Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom
42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
98983 Adventný kalendár 2023 Farm World Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom
98983 Adventný kalendár 2023 Farm World

S adventným kalendárom Schleich® FARM WORLD je čakanie na Vianoce vážne zábava. Za každým okienkom sa skrýva milé prekvapenie pre farmu. Ako bude farmárka Laura oslavovať Vianoce so všetkými zvieracími mláďatami? Kto pri tom bude? Bude dosť darčekov pre všetkých? To sa dozvieš, keď postupne otvoríš 24 okienok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom
Schleich 42438 Umývaí kút klubový s príslušenstvom

Po tréningu Emily odmení svojou holštejnskou kobylu chladnou sprchou ** v umývacom kúte. Vedie Lunu na protišmykovú gumovú podložku, priviaže kobylku za ohlávku a uchopí vodnú hadicu zavesenú na šikovnom **otočnom ramene.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
42467 Kočiar pre konskú show 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
42467 Kočiar pre konskú show

Sada kvalitne a do detailu spracovaných a ručne maľovaných figúrok zo série Horse club. Kočiar pre konskú prehliadku je láskyplne ozdobený štvorlístkami, podkovami a motýlami. Klára tiež pridala krásne dekorácie do ohlávky svojho poníka Connemara. Na praktickej poličke je uložená mäkká prikrývka a dobre zásobený piknikový kôš.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami

Veľký dom so stajňou od Schleich® Horse Club je domovom Hannah a jej rodičov. Dom ponúka širokú škálu herných funkcií a doplnkov. Rodina Kramerových rada sedáva pri jedálenskom stole v kuchyni, kde spoločne jedia jablkový koláč práve vytiahnutý z rúry. Taniere a šálky umyjú v dreze. Hannah sa občas zakradne pre malé občerstvenie do chladničky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Schleich 42485 Stajňa pre kone s príslušenstvom 42551 Veľký dom so stajňou, príslušenstvom a kĺbovými figúrkami
Schleich 42485 Stajňa pre kone s príslušenstvom

Nová farebná stajňa pre kone ponúka veľa zábavných funkcií a poskytuje nekonečnú zábavu! Napodobňovať prácu na farme je tak ľahké s pomocou farmárov Paula, Laury a zvieratami. Kým sa farmárova žena pripravuje na jazdu na koni, Paul prepravuje nové krmivo do senníku. Uloženie balíkov sena je veľmi jednoduché vďaka pohyblivým transportným valčekom, ktoré prácu uľahčujú. Pomocou šmykľavky dostane seno zase rýchlo dolu. Hodiny na kŕmenie sú nastavené podľa toho, aké krmivo zvieratá potrebujú. Objaví farmár roztomilú myšku sediacu v myšej diere?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Schleich 42592 Kaviareň pre jazdcov Schleich 42507 Dobrodružná stanica v džungli
Schleich 42592 Kaviareň pre jazdcov

Keď sa v kaviarni pre jazdcov z kolekcie Schleich® HORSE CLUB line vôňa čerstvého jablčného koláča, všetci zákazníci pocítia hlad. Medzi milovníkmi koní je toto farebné miesto stretnutia známe aj ako „U hrnčeka a sedla“.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Schleich 42507 Dobrodružná stanica v džungli Schleich 42507 Dobrodružná stanica v džungli
Schleich 42507 Dobrodružná stanica v džungli

V novej dobrodružnej stanici v džungli od Schleich Wild Life zažíva ranger Steve každý deň so svojimi zvieratami niečo nové! Jeho prvá ranná návšteva je u dvoch malých korytnačiek, ktoré už bez pomoci hravo skĺzavajú z kopca dole. Roztomilá gorilia mláďa si už tiež hrá vo vetvách stromu a užíva si jazdy na stromovej šmykľavke. Čo je to za rev? Čierny panter a krokodíl sa nemôžu dohodnúť, kto z nich sa uvelebí v podzemnej jaskyni.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
42628 Súprava pre objavovanie axolotlov Schleich 42507 Dobrodružná stanica v džungli
42628 Súprava pre objavovanie axolotlov

transparentnou plutvou na chrbte vyzerajú všetci traja priateľskí axolotli z Meamare jednoducho skvele! Ako malí vodní dráčikovia zvedavo pozorujú, čo sa okolo nich deje. Keď sú veľmi nadšení, zmenia dokonca farbu. Ich modrastá alebo ružovkastá koža sa z ničoho nič zmení na fialovú. Tento úžasný zážitok si nemôžeš nechať ujsť!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42104 Umývací kút pre kone s príslušenstvom Schleich 42104 Umývací kút pre kone s príslušenstvom
Schleich 42104 Umývací kút pre kone s príslušenstvom

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42387 Set divoké zvieratká Schleich 42104 Umývací kút pre kone s príslušenstvom
Schleich 42387 Set divoké zvieratká

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok divokých zvierat vás prenesie do sveta divokých afrických stepí. S týmito krásnymi figúrkami sa deti môžu nielen hrať, ale aj sa niečo nové naučiť. Súčasťou balenia sú figúrky: Zebra stepná, Lev, Šimpanz a mláďa Slona afrického.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Schleich 42502 Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá Schleich 42502 Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá
Schleich 42502 Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá

Vo veterinárnej ordinácii sú všetci zvieracie pacienti láskyplne liečení a ošetrovaní, aby boli čoskoro zdraví. Veterinár sa o to postará. Vždy má pripravené správne vybavenie. S pomocou röntgenového obrazu visiaceho na stene môže veterinár liečiť svojich pacientov na vyšetrovacom stole a rýchlo vytiahne zo svojho lekárskeho kufríka ten správny liek. Pomocou váhy môže tiež skontrolovať hmotnosť králikov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 13920 Lama Schleich 42502 Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá
Schleich 13920 Lama

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka lamy vás prenesie svetom juhoamerických Ánd. Lama zo série Farm World od Schleich má hustú bielu srsť. Jej vlna je úžasne mäkká, teplá a perfektná pre alergikov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 70590 Pegas kvetinový Schleich 42502 Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá
Schleich 70590 Pegas kvetinový

Pestrofarebný kvetinový Pegas je čarovné zviera. Je rovnako plachý a tajomný ako všetky kúzelné kone. Žije na samote, v krásnych kvetinových poliach a je milujúcim ochrancom žriebäťa jednorožca kvetinového. Získať jeho dôveru je veľmi ťažké, ale kráľovským sestrám sa to podarilo a získali ho ako dobrého a verného priateľa. Princezné Sára a Sera sa s ním radi stretávajú a obdivujú jeho krásne krídla a veľkú hrivu!

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Schleich 42607 Hotel pre miláčikov Schleich 42433 Set appalosské kone a tréningové príslušensto
Schleich 42607 Hotel pre miláčikov

Hotel pre zvieratá má v zásobe veľa zábavy pre všetkých: šteňatá môžu vyčíňať na psej prekážkovej dráhe a mačky si zamilujú svoje škrabadlo. A kto si trúfne na zvieraciu hojdačku? Morča má svoju vlastnú malú hojdačku. Keď zvieratká omrzí jeden herný prvok, môžeš ho jednoducho vymeniť a zostaviť inak.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42585 Štartovacia sada Kim a Caramelo Schleich 42433 Set appalosské kone a tréningové príslušensto
Schleich 42585 Štartovacia sada Kim a Caramelo

Plne pohyblivá figúrka Kim a jej trakénska kobyla Caramelo zo štartovacej sady Kim a Caramelo pri kolekcii Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties sú skutočnými kamarátkami na celý život.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Schleich 42433 Set appalosské kone a tréningové príslušensto Schleich 42433 Set appalosské kone a tréningové príslušensto
Schleich 42433 Set appalosské kone a tréningové príslušensto

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42554 Tieňový vlk Schleich 42523 Magická veterinárna ordinácia
Schleich 42554 Tieňový vlk

Aaaaa sadni! Hmm… Tieňový vlk z kolekcie Schleich® ELDRADOR® CREATURES je predkom psa, ale počúvanie povelov mu veľmi nejde. Namiesto toho môže svojimi veľkými zubami lámať tvrdé kosti alebo veľmi tvrdé ceruzky. Pred 13 000 rokmi sa potuloval po Amerike.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42523 Magická veterinárna ordinácia Schleich 42523 Magická veterinárna ordinácia
Schleich 42523 Magická veterinárna ordinácia

Nová Magická veterinárna ordinácia od Schleich Bayala je ideálna pre víliu veterinárku Seru. Akonáhle Sera otvorí svoju kvetinovú veterinárnu ordináciu, nasadí si lekársku čiapku a zavesí si stetoskop, môže začať liečiť svojich pacientov. V kotlíku varí liečivé lektvary z húb a v skrini má dva kvetinové obväzy, injekčnú striekačku a farebné náplasti. Jej pracovitým pomocníkom je fialová žriebä Pegasus.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 14586 Carnotaurus Schleich 42523 Magická veterinárna ordinácia
Schleich 14586 Carnotaurus

Carnotaurus je typickým príkladom mäsožravcov. Jedná sa o najobľúbenejšieho dinosaura pre zberateľov. Figúrka má pohyblivú dolnú čeľusť. Dinosaurus mal silné zadné nohy a čeľusť plnú ostrých a dlhých zubov. Žil asi pred 70 miliónmi rokov. Jediný exemplár, ktorý bol kedy nájdený, bol vykopaný v Argentíne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42574 Slepačie kamarátky Schleich 42581 Kobyla plemena Criollo Definitivo s česacou hrivou
Schleich 42574 Slepačie kamarátky

Chaos v stodole! Traja slepačí kamaráti z kolekcie Schleich® FARM WORLD na farme urobia poriadny neporiadok. Dokážeš zistiť, ktorá z nich je najnezbednejšia? Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 70591 Žriebä jednorožca kvetinového Schleich 42581 Kobyla plemena Criollo Definitivo s česacou hrivou
Schleich 70591 Žriebä jednorožca kvetinového

Žriebä kvetinový jednorožec Schleich® bayala® je na rozdiel od pestrofarebného kvetinového Pegasa veľmi divoké a hravé. Miluje hry so svojim kamarátom, kvetinovým drakom, na krásnych kvetinových poliach, v ktorých žije, ale aj veselo preskúma zvyšok sveta Bayala.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Schleich 42581 Kobyla plemena Criollo Definitivo s česacou hrivou Schleich 42581 Kobyla plemena Criollo Definitivo s česacou hrivou
Schleich 42581 Kobyla plemena Criollo Definitivo s česacou hrivou

Naša krásna kobyla plemena Criollo Definitivo z kolekcie Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties je skutočný pracovný kôň a pýši sa dlhou splývavou hrivou. Vďaka tmavej hrive jej pestrofarebné doplnky do hrivy naozaj vyniknú.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.