Little Tikes Pieskovisko korytnačka
52,50 € 45,80 €

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.

Little Tikes Pieskovisko peň
58,78 € 45,80 €

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.

Paradiso Pieskovisko králik s vekom - žlté
60 € 47,80 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare králika bude ideálnym doplnkom pre vašu záhradu. Žltá farba prežiari zeleň vašej záhrady a deti si pieskovisko zamilujú.

Woody Pieskovisko drevené- farebné
49,99 € 39,80 €

Drevené pieskovisko v štyroch obľúbených farbách je dodávané spolu s ochrannou sieťou proti nezvaným návštevníkom. Kúpte ho vašim deťom, pre ktoré sa určite stane ich najobľúbenejším miestom na záhrade.

Paradiso Pieskovisko bazénik žaba s vekom
56 € 47,80 €

Viacúčelové plastové pieskovisko s motívom žaby. Pieskovisko možno použiť aj ako bazénik. Má dve sedadlá pre deti. Súčasťou balenia je veko v podobe hlavy žaby, ktoré slúži ako ochrana pred dažďom a nečistotami.

Paradiso Pieskovisko bazénik korytnačka s vekom
60 € 47,80 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Pieskovisko má dve sedadlá. Súčasťou balenia je veko, ktoré rovnako ako pancier chráni piesok pred dažďom.

Paradiso Pieskovisko krab s vekom
17,46 € 16,30 €

Plastové pieskovisko v tvare kraba sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

Androni Multifunkčný stôl s doplnkami
48,10 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný stôl s doplnkami, ktorý určite zabaví deti na dlhé hodiny. Stôl má dve priehradky – jednu na vodu, druhú na piesok. Veľké tvorenie môže začať. Po hre sa všetko uprace a stôl sa môže použiť napríklad na malé občerstvenie.

Smoby Pieskovisko zelené

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 € 35,80 €

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.

Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
17,90 € 17,10 €

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.

Paradiso Pieskovisko Sunflower
57 € 47,80 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare slnečnice sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX so skladacími lavicami
110,99 € 95,60 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko spojené so sedením a s pevným krytom 3v1 od značky Trigano. Multifunkčný výrobok predčí vaše očakávania v každom ohľade. Kryt chráni piesok pred nečistotami. Pieskovisko má rozmer 120 × 120 cm.

TRIGANO Pieskovisko drevené 120 - "ALIX"
76,99 € 39 €

Drevené kvalitné pieskovisko pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.

Woody Pieskovisko drevené prírodné
49 € 39,80 €

Drevené pieskovisko v prírodných farbách. Pieskovisko, ktoré si môžete pretvoriť k obrazu svojmu. Je dodávané s ochrannou sieťou proti nechceným návštevníkov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Woody.

TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX s krytom
125,89 € 75,60 €
+ doprava zadarmo

Drevené kvalitné pieskovisko s krytom pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.

LENA Pískový set k vaření, 14 dílů
7 €

Lena – Pískový set k vaření, 14 dílů. sada na písek obsahuje:3 bábovky ve tvaru papriky,žampionu a rajčete, slánku, kyblík ve tvaru hrnce, sítko ve tvaru pokličky, pánvičku, konvičku, naběračku a obracečku, plastový nožík, prkénko, tvořítko na zmrzlinu a kornoutek.

BIG BIG Pieskovisko Vario
44 €

Pískoviště Vario z kvalitních, plastových dílů poskytne Vašim dětem dostatek prostoru pro jejich fantazii a zábavu.

DINO Kanister Dino
6 €

Plastový kanystr Tatra.Parametry plastového kanystru:Doporučený věk – od 12 měsícůUrčení – pro klukyVelikost – cca 16 cm 

Wader WADER -Gigant nakladač
34 €

Gigant nakladač Wader. S obrovským stavebním strojem -nakladačem a jeho radlicí jste páni staveniště! Radlice má několik poloh nakládání. Auto Wader je vyrobeno z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.Od 1 rokuVelikost: 60cmNosnost: 100kg

Buddy Toys Sada na písek
10 €

Když si děti hrají venku, většinou si nejlepší zábavu užívají na pískovišti, na kterém mohou projevit svou fantazii stavěním hradů a báboviček.

Chemoplast Sada na písek plast lopatka, hrabičky, 4ks bábovky
6 €

Krásná plastová sada na písek potěší všechny malé stavitele. Sada obsahuje lopatku, hrabičky a 4 bábovičky. Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 sadu.Materiál: plastVěk: 1+

ECOIFFIER Formičky Oceán 8 ks
6 €

Formičky Ocean 8 ks Ecoiffier. Formičky na písek jsou pěkné hračky na léto.Sada obsahuje 8 ks.Velikost cca 15 cm.Vyrobeno v EU, z plastu.Věk: 18m+

HMStudio Sada kyblíků Žirafa
10 €

Dětský plastový set na písek žirafa – 10 pohárků lze postavit nasebe nebo vložit do sebe. Na nejmenší pohárek se pokládá hlava žirafky.Po složení je žirafa vysoká 80cm Tento rozkošný set žirafy pomáhádítěti také učit se rozeznávat různé tvary a barvy. Obsahuje 5 modulů asnadno otevíratelné víko.

LENA Vozík
10 €

LENA plastový vozík/vlečka ve veselých barvách jistě zaujme menší i větší děti. Vlečka je rozkládací a je vyrobená z kvalitního plastu. Děti si s ní užijí spoustu zábavy.Věk: 2+

Pieskovisko pre deti

Máte už rozhodnuté, aký typ pieskoviska je pre vás a vaše deti ideálny?

Na Mall.sk vyberajte zo širokej ponuky všetkých typov drevených a plastových pieskovísk pre deti! A k ním môžete zaobstarať napríklad aj šmýkačku. Nezabudnite dokúpiť tiež hračky na piesok, bez ktorých by to nebola tá pravá zábava! Nájdete tu overené značky detských pieskovísk, ako sú Little Tikes, Woody, Vladeko, Trigano, Marian plast, BIG, Paradiso a ďalšie.

Kde kúpiť piesok na detské pieskovisko?

Piesok do detského pieskoviska môžete kúpiť v hobby marketoch, kde sa predáva vrecovaný, alebo priamo v pieskovňach, kde ho zakúpite na kilogramy. Cena detského piesku sa pohybuje od 3 CZK/kg a ideálna hrubosť piesku je 0,4 (najhrubšie zrnká majú 4 mm).

POZOR! Vždy je potrebné overiť si zdravotnú nezávadnosť kupovaného piesku!

^ Zpátky nahoru

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacná pieskoviská.