ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom zelený
16,70 € 15,80 €

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, kvetináč, kanvičku, lopatku a hrabličky. Vedierko je ozdobené zeleninou a ovocím, ktoré tak dodá tú správnu letnú atmosféru všetkým hrám. Deti si tak môžu svoje hračky k pieskovisku pohodlne doviezť a po hraní zas uložiť.

Yupee Plechový fúrik veľký, ružová
23,08 € 22,60 €

Všetky malé záhradníčky a kutilky si užijú veľa zábavy s týmto krásnym fúrikom v ružovej farbe. Je vyrobené z pevného plechu a má pohodlné rukoväte.

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Yupee Plechový fúrik veľký zelený
20,70 €

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.

Yupee Plechový fúrik Yupee veľký červený
23,18 € 21,40 €

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.

B. Toys Lopata veľká
7,99 €

Veľká lopatka, s ktorou na pláži či v pieskovisku postavíte tie najúžasnejšie výtvory. Kopanie tunelov, budovanie vodných priehrad či stavenie hradov sa bez poriadneho náradie nezaobíde. Lopatka je vyrobené z pevného a odolného plastu a na stavenisku zvládne aj tú najťažšiu prácu.Materiálové zložen

B. Toys Papája - veľká sada do piesku a k vode
22,90 €

Vykop dieru, urob rybník, postav mnoho hradov z piesku…Krásne farby a dizajn. 10 kusov v praktickom balení všetko v jednom. veľké vedierko s funky rukoväťousitkohrabličkylopatkahladítko3 pieskové formičkyformička na tvorenie pologúľkrhlička vedierko 33.7 × 30.5 cm

Hape Mačacie labky červené
10,99 €

Chodúle, ktoré robia odtlačky mačacích labiek v piesku. Precvičia rovnováhu a namä, je s nimi zábava.

Hape Autíčko do piesku červené
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Autíčko do piesku modré
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Autíčko do piesku žlté
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Formička do piesku Hradné múry
6,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si svoj vlastný monument na pláži či pieskovisku. Vymyslite si o ňom zábavné príbehy a porozprávajte sa aj o jeho skutočnej predlohe. Hra s formičkami trénuje motorické schopnosti, presnosť pohybov aj sústredenie a trpezlivosť. S formičkou sa pracuje najlepšie pri použití vlhkého piesku.De

PEPCO Traktor 27cm zelený
4 €

Vozidlo – traktor vyrobený z plastu, dlhý 27 cm s trecím pohonom na zadné kolesá. Na výber sú dve farebné možnosti. Hračka určená pre deti staršie ako 3 roky. Dĺžka: 27cm. Výška 18cm.Zelená farba.

Wiky Sada do piesku kýblik s člnom 36cm
5,59 €

Farebná, zábavná a kreatívna, taká je sada do piesku. Formičky na piesok majú deti odjakživa radi. Pamätáte ako ste sa hrávali s formičkymi vy. Doprajte túto radosť aj svojim deťom. Sada obsahuje všetko čo budete potrebovať

Wiky Malá krhlička 12cm
6,58 €

Farebná plechová krhlička s lesklým tvarovaným povrchom v krásnom žltom prevedení.

Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
24,13 € 20,70 €

Záhradný fúrik v zelenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
24,13 € 22,20 €

Záhradný fúrik v červenej farbe pre malých záhradníkov má stabilné koliesko, kovovú misku a plastové rukoväte. Je určený na prevážanie menších bremien.

Wader Vozík na pláž + Súprava do piesku Labková patrola
15 €

Všetky potrebné hračky pre šantenie v piesku nájdete v praktickej súprave v obľúbenej detskej licencii Labková patrola. Všetky doplnky ako sú vedro lopatka a formičky možno naložiť na vozíček a pohodlne prevážať.

Teddies Koliesko plechové, modré 75x30x40 cm
24,90 € 22,60 €

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Koliesko je vhodné na pieskovisko i do záhrady. Dobrý pomocník k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto modrého pomocníka rýchlo obľúbia.

