Spin Master Hatchimals Kráľovské zvieratká štvorbalenie s bonusom S6
14,43 € 11 €

S touto sériou môžeš nazbierať 50 nových postavičiek, pričom v tomto balení nájdeš hneď štyri figúrky Hatchimals. Z každého vajíčka sa vyliahne jedno zvieratko s kráľovskými doplnkami. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok.

ADC Blackfire Junior Megasaur: T-Rex - modrý
19,20 € 12,10 €

Dinosaurus pre najmenších so zvukmi a svetelnými efektmi. Ideálna hračka pre mladých dobrodruhov, ktorí chcú nakuknúť do sveta dinosaurov. Vydajte sa s ním prežiť napínavé dobrodružstvá!

Schleich Prehistorické zvieratko - Acrocanthosauru
15,93 € 14,40 €

Mäsožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obrí jašter, ktorý dorastal do výšky 12 metrov. Jašter s veľkými tŕňmi je ručne maľovaný a je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdenej gumy. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Schleich Dinosaurs Herrerasaurus 14576
14,03 € 12,90 €

Prehistorické zvieratko Herrerasaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Herrerasaurus bol dinosaurus žijúci v období triasu. Pomenovaný podľa roľníka, ktorý v roku 1959 objavil ako prvý jeho pozostatky v Argentíne.

Schleich Giganotosaurus

Schleich Giganotosaurus

Hodnotenie: 5
21,46 € 18,20 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Giganotosaura, ktorý bol dlhý 12 – 13 metrov, jeho mozog bol však len 30 cm veľký.

Schleich Prehistorické zvířátko - Barapasaurus
21,46 € 17,80 €

barapasaurus je krásna, ručne maľovaná figúrka dinosaura. Je to masívny štvornohý bylinožravec s dlhým krkom a chvostom, ktorý je často prezývaný ako jašterica s dlhými nohami. Vyrobený z kvalitnej gumy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

 
Schleich Tyrannosaurus rex 14587
22,12 € 17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyrannosaurus Rex je najznámejší a najobľúbenejší dinosaurus, a preto sa do kolekcie dinosaurov Schleich pridala aj táto ručne maľovaná figúrka. Trinásť metrov dlhý Tyrannosaurus Rex bol dvojnohý dravý dinosaurus.

Schleich Prehistorické zvieratko - Therizinosaurus mláďa
15,01 € 13,30 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka mláďaťa therizinosaurus. Therizinosaurus je neškodný bylinožravec s dlhými a ostrými pazúrmi. Nezbedné mláďa je pripravené k boju s ostatnými dinosaurími mláďatami v podobnom veku.

Schleich Dimetrodon

Schleich Dimetrodon

Hodnotenie: 5
10,91 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Dimetrodona. Jeho chrbtová plachta sa skladala z kože a kostí a pomáhala mu rýchlejšie sa zahriať na slnku. Keď sa chcel schladiť, otočil plachtu súbežne so slnečnými lúčmi.

Schleich Therizinosaurus 15003
22,12 € 18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Therizinosaurus, prezývaný ako „jašter s kosou“, bol veľmi impozantný dinosaurus a to vďaka jeho gigantickým drápom, ktoré merali aj cez 1 meter. Až do dnešného dňa nikto nezistil, prečo potreboval takéto zbrane. Avšak je pravdepodobné, že ich používal k obrane alebo na strhávanie lístia zo stromov.

Schleich Tiger 14729

Schleich Tiger 14729

Hodnotenie: 4,8
7,90 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Tigra usurijského vás prenesie do rozmanitej zvieracej ríše od Ázie až po Austráliu. Tiger je najväčšia mačkovitá šelma na svete a môže merať až 3 metre. Pradie rovnako ako domáce mačky, ale 100 krát hlasnejšie. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Schleich Dinogorgon 15002
7,72 € 7,60 €

Figúrka Dinogorgona, inak nazývaného tiež „strašný Gorgon“, doplní vašu zbierku dinosaurov. Dinogorgon pochádza zo zaniknutého rodu Rubidgeine gorgonopsians a patril medzi šavlozubý druh dinosaurov. Žil pred viac ako 250 miliónmi rokov.

Schleich Prehistorické zvieratko - Pteranodon
10,49 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka PTERANODON. Bol jedným z najväčších pterosaurov v predchádzajúcej dobe. Pravdepodobne nevyužíval krídla často, ale namiesto toho využil vietor, aby kĺzal vzduchom, podobne ako albatros.

Schleich Psittacosaurus 15004
7,72 € 7,60 €

Psittacosaurus čiže aj „papagájovité jašter“ bol až 2 m dlhý a vážil 20 kg. Jednalo sa o bylinožravého dinosaura. Žil zhruba pred 135 až 105 miliónmi rokov. Na hlave nemal rohy či kostené hrbole a bol aj bez znateľného kosteného štítu, pričom zrejme dokázal behať na zadných končatinách.

Schleich Prehistorické zvieratko - Kentosaurus
11,07 € 10,90 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka Kentosaurus. Kentrosaurus bol pokojný bylinožravec, ale mal ďaleko do bezbrannosti. Ale v prípade útoku dokázal uštedriť vážne zranenia vďaka svojim hrotom na krku a tele. Najobávanejší bol ale jeho chvost, kde mal až 73 cm dlhé bodce.

