Schleich Prehistorické zvieratko - Brachiosaurus 14581

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Schleich Náš kód: 1014376
Schleich Prehistorické zvieratko - Brachiosaurus 14581

Doprava zadarmo

Schleich Prehistorické zvieratko - Brachiosaurus 14581

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura nadchne nielen malých milovníkov prehistorických zvierat. Brachiosaurus v preklade znamená „paža jaštera“ .Toto meno získal, pretože jeho predné paže boli dlhšie než jeho zadné nohy. Jeho dlhý krk ukazoval automaticky hore a vďaka tomu mohol jesť vyššie rastliny s menším úsilím. Celý popis

19.2
5 1

19,20 € vrátane DPH

Náš kód: 1014376

1 užívateľská recenzia

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Jako vždy velká spokojenost :-)

Popis

Popis produktu

Brachiosaurus patrí k najväčším známym sauropodným dinosaurom a tým aj najväčším suchozemským živočíchom všetkých čias. Tento obor žil na konci jurskej periódy pred asi 154 miliónmi rokov. Bol až 26 metrov dlhý, 13 metrov vysoký a mohol vážiť okolo 30 až 50 ton.

  • Materiál: tvrdá guma.
  • Rozmery: 30 × 18,5 × 11,7 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.
  • Figúrky Schleich vynikajú svojou vernosťou spracovania.
  • Sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom.

Schleich neustále rozširuje a obnovuje záber svojich modelov a staršie, menej kvalitné modely sú nahradzované novými a lepšie spracovanými.

Z našej ponuky Vás ešte môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 3 rokov
Kolekcia Dinosaury

Alternatívne produkty

Sylvanian Families Rodina klokanov
20,33 €

17,80 €

Nová rodinka Klokanov je športovo založená. Všetci milujú pohyb, loptové hry a najmenší klokan Joey sa pomaličky do súťaženia s balónom zapája tiež. Veľa času ale stále trávi v mamičkinom vrecku.


Sylvanian Families Kabriolet auto
21,07 €

18 €

Nový kabriolet pre dvoch, v oranžovom prevedení a s odnímateľnou látkovou strechou a úložným priestorom v zadnej časti rozširuje vozový park Sylvanian. Či už zvieratká vyrazia na romantický výlet alebo na nákup, vždy to bude super jazda!


Mattel Jurský svet lovci dinosaurov - Owen a motorka
23,53 €

17,90 €

Uži si mnoho prehistorickej zábavy s hybkými dinosaurami z Jurského sveta. Rozbehni Owena na jeho silnej motorke a sleduj, ako sa bleskurýchlo vhrne do akcie.


EP LINE Pet Parade - Poník hracia sada ranč
34,71 €

18 €

Poníky Pet Parade sú ako živí. Potom, čo na nich pritlačíte prstom, ožijú. Podľa pohybu vášho prsta hýbu hlavou aj chvostíkom, žmurkajú a chodia. Dokážu tiež zdvihnúť mrkvičku. Majú krásne husté hrivy a chvosty, ktoré možno česať.


Sylvanian Families Obchod so šiškami
21,07 €

18 €

Uži si veľa zábavy s týmto krásnym setom a pomôž predať všetky sladké dobroty. Obchodík so šiškami u pani medvedíkovej ponúka viac druhov sladkého pečiva. Sada skvele doplní váš svet Sylvanian Families.