Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Akcia
Klein BOSCH garáž "Helix" Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom
Klein BOSCH garáž "Helix"

Garáž v licencii Bosch je s výťahom, ktorý otáča autá do rôznych úrovní. Táto úžasná garáž má svetelné a zvukové efekty. Balenie obsahuje 2 autá, spínače pre zmenu jazdy, rampy a 4 čerpacie miesta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom
Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom

Pracovný stôl Bosch obsahuje veľa náradia, s ktorým môže malý opravár všetko opraviť. Pracovný stôl sa dá ľahko zložiť do kufríka. Súčasťou je nevyhnutný aku skrutkovač na batérie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein Žehlička Bosch Klein Pracovný stôl Bosch v kufríku s aku skrutkovačom
Klein Žehlička Bosch

Žehlička značky Bosch poteší všetkých malých pomocníkov, ktorí radi upratujú a pomáhajú mamičke. Do žehličky možno naliať vodu, takže môžu deti žehliť ako s ozajstnou žehličkou. Balené v krabici.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Fén s hrebienkom Braun Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels
Klein Fén s hrebienkom Braun

Základom každého kaderníckeho salónu sú nožnice a fén. S touto sadou budú mať dievčatá značkový funkčný fén s nadstavcom a kefu na česanie. Detský fén má licenciu známej značky Braun.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Záhradný set Bosch Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels
Klein Záhradný set Bosch

Set fúrika a všetkého potrebného pre malého záhradníka v licencii Bosch, kde sú napríklad hrable alebo lopata!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels
Klein Zberateľský kufrík Hot Wheels

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii **Hot Wheels **je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodné pre 50 autíčok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Hot Wheels kufrík na autíčka Klein Sada Dopravných značiek B (5 ks)
Klein Hot Wheels kufrík na autíčka

Kufrík na autíčka v obľúbenej licencii Hot Wheels je skvelý darček pre každého malého pretekára. Či už sa autíčka váľajú po celej izbe alebo ich len chce mať chlapec pri sebe na cestách, do tohto kufríka ich ľahko a rýchlo naskladá. Vhodný pre 18 autíčok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Doktorský oblek s doplnkami Klein Sada Dopravných značiek B (5 ks)
Klein Doktorský oblek s doplnkami

Táto súprava umožní malým študentom medicíny zoznámiť sa so základnými nástrojmi, ktoré lekári používajú. Hranie sa na lekára je skvelý spôsob, ako sa vaše dieťa naučí pomáhať druhým. Lekárske nástroje sú napodobeniny skutočných zdravotníckych nástrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein Sada Dopravných značiek B (5 ks) Klein Sada Dopravných značiek B (5 ks)
Klein Sada Dopravných značiek B (5 ks)

Hra a vzdelávanie v jednom! Set 5 plastových dopravných značiek: Cyklotrasa, Pešia zóna, Práca na ceste, Prechod pre chodcov a Pozor deti.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
Klein BOSCH varná kanvica Klein BOSCH kuchynský robot
Klein BOSCH varná kanvica

BOSCH varná kanvica sa stane vernou pomocníčkou vašej malej kuchárky. Teraz bude môcť svoje kamarátky spoznať na čaj o piatej. Pekný doplnok do detskej kuchynky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein BOSCH kuchynský robot Klein BOSCH kuchynský robot
Klein BOSCH kuchynský robot

Kuchynský robot ako naozajstný z červeného radu BOSCH kuchynského náčinia. Malí kuchári môžu do mixéra naliať vodu. Vďaka batériám je funkčný, ako má aj mamička. Vydáva zvuky a otáča metlou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Vrtačka Bosch Klein BOSCH kuchynský robot
Klein Vrtačka Bosch

Verná kópia skutočnej príklepové vŕtačky Bosch. Vŕtačka napodobňuje skutočnú funkciu tým, že sa točí, vydáva zvuky a svieti. Náradie z kolekcie Bosch by mal mať doma každý malý domáci majster.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Hasiaci prístroj Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
Klein Hasiaci prístroj

Fuknčný hasiaci prístroj na chrbát pre malých hasičov z pevného a nezávadného plastu. Hasičský prístroj sa naplní vodou a malý hasič môže začať hasiť fiktívny požiar. Alebo môže začať boj, kto ďalej dostrekne s hasičským prístrojom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Baterka BOSCH na hlavu Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
Klein Baterka BOSCH na hlavu

Každý domáci majster si občas potrebuje posvietiť na nejakú závadu. Baterka na hlavu je pre neho skvelý doplnok. Bude mať na opravy voľné ruky. Čelovka je s licenciou známej značky výrobcu náradia Bosch.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Švajčiarsky nôž Victorinox Klein Švajčiarsky nôž Victorinox
Klein Švajčiarsky nôž Victorinox

