Schleich Pick-up s prívesom a koňom
62,90 €

48,90 €
+ doprava zadarmo

Krásný tematický set ze série Horce club od Schleich. Detailní model terénního vozu s přívěsem, figurkou koně, dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.


Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195
144,29 €

111,40 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.


Schleich Adventní kalendář 2018 - Koně
34,86 €

27,10 €

Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénkakoňskou tématikou. Vhodné pro děti od 3 let.


Schleich Kovboj na býku v ohradě-40%
28,60 €

16,99 €

Akcia

Kovboj na býku je další figurkou do vaší sbírky na vaší farmu. Rodeo je tradiční sport severoamerických kovbojů, kde se chytají býci na laso, nebo se jezdí tryskem na koni. Všechny figurky a doplňky jsou ručně malované. Vhodné pro děti od 3 let.


Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344
144,29 €

111,40 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.


Schleich Žriebä s prikrývkou
11,21 €
10,10 €

Žriebä anglického plnokrvníka s dievčatkom sú najlepší kamaráti. Dievčatko môže kŕmiť žriebätko z fľaše a môže ho prikrývať teplou prešívanou dekou. Figúrky sú ručne maľované a sú vhodné pre deti od 3 rokov.


Schleich Zvierací svet pri vodopáde 42321
142,07 €

109,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

K řece se přicházejí napít všechna zvířata. Zde také čekají nebezpečné dravé šelmy na svou kořist. Všechna zvířata musí být neustále ve střehu. Realistická vodní plocha, řada možností úkrytu, zóna pro objevitele, to vše na jednom místě. Rozložením stromu vznikne například most a květiny lze variabilně umisťovat.


Schleich Rekreačná jazdkyňa na koni 42359
16,02 €

13,90 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok jazdkyne a jej kobyly. Táto jazdkyňa má rada precvičovanie jedinečných krokov s jej Tenneseejskou kobylou. So správnym tréningom to vyzerá úžasne. To robí z výcviku ešte väčšiu zábavu! Jazdec, sedlo a uzda sú odnímateľné.


Schleich Andaluská klisna
7,37 €
7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.


Schleich Clydesdaleská kobyla
8,10 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Clydesaleská kobyla je veľký a silný kôň, ich charakteristickými znakmi je ich mierne zakrivený nos, dlhé uši a ich krátke krky. Majú priateľskú povahu a sú pracovití.


Schleich Umývací kút pre kone s príslušenstvom
20,99 €

17,80 €

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.


Schleich Shetlandské poníky 3 ks
14,77 €

12 €

Sada krásnych, ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok Shetlandských poníkov. Na farme sa poníkom darí dobre. Majú čistú stajňu a farmár ich necháva vo vonkajšom výbehu, keď je pekne. Set obsahuje 3 zvieratká a doplnky. Malé milovníčky koní si zamilujú tento set so žriebätkom.


Schleich Zvieratko - žrebec Pinto
7,49 €
7 €

Žrebec Pintos je farebné plemeno, ktoré je ručne maľované a precízne spracované do posledného detailu. Je vyrobené z kvalitnej tvrdenej gumy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Schleich Scenery set Superman
18,48 €

14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Presný gumový model hrdinu Supermana a jeho priameho nepriateľa Darkseida. Superman pôvodne Kal-el pochádzal z planéty Krypton. Darkseid pochádza z cudzej planéty s názvom Apokolips. Superman našťastie vždy nepriateľský úder odvráti.


Schleich Adventný kalendár 2018 - Divoké zvieratá
34,86 €

26,80 €

Unikátny adventný kalendár od značky Schleich obsahuje 24 okienok, v ktorých sa skrýva každý deň jedno prekvapenie. Po otvorení všetkých okienok vám vznikne kompletnáhraciascénkatematikou divokých zvieratiek. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Schleich Adventní kalendář 2018 - Domácí zvířata
34,70 €

26,40 €

Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénkatématikou domácích zvířátek. Vhodné pro děti od 3 let.


Schleich Psia búda s príslušenstvom 42376
19,32 €
17,40 €

Set ručne maľovaných a detailne spracovaných figúrok psa a jeho majiteľky. Súčasťou balenia je aj búda a príslušenstvo. Na žiadnom statku nemôže chýbať psia búda. Austrálsky ovčiak je veľmi športový a energický pes. Miluje byť vonku a pásť ovce. Nová psia búda ho ochraňuje pred vetrom a dažďom.


Schleich Sada pre kŕmenie zvieratiek
9,99 €
9,70 €

Ak máte farmu plnú zvieratiek je nutné mať pre nich dostatok kŕmenia. Sada ktorá obsahuje všetko potrebné pre každodennú starostlivosť obsahuje niekoľko prepraviek kŕmenia, slamu, seno a plno ďalšieho. Staňte sa správnym opatrovateľom!


