Woody Hojdačka farebná s ohrádkou-19%
15,20 € 12,20 €

Akcia

Hojdačka pre najmenšie deti je vyrobená z masívneho dreva. Je vybavená bezpečnostnou ohrádkou. Zdvihnutím prednej tyčky ohrádky sa dieťa ľahko dostane dovnútra aj von. Hojdačka má nastaviteľnú dĺžku lán. Je vhodná do interiéru aj exteriéru Je určená pre zavesenie na bezpečnostné (najlepšie točivé) háky, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Vyrovná sa uvoľnením šnúry.

DOLU Hojdačka plastová s popruhmi, Červená
24,72 €

Hojdačka s plastovým popruhom je ideálnym pomocníkom pre malé deti! Vďaka popruhu je zaistená bezpečnosť dieťaťa. Doprajte svojim najmenším nezabudnuteľný pocit „lietania“.

Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
38,90 €

Bezpečná hojdačka s operadlom pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 4 rokov. Vďaka nastaviteľným popruhom, vysokému operadlu a predné hrazdičke je hojdačka veľmi bezpečná. Kvalitný a odolný plast značky Little Tikes.

Little Tikes Hojdací koník - purpurový
26,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v purpurovej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhe a koordinácii.

shumee Detská hojdačka s bezpečnostným postrojom, oranžová
109 €
+ doprava zadarmo

Táto detská hojdačka sa stane jednou z obľúbených vonkajších aktivít vášho dieťaťa. Bude sa môcť hrať na záhrade počas krásneho slnečného dňa a užije si trochu čerstvého vzduchu. Hojdačka má pohodlnú, ergonomicky tvarovanú sedačku s vysokou chrbtovou opierkou. Sedačka má bezpečnostný postroj a predn

shumee Detská hojdačka s bezpečnostným pásom PP červená
62 €
+ doprava zadarmo

Predstavte si, ako sa budú vaše deti tešiť, keď sa budú zabávať na záhrade na tejto bezpečnej hojdačke! Detská hojdačka zaistí pohodlie a bezpečnosť pre vaše deti, pretože je vybavená bezpečnostnou lištou a bezpečnostným pásom. Veselé farby pomôžu upútať pozornosť aj tých najmenších detí. Hojdačka j

Little Tikes Hojdačka veľryba - modrá
49,90 € 38,90 €

Hojdačka pre najmenšie deti od 18 mesiacov v tvare veľryby, kde sa môžu hojdať naraz až 3 deti. Držadlá sú prispôsobené malým ručičkám. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.

shumee Jednomiestna hojdačka a hojdačka pre batoľatá 2 v 1, oranžová
131 €
+ doprava zadarmo

Hojdanie sa na tejto vonkajšej hojdačke si vaše deti zaručene obľúbia! Jednomiestna hojdačka je bezpečne pripevnená odolnými skrutkami, háčikmi a lanami na ráme v tvare písme A s priečnym nosníkom. Hojdačka pre batoľatá má pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s vysokým operadlom. Sedačka je navrh

Little Tikes Hojdací koník - červený
25,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasnej červenej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

Little Tikes Hojdací koník - modrý
26,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasno modrej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.

Woody Hojdačka pre bábätko, textilná
29,90 €

Komfortná detská hojdačka pre najmenších, je tvorená masívnym, hladko brúseným, dreveným rámom a textilným materiálom (100% bavlna) v šedom prevedení. Je ideálna pre odpočinok najmenších detí. Dieťa možno do hojdačky komfortne vložiť a za ľahkého pohupovania môžu deti príjemne odpočívať.

Marimex Detská hojdačka 1
59,90 € 53,90 €

Hojdačka detská Marimex 1 je vhodná pre najmenšie deti od 6 mesiacov. Hojdačku tvorí kovová konštrukcia s plastovou hojdacou sedačkou. Sedačka je opatrená opierkami a ochrannou zábranou proti vypadnutiu dieťaťa.

DOLU Veľká detská hojdačka 3 v 1
31,79 € 24 €

Hojdačka 3 v 1 porastie spolu s vašimi deťmi. Ako dieťa rastie, odstráni sa postupne predná zábrana a nakoniec i zadná opierka chrbta. Nie je preto problém, aby si hojdanie užívali deti už od jedného roka.

DOLU Detská hojdačka, jednorožec
23,78 € 18,90 €

Hojdačka s plastovým popruhom je ideálnym pomocníkom pre malé deti! Vďaka bezpečnostnému pásu je zaistená bezpečnosť dieťaťa. Ružové prevedenie s motívom jednorožca.

DOLU Hojdačka Príšerka Modrá
19,20 € 14,90 €

Hojdačka Príšerka zaručí, že sa deti budú rady hrať! Určená ako pre vnútorné tak i vonkajšie použitie. Ponúkané farby: zelená, modrá, ružová

Smoby Hojdačka mačička zelená
17,10 € 16,90 €

Kvalitná a bezpečná zelená hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodná na použitie vnútri aj vonku a určená je pre deti od 18 mesiacov veku.

Fisher-Price DOLU Detská hojdačka set
47,92 € 39,90 €

Krásne farebná hojdačka s plastovým popruhom je super zábava pre malé deti. Vďaka popruhu sa môže dieťa bezpečne hojdať. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Ideálne pre deti od 12 mesiacov.