO je kooperatívna deduktívna hra, v ktorej musíte nájsť jednu z postáv zo sveta Harryho Pottera na základe nápovedy od iného hráča. Daný hráč však smie napovedať iba pomocou kariet ďalších postáv. Dokážete spoločne nájsť tú pravú?

môžete mať DNES

Partner: MALL
Winning Moves Top Trumps kartová prebíjaná v plechovej krabičke - Labková Patrola Winning Moves Top Trumps kartová prebíjaná v plechovej krabičke - Labková Patrola
Winning Moves Top Trumps kartová prebíjaná v plechovej krabičke - Labková Patrola

Pridajte sa k Chaseovi a tímu na niekoľkých úžasných záchranných misiách Labkovej Patroly. Objavte ich dobrodružstvo, hrdinstvo, zábavu a tímovú prácu v kartovej hre Paw Patrol Top Trumps, ktorá je uložená v plechovom kufríku!

môžete mať DNES

Partner: MALL