Schleich Zvieratko - nemecký ovčiak 16831
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka psa nadchne nielen malých milovníkov zvieratiek. Nemecký ovčiak je plemeno psa, pochádzajúce z Nemecka. Ide o najrozšírenejšie plemeno psov na svete a najrozšírenejšie služobné plemeno – v podmienkach SR sa používa predovšetkým na ochranu majetku aj k práci policajnej, záchranárskej či ako vodiaci pes. Veľa hrajú v kriminálnych seriáloch a filmoch.


Schleich Aligátor 14727

Schleich Aligátor 14727

Hodnotenie: 5
7,36 €
7 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka aligátora vás prenesie do divokého sveta v Amerike! Aligátor je nebezpečný predátor s mimoriadne silnými žuvacími svalmi, len biely žralok môže prekusnúť viac ako on. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.


Schleich Anglická plnokrvná kobyla 13855
7,72 €
7 €

Novinka

Anglický plnokrvník je najrýchlejšieň konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.


Schleich Anglické plnokrvné žriebä 13857
5,50 €
5,10 €

Novinka

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.


Schleich Anglický plnokrvník s prikrývkou 42360
11,07 €
10,10 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Anglického plnokrvníka s prikrývkou. Anglické plnokrvníky sú veľmi rýchle, štíhle dostihové koníky, pochádzajúce z arabských koní. Sú primárne využívaný pre dostihové roviny. Súčasťou balenia je aj odnímateľná deka a uzda.


Schleich Anglický plnokrvný žrebec 13856
7,72 €
7 €

Novinka

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.


Schleich Appalooská kobyla 13861
7,72 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Meria 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.


Schleich Appalooské žriebä 13862
5,50 €
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Merajú 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.


Schleich Arabská kobyla s prikrývkou
10,33 €
9,70 €

Arabská kobyla s pokrývkou je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka. Veľká konská šou za chvíľu vypukne! Jazdkyňa je už celkom nervózna, a jej arabská kobyla tiež už nervózne poskakuje. Na upokojenie kobyla dostane pár lahodných jabĺk. Malé milovníčky koní si zamilujú túto kobylu s doplnkami.


Schleich Bayala - víla Chriseya
8,80 €

Chriseya je ručne maľovaná figúrka víly od firmy Schleich. V krajine Bayala existujú magické stvorenia, nežní a očarujúci elfovia. Sú skvostní a krásni. Elfovia žijú v symbióze s prírodou, milujú stromy a žijú v domoch z rastlín.


Schleich Dinogorgon 15002
7,72 €
7 €

Novinka

Figúrka Dinogorgona, inak nazývaného tiež „strašný Gorgon“, doplní vašu zbierku dinosaurov. Dinogorgon pochádza zo zaniknutého rodu Rubidgeine gorgonopsians a patril medzi šavlozubý druh dinosaurov. Žil pred viac ako 250 miliónmi rokov.


Schleich Dinosaurs Herrerasaurus 14576
14,03 €
13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prehistorické zvieratko Herrerasaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Herrerasaurus bol dinosaurus žijúci v období triasu. Pomenovaný podľa roľníka, ktorý v roku 1959 objavil ako prvý jeho pozostatky v Argentíne.


Schleich Elfia víla "Gabriella"
16,62 €

14,30 €

Princezná Gabriela je sestrou nemenej známej princeznej Isabelly. Miluje jazdu na koni okolo koralových útesov. Najväčším priateľom je stará chobotnica Bombrak. Má pohyblivé ruky a vďaka magnetu na sedle sedia stabilne. Figúrka je maľovaná ručne.


Schleich Elfia víla "Isabelle"
16,62 €

14,30 €

Ručne maľovaná víla Isabelle sa čoskoro stane kráľovnou podmorského sveta. V ruke drží žezlo a jej záľubou je zbieranie šperkov a jazda na svojom priateľovi Aryonovi. Má pohyblivé ruky a jej príslušenstvo je zameniteľné. Vďaka magnetu, sedí na sedle koňa stabilne. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Schleich Fena Bernského horského psa 16397
5 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka psa nadchne nielen malých milovníkov zvieratiek. Bernský salašnícky pes je švajčiarske psie plemeno. Je stredne veľký až veľký, dlhosrstý, trojfarebný, harmonický a vyrovnaný. Pôvodne bol používaný ako strážny, pastiersky a ťažný pes na sedliackych dvoroch.


Schleich Haflingerská kobyla 13812
7,36 €
7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Kone haflingerské sú veľmi všestranné a inteligentné zvieratá. Je to láska na prvý pohľad pre väcšinu fanúšikov koní, keď vidia svoje krásne koníky so sfarbenou srsťou a blonďavou hrivou. Kobyla má spletenú hrivu.


Schleich Haflingerský žrebec 13813
7,36 €
7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Hafling je horský kôň z juhotyrolských Álp a je pomenovaný po horskej dedine Hafling. V taliančine sa obec nazýva Avelengo, čo je tiež dôvod, prečo sú v Taliansku Haflingovia nazývaní Avelignese.


Schleich Holštajnská kobyla 13858
7,72 €
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.


Schleich Holštajnské žriebä 13860
5,50 €
5 €

Novinka

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.


Schleich Holštajnský valach 13859
7,72 €
7 €

Novinka

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.


Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.