Little Tikes Pieskovisko korytnačka
52,50 €

40 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky značky Little Tikes. Pieskovisko je ukryté pod pancierom korytnačky. Pancier chráni pieskovisko pred nečistotami a domácimi miláčikmi. Vyrobené z odolného materiálu.


Paradiso Pieskovisko bazénik žaba s vekom-30%
56 €

38,90 €

Akcia

Viacúčelové plastové pieskovisko s motívom žaby. Pieskovisko možno použiť aj ako bazénik. Má dve sedadlá pre deti. Súčasťou balenia je veko v podobe hlavy žaby, ktoré slúži ako ochrana pred dažďom a nečistotami.


Paradiso Pieskovisko bazénik korytnačka s vekom-35%
60 €

38,90 €

Akcia

Plastové pieskovisko v tvare korytnačky sa dá použiť aj ako bazénik. Pieskovisko má dve sedadlá. Súčasťou balenia je veko, ktoré rovnako ako pancier chráni piesok pred dažďom.


Paradiso Pieskovisko krab s vekom
17,80 €

Plastové pieskovisko v tvare kraba sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Little Tikes Pieskovisko peň
58,78 €

46,80 €
+ doprava zadarmo

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.


BIG Pieskovisko mušľa

BIG Pieskovisko mušľa

Hodnotenie: 4,5
22 €

19,30 €

Jedno z najobľúbenejších plastových pieskovísk v tvare mušle od značky Big. Pieskovisko sa skladá z dvoch dielov. Možno ho nechať rozdelené a každú polovicu využiť inak alebo je možné druhú polovicu používať ako kryt pieskoviska.


Woody Pieskovisko drevené - štvorcové, natur
47,99 €

34,90 €

Pieskovisko drevené v tvare štvorca je vyrobené v prírodných farbách. Krásne pieskovisko je dodávné s ochrannou sieťou proti škodcom a poveternostným vplyvom. Pieskovisko je možné nafarbiť podľa vlastných predstáv a ozdobiť si tak detský kútik na záhrade.


Smoby Pieskovisko zelené

Smoby Pieskovisko zelené

Hodnotenie: 4,5
41,90 €

34,90 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko v tvare srdca je zložené z dvoch dielov s možnosťou uzavretia. Vhodné na použitie aj ako bazénik – má výpustný systém. Po pripojení hadice s vodou sa deti môžu hrať s malým vodotryskom.


Woody Pieskovisko drevené- farebné
49,99 €

44,20 €
+ doprava zadarmo

Drevené pieskovisko v štyroch obľúbených farbách je dodávané spolu s ochrannou sieťou proti nezvaným návštevníkom. Kúpte ho vašim deťom, pre ktoré sa určite stane ich najobľúbenejším miestom na záhrade.


Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
17,90 €

15,90 €

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX so skladacími lavicami
110,99 €

93,20 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko spojené so sedením a s pevným krytom 3v1 od značky Trigano. Multifunkčný výrobok predčí vaše očakávania v každom ohľade. Kryt chráni piesok pred nečistotami. Pieskovisko má rozmer 120 × 120 cm.


Vladeko Pieskovisko štvorec s krytom 100x100 cm
62,10 €
+ doprava zadarmo

Detské drevené pieskovisko s krytom v tvare štvorca vyrobené zo smrekového dreva. Dĺžka pieskoviska je 100 cm a je zeleno impregnované. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Súčasťou sú lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku.


Woody Pieskovisko drevené prírodné
49 €

38,80 €
+ doprava zadarmo

Drevené pieskovisko v prírodných farbách. Pieskovisko, ktoré si môžete pretvoriť k obrazu svojmu. Je dodávané s ochrannou sieťou proti nechceným návštevníkov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Woody.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX s krytom
125,89 €

73,70 €
+ doprava zadarmo

Drevené kvalitné pieskovisko s krytom pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.


TRIGANO Pieskovisko drevené 120 - "ALIX"
76,99 €

44,60 €
+ doprava zadarmo

Drevené kvalitné pieskovisko pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.


Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou
66,19 €

60,10 €
+ doprava zadarmo

Drevené pieskovisko so strieškou, ktorá slúži zároveň aj ako hracie centrum. Má vstavanú kuchynskú linku so sporákom s otočnými gombíkmi a batériou. Kuchynská doska je otvárateľná a možno ju tiež využiť ako praktický box pre hračky na piesok. Strieška chráni deti pred slnečným žiarením.


