EP LINE Pet Parade set

EP LINE Pet Parade set

Hodnotenie: 5
28,92 € 21,60 €

Psík z radu Pet Parade je ako naozajstný zvierací kamarát. Potom, čo na neho pritlačíte prstom, ako zázrakom ožije. Podľa pohybu vášho prsta hýbe hlavou aj chvostíkom a chodí. Dokáže tiež uchopiť kocku a priniesť noviny.

Spin Master Hatchimals Kráľovské zvieratká štvorbalenie s bonusom S6
14,43 € 12,20 €

S touto sériou môžeš nazbierať 50 nových postavičiek, pričom v tomto balení nájdeš hneď štyri figúrky Hatchimals. Z každého vajíčka sa vyliahne jedno zvieratko s kráľovskými doplnkami. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok.

ADC Blackfire Junior Megasaur: T-Rex - modrý
19,20 € 16,50 €

Dinosaurus pre najmenších so zvukmi a svetelnými efektmi. Ideálna hračka pre mladých dobrodruhov, ktorí chcú nakuknúť do sveta dinosaurov. Vydajte sa s ním prežiť napínavé dobrodružstvá!

Schleich Prehistorické zvieratko - Acrocanthosauru
16,90 €

Mäsožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obrí jašter, ktorý dorastal do výšky 12 metrov. Jašter s veľkými tŕňmi je ručne maľovaný a je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdenej gumy. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

MGA Poopsie Trblietavé potvorky - séria 2 Variant B-34%
17,70 € 11,60 €

Výpredaj

Objav, aká trblietavá potvorka sa schováva v tejto plechovke. Daj potvorke napiť a poriadne s ňou zatras. Potom stlač líca potvorky a zisti, kadiaľ vyjde čarovný sliz von. Pľuje alebo kaká? Trblietavá potvorka robí oboje! Zbieraj dúhu!

Wiky Dinosaurus set Corps 32 cm Zelený
25,50 € 16,90 €

Novinka

Pozor! Blíží se obří T-Rex. Rychle si najdi dobrý úkryt, než tě dostane do svých spárů. Zvukové a světelné efekty dodají hře tu pravou atmosféru!

Schleich Adventný kalendár 2019 - Dinosaury-37%
34,80 € 21,80 €

Výpredaj

Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali! Adventný kalendár obsahuje jednotlivé figúrky dinosaurov a mnoho doplnkov, ktoré vytvoria kompletnú hraciu scénku. Pripojiteľné časti rastlín. Uzatvárateľné dinosaurie vajcia. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov.

MGA Poopsie Surprise Lama: bílá nebo růžová
62,30 € 55,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Rozkošná Lama je kamarádka Poopsie Jednorožce. Najdete jí v extra velké plechovce a společně s ní dalších 20 překvapení! Rozbal růžovou nebo bílou Lamu v roztomilém outfitu a zadívej se do jejích velkých očí s neuvěřitelně dlouhými řasami. Balení obsahuje také exkluzivní přívěsek na uchování slizu.

MGA Crate Creatures Surprise Příšerák - Blizz
52,19 € 38,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň atáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

Schleich Giganotosaurus

Schleich Giganotosaurus

Hodnotenie: 5
21,46 € 18,50 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Giganotosaura, ktorý bol dlhý 12 – 13 metrov, jeho mozog bol však len 30 cm veľký.

Schleich Set lesní zvířátka severní Ameriky
20,04 € 17,70 €

V tomto balení nájdete 3 figúrky zvieratiek z lesov severnej Ameriky. Medveď, los a skunkručne maľovaná zvieratká, s ktorými si môže hrať dieťa od 3 rokov. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú prepracované detaily.

 
Spin Master Paw Patrol Figúrka s akčným batohom Chase
10,70 € 9,80 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. Toto šteniatko sa môže zachytiť na čokoľvek a vyhupnúť sa pre záchranu! Ľad alebo sneh, Everest je pripravený ísť!

Spin Master Paw Patrol Figúrka s akčným batohom Marshall
11 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. Toto šteniatko sa môže zachytiť na čokoľvek a vyhupnúť sa pre záchranu! Ľad alebo sneh, Everest je pripravený ísť!

Schleich Velká lebka s Velociraptorem a ještěrem
35,48 € 29,50 €

Veľká lebka s Velociraptor sú ručne maľované figúrky, ktoré sú dokonale prepracované. Lebka je možné otvoriť do dvoch polôh a slúži ako pasca pre väčšie korisť. Po dotknutie špičky ňufáku, pasca sklapne. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Spin Master Hatchimals Svietiaci vodopád
24,60 € 19,30 €

Prajte si niečo a nechajte svoje Hatchimals skĺznuť dole po vodopáde! Táto sada obsahuje svetelný, trblietavý vodopád, Hatchimals v ňom naozaj žiaria. Ak Hatchimals plávajú v bazéne pod vodopádom, priania sa splnia! Nechajte ich lietať v hniezdach medzi hviezdami, potom ich pošlite znovu sa skĺznuť po vodopáde, a znova a znova! Táto sada obsahuje špeciálne Hatchimal zo štvrtej série!

