Little Tikes Hojdací koník - červený
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasnej červenej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

Woody Hojdačka farebná s ohrádkou
15,20 € 12,94 €

Akcia

Hojdačka pre najmenšie deti je vyrobená z masívneho dreva. Je vybavená bezpečnostnou ohrádkou. Zdvihnutím prednej tyčky ohrádky sa dieťa ľahko dostane dovnútra aj von. Hojdačka má nastaviteľnú dĺžku lán. Je vhodná do interiéru aj exteriéru Je určená pre zavesenie na bezpečnostné (najlepšie točivé) háky, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Vyrovná sa uvoľnením šnúry.

Paradiso Hojdacia húsenica-18%

Paradiso Hojdacia húsenica

Hodnotenie: 4,5
25,99 € 21,09 €

Akcia

Plastová hojdačka húsenica je určená pre jedno až dve deti. Pri hojdaní sa môžu deti držať za tykadielka na hlave húsenice. Skvelá hračka na záhradu aj do izbičky, s ktorou si deti vyhúpajú veľa zábavy.

Smoby Hojdačka modrá Psík
31,13 € 28,90 €

Hojdačka v tvare hrajúcich sa psíkov s loptou pre použitie vonku i vo vnútri. Zložená z 2 ergonomických a pohodlných sedadiel, 1 centrálnym sedadlom a 2 rukoväťami pre bezpečné držanie.

DOLU Hojdačka Príšerka Ružová
19,20 € 13,90 €

Hojdačka Príšerka zaručí, že sa deti budú rady hrať! Určené ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie. Ponúkané farby: zelená, modrá, ružová

Woody Hojdačka pre najmenších
15 € 13,90 €

Drevená hojdačka pre najmenšie je vhodná pre deti od 1 roka. Hojdačka tak ako ju poznáme zo svojho detstva je doplnená o farebné korále. Hojdačka je spoločne so závesnými lanami dlhá 145 cm.

DOLU Hojdacia húsenica, Modrá
14,20 € 11,90 €

Hojdacia húsenica pre zábavu nielen na záhrade. Na hlave húsenice slúžia tykadlá ako úchytky. Húsenica je vyrobená v 3 pastelových farbách (ružová, modrá a zelená).

DOLU Hojdačka Príšerka Modrá
19,20 € 13,90 €

Hojdačka Príšerka zaručí, že sa deti budú rady hrať! Určená ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie. Ponúkané farby: zelená, modrá, ružová

DOLU Hojdacia húsenica, Ružová
14,20 € 11,90 €

Hojdacia húsenica pre zábavu nielen na záhrade. Na hlave húsenice slúžia tykadlá ako úchytky. Húsenica je vyrobená v 3 pastelových farbách (ružová, modrá a zelená).

Fisher-Price DOLU Detská hojdačka set
47,92 € 39,90 €

Krásne farebná hojdačka s plastovým popruhom je super zábava pre malé deti. Vďaka popruhu sa môže dieťa bezpečne hojdať. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Ideálne pre deti od 12 mesiacov.

PalPlay Hojdadlo pre 1 - Jet Ski
16,30 € 12,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

Little Tikes Hojdací koník - purpurový
26,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v purpurovej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhe a koordinácii.

Little Tikes Hojdačka veľryba - modrá-22%
49,90 € 38,88 €

Akcia

Hojdačka pre najmenšie deti od 18 mesiacov v tvare veľryby, kde sa môžu hojdať naraz až 3 deti. Držadlá sú prispôsobené malým ručičkám. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

Smoby Hojdačka mačička zelená
16,90 €

Kvalitná a bezpečná zelená hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodná na použitie vnútri aj vonku a určená je pre deti od 18 mesiacov veku.

PalPlay Hojdačka pre 1 zelené
16,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

DOLU Veľká detská hojdačka 3 v 1
31,79 € 24 €

Hojdačka 3 v 1 porastie spolu s vašimi deťmi. Ako dieťa rastie, odstráni sa postupne predná zábrana a nakoniec i zadná opierka chrbta. Nie je preto problém, aby si hojdanie užívali deti už od jedného roka.

Little Tikes Hojdací koník - modrý
26,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasno modrej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
38,90 €

Bezpečná hojdačka s operadlom pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 4 rokov. Vďaka nastaviteľným popruhom, vysokému operadlu a predné hrazdičke je hojdačka veľmi bezpečná. Kvalitný a odolný plast značky Little Tikes.

PLUM Súprava kovových hojdačiek 2v1
80 €

Novinka

Súprava kovových hojdačiek rastie s vaším dieťaťom. Kovová hojdačka je dodávaná s dvoma krídlovými sedadlami, ktoré sú vzájomne zameniteľné, ako rastú deti. Ideálna hojdačka do vašej záhrady!

DOLU Detská hojdačka, jednorožec
23,78 € 18,70 €

Hojdačka s plastovým popruhom je ideálnym pomocníkom pre malé deti! Vďaka bezpečnostnému pásu je zaistená bezpečnosť dieťaťa. Ružové prevedenie s motívom jednorožca.

DOLU Veľká hojdačka s bezp. pásom
17,50 € 12,90 €

Veľká hojdačka s plastovým popruhom je ideálnym pomocníkom pre malé deti! Vďaka bezpečnostnému pásu je zaistená bezpečnosť dieťaťa. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Marimex Detská hojdačka 1
60,90 €

Hojdačka detská Marimex 1 je vhodná pre najmenšie deti od 6 mesiacov. Hojdačku tvorí kovová konštrukcia s plastovou hojdacou sedačkou. Sedačka je opatrená opierkami a ochrannou zábranou proti vypadnutiu dieťaťa.

Androni GREEN GARDEN ZAHRADNÍ HOUPAČKA 3V1
23,90 €

Perfektná hojdačka pre zábavu vonku aj doma. Hojdačka rastie spolu s vaším dieťaťom. Je kombináciou troch prevedení. Pre najmenších je vybavená opierkou chrbta a prednou zábranou. Po odstránení prednej zábrany je vhodná pre staršie deti, odobratím zadnej opory vznikne tvarovaný hojdací lopárik pre staršie deti.

Smoby Hojdačka Mačička šedá
19,59 € 16,84 €

Kvalitná a bezpečná hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodné na použitie vnútri aj vonku. Hojdačka dozaista poteší každého kto sa rád hojdá alebo má rád mačičky.