Woody Hojdací  kruh čierny (priemer 85cm)
82,96 €

58,90 €
+ doprava zadarmo

Nové prevedenie netradičnej hojdačky v podobe závesného kruhu, dno je vypletené lanom. Kruh má v priemere 85cm. Môžu sa na ňom hojdať až dve deti naraz. Táto hojdačka je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.


Fisher-Price DOLU Detská hojdačka set-31%
47,92 €

32,85 €

Akcia

Krásne farebná hojdačka s plastovým popruhom je super zábava pre malé deti. Vďaka popruhu sa môže dieťa bezpečne hojdať. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Ideálne pre deti od 12 mesiacov.


TRIGANO Hojdačka Zani s kĺzačkou
329 €

305 €
+ doprava zadarmo

Celodrevená zostava s hojdačkou, hojdacím klzákom, hrazdičkou s kruhmi a šmýkačkou s plošinou. Zostava je 230 cm vysoká. Materiál ladí s okolitou záhradou. Nastaviteľná výška plastového sedátka, vyrobené vstrekovacou metódou. Spoje u zostavy sú kovové.


Dohany Hojdačka 420-45%

Dohany Hojdačka 420

Hodnotenie: 5
21,86 €

11,90 €

Akcia

Klasická viacfarebná plastová hojdačka s ohrádkou Dohány je určená pre vnútorné i vonkajšie použitie. Môžete ju zavesiť do dverí alebo k stropu a deti si tak môžu užívať radovánky aj keď nie je vonku pekné počasie.


TRIGANO COCOON - Hojdacie visiace vrece
81,38 €

72,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Malý útulok pre deti i na hojdačke. Visiace vrece pre deti v zeleno-oranžovom prevedení dokáže deťom ponúknuť príjemné útočisko. Cocoon je vysoký 140 cm a jeho priemer je 70 cm. Pre zavesenie je v hornej časti oko a karabína.


TRIGANO Hojdačka BÉBÉ pre 1 - 120 cm-25%
78,53 €

58,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Skladacia hojdačka vysoká 120 cm na vašu záhradu. Bezpečné sedadlo s opierkou chrbta a zábranou proti vypadnutiu dieťaťa! Kvalitné prevedenie s kovovou konštrukciou.


Woody Hojdací kruh (priemer 85 cm)
77,74 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 85cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.


Woody Hojdací kruh, priemer 100 cm
85,99 €

72,10 €
+ doprava zadarmo

Netradičná hojdačka v podobe zaveseného kruhu s vypletenými dnom lanom má priemerom 100 cm. Na kruhu sa môžu hojdať aj dve deti. Táto hojdačka je určená pre vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku iba v sede alebo v ľahu.


Woody Hojdačka pre najmenších
15 €
13,90 €

Drevená hojdačka pre najmenšie je vhodná pre deti od 1 roka. Hojdačka tak ako ju poznáme zo svojho detstva je doplnená o farebné korále. Hojdačka je spoločne so závesnými lanami dlhá 145 cm.


Woody Houpačka s ohrádkou, barevná
15,17 €

12,05 €

Houpačka s ohrádkou v přírodní úpravě dřeva je opatřena barevnými prvky, čímž zaujme děti. Je tak vhodná do interiéru a exteriéru. Děti se na ní budou chtít houpat celý den!


Teddies Hojdačka drevo ružová 38x30cm
15,44 €

Akcia

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


Teddies Hojdačka drevo modrá 38x30cm
15,44 €

Akcia

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


Teddies Hojdacia doska drevo 46x19cm
9,99 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je dodávaná spoločne s lanom na zavesenie.


Woody Houpací kruh zelenočervený (průměr 83 cm)
66,27 €

48,90 €
+ doprava zadarmo

Nové provedení netradiční houpačky v podobě závěsného kruhu. Kruh má v průměru 83 cm a nosnost až 80 kg. Mohou se na něm houpat až dvě děti najednou. Děti i dospělí na ní budou chtít zůstat venku celý den!


BINO Dětský houpací kruh
66,34 €

40,96 €
+ doprava zadarmo

Netradiční provedení oblíbené houpačky, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Kruh má průměr 60 cm a nosnost až 100 kg. Svým tvarem a konstrukcí umožňuje pohodlné houpání v sedě i v leže.


Woody Hojdací obdĺžnik-41%
92 €

54,13 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto nová hojdačka v podobe závesného obdĺžnika má dno vypletené červenými pásmi. Na hojdačke sa môžu hojdať aj dve deti. Je určená na vonkajšie použitie. Dieťa by malo používať hojdačku len v sede alebo v ľahu.


Woody Povrazový rebrík (do 50 kg)
10,50 €

7,90 €

Povrazový rebrík je skvelá aktívna hračka pre neposedné deti. Je určený najmä na záhradu na zavesenie napríklad na strom, ale určite poteší deti aj doma v izbičke.


Woody Skladací hojdací kruh - modrý
80,64 €

66,80 €
+ doprava zadarmo

Užite si hojdaciu zábavu na tomto hojdacom kruhu. Zaveste ho na strom a užite si relax alebo hru vnútri kruhu s plachtou. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v sede aj v ľahu.


Teddies Hojdačka drevo 38x30cm v sáčku
13,99 €
13,50 €

Akcia

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, veď hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.


Teddies Hojdačka drevo farebná 38x30cm v sáčku
18,11 €

15,44 €

Akcia

Hojdanie je obľúbenou detskou aktivitou a bude jej aj s drevenou hojdačkou Teddies, ktorá disponuje ohrádkou a tým je bezpečná a stabilná. Farebná hojdačka je vhodná pre použitie vonku na záhrade.