Alltoys Pískoviště MAXI mušle s víkem modré
23,43 €

20,20 €
+ doprava zadarmo

Plastové MAXI pískoviště ve tvaru mušle bude ideálním doplňkem pro vaši zahradu. Do jedné části přijde písek, do druhé třeba voda a vaše děti se hned ocitnou u moře!


Little Tikes Špirálovitý vodný stôl
74,63 €

62,10 €
+ doprava zadarmo

Vodný stôl plný zábavných prvkov a možností hry. Deti si pri hre rozvíjajú jemnú motoriku, zdieľajú zručnosti a predstavivosť. Špirálou na stole môžete púšťať balóniky alebo ich vďaka kolotoču naberať a zase nechať plávať vo vode. Otočný strojček rozhýbava lenivú rieku.


LENA Plachta na pieskovisko

LENA Plachta na pieskovisko

Hodnotenie: 3,5
9,99 €

8,50 €

Kryt na pieskovisko v tvare štvorca. Plachta Lena na zakrytie pieskoviska proti zvieratkám a nepriazni počasia.


Marian Plast Pieskovisko/bazénik dvojité srdce s krytom
29,90 €
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové pieskovisko na záhradu v tvare srdca, ktoré možno využiť aj ako bazénik. Súčasťou sú dve polovice srdca, vďaka ktorým si rozšírite priestor hrania. Alebo môžete jednu polovicu použiť ako pevný kryt. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


Vladeko Kryt na pieskovisko 150x150
62,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 150×150 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Vladeko Kryt na pieskovisko 180x180
79,99 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 180×180 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Vladeko Pieskovisko 6 stranné
58 €
54,30 €
+ doprava zadarmo

Detské drevené pieskovisko vo veľmi obľúbenom tvare vyrobené zo smrekového dreva. Priemer pieskovisko je 150 cm a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou povrchovej úpravy. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Súčasťou sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Vhodné pre deti od 3 rokov.


CUBS Kryt na pieskovisko 118 x 118 cm
43,10 €
+ doprava zadarmo

Nepremokavý kryt na pieskovisko určený predovšetkým na pieskovisko 3v1 od značky Cubs. Kryt chráni piesok pred nečistotami a poveternostnými vplyvmi. Kryt má rozmer 118 × 118 cm.


Marian Plast Stolček - pieskovisko a voda
39,99 €

31 €

Plastový stolček na záhradu s krytom. Po odkrytí sa stolík premení v pieskovisko. Rodičia môžu deťom stolík premiestniť a ony tak môžu mať pieskovisko zakaždým inde. Kryt chráni pieskovisko pred nepriaznivým počasím.


Vladeko Kryt na 6-stranné pieskovisko
55,99 €

46,60 €
+ doprava zadarmo

Viacdielny kryt na 6 stranné hlboké pieskovisko s priemerom 150 cm z ľahko opracovaného smrekového dreva. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný a kryt sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy.


Pilsan Pískoviště Hradby
29,10 €

Novinka

Barevné pískoviště se podobá středověkým hradbám měst. Kluci si v něm mohou připadat jako neohrožení rytíři, dívky zase jako roztomilé princezny. Je perfektní pro letní hrátky a rozvoj fantazie.


Vladeko Kryt na pieskovisko 120x120
59,99 €

50,40 €
+ doprava zadarmo

Kvalitný trojdielny kryt na pieskovisko o veľkosti 120×120 cm je vyrobený z ľahko opracovaného smrekového dreva. Kryt na pieskovisko sa dodáva ako čisté drevo, bez povrchovej úpravy a všetok spojovací materiál je pozinkovaný.


Vladeko Pieskovisko 120x120
46,60 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné detské drevené pieskovisko v tvare štvorca o veľkosti 120×120 cm. Súčasťou sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou následného náteru. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik Splash
13,90 €

Malý plastový bazénik, ktorý možno využiť aj ako pieskovisko. Rozmery bazénika 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použitie aj v menších priestoroch. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 2 rokov.


Paradiso Pieskovisko Sunflower
57 €

46,60 €
+ doprava zadarmo

Plastové pieskovisko v tvare slnečnice sa dá použiť aj ako bazénik. Súčasťou balenia je veko, ktoré chráni piesok pred dažďom a znečistením škodcami. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Buddy Toys BOT 3210 Kufrík vodný svet
62,88 €

38,80 €

Vodná dráha s mostom a žeriavom. Všetko je uložené v praktickom kufríku na kolieskach s rozmermi 51 × 21 × 66 cm. Jednoduché zmontovanie pomocou klipov. Súčasťou je aj ručná kľuka pre tvorbu prúdenia vody. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu.


