Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone
19,41 € 16,90 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Klein Fén s hrebienkom Braun-20%
15,89 € 12,63 €

Výpredaj

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.

Klein 5 poschodová garáž Bosch
62,70 € 46,50 €
+ doprava zadarmo

Moderná garáž Bosch s čerpacou stanicou a umývačkou. Garáž má 5 poschodí. Je veľmi stabilná a súčasťou balenia sú aj dve autíčka. Hračka vyhrala cenu Novinka roku 2012 vo svojej kategórii.

Klein Vileda vozík na upratovanie
39,20 € 29,50 €

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Vileda. Vozík **obsahuje **metlu, mop, vedierko, metličku, lopatku a čistiaci prostriedok. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Pracovný stôl Bosh-35%
55,40 € 35,58 €

Výpredaj

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Je vybavený množstvom náradia.Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.

Klein BOSCH mixer s nádobkou
14,78 € 13,80 €

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.

Klein BOSCH ručný mixér

Klein BOSCH ručný mixér

Hodnotenie: 3,5
11,80 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

Klein Kuchynka Miele Gourmet international
159,99 € 110,40 €
+ doprava zadarmo

Elektronická kuchynka pre nadšené kuchárky a kuchárov licenciou značky Miele. Kuchynka je vybavená rúrou, digestorom a ďalším príslušenstvom. Kuchynka vydáva zvuky varenia.

Klein BOSCH Toaster

Klein BOSCH Toaster

Hodnotenie: 3,5
15 €

Dětský touster v licenci Bosch je skvělý doplněk do dětské kuchyňky. Věrohodná replika topinkovače je skvělý spotřebič při vaření chutných snídaní. Po stisknutí vypínače se automaticky vysunou topinky.

Klein BOSCH kávovar

Klein BOSCH kávovar

Hodnotenie: 4,5
18,10 €

BOSCH kávovar pre všetky malé kuchárky. Ranná prekvapkávaná káva je príjemné prekvapenie pre rodičov. Do kávovaru možno naliať vodu, funkcia čerpadla. Bude potom vyzerať ako naozajstný.

Klein BOSCH varná kanvica

Klein BOSCH varná kanvica

Hodnotenie: 3,5
8,20 €

BOSCH varná kanvica so svetelnými a zvukovými efektmi sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.

Klein Doktorský oblek s doplnkami-31%
27,58 € 18,96 €

Výpredaj

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

Klein Hasiaci prístroj

Klein Hasiaci prístroj

Hodnotenie: 4,5
17,38 €

Výpredaj

Fuknčný hasiaci prístroj na chrbát pre malých hasičov z pevného a nezávadného plastu. Hasičský prístroj sa naplní vodou a malý hasič môže začať hasiť fiktívny požiar. Alebo môže začať boj, kto ďalej dostrekne s hasičským prístrojom.

Klein Česacia hlava s líčením
30,17 € 25,07 €

Veľká česacia hlava s množstvom doplnkov. Bábiku môžeš učesať, ale aj nalíčiť, aby bola krásna. **V balení **nájdeš hrebene, štipce a mnoho ďalšieho. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne veľa zábavy!

Klein Česacia hlava veľká
31,44 € 28,85 €

Výpredaj

Veľká česacia hlava s množstvom doplnkov poteší všetky dievčatká, ktoré sa radi hrajú na kaderníčky. Bábiku môžu učesať aj nalíčiť, aby bola krásna. Obsahuje dva hrebene, líčidlá a sponky.

Klein BOSCH parkovacia garáž-59%
54,04 € 21,73 €

Výpredaj

Detská parkovacia garáž vo svetoznámej licencii BOSCH. Garáž je jednoposchodová so zvukovým autíčkom, ktoré je vo vnútri balenia. Garáž je vybavená benzínovou stanicou, heliportom aj s vrtuľníkom a umývačkou.

Klein Záhradná kosačka Bosch
17,99 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradná kosačka pre malých záhradkárov od značky Bosch. Kosačka poteší každého malého pomocníka. Ozubené koliesko vydáva zvuk, ako ozajstná kosačka.

Klein Farebné svietidlo Bosch-18%
16,99 € 13,81 €

Výpredaj

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Klein Vileda vedro s mopom
11,40 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.

Klein Baterka BOSCH na hlavu
7,50 €

Každý domáci majster si občas potrebuje posvietiť na nejakú závadu. Baterka na hlavu je pre neho skvelý doplnok. Bude mať na opravy voľné ruky. Čelovka je s licenciou známej značky výrobcu náradia Bosch.

Klein Náradie set Bosch

Klein Náradie set Bosch

Hodnotenie: 5
14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovný set s náradím BOSCH pre všetkych malých majstrov. Set obsahuje kladivko, pílku, kľúč, kliešte a veľa ďalšieho náradia, ktoré je nepostrádateľné pre malého opravára.

Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 4
21 € 15,70 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.

Klein Doktorandský kufrík malý
10,73 € 7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Malý doktorandský set Klein obsahuje stetoskop, teplomer, kladivko, kukátko do uší, injekcie a obväz. Všetko je zabalené v praktickom kufríku z priehľadnej homateriálu.