Teddies Koliesko plechové, červené 75x30x40 cm
24,90 € 21,10 €

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Koliesko je vhodné na pieskovisko i do záhrady. Dobrý pomocník k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto červeného pomocníka rýchlo obľúbia.

LENA Miešačka, oranžová
9,30 € 6,90 €

Plastová farebná miešačka nesmie chýbať na žiadnej veľkej stavbe. Tak hurá na stavbu, kde ťa čaká množstvo práce! Bubon možno sklápať do dvoch polôh vyklápania.

Teddies Vlak + 2 vagóny plast
10,70 € 8,90 €

Detská ťahacia hračka v podobe farebného vláčika s vagónmi. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Súčasťou balenia je mašinka a dva vagóniky do ktorých si deti môžu naložiť čokoľvek.

ECOIFFIER Vedierko so stavebným autom a príslušenstvom
7,70 € 7,10 €

Súprava na piesok s motívom stavby. Obsahuje vedierko, sitko, nákladné autíčko, hrabličky a lopatku. Priemer vedierka 18 cm, výška vedierka 17 cm. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

LENA Miešačka

LENA Miešačka

Hodnotenie: 4,1
9,37 € 8,60 €

Skvelá a farebná miešačka, ktorá rozhodne nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku! Miešačka obľúbené značky Lena je vyrobená z veľmi kvalitného plastu a je vhodná pre deti už od 3 rokov!

Teddies Koliesko plechové, zelené 75x30x40 cm
24,90 € 22,60 €

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Koliesko je vhodné na pieskovisko i do záhrady. Dobrý pomocník k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto zeleného pomocníka rýchlo obľúbia.

Mondo toys Sada do piesku Paw Patrol
7,90 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Paw Patrol je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

Mondo toys Súprava do piesku Bag-set Paw Patrol
10,90 €

S touto súpravou na piesok budete mať všetko pohromade. Stačí vziať batoh a vyraziť na záhradu alebo pieskovisko. Všetko s obľúbeným motívom Paw Patrol. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Fúrik na piesok Paw Patrol
13,90 €

Tento fúrik na piesok s obľúbeným motívom Paw Patrol bude ozdobou každej záhrady alebo pieskoviska. S týmto fúrikom sa dá odviezť veľa hračiek napríklad k pieskovisku.

Mondo toys Plastová súprava do piesku Frozen 2
5,90 €

Súprava na piesok s motívom animovanej rozprávky Frozen 2. Táto krásna súprava je ideálnou hračkou na záhradu na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Súprava na piesok Cars
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava na piesok s kanvičkou v prevedení Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Plastová súprava na piesok Frozen 2 Glitter
7,90 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom animovanej rozprávky Frozen 2. Súprava s kanvičkou je ideálnou hračkou na záhradu na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Sada do piesku Frozen
7,50 €

Súprava do piesku s kanvičkou v prevedení Frozen je skvelou hračkou do záhrady alebo na pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok.

PalPlay Vozíček na hračky
11,30 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

Mondo toys Súprava na piesok Minnie
7,90 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Bino Súprava na piesok

Bino Súprava na piesok

Hodnotenie: 5
4,90 €

Súprava hračiek na piesok vyrobená z kvalitného a pevného materiálu. Hranie na pieskovisku a stavanie báboviek zaistí deťom veľa hodín zábavy. Tieto hračky dokonale podporujú kreativitu, fantáziu a sústredenie dieťaťa. Rôzne farebné prevedenie.

Wader Súprava na piesok 9ks Labková patrola
9,50 € 7,50 €

Všetky potrebné hračky pre vyvádzanie na piesku v obľúbenej detskej licencii Labková patrola. Súčasťou balenia sú doplnky ako sú vedierko, formičky, mlynček, sitko a hrabličky s lopatkou. Všetko je vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.