Schleich Prehistorické zvieratko - Brachiosaurus 14581
21,20 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura nadchne nielen malých milovníkov prehistorických zvierat. Brachiosaurus v preklade znamená „paža jaštera“ .Toto meno získal, pretože jeho predné paže boli dlhšie než jeho zadné nohy. Jeho dlhý krk ukazoval automaticky hore a vďaka tomu mohol jesť vyššie rastliny s menším úsilím.

Schleich Spinosaurus

Schleich Spinosaurus

Hodnotenie: 5
21,46 € 17,50 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Spinosaura, čo bol jeden z najnebezpečnejších dinosaurov praveku

Alltoys Altánok svietiaci s Lumiluvs zvieratkom
30,80 € 29,50 €

Set altánku a Lumiluvs zvieratka ohromí každé malé dievčatko. Do strechy altánku sa zasunie čarovný kľúč, ktorý po otočení rozsvieti hviezdičky a srdiečka. Svetlo z neho je potom premietané na stenu detskej izbičky a vytvára tak príjemnú atmosféru pri zaspávaní. K altánku sa dá pripojiť hojdačka.

Schleich Zvieratko - gorilí samec
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Samec gorily je dokonale prepracovaná figúrka, ktorá je ručne maľovaná.Samec gorily sa vyznačuje tým, že sa často bije do hrude, aby ukázal, že je najsilnejší v skupine. Gorilám sa často hovorí kĺbo-chodci, pretože nechodia len po dlaniach, ale aj po kĺboch. Figúrka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Schleich Prehistorické zvířátko - Barapasaurus-18%
21,46 € 17,50 €

Výpredaj

barapasaurus je krásna, ručne maľovaná figúrka dinosaura. Je to masívny štvornohý bylinožravec s dlhým krkom a chvostom, ktorý je často prezývaný ako jašterica s dlhými nohami. Vyrobený z kvalitnej gumy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

 
ADC Blackfire Mighty Megasaur: Chodiaci T-Rex
30,94 € 23,60 €

Vydaj sa s týmto najväčším suchozemským predátorom do dávnych dôb a preži s ním napínavé dobrodružstvo! Dinosaur je pohyblivý, svietia mu oči a vydáva zvuky! Budeš si pripadať skoro ako v Jurskom parku.

Schleich Prehistorické zvieratko - Allosaurus 14580
16,10 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura nadchne nielen malých milovníkov prehistorických zvierat. Allosaurus bol jedným z najväčších mäsožravých dinosaurov. Žil približne pred 15 miliónmi rokov. Allosaurus mal zuby ako píly a mohli dosiahnuť až 10 centimetrov. Jeho paže boli silné ale extrémne krátke.

Schleich Veterinár s opicou
17,16 € 13,80 €

Veterinárka Mary sa stala pomocníkom pre výskumnú krokodíliu stanicu. Úspešne lieči zranené zvieratá. V sade nájdete veterinárku, mláďa orangutána, fľaštičku na kŕmenie, obväz, stetoskop a batoh, ktorý možno otvárať. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Wiky Dinosaurus set Corps 32 cm Červený
26 €

Novinka

Pozor! Blíží se obří T-Rex. Rychle si najdi dobrý úkryt, než tě dostane do svých spárů. Zvukové a světelné efekty dodají hře tu pravou atmosféru!

Schleich Dinosaurs Herrerasaurus 14576
14,03 € 13,80 €

Prehistorické zvieratko Herrerasaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Herrerasaurus bol dinosaurus žijúci v období triasu. Pomenovaný podľa roľníka, ktorý v roku 1959 objavil ako prvý jeho pozostatky v Argentíne.

MGA Crate Creatures Surprise Příšerák - Pudge
52,19 € 39,40 €

Příšerák má jedinečné balení, je třeba odemknout zámek a uvolnit ho z klece. Klec lze opětovně zavřít. Neboj se ho vypustit a nezapomeň atáhnout za jazyk. Sleduj co se stane.

Poopsie Třpytivé potvůrky - série 1 Varianta A
19,70 €

Vytvořte kouzelný jednorožčí sliz se Sparkly Critters! Naplňte kelímek vodou, nakrmte jí vašeho Sparkly Critter! Stlačte tváře vašeho Sparkly Critters, abyste zjistili, zda plive nebo kaká slizové překvapení! Sbírejte duhu!

Schleich Prehistorické zvieratko - Stegosaurus
11,80 €

Presný gumový model prehistorického zvieratka. Stegosaurus je rodom ptakopánvého dinosaura, ktorý žil v období jury. Jeho pomenovanie znamená „strechovitý jašter“, toto označenie dostal podľa plochých dosiek, menšie mal na krku a väčšie na chrbte a prednej časti chvosta.

Schleich Tyrannosaurus rex 14587
22,12 € 18,10 €

Novinka

Tyrannosaurus Rex je najznámejší a najobľúbenejší dinosaurus, a preto sa do kolekcie dinosaurov Schleich pridala aj táto ručne maľovaná figúrka. Trinásť metrov dlhý Tyrannosaurus Rex bol dvojnohý dravý dinosaurus.

