Yupee Plechový fúrik veľký zelený
17,80 €

Akcia

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.


ECOIFFIER Záhradný vozík s náradím, kvetináčmi a kanvičkou
14,04 €

11,50 €

Záhradný vozík na kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Obsahuje všetko potrebné, napríklad kvetináče, kanvičku, záhradné náradie.


Marian Plast Vozíček na hračky modrý
11,10 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.


Yupee Plechový  fúrik Yupee veľký červený
23,18 €

19,20 €

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.


ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 34 cm-15%
11,99 €

10,10 €

Akcia

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.


ECOIFFIER Retro vozík s kanvičkou
13,30 €

11,50 €

Plastový retro vozík s príslušenstvom je skvelá hračka pre deti na piesok alebo na záhradu. Môžu pomôcť rodičom s úpravou záhrady po zime. Bude sa im hodiť aj príslušenstvo ako vedierko, hrabličky alebo lopatka.


ECOIFFIER Záhradný gril čierny
18,48 €

15,40 €

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.


ECOIFFIER Zahradný fúrik
12,93 €

11,50 €

Záhradný fúrik na dvoch kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Dve kolieska zaisťujú dobrú stabilitu aj pre tých najmenších pomocníkov.


ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom
13,99 €

12,30 €

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, sitko, hrabličky a lopatku. Nechýba ani formička v tvare kačičky a vedierko. Deti si teraz svoje hračky môžu k pieskovisku pohodlne doviezť.


Androni MAGIC SUSY STÁNOK SO ZMRZLINOU
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Na námestie prišiel zmrzlinový stánok. Rýchlo sa s priateľmi vypravte pre trochu letnej pochúťky – vyberte si svoju príchuť a sledujte, ako sa váš kornút plní. Veľmi pekný zmrzlinový stánok pre malých milovníkov zmzliny.


BINO Sada na písek
4,48 €
4,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte.


B.toys Vodný mlynček s nákladiakom
18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sledujte s dieťaťom, čo dokáže voda, ktorú nalejete do lievika s pomocou téglika v tvare malej sovy. Voda roztáča kolesá mlynčeka a postupne pretečie až do nákladiaku so sklápačkou. A nabudúce vyskúšajte namiesto vody do lievika sypať piesok!


Buddy Toys Set na piesok BGP 1010
24,78 €

18,10 €

Detské formičky na piesok v prenosnom kufríku, ktorý možno použiť aj ako stoličku pre hravé deti. Sada obsahuje lopatky a veľa rôznych formičiek. Stolička je vyrobená z kvalitného, odolného plastu v nádhernom dizajne.


Dohany Sada hraček na písek - 6 ks
7,70 €

Kvalitní plastový set na písek pro všechny malé stavitele. Obsahuje kyblíček, lopatku, hrabičky, sítko a bábovky. Vhodné pro děti od 18 měsíců.


ECOIFFIER Korytnačka s príslušenstvom na piesok
12,40 €
11,50 €

Novinka

Korytnačka na kolieskach s príslušenstvom na piesok. Obsahuje vedierko, hrabličky, lopatku, sito, formičku a kanvičku. Príslušenstvo možno uložiť do panciera korytnačky. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 41 cm
19,07 €

15,80 €

Novinka

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, kanvička, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.


ECOIFFIER Stolček na piesok aj vodu s mlynčekom
30,28 €

23,10 €

Novinka

Skladací stolček pre hranie s pieskom i vodou je rozdelená na tri časti. Na prostrednú časť sa nasadí veľké sitko, mlynček a kanón. Súčasťou sú hrabličky, lopatka, vedierko, kanvička a tiež tri formičky na piesok.


ECOIFFIER Taška na piesok s príslušenstvom
7,70 €

Taška s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko s motívom ovocia, lopatku, kanvičku a dve formičky na piesok. Ponúkame 2 varianty produktu (červená, zelená). S touto súpravou budú popoludnia na pieskovisku plné zábavy!


ECOIFFIER Vedierko priehľadné s vekom a prísl.
6,90 €

Novinka

Priehľadný vedierko s viečkom, ružovou kanvičkou, lopatkou v tvare lyžice na kopčekovú zmrzlinu a formička v tvare nanuka. Nechýba ani kornútok a kopček zmrzliny. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Vedierko so stavebným autom a príslušenstvom
6,96 €
6,50 €

Novinka

Súprava na piesok s motívom stavby. Obsahuje vedierko, sitko, nákladné autíčko, hrabličky a lopatku. Priemer vedierka 18 cm, výška vedierka 17 cm. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Vedierko Zelenina s kanvičkou veľké
6,20 €

5,40 €

Novinka

Vedierko na piesok s obrázkami zeleniny. Súčasťou kanvička, sitko, lopatka, hrabličky a formička v tvare mrkvy. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Vozík s kanvičkou a súpravou na piesok
15,51 €

12,70 €

Novinka

Vozík s kanvičkou a súpravou na piesok. Súčasťou je vedierko so sitkom, ktoré je zároveň aj ako veko. Nechýbajú ani hrabličky, lopatka a 2 formičky. V súprave je aj autíčko – sklápačka.


ECOIFFIER Záhradný fúrik plastový červený
10,05 €
9,20 €

Novinka

Záhradný plastový fúrik je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade a to so svojim vlastným náradím.


ECOIFFIER Záhradný fúrik plastový zelené
10 €

Novinka

Záhradný plastový fúrik je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade a to so svojim vlastným náradím.


ECOIFFIER Záhradný fúrik s kanvičkou
16,68 €

14,20 €

Novinka

Záhradný plastový fúrik s príslušenstvom je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade.


Eddy Toys Hrací stôl, 17 súčastí
25,50 €
23,80 €
+ doprava zadarmo

Tento kreatívny hrací stôl je určený na hranie pri vode alebo na piesku. Urobí radosť všetkým deťom! Stôl s príslušenstvom poskytuje skvelý priestor pre interaktívne hranie. Naviac rozvíja detskú fantáziu a motoriku.


Hape Hračky na piesok - naberač piesku
10,25 €
9,28 €

Tento naberač chňapne, zovrie a naberie nielen kôpku z piesku ale všetky dôležité veci. Uľahčí ti veľa práce s prenášaním tých najdôležitejších vecí pri stavení. Pozvi kamarátov a budujte spoločne!


Hape Hračky na piesok - Vedro s lopatkou
10,26 €

6,90 €

Rozšírte svoju zbierku hračiek na piesok o toto vedro s lopatkou! Ideálne na pieskovisko alebo pláž – jedná sa totiž o univerzálne hračky, ktoré zabavia deti na dlhé hodiny.


Hape Hračky na piesok - Vrták
8,50 €

Zavŕtaj vrták do piesku, otáčaj, otáčaj a ak vrtáš hlboko, trebárs objavíš aj vodu! Kvalitné spracovanie zaručí dlhé hodiny vŕtania plné objavovania všetkého, čo je pod povrchom tvojho pieskoviska!


Let's play Hracia sada do záhrady
14,06 €

11,50 €

Novinka

Sada zahŕňa kreatívny hrací stôl v tvare lode a mnoho súčastí do záhrady. Každé náradie je možné uschovať do prenosného boxu. Deti tak môžu pomáhať svojim rodičom v záhrade.


Mikro hračky Kolečko + sada na písek 6ks
18,63 €

15,40 €

Novinka

Moderní plastové kolečko s vyjímatelnou rukojetí a se sadou na písek. Vše je v pastelových barvách. K dostání ve čtyřech barevných variantách. Děti si nyní své hračky mohou k pískovišti pohodlně dovézt.