Klein Bosch set

Klein Bosch set

Hodnotenie: 4
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetko potrebné pre malého pracanta od Klein – teraz už sa malému kutilovi pri práci naozaj nič nestane!

Klein Bosch set náradia na záhradu
15,56 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.

Klein Doktorský kufrík veľký, priesvitný
25,07 € 20,90 €

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske **nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

Klein Doktorský set veľký
29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký plastový kufrík pre malých doktorov. Teraz budú mať pacienti profesionálnu starostlivosť. Set obsahuje stetoskop, injekciu, teplomer, lieky, náplaste, recepty a ďalšie doplnky pre malých lekárov.

Klein Dopravný semafor 72cm
32,19 € 27,60 €

Dopravný semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekadiaľ vycúvať so strojom.

Klein Hasičská helma červená-28%
14,99 € 10,65 €

Výpredaj

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto prilba má navyše ochranný kryt na krk. Hašiš je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov.

Klein Hasičská helma-47%

Klein Hasičská helma

Hodnotenie: 5
20,33 € 10,65 €

Výpredaj

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto helma má navyše ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov. Helma v tme svieti.

Klein Kozmetická súprava na vlasy Braun-27%
27,43 € 19,75 €

Výpredaj

Kadernícky **salón **pre malé parádnice od značky Braun. Balené v praktickom boxe, do ktorého všetko schováte. Krásne sa učesať a párty pre kamarátky môže začať.

Klein Kuchynka Miele

Klein Kuchynka Miele

Hodnotenie: 5
59,99 € 43 €
+ doprava zadarmo

Základná kuchynka s licenciou značky Miele. Kuchyňa je vybavená jedálenskou súpravou a riadom. Z prednej strany je vybavená rúrou, 2 platničkami a drezom. Zo zadnej strany je zásobník na vodu.

Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe
88,89 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Klein Kuchynka Miele "štartovacia"
49,99 € 39,40 €

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky skutočnej kuchyne. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Klein Makety potravín

Klein Makety potravín

Hodnotenie: 4,5
17 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Napodobeniny skutočných potravín. Makety sú vhodné ako pre malé gazdinky do kuchyne, tak pre malé predavačky do ich obchodíka.

Klein Policajný kufrík-30%

Klein Policajný kufrík

Hodnotenie: 5
24,88 € 17,38 €

Výpredaj

Policajný kufrík s doplnkami pre pravých policajtov. Zahraj sa s kamarátom na spravodlivého policajta a neskrotného zlodeja. Kto zvíťazí? **Súčasťou **je baterka, ktorá svieti.

Klein Policajný terčík na batérie
9,07 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na políciu. Potom by mu nemal chýbať policajný terčík. Ten bude slúžiť pri riadení dopravy rovnako ako naozajstnému policajtovi. Terčík svieti červeno a zeleno.

Klein Pracovná sada s helmou Bosch
27,27 €

Výpredaj

Pracovná sada obsahuje helmu, motorovú pílu a pracovné rukavice. Povinná výbava každého kutila!

Klein Zberateľský kufrík Schleich - zvieratká
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Farma. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 18 zvieratiek. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Klein Vanička s príslušenstvom III
9,90 €

Vanička pre bábiky s príslušenstvom 7 kusov, ktoré potrebuje mamička k starostlivosti o svoje bábätko. Nauč sa umývať, prebaľovať a starať o svoju bábiku. Priestranná vanička ti uľahčí veľa práce.

Klein Veľká vanička s príslušenstvom
19,96 € 16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vanička pre bábiky s príslušenstvom poteší všetky malé mamičky. Môžu bábiku pred spaním vykúpať a použiť niektorý z doplnkov, ktorý potrebuje k starostlivosti o svoje bábätko.

Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 4,5
14 € 11,80 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

Klein Šijací stroj

Klein Šijací stroj

Hodnotenie: 4,5
42,80 €
+ doprava zadarmo

Funkčný šijací stroj pre malé šikovné rúčky. Balenie obsahuje stroj, nožný pedál, 6 kovových cievok, náhradnú ihlu a navliekač nití. Plastový kryt ihly chráni malé prstíky pred poranením.

Klein Hot Wheels kufrík na autíčka
15,89 € 11,80 €

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii Hot Wheels je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodný pre 18 autíčok.

Klein BOSCH kuchynský robot
29,59 € 22,40 €

Kuchynský robot ako naozajstný z červeného radu BOSCH kuchynského náčinia. Malí kuchári môžu do mixéra naliať vodu. Vďaka batériám je funkčný, ako má aj mamička. Vydáva zvuky a otáča metlou.

Klein Vileda upratovací set
12,20 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.

Klein Upratovací vozík Vileda
43,70 €
+ doprava zadarmo

Upratovací vozík pre malé poriadkumilovníčky značky Vileda. Vozík obsahuje metlu, mop, vedro, metlu, lopatku a čistiace prostriedky. Dievčatka tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.