-24%
Klein BOSCH garáž "Helix"

Klein BOSCH garáž "Helix"

74 €
55,90 €

Ďalšia ponuka za 56,90 €

Garáž v licencii Bosch je s výťahom, ktorý otáča autá do rôznych úrovní. Táto úžasná garáž má svetelné a zvukové efekty. Balenie obsahuje 2 autá, spínače pre zmenu jazdy, rampy a 4 čerpacie miesta.

Tovar od predajcu MALL
Žehlička Bosch
21x

Klein Žehlička Bosch

14 €
12,90 €

Ďalšie ponuky od 10,90 €

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

Tovar od predajcu MALL
Klein Fén s hrebienkom Braun
21x

Klein Fén s hrebienkom Braun

15,89 €
14,90 €

Ďalšie ponuky od 18,40 €

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.

Tovar od predajcu MALL
Klein Bosch set náradia na záhradu
15x

Klein Bosch set náradia na záhradu

16,90 €

Ďalšie ponuky od 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Set záhradného náradia v licencii Bosch. Skvelý pomocník pre malých pomocníkov na prácu na záhrade. Hračka je podobná skutočnému záhradnému náradia BOSCH.

Tovar od predajcu MALL
Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom
6x

Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom

62,30 €
54,90 €

Ďalšie ponuky od 54,40 €

Pracovný stôl Bosch obsahuje veľa náradia, s ktorým môže malý opravár všetko opraviť. Pracovný stôl sa dá ľahko zložiť do kufríka. Súčasťou je nevyhnutný aku skrutkovač na batérie.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Zberateľský kufrík Hot Wheels
68x

Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels

26,90 €
22,90 €

Ďalšia ponuka za 31 €

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii **Hot Wheels **je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodné pre 50 autíčok.

Tovar od predajcu MALL
BOSCH ručný mixér
68x

Klein BOSCH ručný mixér

11,90 €

Ďalšie ponuky od 10 €

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

Tovar od predajcu MALL
BOSCH akumulátorový skrutkovač II.
8x

Klein BOSCH akumulátorový skrutkovač II.

14,90 €

Ďalšie ponuky od 14,70 €

Aku skrutkovač pre malých pomocníkov v licenciu Bosch. Skrutkovač vydáva zvuky, svieti a vyzerá ako ozajstná. Pomoc otcovi s naskrutkovaním nábytku, poličiek, skríň, skrátka všetkého, čo je potžeba do domácnosti. Nechaj si od neho poradiť ako na to. Otcovia vedia.

Tovar od predajcu MALL
Šijací stroj
69x

Klein Šijací stroj

42,55 €
39,90 €

Ďalšie ponuky od 29,90 €

Funkčný šijací stroj pre malé šikovné rúčky. Balenie obsahuje stroj, nožný pedál, 6 kovových cievok, náhradnú ihlu a navliekač nití. Plastový kryt ihly chráni malé prstíky pred poranením.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Klein Pracovný stôl Bosch
23x

Klein Pracovný stôl Bosch

88,40 €
72,90 €

Pracovný stôl s náradím s licenciou značky Bosch je určený pre najmenších kutilov. Pracovný stôl obsahuje rad príslušenstva ako je kľúč, skrutkovač, kliešte, pílku, kladivko, zverák, skrutky a ďalšie. Pracovný stôl obsahuje celkovo 43 ks doplnkov.

Tovar od predajcu MALL
Švajčiarsky nôž Victorinox
20x

Klein Švajčiarsky nôž Victorinox

8,90 €

Ďalšie ponuky od 8,95 €

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.

Tovar od predajcu MALL
-24%
Klein Česacia hlava Emma
28x

Klein Česacia hlava Emma

42,30 €
31,88 €

Ďalšia ponuka za 52 €

Česacia hlava Emma inšpirovaná svetom princeznej Coralie. Hlava s množstvom doplnkov poteší všetky dievčatká, ktoré sa radi hrajú na kaderníčky. Bábiku môžu učesať a aj nalíčiť, aby bola krásna.

Tovar od predajcu MALL

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.