Safari Ltd. Tuba - Veľryby a delfíny
13 €

Preskúmajte podmorský svet! V hlbinách sa skrývajú tie najzaujímavejšie tvory. Balenie obsahuje celkom jedenásť figúrok rôznych podmorských živočíchov od beluhy po vorvaňa.

Schleich Kosatka 14807

Schleich Kosatka 14807

Hodnotenie: 5
10 € 9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka morského dravca. Kosatka je najväčším zástupcom čeľade delfínovite. Tento dravec stojí na vrchole morského potravinového reťazca. Sú veľmi inteligentné a majú veľmi zložitý systém sociálnych skupín. Zvieratá majú charakteristické kontrastné sfarbenie čierny chrbát, bielu hruď a boky a bielu škvrnu nad a medzi očami.

Safari Ltd. Tuba - Na farme
12,60 €

Už ste niekedy boli na farme? Spoznajte z blízka mláďatá zvierat, ktoré tam môžete stretnúť. Celkom jedenásť ručne maľovaných figúrok a príslušenstvo môže pekne doplniť hru na farmára alebo poslúžiť ako výuková pomôcka.

Schleich Set Spinosaurus a T-rex malý
14,51 € 13 €

Spinosaurus a T-Rex sú ručne maľované figúrky od nemeckej značky Schleich. Sú prepracované do posledného detailu. Spinosaurus i T-Rex sú v súčasnosti považovaní za najväčšie dravé dinosaury. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Spin Master Hatchimals Kráľovské zvieratká dvojbalenie S6
7,50 €

S touto sériou môžete nazbierať 50 nových postavičiek, pričom v tomto balení nájdete hneď dve vajíčka Hatchimals s hniezdom. Z každého vajíčka sa vyliahne jedno zvieratko s kráľovskými doplnkami. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok. Akonáhle si vyliahneš obe vajcia, umiestni svoje Hatchimals do ich trblietavého kráľovského trónu, ktorý je ideálny ako pre hranie, tak aj pre predvádzanie!

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-biela
9,50 € 9 €

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje? Farba vajíčka nezodpovedá farbe draka.

Schleich Prehistorické zvieratko - Dunkleosteus
15,93 € 13,90 €

Dunkleosteur je predátor devónských morí, ktorý nemá zuby, ale iba ostré kostené výčnelky. Je to nebojácny lovec a jeho skus dokáže vyvinúť veľkú silu. Figúrka je ručne maľovaná a je vhodná pre deti od 3 rokov. Vyrobené z veľmi kvalitných materiálov.

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-fialová
9,69 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje?

Schleich Tiger biely 14731
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka bieleho tigra nadchne nielen malých milovníkov zvieratiek. Iba jedno z 10.000 tigrích mláďat je biele! Biele tigre nie sú skutoční albíni, majú totiž modré oči. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Spin Master Hatchimals Svietiaca hracia sada Plážové hniezdo
11,70 € 9,80 €

Ukážte, ako vaši Hatchimals žiaria v nových plážových hniezdach! Na tieto hniezda môžete svoje Hatchimals umiestniť hneď dvoma spôsobmi. Dole, na svietiacu základňu alebo do otáčacieho palmového hniezda. Posaďte ich do hniezda a otáčajte s palmou, zatlačte základňu a Hatchimals sa rozžiaria! Stlačte ju znovu a spustite jeden z troch svetelných efektov! Tieto plážové hniezda prinesú kúzlo sveta Hatchimals do vášho života!

Schleich Aligátor 14727

Schleich Aligátor 14727

Hodnotenie: 5
9 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka aligátora vás prenesie do divokého sveta v Amerike! Aligátor je nebezpečný predátor s mimoriadne silnými žuvacími svalmi, len biely žralok môže prekusnúť viac ako on. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Schleich Prehistorické zvieratko - Therizinosaurus mláďa
15,01 € 12,40 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka mláďaťa therizinosaurus. Therizinosaurus je neškodný bylinožravec s dlhými a ostrými pazúrmi. Nezbedné mláďa je pripravené k boju s ostatnými dinosaurími mláďatami v podobnom veku.

Spin Master Hatchimals Trblietavý kráľovský salón
27,30 € 22,80 €

V kráľovskom salóne môžeš zvieratká vyzdobiť trblietavým práškom, ktorý sa na ne, ako kúzlom nalepia v kúzelnej miestnosti salóne. Pre extra hýčkanie umiestni Hatchimal na otočnú stoličku pri toaletnom stolíku. Keď otvoríš zrkadlo, odhalíš tak úložný priestor s príslušenstvom a samolepkami!

Schleich Oviraptor 15001

Schleich Oviraptor 15001

Hodnotenie: 4,5
7,72 € 7,10 €

Novinka

Oviraptor, prezývaný tiež „zlodej vajec“, bol približne 2 m dlhý a okolo 40 kg vážiaci operený dinosaurus. Žil asi pred 75–70 miliónmi rokov. Oviraptor mal krátku a vysokú hlavou so zvláštne tvarovaným zobákom a veľkými pazúrmi predných končatín.