Little Tikes Pieskovisko korytnačka-33%
52,50 €

34,73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.


Little Tikes Pieskovisko peň-34%
58,78 €

38,73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.


Woody Pieskovisko drevené- farebné-22%
49,99 €

38,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené pieskovisko v štyroch obľúbených farbách je dodávané spolu s ochrannou sieťou proti nezvaným návštevníkom. Kúpte ho vašim deťom, pre ktoré sa určite stane ich najobľúbenejším miestom na záhrade.


Paradiso Pieskovisko králik s vekom - žlté-42%
60 €

34,73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare králika bude ideálnym doplnkom pre vašu záhradu. Žltá farba prežiari zeleň vašej záhrady a deti si pieskovisko zamilujú.


Paradiso Pieskovisko bazénik žaba s vekom-37%
56 €

34,85 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Viacúčelové plastové pieskovisko s motívom žaby. Pieskovisko možno použiť aj ako bazénik. Má dve sedadlá pre deti. Súčasťou balenia je veko v podobe hlavy žaby, ktoré slúži ako ochrana pred dažďom a nečistotami.


Paradiso Pieskovisko/bazénik korytnačka malá s vekom-30%
39 €

27,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je aj veko, ktoré rovnako, ako pancier korytnačky chráni piesok pred dažďom a nečistotami.


Paradiso Pieskovisko bazénik korytnačka s vekom-41%
60 €

34,85 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Pieskovisko má dve sedadlá. Súčasťou balenia je veko, ktoré rovnako ako pancier chráni piesok pred dažďom.


Paradiso Pieskovisko krab s vekom
17,46 €

15,41 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare kraba sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Androni Multifunkčný stôl s doplnkami-19%
48,10 €

38,73 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Multifunkčný stôl s doplnkami, ktorý určite zabaví deti na dlhé hodiny. Stôl má dve priehradky – jednu na vodu, druhú na piesok. Veľké tvorenie môže začať. Po hre sa všetko uprace a stôl sa môže použiť napríklad na malé občerstvenie.


BIG Pieskovisko mušľa-29%

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 €

15,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.


Smoby Pieskovisko zelené-26%

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

30,97 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa-24%
17,90 €

13,48 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik Splash
13,80 €
+ doprava zadarmo

Malý plastový bazénik, ktorý možno využiť aj ako pieskovisko. Rozmery bazénika 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použitie aj v menších priestoroch. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 2 rokov.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX so skladacími lavicami-19%
110,99 €

88,82 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pieskovisko spojené so sedením a s pevným krytom 3v1 od značky Trigano. Multifunkčný výrobok predčí vaše očakávania v každom ohľade. Kryt chráni piesok pred nečistotami. Pieskovisko má rozmer 120 × 120 cm.


Woody Pieskovisko drevené prírodné-33%
49 €

32,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené pieskovisko v prírodných farbách. Pieskovisko, ktoré si môžete pretvoriť k obrazu svojmu. Je dodávané s ochrannou sieťou proti nechceným návštevníkov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Woody.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX s krytom-50%
125,89 €

61,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené kvalitné pieskovisko s krytom pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 - "ALIX"-50%
76,99 €

37,95 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené kvalitné pieskovisko pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.


Little Tikes Vodný stôl Sand & Sea-25%
129 €

96,75 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský plastový vodný stôl Sand & Sea, kde si môžu deti hrať s pieskom alebo ho využívať na hranie s vodou. Súčasťou balenia sú aj plastové hračky a slnečník. Vhodné pre deti už od 2 rokov. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Little Tikes Vodný stôl Továreň na vodotrysky
72,20 €
+ doprava zadarmo

Krásny plastový vodný stôl s ktorým si deti užijú veľa zábavy. Vďaka vymeniteľným trubičkám a koncovkám táto hra predstavuje deťom základy fyziky zábavným interaktívnym spôsobom.


Marian Plast Pieskovisko - bazénik ŠTVOREC s krytím zelené
34,25 €
30,93 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pieskovisko plastové v tvare štvorca, ktoré má dve využitia. Možno ho tiež použiť ako bazénik. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marian Plast Stolček - pieskovisko a voda-32%
39,99 €

27,06 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový stolček na záhradu s krytom. Po odkrytí sa stolík premení v pieskovisko. Rodičia môžu deťom stolík premiestniť a ony tak môžu mať pieskovisko zakaždým inde. Kryt chráni pieskovisko pred nepriaznivým počasím.


LENA Plachta na pieskovisko

LENA Plachta na pieskovisko

Hodnotenie: 3,5
9,99 €

8,40 €
+ doprava zadarmo

Kryt na pieskovisko v tvare štvorca. Plachta Lena na zakrytie pieskoviska proti zvieratkám a nepriazni počasia.