Švajčiarsky nôž Victorinox v plastovom prevedení pre deti. Snáď každý otecko túto značku nožov pozná a nejeden ho tiež vlastní. Teraz môže mať tento známy nôž aj váš malý kutil alebo cestovateľ.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Výpredaj
Klein Hrabličky , Bosh hrabličky plast Klein Hrabličky , Bosh hrabličky plast
Klein Hrabličky , Bosh hrabličky plast

Zelené – detské hrabličky Bosh značky Klein.

môžete mať 04.10

Klein Reťazová píla Klein Hrabličky , Bosh hrabličky plast
Klein Reťazová píla

Reťazová píla značky Bosch s charakteristickými zvukmi a svetelnou signalizáciou sa bude hodiť všetkým malým kutilom. Keď bude potreba pomôcť oteckovi pri rezaní vezmú si svoju pílu s pohyblivou reťazou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Kadernícky salón v kufríku Braun Klein Hrabličky , Bosh hrabličky plast
Klein Kadernícky salón v kufríku Braun

Kadernícky salón pre malé parádnice značky Braun. Príslušenstvo je balené v praktickom kufríku. Obsahuje zrkadlo, sušič vlasov, kefu, hrebeň, sponky a ďalšie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein BOSCH aku vŕtačka Klein Bosch garáž - 5 podlaží
Klein BOSCH aku vŕtačka

Aku vŕtačka pre malých pomocníkov v licenciu Bosch. Vŕtačka vydáva zvuky, svieti a vyzerá ako ozajstná. Pomôž otcovi s vyvŕtaním dier na potreby do domácnosti. Nechaj si od neho poradiť ako na to. Otcovia vedia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Bosch garáž - 5 podlaží Klein Bosch garáž - 5 podlaží
Klein Bosch garáž - 5 podlaží

Päťpodlažná Bosch garáž. Veľká parkovacie garáž s 2 ks autíčok. Garáž je vybavená: výťahom na 2 autá umývačkou benzínovú pumpou parkoviskom Medzi poschodiami je dráha doplnená plastovými zjazdy pre dve autá. pre chlapcov od 3 rokov. Výška garáže je 85 cm.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
Klein BOSCH ručný mixér Klein Bosch garáž - 5 podlaží
Klein BOSCH ručný mixér

BOSCH ručný mixér je dobrý pomocník do každej detskej kuchynky. Malé kuchárky ocenia otáčacie sa metličky. S takýmto doplnkom pôjde pečenia od ruky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Klein Pokladňa s platobným terminálom Klein Pokladňa s platobným terminálom
Klein Pokladňa s platobným terminálom

Pokladňa s platobným terminálom a odnímateľným tabletom.

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE
Klein Záhradná kosačka Bosch Klein Pokladňa s platobným terminálom
Klein Záhradná kosačka Bosch

Záhradná kosačka pre malých záhradkárov od značky Bosch. Kosačka poteší každého malého pomocníka. Ozubené koliesko vydáva zvuk, ako ozajstná kosačka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Klein BOSCH mixer s nádobkou Klein Pokladňa s platobným terminálom
Klein BOSCH mixer s nádobkou

Tyčový mixer na batérie značky Bosch je aké naozajstný. Malý kuchárik bude mať radosť hlavne z jeho zvukových efektov. Súčasťou sady je tiež nádobka na mixovanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Spoločnosť Theo Klein je jedným z najväčších európskych výrobcov kvalitných plastových hračiek podporujúcich rozvoj detí. Postupne si v minulom storočí vybudovala pozíciu vedúceho hráča na trhu v niekoľkých rôznych kategóriách. Pôvodne továreň na výrobu metiel a kief bola založená v roku 1949 pánom Theo Kleinom a jeho manželkou Máriou v Nemecku. V roku 1956 bol vyrobený prvý detský zmetáčik s myšlienkou rozšírenia tohto radu hračiek pre deti. Prvá účasť v Norimbergu na výstave hračiek v roku 1959 zmenila kompletne koncept spoločnosti, ktorá sa začala orientovať na hračkársky priemysel. Následný rýchly a pokračujúci rozvoj spoločnosti Theo Klein GmbH bol spôsobený postupným rozširovaním radu hračiek, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé profesie. Theo Klein je partnerom niekoľkých významných značiek: Bosch, Miele, Braun, Vileda, Leifheit a WMF. V súčasnej dobe zamestnáva Klein okolo 130 zamestnancov s továrňami a skladmi na dvoch miestach v Nemecku - Ramberg a Landau. Okrem nemeckej výroby je masívna výroba hračiek presunutá do tovární v Číne a kompletizácia niektorých hračiek prebieha aj v Českej republike. Cieľom spoločnosti je pokračovať v rozvoji výroby značkových a kvalitných radov hračiek, ktoré podporujú prirodzený rozvoj dieťaťa.