Buddy Toys Set na piesok BGP 1010-46%
25,50 € 13,65 €

Akcia

Detské formičky na piesok v prenosnom kufríku, ktorý možno použiť aj ako stoličku pre hravé deti. Sada obsahuje lopatky a veľa rôznych formičiek. Stolička je vyrobená z kvalitného, odolného plastu v nádhernom dizajne.

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
9,35 €

Akcia

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Mondo toys 18665 Fúrik, vedierko súprava Cars-20%
19,07 € 15,22 €

Akcia

Fúrik na piesok a súprava s kanvičkou Cars je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Deti môžu naložiť hračky a ísť na piesok alebo k vode. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

Yupee Plechový fúrik veľký zelený
21,30 €

Detský plechový fúrik by nemal chýbať žiadnemu záhradníčkovi. Je vhodný na pieskovisko i záhradu. Deti môžu teraz pomáhať rodičom so záhradnými prácami s vlastným náradím.

ECOIFFIER Retro vozík s kanvičkou-17%
13,30 € 10,91 €

Akcia

Plastový retro vozík s príslušenstvom je skvelá hračka pre deti na piesok alebo na záhradu. Môžu pomôcť rodičom s úpravou záhrady po zime. Bude sa im hodiť aj príslušenstvo ako vedierko, hrabličky alebo lopatka.

ECOIFFIER Zahradný fúrik-15%
12,93 € 10,91 €

Akcia

Záhradný fúrik na dvoch kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Dve kolieska zaisťujú dobrú stabilitu aj pre tých najmenších pomocníkov.

ECOIFFIER Vozík s kanvičkou a súpravou na piesok-19%
15,51 € 12,48 €

Akcia

Vozík s kanvičkou a súpravou na piesok. Súčasťou je vedierko so sitkom, ktoré je zároveň aj ako veko. Nechýbajú ani hrabličky, lopatka a 2 formičky. V súprave je aj autíčko – sklápačka.

ECOIFFIER Stolček na piesok aj vodu s mlynčekom
30,28 € 19 €

Skladací stolček pre hranie s pieskom i vodou je rozdelená na tri časti. Na prostrednú časť sa nasadí veľké sitko, mlynček a kanón. Súčasťou sú hrabličky, lopatka, vedierko, kanvička a tiež tri formičky na piesok.

ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom-19%
13,99 € 11,30 €

Akcia

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, sitko, hrabličky a lopatku. Nechýba ani formička v tvare kačičky a vedierko. Deti si teraz svoje hračky môžu k pieskovisku pohodlne doviezť.

Marian Plast Vozíček na hračky-22%
9,99 € 7,78 €

Akcia

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

Wader Detská vlečka

Wader Detská vlečka

Hodnotenie: 4,5
16,99 € 14,82 €

Akcia

Detská vlečka na hranie plní dve funkcie – môže byť použitá ako samostatné vozidlo, alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

ECOIFFIER Záhradný fúrik plastový zelené-22%
10,05 € 7,78 €

Akcia

Záhradný plastový fúrik je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade a to so svojim vlastným náradím.

Teddies Vlak + 2 vagóny plast
10,70 € 7,30 €

Detská ťahacia hračka v podobe farebného vláčika s vagónmi. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Súčasťou balenia je mašinka a dva vagóniky do ktorých si deti môžu naložiť čokoľvek.

Mikro hračky Fúrik + súprava na piesok 6ks
18,63 € 12,80 €

Moderný plastový fúrik s vyberateľnou rukoväťou a so súpravou na piesok. Všetko je v pastelových farbách. K dostaniu v štyroch farebných variantoch. Deti si teraz svoje hračky môžu k pieskovisku pohodlne doviezť.

Androni PIRÁTSKÝ SET NA PÍSEK V PRAKTICKÉ TAŠCE
10,52 €

Akcia

Sada hračiek na piesok v praktickom balení s veselým pirátskym dizajnom. Deti v sade nájdu rôzne doplnky, ako je kýblik, lopatka alebo formičky. Hurá na piesok, obsaďte ho menom kapitána Modrovousa!

Androni Záhradnícke auto s doplnkami
11,70 €

Akcia

Skvelá záhradnícka sada na piesok vhodná pre deti od 3 rokov. V sade nájdete rôzne doplnky ako je kýblik alebo kanvička a tiež záhradnícke auto. Obľúbená značka Andron.

Mondo toys 28315 Fúrik, vedierko súprava Paw Patrol-22%
19,06 € 14,82 €

Akcia

Fúrik na piesok a súprava s kanvičkou Paw Patrol je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Deti môžu naložiť hračky a ísť na piesok alebo k vode. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

ECOIFFIER Korytnačka s príslušenstvom na piesok-30%
12,40 € 8,57 €

Akcia

Korytnačka na kolieskach s príslušenstvom na piesok. Obsahuje vedierko, hrabličky, lopatku, sito, formičku a kanvičku. Príslušenstvo možno uložiť do panciera korytnačky. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 34 cm
11,99 € 10,50 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.

Hape Hračky na piesok - Vodný mlyn
8,39 € 7,30 €

Rozšírte svoju zbierku hračiek na piesok o tento vodný mlyn! Mlyn je vhodný ako pre použitie vody, tak i piesku. Naplňte lievik a pozorujte, ako sa kolesá točia.