Schleich Aligátor 14727

Schleich Aligátor 14727

Hodnotenie: 5
7,90 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka aligátora vás prenesie do divokého sveta v Amerike! Aligátor je nebezpečný predátor s mimoriadne silnými žuvacími svalmi, len biely žralok môže prekusnúť viac ako on. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Schleich Tawa 15005
7,72 € 6,90 €

Tawa alebo „Slnečný Boh“ v mytológii Puebla žil asi pred 215 miliónmi rokov na území dnešného Nového Mexika v USA. Dinosaurus bol asi 2–4 metre dlhý a vážil 30 kg. Tawa mal duté kosti, vďaka čomu bol veľmi ľahký a rýchlejší ako ostatné dinosaury.

Schleich Kosatka 14807

Schleich Kosatka 14807

Hodnotenie: 5
10 € 8,70 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka morského dravca. Kosatka je najväčším zástupcom čeľade delfínovite. Tento dravec stojí na vrchole morského potravinového reťazca. Sú veľmi inteligentné a majú veľmi zložitý systém sociálnych skupín. Zvieratá majú charakteristické kontrastné sfarbenie čierny chrbát, bielu hruď a boky a bielu škvrnu nad a medzi očami.

Schleich Dimorphodon

Schleich Dimorphodon

Hodnotenie: 5
7,78 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Dimorphoda. Dimorphodon bol malý vtákojašter s veľkou lebkou a dlhým zobákom.

Schleich Medvedica Grizzly s mláďaťom
11,25 € 10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú sadu figúrok medvedice grizzly s medvieďatkom. Medvede grizly privádzajú svoje mladé na svet počas zimného spánku.

Schleich Vzdelávacie kartičky - Wild life Schleich
14,36 € 12,90 €

Spoznajte svet zvierat s kartičkami Schleich! Náučné obrázkové kartičky ukazujú životné prostredie a stopu troch zvierat: ** ľadový medveď mláďa, veverička a zelená žaba**. Uhádnete, ktorá karta patrí ku ktorému zvieraťu?

Safari Ltd. Tuba - Exotické vtáctvo
14,10 € 13,60 €

Zoznámte sa s tými najkrajšími exotickými vtákmi našej planéty! Celkom desať nádherne maľovaných figúrok, ktoré môžu skvelo doplniť detskú hru. Detailne spracované figúrky možno použiť ako výučbovú pomôcku.

Wiky Dinosaurus set Corps 32 cm Červený
25,50 € 25 €

Pozor! Blíži sa obrí T-Rex. Rýchlo si nájdi dobrý úkryt, než ťa dostane do svojich pazúrov. Zvukové a svetelné efekty dodajú hre tú pravú atmosféru!

Safari Ltd. Tuba - Dinosaury
14,10 € 13,60 €

Vypravte sa späť za dinosaurami! Lákajú vás praveké zvieratá a chcete ich všetky spoznať a pomenovať? Preskúmajte až dvanásť ručne maľovaných figúrok od Spinosaura po Apatosaura,

Safari Ltd. Veľryby v tube
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľryby mix v tube z dielne značky Safari obsahuje ručne maľovanú kolekciu zvieracích miniatúr v muzeálnej kvalite a počte 10 kusov. Figúrky realistickým spôsobom zobrazujú skutočné druhy veľrýb, hra s nimi podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, fantáziu a predstavivosť. Sú

HABA Little Friends Mačka Kiki
10,90 €

Kto to tam mraučí a doprosuje sa mliečka? To je určite mačka Kiki, najnovší prírastok do vašej rodinky figúrok Little Friends. Má svoj vlastný peliešok aj misku – je pripravená ihneď sa nasťahovať! Rozmer: 4 cm

Safari Ltd. Drak Strážca
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Drak Strážca je jedným z nich. Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, či už na hranie, alebo do serióznej zbierky. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľ

HABA Little Friends Pes Lucky
13,90 €

Lucky je naozaj šťastný pes! Patrí k rodinke Little Friends a s vlastnou búdou aj tromi drevenými kostičkami je pripravený okamžite sa nasťahovať vedľa vášho domčeka pre bábiky. Veľkosť: 5 cm

Safari Ltd. Drak ohňový
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Tento drak chrliaci oheň z papule je jedným z nich.  Odporúčame ho ako vhondý darček pre chlapcov, buď na hranie, alebo do serióznej zbierky. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárn

HABA Little Friends Box pre koňa
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábiky z rodiny Little Friends sú vášnivými chovateľmi. Pre svojich koníkov chcú vždy len to najlepšie – a tým je útulná stajňa, kde sa budú ich štvornohí miláčikovia cítiť vždy ako doma!  Do tejto pôvabnej stajne sa zmestí jeden koník zo série Little Friends aj rôzne príslušenstvo. Tak koho dnes

