Klein Hasičské záchranářské nůžky

Značka: Klein Náš kód: 1255067
Klein Hasičské záchranářské nůžky

Doprava zadarmo

Klein Hasičské záchranářské nůžky

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci. Celý popis

10.4

10,40 € vrátane DPH

Náš kód: 1255067

Popis

Popis produktu

Specifikace:

  • Vyrobeno z odolného plastu.
  • Vhodné pro chlapce od 3 let.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie chlapčenské
Odporúčaný vek od 3 rokov
Profesie záchranár
Materiál plastové

Alternatívne produkty

BINO Krtko veľká sada s kanvičkou
11,07 €

8,50 €

Po zime je potreba dať do poriadku všetky záhony na záhrade a k tomu malému pomocníkovi pomôže originálna záhradná sada náčinia s kanvičkou s motívom obľúbeného Krtka.


Teddies Elektronická žehlička
11,09 €

8,80 €

Žiadnej malej gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička. Elektronická žehlička svieti a vydáva realistický zvuk. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Klein Strunová kosačka Bosch
9,99 €

8,60 €

Plastová záhradná strunová kosačka Bosch je vhodným pomocníkom pre každého malého záhradníka. Hračka vydáva pomocou ozubeného kolieska zvuk ako ozajstná kosačka.


Rappa Kufor doktorský
9,71 €

8,70 €

Set obsahuje všetko, čo budú malí lekári a lekárky vo svojich ordináciách potrebovať. Súčasťou je napríklad stetoskop, teplomer, injekcia, nožnice a ďalšie potrebné vybavenie, celkom 24 ks.


Wiky Vŕtačka 18 cm
8,80 €

S dokonalou napodobeninou vŕtačky si malý domáci majster užije veľa zábavy. V žiadnej výbave nesmie chýbať táto super vŕtačka, ktorá je takmer na nerozoznanie od skutočnej. Ak chce byť váš chlapec ako otecko, tak ho taká vŕtačka iste poteší.