Klein Trojposchodová garáž Bosch
47 €

19,30 €

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch. Trojposchodová garáž je po zostavení vysoká 52 cm. Je vybavená výťahom, drahou s dvoma stopami a umývacou linkou. Súčasťou balenia sú aj dve autíčka. Garáž krásne doplní každú chlapčenskú izbičku.


Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone
19,41 €
18,20 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.


Klein Vileda upratovací set
10,40 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.


Klein Záhradný set Bosch
23,59 €
22,80 €

Set fúrika a všetkého potrebného pre malého záhradníka v licencii Bosch, kde sú napríklad hrable alebo lopata!


Klein Šijací stroj

Klein Šijací stroj

Hodnotenie: 4,5
42,55 €

35,80 €

Funkčný šijací stroj pre malé šikovné rúčky. Balenie obsahuje stroj, nožný pedál, 6 kovových cievok, náhradnú ihlu a navliekač nití. Plastový kryt ihly chráni malé prstíky pred poranením.


Klein Fén s hrebienkom Braun
15,89 €

11,60 €

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.


Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 5
12,40 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.


Klein Bosch garáž - 6 poschodí
88,49 €

69,70 €
+ doprava zadarmo

Super parkovacia garáž v licencii Bosch. Šesťposchodová garáž je po zostavení vysoká 100 cm. Z hornej časti môžu autíčka pretekať, kto príde dole skôr. Súčasťou garáže je tiež dráha s lopingom a skokom. Garáž je tiež vybavená výťahom, umývacou linkou. Súčasťou balenia sú aj dve autíčka.


Klein Farebné svietidlo Bosch
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Klein Vileda vedro s mopom

Klein Vileda vedro s mopom

Hodnotenie: 4,5
10,99 €
10,50 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.


Klein Strunová kosačka Bosch
9,99 €

8,60 €

Plastová záhradná strunová kosačka Bosch je vhodným pomocníkom pre každého malého záhradníka. Hračka vydáva pomocou ozubeného kolieska zvuk ako ozajstná kosačka.


Klein Česacia hlava s doplnkami
28,99 €
26,96 €

Veľká česacia hlava s množstvom doplnkov. Bábiku môžeš učesať, aby bola krásna. V balení nájdeš hrebene, štipce a mnoho ďalšieho. Nauč sa pliesť vrkôčiky alebo len obyčajný cop. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne veľa zábavy!


Klein Veľký hasičský set-20%
43,51 €

34,79 €

Akcia

Veľký hasičský set sa bude hodiť každému budúcemu záchranárovi. Set obsahuje všetko, čo hasič na výkon svojej profesie potrebuje. Súčasťou balenia je aj funkčný hasiaci prístroj na chrbát a ochranná prilba.


Klein Reťazová píla

Klein Reťazová píla

Hodnotenie: 4,5
24,40 €

Reťazová píla značky Bosch s charakteristickými zvukmi a svetelnou signalizáciou sa bude hodiť všetkým malým kutilom. Keď bude potreba pomôcť oteckovi pri rezaní vezmú si svoju pílu s pohyblivou reťazou.


Klein Vrtačka Bosch

Klein Vrtačka Bosch

Hodnotenie: 5
21 €

16,30 €

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.


Klein Sada riadu 2
16,99 €

12,80 €

Kuchynský riad pre malých kuchárov v šedo-čiernych farbách. Sada obsahuje hrnce, panvicu, obracačku, naberačku a ďalšie náčinie. V modernom dizajne.


Klein Doktorandský kufrík malý
10,73 €

7,60 €

Malý doktorandský set Klein obsahuje stetoskop, teplomer, kladivko, kukátko do uší, injekcie a obväz. Všetko je zabalené v praktickom kufríku z priehľadnej homateriálu.


Klein BOSCH aku vrtačka
18,99 €
18,30 €

Aku vrtačka pro malé pomocníky v licenci Bosch. Vrtačka vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdová. Pomoc tátovi s vyvrtáním děr na potřeby do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.


Klein BOSCH akumulátorový šroubovák II.
12,40 €

Aku šroubovák pro malé pomocníky v dílně v licenci Bosch. Šroubovák vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdový. Pomoc tátovi s našroubováním nábytku, poliček, skříní, zkrátka všeho, co je potžeba do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.


Klein BOSCH batôžtek s náradím
19,92 €
19 €

Detský batôžtek v licencii Bosch, ktorý je plný praktického náradia pre správneho malého domáceho majstra. Batôžtek má veľkú kapsu na zips a dve väčšie postranné a pár malých predných vreciek na uloženie potrebných pracovných pomôcok.


Klein Bosch garáž - 4 poschodia
56,90 €

45,30 €
+ doprava zadarmo

Bosch garáž je nevyhnutná pre každého chlapca s vlatným vozoparkom. V novej garáži navyše nájde ďalšie dve autíčka. Garáž má výťah na autá, umývačku, zjazd medzi poschodiami pre dve autá, benzínovú pumpu a obchod.


Klein Bosch garáž 5 poschodí - svietiaca
66,22 €

58,10 €
+ doprava zadarmo

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch je nevyhnutnou súčasťou každej chlapčenskej izbičky. Garáž o piatich poschodiach je vybavená výťahom, súčasťou sú aj dve autíčka. Po nasvietení garáže jej za tmy svietia dráhy.


Klein BOSCH kávovar

Klein BOSCH kávovar

Hodnotenie: 4,5
17,60 €

Posledný kus za túto cenu!

BOSCH kávovar pre všetky malé kuchárky. Ranná prekvapkávaná káva je príjemné prekvapenie pre rodičov. Do kávovaru možno naliať vodu, funkcia čerpadla. Bude potom vyzerať ako naozajstný.


Klein BOSCH kuchynský robot
29,59 €

21,20 €

Kuchynský robot ako naozajstný z červeného radu BOSCH kuchynského náčinia. Malí kuchári môžu do mixéra naliať vodu. Vďaka batériám je funkčný, ako má aj mamička. Vydáva zvuky a otáča metlou.


Klein BOSCH mixer s nádobkou
14,78 €

13,30 €

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.


Klein Bosch pracovný stôl junior-34%
47,13 €

30,92 €

Akcia

Detský pracovný stolík v licencii Bosch. Stôl je po zostavení vysoký 71 cm. Je vybavený množstvom náradia, ako napríklad bezpečnostná prilba, kladivko, kliešte, pílka, skrutkovač, atď … Pracovný ponk je nevyhnutnosťou pre každého malého kutila.


Klein BOSCH ručný mixér
10,40 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.


Klein Bosch set

Klein Bosch set

Hodnotenie: 4
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetko potrebné pre malého pracanta od Klein – teraz už sa malému kutilovi pri práci naozaj nič nestane!


Klein Bosch set náradia na záhradu
15,56 €

10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.


Klein BOSCH varná kanvica

Klein BOSCH varná kanvica

Hodnotenie: 3,5
10,20 €

BOSCH varná kanvica so svetelnými a zvukovými efektmi sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.


Klein Doktorka kufrík

Klein Doktorka kufrík

Hodnotenie: 4
11,07 €
10 €

Každý správny lekár má svoj cestovný kufrík. Nájde v ňom to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta v teréne. Praktický prenosný kufrík s uchom obsahuje stetoskop, teplomer, injekcie a ďalšie príslušenstvo.


Klein Dopravné značky 73cm
32,19 €

28,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dopravné značky vysoké 73 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať najdôležitejšie značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.


Klein Hasičská helma červená
18,80 €

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto prilba má navyše ochranný kryt na krk. Hašiš je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov.


Klein Hasičská helma

Klein Hasičská helma

Hodnotenie: 5
20,33 €
18,40 €

Každý správny hasič potrebuje kvalitnú výraznú hasičskú helmu. Táto helma má navyše ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v úplnom bezpečí a nič mu nebráni v hrách na záchranárov. Helma v tme svieti.


Klein Hasičské záchranářské nůžky
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.


Klein Hasičský set-65%
55,99 €

19,31 €

Akcia

Hasičský set sa bude hodiť každému budúcemu záchranárovi. Set obsahuje všetko čo musí mať hasič počas akcie poruke – helmu, hasiaci prístroj, rukavice, baterku, amplión a páčidlo. Svetelné efekty.


Klein Hasičský záchranársky batôžtek s vybavením
21,79 €

16,70 €

Hasičský záchranársky batôžtek pre malých hasičov. V batôžku je veľa praktických vecí, ktoré na výkon povolania požiarnika potrebujete. Vďaka praktickým vrecúškam a veľkému vrecku sa do batoha zmestí všetko vybavenie.


Klein Hot Wheels kufrík na autíčka
15,89 €

11,60 €

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii Hot Wheels je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodný pre 18 autíčok.


Klein Kadernícky salón v kufríku Braun
37,99 €

27,10 €

Kadernícky salón pre malé parádnice značky Braun. Príslušenstvo je balené v praktickom kufríku. Obsahuje zrkadlo, sušič vlasov, kefu, hrebeň, sponky a ďalšie.


Klein Kuchynka Miele - elektronická
81 €

54,20 €
+ doprava zadarmo

Priestranná obojstranná elektronická detská kuchynka s vybavením pre každú gazdinku vydávajúca zvuky kuchyne.


Klein Kuchynka Miele trojuholníková
88,89 €

69,70 €
+ doprava zadarmo

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou, kávovarom a digestorom a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.


Klein Leifheit upratovací vozík
33,27 €

29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Upratovací vozík pre všetky malé pomocníčky od značky Leifheit. Pojazdný vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, lopatku, metličku, upratovacie prostriedky a špongiu. Na vozíku má každý prostriedok svoje miesto.


Klein Makety potravín

Klein Makety potravín

Hodnotenie: 4,5
17 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Napodobeniny skutočných potravín. Makety sú vhodné ako pre malé gazdinky do kuchyne, tak pre malé predavačky do ich obchodíka.


Klein Zberateľský kufrík Schleich - zvieratká
11,63 €

10,40 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Farma. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 18 zvieratiek. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.


Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
7,37 €
6,90 €

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.


Klein Upratovací set Leifheit
6,98 €
6,90 €

Sada na upratovanie Leifheit je presnou napodobeninou originálu. Malí pomocníci teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním s rovnakým náčiním, ako majú ony.


Klein Váha na ovocie a zeleninu
15,20 €

Farebná detská mechanická váha nielen na ovocie a zeleninu je dôležitou výbavou do každého obchodu alebo kuchynky.


Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.