HABA Little Friends Farma
93,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zažite dobrodružstvá na farme so zvieratkami s drevenou farmou Little Friends Haba. Farma má odnímateľnú strechu, otvárateľné okná i bránu. Je rozložiteľná a pripravená aj na hru vo vnútri. Na bočnej strane nájdete aj kladku na transport nákladu na horné poschodie. Skvelá hračka pre rozvoj jemnej

HABA Little Friends Kôň Kasper
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chcete si rozšíriť svoju zbierku Little Friends Horse, z dielne nemeckej značky Haba? Tak potom ste tu správne, milé deti! Koník Kasper sa už nevie dočkať nových kamarátov. Svojím štýlom a prevedením je vhodný tak do chlapčenskej i dievčenskej zbierky. Hra a kontakt s ním pomáhajú rozvíjať jemnú d

HABA Little Friends Kôň Pippa
10,90 €

Čo by to bolo za farmu, keby na nej chýbal koník? Dopňte svoju zbierku Little Friends postavičiek zvieratkami z farmy. Materiálové zloženie: plast Rozmery: 12 × 3,5 × 10,5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

HABA Little Friends koník Leopold
10,90 €

Čo by to bolo za farmu, keby na nej chýbal somárik? Dopňte svoju zbierku Little Friends postavičiek zvieratkami z farmy. Materiálové zloženie: plast Rozmery: 12 × 3,5 × 10,5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

HABA Little Friends Kravička
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Čo by to bolo za farmu, keby na nej chýbala kravička? Dopňte svoju zbierku Little Friends postavičiek zvieratkami z farmy. Materiálové zloženie: plast Rozmery 8 × 4,5 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

HABA Little Friends Set na jazdenie
14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Jazdecká sada, s ktorou bude hra na role s postavičkami Little Friends ešte zábavnejšia. Set obsahuje všetko, čo budú malí milovníci koní potrebovať: sedlo, konskú deku, uzdu, stojan na sedlo a potreby pre starostlivosť o srsť a hrivu. Postavičky z rodiny Little Friends sú vášniví jazdci a tieto do

HABA Little Friends Somárik
7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Čo by to bolo za farmu, keby na nej chýbal somárik? Dopňte svoju zbierku Little Friends postavičiek zvieratkami z farmy. Materiálové zloženie: plast Rozmery: 15,1 × 14,3 × 4,3 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

HABA Little Friends Zajac Mimi
13,90 €

Rodinka Little Friends sa tentokrát rozširuje o králičiu maminu, jej králičie bábo, zajačník a 4 mrkvy.  Materiálové zloženie: drevo, preglejka, plast Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Hape Jazdec na drakovi
14,99 €

Môže vám to pripadať trošku zvláštne, ale tento vikingský bojovník a drak sú naozaj najlepšími kamarátmi! Iste vás však radi prizvú tiež do partie, ak si, pravda, trúfnete… Originálne figúrky ako stvorené pre Vikingský hrad od Hape – ale rovnako dobre ich využijete aj pri samostatnej hre. Skvelý

Safari Ltd. Biely žrebec
11,90 €

Ručne maľovaná miniatúra tohto krásneho bieleho žrebca z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pôsobí realisticky, je vyrobený z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok. Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populár

Safari Ltd. Dračie mláďa zelené
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame. Odporúčame ho ako vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá, buď na hrani

Safari Ltd. Drak lásky bábätko 6 cm
12,90 €

Realistické figúrky mýtických bytostí Safari sú jedinečným prienikom medzi svetom fantázie a skutočnosti. Toto roztomilé bábätko draka lásky je jedným z nich. Je ešte malé, potrebuje sa preto túliť k svojej dračej mame, zmestí sa presne do jej náruče. Skúsite mu ju nájsť? Odporúčame ho ako vhodný

Safari Ltd. Drak lásky mama 15 cm
22,90 €

Ružová dračica lásky čaká na svoje mláďatko, zatiaľ sa však veľmi rada pohrá aj s deťmi.  Pre túto miniatúru z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch ružovej a striebornej a ochranársky a pokojný výraz v tvári. Poteší nejedného malého zberateľa,

Safari Ltd. Drak so šperkami
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre túto miniatúru draka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch fialovej a výraz, ktorý skôr baví, ako budí rešpekt. Tetno drak sa totiž zjavne rád parádi, je ovešaný šperkami a v ruke drží zdobené zrkadielko, do ktorého hľadí! Zaručene však ide

Safari Ltd. Drak šťastia mláďatko
11,90 €

Pre túto miniatúru dračieho mláďatka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie, ručne maľované detaily v odtieňoch bielej a zlatej a spokojný úsmev na tvári. Poteší nejedného malého zberateľa, lebo mu pohľad naň vždy vyčarí úsmev na tvári! Odporúčame ako vhodný darček tak pre chlapco

Safari Ltd. Dvojhlavý drak
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre túto miniatúru dvojhlavého draka z dielne značky Safari je typické realistické zobrazenie a ručne maľované detaily v odtieňoch žltej, oranžovej, červenej a fialovej. Zaručene ide o zaujímavý kúsok do zbierky mladšieho či staršieho zberateľa. Odporúčame ako darček pre chlapcov. Plastové a gumen