CUBS Pieskovisko 3v1

CUBS Pieskovisko 3v1

Hodnotenie: 3,5
77,60 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko spojené so sedením a s pevným krytom 3v1 od značky Cubs. Multifunkčný výrobok predčí vaše očakávania v každom ohľade. Kryt chráni piesok pred nečistotami. Pieskovisko má rozmer 118 × 118 cm.


CUBS Pieskovisko Adam

CUBS Pieskovisko Adam

Hodnotenie: 5
42,70 €
+ doprava zadarmo

Detský piknikový stolček CUBS Karolína sa vďaka svojim rozmerom zmestí na každú záhradu, ale aj do bytu. Pre dlhšiu životnosť je drevo ošetrené impregnáciou. Žiadanou výhodou je, že si ho deti môžu nafarbiť a dotvoriť podľa podľa svojho.


Marian Plast Pieskovisko - bazénik ŠTVOREC s krytím zelené
34,25 €
33,40 €
+ doprava zadarmo

Pieskovisko plastové v tvare štvorca, ktoré má dve využitia. Možno ho tiež použiť ako bazénik. Kvalitné prevedenie pieskoviska značky Marian Plast. Je vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik srdce
14,78 €
13,90 €

Pieskovisko plastové v tvare srdca je možné využiť ako bazénik. Pri kúpe dvoch kusov ich môžete upevniť k sebe, vďaka tomu sa zväčší priestor alebo sa využije ako kryt. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Vladeko Pieskovisko 120x120 so strieškou
75,99 €

64 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné drevené pieskovisko so strieškou o veľkosti 120×120 cm. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou následného náteru, je ľahko zostaviteľné. Plátená strieška u tohto typu pieskovisko slúži zároveň ako kryt, je možné ju spustiť po drevenej konštrukcii pieskovisko až dole k lavičkám pieskovisko a vytvoriť tak pieskovisko s krytom.


Vladeko Pieskovisko 150x150

Vladeko Pieskovisko 150x150

Hodnotenie: 3,5
59,99 €

54,30 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné drevené pieskovisko v tvare štvorca o veľkosti 150×150 cm. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou následného náteru. Súčasťou sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Vladeko Pieskovisko 180x180
75,99 €

66 €
+ doprava zadarmo

Detské drevené pieskovisko v tvare štvorca o veľkosti 180×180 cm. Pieskovisko je vyrobené zo smrekového dreva a je dodávané v prírodnom prevedení s možnosťou povrchovej úpravy, nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Súčasťou pieskovisko sú bočné lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Vladeko Pieskovisko šesťboké s krytom 175 cm
85,40 €
+ doprava zadarmo

Detské pieskovisko šesťboké s krytom vyrobené zo smrekového dreva. Priemer pieskoviska je 175 cm a je zelene impregnované. Pieskovisko nemá dno a je ľahko zostaviteľné. Súčasťou sú lavičky, ktoré umožňujú pohodlné posedenie detí pri hraní si na piesku.


Marian Plast Pieskovisko-bazénik pes s krytom
44,60 €

37,80 €

Detské plastové pieskovisko v tvare psíka s krytom možno využiť ako bazénik. Pieskovisko má rozmery 115 × 92 × 25 cm a je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Kvallitné prevedenie značky Marian Plast.


Marian Plast Pieskovisko - bazénik PSÍK
27,90 €

Detské plastové pieskovisko v tvare psíka, ktoré možno využiť ako bazénik. Pieskovisko má rozmery 115×92×25 cm a je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Woody Zahradné odpočívadlo zasúvaie s pieskovisko
148 €

128,10 €
+ doprava zadarmo

Po skončení hry na piesku je možné odpočívadlom zakryť celú plochu pieskoviska. Odpočívadlo sa môže stať čím chcete: domčekom, dievčenským budoárom, vojenskou základňou, rozšíreným priestorom pri hre na pieskovisku aj úschovňou pre hračky.


Little Tikes Vodný stôl Sand & Sea
129 €

112,30 €
+ doprava zadarmo

Detský plastový vodný stôl Sand & Sea, kde si môžu deti hrať s pieskom alebo ho využívať na hranie s vodou. Súčasťou balenia sú aj plastové hračky a slnečník. Vhodné pre deti už od 2 rokov. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Little Tikes Vodný stôl Továreň na vodotrysky
73 €
+ doprava zadarmo

Krásny plastový vodný stôl s ktorým si deti užijú veľa zábavy. Vďaka vymeniteľným trubičkám a koncovkám táto hra predstavuje deťom základy fyziky zábavným interaktívnym spôsobom.