Marian Plast Hojdačka Parník, zelené
23,90 €

16,40 €

Detská hojdačka v tvare parníka s dvoma komínmi je vhodná pre deti už od 18 mesiacov. Plastová hojdačka je určené pre 2 – 3 deti. Kvalitné spracovanie obľúbenej značky Marian Plast.


TRIGANO Hojdačka - kolotoč Rotary 360 °
77,20 €
+ doprava zadarmo

Kovovú dvojramennú hojdačku môžu deti využiť aj ako kolotoč. Pevná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú hŕbu hodín veselého vyčíňania. Odporúčaná maximálna váha dieťaťa na 1 strane kolotoča do 50kg.


TRIGANO Hojdačka pro 1 - 124 cm
86,50 €
+ doprava zadarmo

Skladacia hojdačka vysoká 124 cm na vašu záhradu. Bezpečné sedadlo s opierkou chrbta a zábranou proti vypadnutiu dieťaťa! Kvalitné prevedenie s kovovou konštrukciou.


Woody Hojdačka jednoduchá

Woody Hojdačka jednoduchá

Hodnotenie: 4,5
7,99 €
7,90 €

Jednoduchá detská hojdačka vyrobená z kvalitného dreva. Hojdačka je vhodná pre deti od 3 rokov s nosnosťou maximálne 30 kg. Zavesiť ju môžete nielen na záhradu. Deti sa môžu hojdať aj v detskej izbe.


Woody Hojdací  tanier (do 30 kg)
10,90 €

Detský hojdací tanier z kvalitného dreva. Je vhodný pre deti od 3 rokov s nosnosťou maximálne 30 kg. Zavesiť ho môžete nielen na záhrade, ale aj ako účelný doplnok do detskej izby.


Paradiso Hojdacia húsenica-31%

Paradiso Hojdacia húsenica

Hodnotenie: 4,5
25,99 €

17,90 €

Akcia

Plastová hojdačka húsenica je určená pre jedno až dve deti. Pri hojdaní sa môžu deti držať za tykadielka na hlave húsenice. Skvelá hračka na záhradu aj do izbičky, s ktorou si deti vyhúpajú veľa zábavy.


Little Tikes Hojdací koník - modrý
26,90 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v jasno modrej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhu a koordináciu.


Woody Hojdacia pneumatika 91860 - zelená
52,88 €

39 €

Užite si hojdaciu zábavu na tejto farebnej pneumatike. Zaveste ju na strom alebo k stropu a nastúpte na túto legendárnu hračku. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v stoji aj v sede.


Woody Skladací hojdací kruh - oranžový-36%
80,64 €

51,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Užite si hojdaciu zábavu na tomto hojdacom kruhu. Zaveste ho na strom a užite si relax alebo hru vnútri kruhu s plachtou. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v sede aj v ľahu.


Woody Hojdacia sieť červená-59%
16,99 €

6,93 €

Akcia

Hojdacia sieť je nevyhnutným doplnkom letnej záhrady. Táto sieť je vyrobená z odolných textilných popruhov a dreva. Dĺžka látkovej časti je 170 cm. Doprajte si relax v tieni stromov alebo ozdobte detskú izbu.


Woody Hojdacia pneumatika - modrá
52,88 €

39 €

Užite si hojdaciu zábavu na tejto farebnej pneumatike. Zaveste ju na strom alebo k stropu a nastúpte na túto legendárnu hračku. Svojim tvarom a konštrukciou umožňuje pohodlné hojdanie v stoji aj v sede.


Little Tikes Hojdačka pre batoľata s operadlom
39 €
+ doprava zadarmo

Bezpečná hojdačka s operadlom pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 4 rokov. Vďaka nastaviteľným popruhom, vysokému operadlu a predné hrazdičke je hojdačka veľmi bezpečná. Kvalitný a odolný plast značky Little Tikes.


Little Tikes Hojdací koník - purpurový
25,43 €

Tradičný hojdací koník v modernej podobe. Hojdací koník je vyrobený v purpurovej farbe, ktorá rozžiari každú izbičku. Má príjemne zaoblené hrany a rohy pre dokonalú bezpečnosť detí. Hojdací koník deti zábavnou formou naučí rovnováhe a koordinácii.


Dohany Hojdačka Jojo kruh na zavesenie
7,70 €
7 €

Závesná hojdačka Jojo má priemer 27 cm a maximálna nosnosť do 50 kg. Je vyrobená z kvalitných materiálov a poteší všetky dievčatá aj chlapcov, ktorí sa rady hojdajú.


TRIGANO Detská hojdačka Churro
455 €

399 €

Detská hojdačka Trigano je kombináciou kovu a kvalitného borovicového dreva. Obsahuje dve hojdacie sedadlá, šmýkačku, klzák a horolezeckú stenu. Vyrobené vo Francúzsku.


TRIGANO Hojdačka Baxter
289 €

Hojdačka Trigano vhodná pre teenagerov ale aj pre dospelých. Vyrobená z kvalitného a odolného kovu.


TRIGANO Detská hojdačka Deko
239 €

209 €

Detská hojdačka Trigano je kombináciou kovu a kvalitného borovicového dreva. Obsahuje dve hojdacie sedadlá, klzák a povrazový rebrík.


TRIGANO Uzlové lano
22 €

15,50 €

Uzlové lano s dĺžkou 2,45 m vhodné pre deti od 3 do 12 rokov.


TRIGANO Hrazda s kruhmi
11,90 €

Hrazda s kruhmi Trigano pre hojdačky je vhodná pre deti vo veku od 3 do 12 rokov.


TRIGANO Lanový rebrík
16 €

10,60 €

Lanový rebrík pre hojdačky s výškou 1,90 / 2,50 m. Dĺžka rebríka je 2,25 m.


Utukutu Hojdačka Spectra
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčná hračka Spectra stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy a umenie čarovať.