ECOIFFIER Vedierko so stavebným autom a príslušenstvom
6,96 € 5 €

Súprava na piesok s motívom stavby. Obsahuje vedierko, sitko, nákladné autíčko, hrabličky a lopatku. Priemer vedierka 18 cm, výška vedierka 17 cm. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

Mondo toys Súprava na piesok Minnie-29%
6,59 € 4,65 €

Akcia

Súprava na piesok s kanvičkou s motívom Minnie je skvelou hračkou na záhradu alebo pieskovisko. Veko vedierka slúži aj ako sitko na piesok. Vyrobené z pevného kvalitného plastu.

B.toys Vodný mlynček s nákladiakom
18,11 € 17,50 €

Sledujte s dieťaťom, čo dokáže voda, ktorú nalejete do lievika s pomocou téglika v tvare malej sovy. Voda roztáča kolesá mlynčeka a postupne pretečie až do nákladiaku so sklápačkou. A nabudúce vyskúšajte namiesto vody do lievika sypať piesok!

ECOIFFIER Vedierko Zelenina s kanvičkou veľké-25%
6,20 € 4,65 €

Akcia

Vedierko na piesok s obrázkami zeleniny. Súčasťou kanvička, sitko, lopatka, hrabličky a formička v tvare mrkvy. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

Eddy Toys Hrací stôl, 17 súčastí
25,50 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento kreatívny hrací stôl je určený na hranie pri vode alebo na piesku. Urobí radosť všetkým deťom! Stôl s príslušenstvom poskytuje skvelý priestor pre interaktívne hranie. Naviac rozvíja detskú fantáziu a motoriku.

Androni Súprava na piesok v taške na kolieskach Pirátky
14,17 € 13,26 €

Akcia

Dizajnovo pekná súprava na piesok s motívom Pirátiek v praktickom vozíčku na kolieskach. Súprava obsahuje vozítko, vedierko, kanvičku, hrabličky, lopatku a formičku s vyobrazením malých veľkých Pirátiek. S touto výbavou budú vaše deti na pieskovisku za hviezdy.

Dohany Sada hraček na písek - 6 ks-70%
7,77 € 2,31 €

Akcia

Kvalitní plastový set na písek pro všechny malé stavitele. Obsahuje kyblíček, lopatku, hrabičky, sítko a bábovky. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

HABA Sada do piesku Kreativ
10,90 €

Klasické hračky do piesku v praktickej sade, ktoré prinášajú ešte viac tvorivej zábavy nielen na pláži. Sada je vyrobená z odolného plastu, ktorý vám zaručene vydrží dlhšie, ako len jednu sezónu. Hra v piesku je nadčasová zábava pre chlapcov aj pre dievčatá už od 18 mesiacov. Sada obsahuje: krhlič

Hape Krhlička červená
4,49 €

Roztomilá červená krhlička, z dielne nemeckej značky Hape, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Deti sa s ňou zabavia tak doma, ako aj na pláži, alebo pieskovisku.Len taká „obyčajná“ aktivita, akou je zalievanie kvetov, u detí potrénuje jemnú detskú motor

Marian Plast Vozíček na hračky ružový
9,96 € 9,30 €

Vozíček na hračky dvojkolák. Na upratovanie a pohodlný prevoz hračiek alebo záhradného náradia nenájdete lepšieho pomocníka. Pre deti je vozík ľahko uchopiteľný za rukoväť. Je dodávaný v zostavenom stave.

Wader Vozík na pláž Frozen
13,90 €
+ doprava zadarmo

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Detský vozík s príslušenstvom na piesok v obľúbenej licencii Frozen. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

HABA Kornútok na zmrzlinu do piesku ružový
1,50 €

Vitajte v pieskovej zmrzlinárni! V horúcich slnečných dňoch je príjemné sa osviežiť chutnou zmrzlinkou. Akú si dáte? Jahodovú, čokoládovú alebo citrónovú? Máme tú najlepšiu pieskovú zmrzlinu na svete a z farebných kornútkov bude isto chutiť vynikajúco.

Hape Lopatka do piesku 55 cm červená
4,99 €

Detské hry v piesku neodmysliteľne patria k letnej pohode, či už na pláži, alebo v pieskovisku. Stavanie hradov, budovanie vodných priehrad ani kopanie tunelov by sa však bez poriadnej lopatky nezaobišlo. Táto odolná detská lopatka značky Hape zvládne na pieskovom stavenisku bez problémov aj tú na

Hape Naberačka piesku Bager červený
2,99 €

Čo keby ste namiesto rúk mali lopaty z bagra? To by sa na pieskovisku robili jamy! Táto lopatka a zároveň naberačka na piesok zaujme určite všetky deti v pieskovisku. Rozmery: 4,7 × 2 × 7,9 cm

Androni CRAZY FISH SET VE VOZÍKU BIG
14,41 € 12,20 €

Set na piesok alebo záhradku s motívom rybičky. Set obsahuje vedierko, lopatku, hrabličky, bábovky, kanvičku a praktický vozíček, kam sa všetko toto náradie umiestni. Hračka je v zhode so základnými požiadavkami na bezpečnosť hračiek pre deti staršie ako 3 roky.

Androni Súprava na piesok v praktickej taške Pirátky
9,70 €

Súprava hračiek na piesok s motívom Pirátiek v praktickom balení. Deti v nej nájdu rôzne doplnky ako je vedierko, lopatka alebo formička. S touto výbavou budú vaše deti na pieskovisku za hviezdy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: