Klein Záhradný set Bosch

Klein Záhradný set Bosch

Hodnotenie: 4,7
23,59 € 20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Set fúrika a všetkého potrebného pre malého záhradníka v licencii Bosch, kde sú napríklad hrable alebo lopata!

Klein Hot Wheels kufrík na autíčka
15,90 €

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii Hot Wheels je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodný pre 18 autíčok.

Klein Bosch garáž 5 poschodí - svietiaca
66,22 € 50,50 €

Detská parkovacia garáž v licencii Bosch je nevyhnutnou súčasťou každej chlapčenskej izbičky. Garáž o piatich poschodiach je vybavená výťahom, súčasťou sú aj dve autíčka. Po nasvietení garáže jej za tmy svietia dráhy.

Klein Zberateľský kufrík Schleich - kone
23,50 € 18,20 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Horse Club. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 10 koníkov. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Klein Váha na ovocie a zeleninu
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná detská mechanická váha nielen na ovocie a zeleninu je dôležitou výbavou do každého obchodu alebo kuchynky.

Klein BOSCH ručný mixér

Klein BOSCH ručný mixér

Hodnotenie: 3,3
10,60 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

Klein Zberateľský kufrík Schleich - zvieratká
11,70 € 10,20 €

Plechový zberateľský kufrík na zvieratká v licencii Schleich Farma. Do tohto praktického kufríka sa zmestí 18 zvieratiek. Kufrík je vybavený uchom pre jednoduché prenesenie. Vhodné od 3 rokov.

Klein BOSCH mixer s nádobkou
14,78 € 12,50 €

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.

Klein Žehlička Bosch

Klein Žehlička Bosch

Hodnotenie: 4,7
14 € 11,40 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

Klein Makety potravín

Klein Makety potravín

Hodnotenie: 4,5
17 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Napodobeniny skutočných potravín. Makety sú vhodné ako pre malé gazdinky do kuchyne, tak pre malé predavačky do ich obchodíka.

Klein Bosch set náradia na záhradu
15,56 € 12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.

Klein Dopravný semafor 72cm
32,19 € 24,60 €

Dopravný semafor s automatickým prepínaním svetiel je skvelý doplnok do každého dopravného ihriska. Deti ho tiež môžu použiť pri hre s vozidlami a zastaviť dopravu, keď je potreba odniekadiaľ vycúvať so strojom.

Klein Farebné svietidlo Bosch
16,99 € 16,70 €

Farebná svietidlo v licencii značky Bosch. Otáčaním sklíčka na baterke sa mení farba svetla. Baterka svieti bielo, modro, zeleno alebo červeno. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Klein Vedro na vytieranie s mopom Leifheit
16,90 € 10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové vedro s mopom značky Leifheit. Obsah vedra 2 litre. Balené v sieťke. Vaša malá pomocníčka môže mať na upratovanie rovnaké vedro ako vy.

Klein Vileda vedro s mopom

Klein Vileda vedro s mopom

Hodnotenie: 4,1
10,99 € 10,20 €

Vileda vedro s mopom je ako naozajstné. Malé pomocníčky teraz budú môcť napodobňovať mamičky a pomáhať im s upratovaním.

Klein BOSCH kuchynský robot
29,59 € 22 €

Kuchynský robot ako naozajstný z červeného radu BOSCH kuchynského náčinia. Malí kuchári môžu do mixéra naliať vodu. Vďaka batériám je funkčný, ako má aj mamička. Vydáva zvuky a otáča metlou.

Klein Kuchynka Miele kompakt
44,75 €

KUCHYŇKA KOMPAKT

Nezbytnou součástí každé domácnosti je bezpochyb kuchyňka. Děti mohou připravovat hvězdné pokrmy a pozvat na večeři své kamrády nebo třeba panenky.

Klein Bosch garáž - 4 poschodia
56,90 € 45,50 €

Bosch garáž je nevyhnutná pre každého chlapca s vlatným vozoparkom. V novej garáži navyše nájde ďalšie dve autíčka. Garáž má výťah na autá, umývačku, zjazd medzi poschodiami pre dve autá, benzínovú pumpu a obchod.

Klein BOSCH akumulátorový šroubovák II.
11,99 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aku šroubovák pro malé pomocníky v dílně v licenci Bosch. Šroubovák vydává zvuky, svítí a vypadá jako opravdový. Pomoc tátovi s našroubováním nábytku, poliček, skříní, zkrátka všeho, co je potžeba do domácnosti. Nech si od něj poradit jak na to. Tátové vědí.

Klein Dopravné značky 73cm
32,19 € 26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dopravné značky vysoké 73 cm sú skvelou sadou na každé dopravné ihrisko alebo na veľkú záhradu. Deti sa zábavnou formou naučia poznávať najdôležitejšie značky, ktoré ich v prevádzke môžu stretnúť.

Klein Česacia hlava veľká
31,90 €

Veľká česacia hlava s množstvom doplnkov poteší všetky dievčatká, ktoré sa radi hrajú na kaderníčky. Bábiku môžu učesať aj nalíčiť, aby bola krásna. Obsahuje dva hrebene, líčidlá a sponky.

Klein Doktorka kufrík

Klein Doktorka kufrík

Hodnotenie: 3,7
11,07 € 10,20 €

Každý správny lekár má svoj cestovný kufrík. Nájde v ňom to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta v teréne. Praktický prenosný kufrík s uchom obsahuje stetoskop, teplomer, injekcie a ďalšie príslušenstvo.

Klein Hasičský prístroj

Klein Hasičský prístroj

Hodnotenie: 3,5
8,30 €

Máte doma malého nezbedníka, ktorý sa rád hrá na hasičov. Potom by mu nemal chýbať hasičský prístroj. Ten bude slúžiť pri hasení požiaru rovnako ako naozajstnému hasičovi. Možno do neho naliať vodu.

Klein Policajný kufrík

Klein Policajný kufrík

Hodnotenie: 4,8
25,50 € 19 €

Policajný kufrík s doplnkami pre pravých policajtov. Zahraj sa s kamarátom na spravodlivého policajta a neskrotného zlodeja. Kto zvíťazí? **Súčasťou **je baterka, ktorá svieti.

Klein Kuchynka Miele Gourmet deluxe
88,89 € 71,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynka so spotrebičmi Miele, ktorá vydáva zvuky ozajstného varenia. Je vybavená rúrou, umývačkou a prichádza vybavená tanierikmi, príbormi, hrncami a ďalším vybavením, s ktorým sa malá gazdinka môže hrať.

Klein Sada riadu 2

Klein Sada riadu 2

Hodnotenie: 4,7
16,99 € 14 €

Kuchynský riad pre malých kuchárov v šedo-čiernych farbách. Sada obsahuje hrnce, panvicu, obracačku, naberačku a ďalšie náčinie. V modernom dizajne.

Klein WMF Smoothie mixér
12,23 €

Dětský smoothie mixer pro malé hospodiňky. Na baterie 2×R3, nejsou součástí balení. Doporučený věk 3+

Klein BOSCH varná kanvica

Klein BOSCH varná kanvica

Hodnotenie: 3,8
10,60 €

BOSCH varná kanvica so svetelnými a zvukovými efektmi sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.

Klein BOSCH parkovacia garáž - rozbalené-54%
54,04 € 24,60 €

Rozbalené

Detská parkovacia garáž vo svetoznámej licencii BOSCH. Garáž je jednoposchodová so zvukovým autíčkom, ktoré je vo vnútri balenia. Garáž je vybavená benzínovou stanicou, heliportom aj s vrtuľníkom a umývačkou.

Klein Veľká vanička s príslušenstvom
19,96 € 17,90 €

Vanička pre bábiky s príslušenstvom poteší všetky malé mamičky. Môžu bábiku pred spaním vykúpať a použiť niektorý z doplnkov, ktorý potrebuje k starostlivosti o svoje bábätko.

Klein Upratovací vozík Vileda
43,99 € 37,90 €

Upratovací vozík pre malé poriadkumilovníčky značky Vileda. Vozík obsahuje metlu, mop, vedro, metlu, lopatku a čistiace prostriedky. Dievčatka tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Klein Dopravné značky 73cm
33,71 €

DOPRAVNÍ ZNAČKY 72CM

Dopravní značky jsou skvělým doplňkem na každé dopravní hřiště nebo na zahradu. Děti se zábavnou formou naučí do budoucnosti poznávat značky.

Klein Dopravný semafor 72cm
35,99 €


Dopravní semafor se světelnou signalizací je vhodný i na dětská hřiště. Dětem může posloužit při hrách na profese. V režimu Auto se světla přepínají automaticky po 30 vteřinách.

Klein Fén s hrebienkom Braun
15,89 € 14,80 €

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.

Klein Hasičské záchranářské nůžky
14,90 € 8,90 €

Praktický pomocník pro malé hasiče. Nůžky díky kterým vysvobodíš ze zaklíněných prostor kohokoliv. Pořiď si kompletní výbavu pro hasiče a buď tím, kdo pomůže v té nejtěžší situaci.

Klein Kozmetická súprava na vlasy Braun-33%
29,40 € 19,60 €

Akcia

Kadernícky **salón **pre malé parádnice od značky Braun. Balené v praktickom boxe, do ktorého všetko schováte. Krásne sa učesať a párty pre kamarátky môže začať.

Klein Velká vanička bez doplňků
8,99 €

Od teď můžeš své panenky koupat v této krásné vaničce. Vanička je 50 cm dlouhá, vyrobená z kvalitního materiálu! Rozměry: 50 × 28 × 15,5 cm Věk: 3+

Klein Strunová kosačka Bosch
9,99 € 8,30 €

Plastová záhradná strunová kosačka Bosch je vhodným pomocníkom pre každého malého záhradníka. Hračka vydáva pomocou ozubeného kolieska zvuk ako ozajstná kosačka.

Klein Záhradná kosačka Bosch
17,99 € 12,50 €

Záhradná kosačka pre malých záhradkárov od značky Bosch. Kosačka poteší každého malého pomocníka. Ozubené koliesko vydáva zvuk, ako ozajstná kosačka.

Klein Vileda upratovací set
9,50 €

Vileda upratovací set pre malých pomocníkov v domácnosti. Mamička bude mať radosť, keď si deti upracú izbičku. Sada obsahuje metlu, mop, metličku a lopatku značky Vileda.

Klein Vileda plochý mop
7,90 €

Potrebujete doma pomôcť s upratovaním? Pre vašu malú gazdinku to nebude problém s plochým mopom značky Vileda! Mop možno namočiť a skutočne s ním vytierať.

Klein Leifheit upratovací vozík
33,27 € 28,80 €

Upratovací vozík pre všetky malé pomocníčky od značky Leifheit. Pojazdný vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, lopatku, metličku, upratovacie prostriedky a špongiu. Na vozíku má každý prostriedok svoje miesto.

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.