Yupee Plechový fúrik veľký zelený
21,70 €

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.

Woody Záhradný fúrik kovový, zelený
19,99 € 18,10 €

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto zeleného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

Woody Záhradný fúrik kovový, červený
19,99 € 18,10 €

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto červeného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

LENA Miešačka

LENA Miešačka

Hodnotenie: 4,3
10,80 €

Skvelá a farebná miešačka, ktorá rozhodne nesmie chýbať na žiadnom pieskovisku! Miešačka obľúbené značky Lena je vyrobená z veľmi kvalitného plastu a je vhodná pre deti už od 3 rokov!

ECOIFFIER Stolček na piesok aj vodu s mlynčekom
30,28 € 28,20 €

Skladací stolček pre hranie s pieskom i vodou je rozdelená na tri časti. Na prostrednú časť sa nasadí veľké sitko, mlynček a kanón. Súčasťou sú hrabličky, lopatka, vedierko, kanvička a tiež tri formičky na piesok.

Teddies Plastový fúrik

Teddies Plastový fúrik

Hodnotenie: 4,3
12,70 €

Plastový fúrik nesmie chýbať žiadnemu malému záhradníkovi. Ideálna hračka na pieskovisko alebo záhradu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

ECOIFFIER Vedierko Zelenina s kanvičkou veľké
7,20 €

Vedierko na piesok s obrázkami zeleniny. Súčasťou kanvička, sitko, lopatka, hrabličky a formička v tvare mrkvy. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

Mondo toys Súprava na piesok Minnie
7,20 €

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Mondo toys Súprava na piesok Cars
7,20 €

Súprava na piesok s kanvičkou v prevedení Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

ECOIFFIER Korytnačka s príslušenstvom na piesok
12,70 €

Korytnačka na kolieskach s príslušenstvom na piesok. Obsahuje vedierko, hrabličky, lopatku, sito, formičku a kanvičku. Príslušenstvo možno uložiť do panciera korytnačky. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

Androni Záhradnícke auto s doplnkami
12,70 €

Skvelá záhradnícka sada na piesok vhodná pre deti od 3 rokov. V sade nájdete rôzne doplnky ako je kýblik alebo kanvička a tiež záhradnícke auto. Obľúbená značka Andron.

B.toys Vodný mlynček s nákladiakom
18,10 €

Sledujte s dieťaťom, čo dokáže voda, ktorú nalejete do lievika s pomocou téglika v tvare malej sovy. Voda roztáča kolesá mlynčeka a postupne pretečie až do nákladiaku so sklápačkou. A nabudúce vyskúšajte namiesto vody do lievika sypať piesok!

Smoby Kyblíček s konvičkou a příslušenstvím, 100% recyklovatelný
10,80 €

Novinka

Vybavte děti na pískoviště tak, aby zažily co nejvíc zábavy! Set na písek obsahuje kyblíček, sítko, hrabičky, lopatku, formičku na písek a konvičku – tudíž vše, co děti na pískovišti mohou potřebovat. Navíc je celý set i s obalem koncipován ze 100% obnovitelných surovin.

Eddy Toys Hrací stôl, 17 súčastí
25,50 € 21,70 €

Tento kreatívny hrací stôl je určený na hranie pri vode alebo na piesku. Urobí radosť všetkým deťom! Stôl s príslušenstvom poskytuje skvelý priestor pre interaktívne hranie. Naviac rozvíja detskú fantáziu a motoriku.

HABA Sada do piesku Kreativ
10,90 €

Klasické hračky do piesku v praktickej sade, ktoré prinášajú ešte viac tvorivej zábavy nielen na pláži. Sada je vyrobená z odolného plastu, ktorý vám zaručene vydrží dlhšie, ako len jednu sezónu. Hra v piesku je nadčasová zábava pre chlapcov aj pre dievčatá už od 18 mesiacov. Sada obsahuje: krhlič

Hape Hasičské auto so sirénou
14,99 €

Horí! Všetci malí hasiči musia zbystriť pozornosť. Kapitán zásahu vydáva príkaz: nasadnúť, zapnúť majáky, sirény a rýchlo vyraziť za požiarom! Hasičské auto má zvukovú sirénu, svietiace majáky, je vybavené hadicovým navijákom, pohyblivým rebríkom a otváraciou kabínou pre hasiča. Počet dielikov v ba

Teddies Vlak + 2 vagóny plast
10,80 €

Detská ťahacia hračka v podobe farebného vláčika s vagónmi. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Súčasťou balenia je mašinka a dva vagóniky do ktorých si deti môžu naložiť čokoľvek.

Hape Autíčko do piesku modré
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Vŕtačka do piesku modrá
7,99 €

Ak budete vŕtať dosť hlboko, možno nájdete vodu! Na pláži je to veľmi pravdepodobné. S touto originálnou vŕtačkou do piesku budete isto stredobodom pozornosti na pieskovisku a je možné, že si vďaka nej nájdete aj nových kamarátov. Rozmery: 5,1 × 16,9 × 2,6 cm

Hape Autíčko do piesku červené
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Autíčko do piesku žlté
12,99 €

Vďaka naklápacej karosérii a ľahko uchopiteľnej rukoväti budú deti milovať tlačenie tohto autíčka, ktoré je ako stvorené na zábavu v pieskovisku. Nízkoprofilové pneumatiky a samostatne otočné kolesá ho robia ideálnym pre hru v detskej izbe i vonku. Rozmery: 8 × 6,9 × 5,8 cm

Hape Policajné auto so sirénou
14,99 €

Pozor, pozor zlodej na úteku! Usaďte policajta za volant jeho vozidla, zavrite kabínu, zapnite svetlá, sirénu a môžete vyraziť na pátraciu akciu! Po dolapení zločinca ho usaďte do auta, zavrite za nim mreže a odvezte ho kam patrí, do jeho cely. Počet dielikov v balení: 3Batérie: 2 x LR44 nie sú súč

PalPlay Vozíček na hračky
10,80 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
12,70 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Androni CRAZY FISH SET VE VOZÍKU BIG
16,30 €

Set na piesok alebo záhradku s motívom rybičky. Set obsahuje vedierko, lopatku, hrabličky, bábovky, kanvičku a praktický vozíček, kam sa všetko toto náradie umiestni. Hračka je v zhode so základnými požiadavkami na bezpečnosť hračiek pre deti staršie ako 3 roky.

ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 34 cm
11,99 € 10,80 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.

ECOIFFIER Retro vozík s konvičkou a příslušenstvím
14,10 € 13 €

Novinka

Retro vozík s příslušenstvím na písek obsahuje kyblíček, hrabičky, lopatičku, konvičku a formičku na písek. Kyblíček je ozdobený ovocem, které tak dodá tu správnou letní atmosféru všem hrám. Děti si tak mohou své hračky k pískovišti pohodlně dovézt a po hraní zas uložit.

Bino Sada na písek velká
8,20 € 5,40 €

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte.