Počet nájdených produktov: 98

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Woody Hojdací  kruh čierny (priemer 85cm)
82,96 €

69 €

Nové prevedenie netradičnej hojdačky v podobe závesného kruhu, dno je vypletené lanom. Kruh má v priemere 85cm. Môžu sa na ňom hojdať až dve deti naraz. Táto hojdačka je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.


TRIGANO Hojdačka - kolotoč Rotary 360 °
77,20 €

Kovovú dvojramennú hojdačku môžu deti využiť aj ako kolotoč. Pevná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú hŕbu hodín veselého vyčíňania. Odporúčaná maximálna váha dieťaťa na 1 strane kolotoča do 50kg.


Woody Hojdací kruh (priemer 85 cm)
77,74 €

62,90 €

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 85cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.


Teddies Hojdačka drevo farebná 38x30cm v sáčku
18,11 €

14,90 €

Hojdanie je obľúbenou detskou aktivitou a bude jej aj s drevenou hojdačkou Teddies, ktorá disponuje ohrádkou a tým je bezpečná a stabilná. Farebná hojdačka je vhodná pre použitie vonku na záhrade.


Woody Povrazový rebrík (do 30 kg)
10,50 €

7,90 €

Povrazový rebrík je skvelá aktívna hračka pre neposedné deti. Je určený najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, ale určite poteší deti aj doma v izbičke.


Woody Skladací hojdací kruh - modrý
80,64 €

66,80 €

Užite si hojdaciu zábavu na tomto hojdacom kruhu. Zaveste ho na strom a užite si relax alebo hru vnútri kruhu s plachtou. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v sede aj v ľahu.


Smoby Hojdačka Tuleň s vodotryskom
38,99 €

30,90 €

Plastová hojdačka v tvare tuleňa. Hojdačku je možné napojiť na záhradnú hadicu s vodou a vznikne zábavný vodotrysk. Hojdačka je určená pre jedno alebo dve deti. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Teddies Hojdačka drevo ružová 38x30cm
14,90 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


TRIGANO Hojdačka BÉBÉ pre 1 - 120 cm
78,53 €

64,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia hojdačka vysoká 120 cm na vašu záhradu. Bezpečné sedadlo s opierkou chrbta a zábranou proti vypadnutiu dieťaťa! Kvalitné prevedenie s kovovou konštrukciou.


Teddies Hojdačka drevo 38x30cm v sáčku
13,99 €
12,93 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, veď hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


Teddies Hojdačka drevo modrá 38x30cm
15,70 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


Dohany Povrazový rebrík plast.
15,90 €
15,68 €

Farebný povrazový rebrík pre deti je vhodný na každú záhradu. Deti sa na ňom zabavia a ešte posilnia svaly na rukách a nohách. Celková výška môže byť až 180 cm.


Alltoys Hojdací Hammack priemer 80 cm - ružová
38,69 €

34,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Visiace vrece pre deti v ružovom prevedení dokáže deťom ponúknuť príjemné útočisko. Hojdací Hammack má priemer 80 cm. Pre zavesenie je v hornej časti oko a karabína.


Alltoys Hojdací kruh priemer 60 cm - modrý
57,97 €

38,63 €

Túto netradičnú hojdačku si na vašej záhrade užije naozaj každý. Závesný kruh s vypleteným dnom lanom má priemer 60 cm. Hojdačka je určená pre vonkajšie použitie.


Buddy Toys Hojdačka Trio - modrá
23,01 €

15,33 €

Hojdačka je určená pre 1 – 3 deti a možno ju používať vonku aj vnútri. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdanie deti zábavnou formou učí rovnováhu a koordináciu.


Buddy Toys Hojdačka Trio - ružová
23,01 €

15,33 €

Hojdačka je určená pre 1 – 3 deti a možno ju používať vonku aj vnútri. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdanie deti zábavnou formou učí rovnováhu a koordináciu.


CUBS Hojdačka hniezdo ovál
138 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hojdačka CUBS hniezdo ovál je vhodným doplnkom takmer každej zostavy. Táto hojdačka je najmä vhodná pre väčší počet detí. Nosnosť hojdačky je 100kg. Vyniká jedinečným dizajnom a nadštandardne kvalitným spracovaním!


Dohany Hojdačka 420-46%
21,86 €

11,62 €

Výpredaj

Klasická viacfarebná plastová hojdačka s ohrádkou Dohány je určená pre vnútorné i vonkajšie použitie. Môžete ju zavesiť do dverí alebo k stropu a deti si tak môžu užívať radovánky aj keď nie je vonku pekné počasie.


Dohany Hojdačka Jojo kruh na zavesenie
7,70 €
7 €

Závesná hojdačka Jojo má priemer 27 cm a maximálna nosnosť do 50 kg. Je vyrobená z kvalitných materiálov a poteší všetky dievčatá aj chlapcov, ktorí sa rady hojdajú.


DOLU Hojdacia húsenica, Modrá
13,12 €

10,96 €

Novinka

Hojdacia húsenica pre zábavu nielen na záhrade. Na hlave húsenice slúžia tykadlá ako úchytky. Húsenica je vyrobená v 3 pastelových farbách (ružová, modrá a zelená).


Eddy Toys Detská hojdačka 38,5cm
26 €
24 €

Originálna hojdačka v dizajne pneumatiky zaistí veľa zábavy doma alebo na záhrade po celý rok. Stačí pevná vetva stromu alebo konštrukcie verandy. Hojdačka je vyrobená z tvrdeného a veľmi odolného plastu.


Fisher-Price DOLU Detská hojdačka set
47,92 €

39,90 €

Krásne farebná hojdačka s plastovým popruhom je super zábava pre malé deti. Vďaka popruhu sa môže dieťa bezpečne hojdať. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Ideálne pre deti od 12 mesiacov.


Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
39 €

Bezpečná hojdačka s operadlom pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 4 rokov. Vďaka nastaviteľným popruhom, vysokému operadlu a predné hrazdičke je hojdačka veľmi bezpečná. Kvalitný a odolný plast značky Little Tikes.


Little Tikes Hojdací koník - červený
25,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasnej červenej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.


Little Tikes Hojdačka veľryba - modrá
49,90 €

39,50 €

Hojdačka pre najmenšie deti od 18 mesiacov v tvare veľryby, kde sa môžu hojdať naraz až 3 deti. Držadlá sú prispôsobené malým ručičkám. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Marian Plast Hojdačka Parník, zelené
23,90 €

16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská hojdačka v tvare parníka s dvoma komínmi je vhodná pre deti už od 18 mesiacov. Plastová hojdačka je určené pre 2 – 3 deti. Kvalitné spracovanie obľúbenej značky Marian Plast.


Marian Plast Hojdadlo pre 1 - Jet Ski
16,30 €

12,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marian Plast Hojdačka pre 1 zelené
16,90 €

Kvalitné detské hojdačky pre jednu osobu v prevedení ako snežný skúter. Veľkosť hojdačky je 84×48×42 cm a váži iba 1,7 kg. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marimex Detská hojdačka 11
109,03 €
+ doprava zadarmo

Hojdačka detská Marimex 11 s konštrukciou z kovu a s dvoma plastovými sedadlami je vhodná pre deti od 3 do 12 rokov. Bytelné komponenty zaručujú výbornú stabilitu, odolnosť proti opotrebovaniu a dlhú životnosť. Hojdačka je vhodná do každej záhrady.


Marimex Detská hojdačka 112
136,38 €

Hojdačka detská Marimex 112 je skvelým doplnkom každej záhrady. Tri nezávislé hojdačky zabavia až štyri deti naraz. Hojdačku ocenia najmä početnejšie rodiny, prípadne deti návštev. Kovová konštrukcia zaisťuje dokonalú stabilitu.


Marimex Detská hojdačka 212
175,46 €
+ doprava zadarmo

Najrôznorodejšia zo zostáv v ponuke je hojdačka Marimex 212, ktorá obsahuje tri rôzne hojdadlá. Súčasne sa môže hojdať až päť detí naraz. Vďaka tomu zostava nájde najlepšie využitie na záhrade početnej rodiny. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele, ktorá zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu.


Smoby Hojdačka mačička zelená
15,89 €

Kvalitná a bezpečná zelená hojdačka pre deti vo veselom tvare mačičky. Je vhodná na použitie vnútri aj vonku a určená je pre deti od 18 mesiacov veku.


Teddies Hojdacia doska drevo 46x19cm
9,99 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je dodávaná spoločne s lanom na zavesenie.


TRIGANO COCOON - Hojdacie visiace vrece
81,38 €
78 €

Posledný kus za túto cenu!