Vladeko Kryt na pieskovisko 120x120-28%
59,99 €

42,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kvalitný trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 120×120 cm je vyrobený z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt na pieskovisko sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Vladeko Kryt na 6-stranné pieskovisko-26%
55,99 €

41,39 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Viacdielny kryt na 6 stranné hlboké pieskovisko s priemerom 150 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný a kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy.


Pilsan Pieskovisko Hradby
29,19 €
28,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

farebné pieskovisko sa podobá stredovekým hradbám miest. Chlapci si v ňom môžu cítiť ako neohrození rytieri a dievčatá ako roztomilé princezné. Je perfektný pre letné hry a rozvoj fantázie.


Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"-30%
78,15 €

54,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.


Teddies Pieskovisko prírodné 120 x 120 cm-23%
55,52 €

42,55 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené štvorcové pieskovisko v natur prevedení sa hodí na každú záhradu. Dva okraje pieskoviska poslúžia ako pohodlné sedadlo. Kvalitné masívne spracovanie. Pieskovisko si môžete nafarbiť alebo ošetriť podľa vlastného uváženia.


Woody Pieskovisko drevené - štvorcové, natur
47,99 €

34,60 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko drevené v tvare štvorca je vyrobené v prírodných farbách. Krásne pieskovisko je dodávné s ochrannou sieťou proti škodcom a poveternostným vplyvom. Pieskovisko je možné nafarbiť podľa vlastných predstáv a ozdobiť si tak detský kútik na záhrade.


Woody Zahradné odpočívadlo zasúvaie s pieskovisko
148 €

126,80 €
+ doprava zadarmo

Po skončení hry na piesku je možné odpočívadlom zakryť celú plochu pieskoviska. Odpočívadlo sa môže stať čím chcete: domčekom, dievčenským budoárom, vojenskou základňou, rozšíreným priestorom pri hre na pieskovisku aj úschovňou pre hračky.


Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou
66,19 €

55,70 €
+ doprava zadarmo

Drevené pieskovisko so strieškou, ktorá slúži zároveň aj ako hracie centrum. Má vstavanú kuchynskú linku so sporákom s otočnými gombíkmi a batériou. Kuchynská doska je otvárateľná a možno ju tiež využiť ako praktický box pre hračky na piesok. Strieška chráni deti pred slnečným žiarením.


Vladeko Kryt na pieskovisko 180x180
79,99 €

69,20 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 180×180 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Vladeko Pieskovisko 150x150

Vladeko Pieskovisko 150x150

Hodnotenie: 3,5
59,99 €

53,80 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné drevené pieskovisko v tvare štvorca o veľkosti 150×150 cm. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou následného náteru. Súčasťou sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Vladeko Pieskovisko 180x180
75,99 €

65,30 €
+ doprava zadarmo

Detské drevené pieskovisko v tvare štvorca o veľkosti 180×180 cm. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou povrchovej úpravy, nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Súčasťou pieskovisko sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Vladeko Kryt na pieskovisko 150x150
61,50 €
+ doprava zadarmo

Trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 150×150 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Buddy Toys BOT 3210 Kufrík vodný svet
62,88 €

38,40 €
+ doprava zadarmo

Vodná dráha s mostom a žeriavom. Všetko je uložené v praktickom kufríku na kolieskach s rozmermi 51 × 21 × 66 cm. Jednoduché zmontovanie pomocou klipov. Súčasťou je aj ručná kľuka pre tvorbu prúdenia vody. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


Pieskovisko pre deti

Máte už rozhodnuté, aký typ pieskoviska je pre vás a vaše deti ideálny?

Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky všetkých typov drevených a plastových pieskovísk pre deti! A k ním môžete zaobstarať napríklad aj šmýkačku. Nezabudnite dokúpiť tiež hračky na piesok, bez ktorých by to nebola tá pravá zábava! Nájdete tu overené značky detských pieskovísk, ako sú Little Tikes, Woody, Vladeko, Trigano, Marian plast, BIG, Paradiso a ďalšie.

Kde kúpiť piesok na detské pieskovisko?

Piesok do detského pieskoviska môžete kúpiť v hobby marketoch, kde sa predáva vrecovaný, alebo priamo v pieskovňach, kde ho zakúpite na kilogramy. Cena detského piesku sa pohybuje od 3 CZK/kg a ideálna hrubosť piesku je 0,4 (najhrubšie zrnká majú 4 mm).

POZOR! Vždy je potrebné overiť si zdravotnú nezávadnosť kupovaného piesku!

^ Zpátky nahoru

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacná pieskoviská.