Malý útulok pre deti i na hojdačke. Visiace vrece pre deti v zeleno-oranžovom prevedení dokáže deťom ponúknuť príjemné útočisko. Cocoon je vysoký 140 cm a jeho priemer je 70 cm. Pre zavesenie je v hornej časti oko a karabína.


TRIGANO Drevená hojdačka 1 sedátko
137,71 €

125,90 €

Záhradná hojdačka Trigano Dolly s drevenou konštrukciou a kovovým spojením. Materiál tak harmonizuje s okolitou záhradou. Hojdačka je osadená plastovou hojdacom doskou Trigano. Celá konštrukcia je vysoká 190 cm.


TRIGANO Hojdací visiaci balón
86,54 €

78,67 €

Hojdací balón na lane. Úžasná zábava pre dievčatá aj chlapcov. Po skrátení držiaceho lana možné použiť aj na menšie zostavy a hojdačky. Ale možno zavesiť aj na záhrade na silné vhodné nízko rastúce vetvy stromov.


TRIGANO Hojdačka 2 sedátka
260 €

Posledný kus za túto cenu!

Celo drevená zostava hojdačky s dvoma sedadlami. Zostava je 190 cm vysoká. Materiál harmonizuje s okolitou záhradou. Nastaviteľná výška plastového sedátka, vyrobené vstrekovacou metódou.


TRIGANO Hojdačka 2 sedátka + 1 hojdací klzák
307,37 €

181 €

Posledný kus za túto cenu!

Celo drevená zostava hojdačka s dvoma sedadlami a hojdacím klzákom. Zostava je 190 cm vysoká. Materiál harmonizuje s okolitou záhradou. Nastaviteľná výška plastového sedátka, vyrobené vstrekovacou metódou.


TRIGANO Hojdačka pro 1 - 124 cm
86,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia hojdačka vysoká 124 cm na vašu záhradu. Bezpečné sedadlo s opierkou chrbta a zábranou proti vypadnutiu dieťaťa! Kvalitné prevedenie s kovovou konštrukciou.


TRIGANO Lietajúci koberec
86,54 €

78,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Lietajúci koberec, zeleno-oranžový. S kobercom existuje mnoho spôsobov použitia. Deti sa na neho môžu dostať vo dvojici a hrať sa, hojdať sa alebo proste ležať a odpočívať. Plátno je odolné voči UV žiareniu. Kovový rám je potiahnutý polyuretánovou penou.


Woody Hojdacia pneumatika - modrá
52,88 €

39 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si hojdaciu zábavu na tejto farebnej pneumatike. Zaveste ju na strom alebo k stropu a nastúpte na túto legendárnu hračku. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v stoji aj v sede.


Woody Hojdacia pneumatika 91860 - zelená
52,88 €

39 €

Užite si hojdaciu zábavu na tejto farebnej pneumatike. Zaveste ju na strom alebo k stropu a nastúpte na túto legendárnu hračku. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v stoji aj v sede.


Woody Hojdacia sieť červená
17,40 €

Hojdacia sieť je nevyhnutným doplnkom letnej záhrady. Táto sieť je vyrobená z odolných textilných popruhov a dreva. Dĺžka látkovej časti je 170 cm. Doprajte si relax v tieni stromov alebo ozdobte detskú izbu.


Woody Hojdací  tanier (do 30 kg)
10,90 €

Detský hojdací tanier z kvalitného dreva. Je vhodný pre deti od 3 rokov s nosnosťou maximálne 30 kg. Zavesiť ho môžete nielen na záhrade, ale aj ako účelný doplnok do detskej izby.


Woody Hojdačka jednoduchá

Woody Hojdačka jednoduchá

Hodnotenie: 4,5
7,99 €
7,90 €

Jednoduchá detská hojdačka vyrobená z kvalitného dreva. Hojdačka je vhodná pre deti od 3 rokov s nosnosťou maximálne 30 kg. Zavesiť ju môžete nielen na záhradu. Deti sa môžu hojdať aj v detskej izbe.


Woody Hojdací obdĺžnik
92 €

68,50 €

Táto nová hojdačka v podobe závesného obdĺžnika má dno vypletené červenými pásmi. Na hojdačke sa môžu hojdať aj dve deti. Je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.


Woody Skladací hojdací kruh - oranžový
80,64 €

73,90 €

Užite si hojdaciu zábavu na tomto hojdacom kruhu. Zaveste ho na strom a užite si relax alebo hru vnútri kruhu s plachtou. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v sede aj v ľahu.