Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195
144,29 € 106,10 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich 42519 Kaviareň pre jazdcov
61,70 € 55 €
+ doprava zadarmo

Kaviareň pre džokeja je dokonalým doplnkom sveta Horse Club. Má množstvo skvelých detailov, funkcií a doplnkov ako realistická kaviareň a priestor pre kŕmenie koní. Figúrka čašníka Toma má pohyblivé ruky, vie stáť a držať predmety. Figúrka Caroliny má pohyblivé ruky, vie jazdiť na koni, sedieť na stoličke a drží predmety. V kaviarni Cups & Saddles sa rady schádzajú dievčatá, ktoré si tu odovzdávajú tajné správy alebo si dajú veľký kus jablkového koláča.

Schleich Karavan a tréningové príslušenstvo s koníkmi 72141-37%
94 € 58,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

V tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria vašim deťom úsmev na perách. Karavan sa stal klubovou centrálou kamarátok. Kedykoľvek je potrebné, stretnú sa dievčatá v karavane, v zime sedia na modrom gauči s vankúšmi, v lete otvoria bočnú stenu karavanu a vytvoria tak krásnu veľkú terasu. Jedná sa o kompletnú hraciu sadu s postavičkou a príslušenstvom.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Domáce zvieratá
34,80 € 24,70 €

Adventný kalendár so špičkovými figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Kone
34,80 € 27,50 €

Len v tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Blondína Sofia a kôň Blosom-18%
19 € 15,50 €

Výpredaj

Sofia si andalúzsku kobylu Blossom nevybrala. Bolo to práve naopak! Kobyla do Sofie jemne strčila nosom, keď sa počas dňa zasnila. Sofia Blossom veľmi miluje a trávi s ňou každú voľnú minútu.

Schleich Čiernovláska Sarah a kôň Mystery-31%
19 € 13 €

Výpredaj

Sarah má najradšej jazdu na poliach, brodenie sa prúdom vody a svišťanie lesom so svojou kobylou Mystery. Vďaka tomu sa obe cítia voľne ako vietor. Sarah nie je majiteľkou kobyly Mystery, ale rada ju drezíruje. Keď bude dospelá, chcela by sa stať cvičiteľkou koní.

Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi
85,20 € 70,70 €
+ doprava zadarmo

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 
Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415
81,87 € 51,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Schleich Ryšavka Hannah a kôň Cayenne-28%
19 € 13,60 €

Výpredaj

Hannah je vášnivou westernovou jazdkyňou. Prvýkrát sa stretla s päťročným valachom Cayenne, keď upratovala stajňu. Cayenne bol veľmi plachý. Hannah mu spievala jemným hlasom, netrvalo dlho a stali sa nerozlučnými kamarátmi. Hannah by sa rada stala zverolekárkou, rovnako ako jej mamička.

Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom v pastelových farbách 42344
144,29 € 106,10 €
+ doprava zadarmo

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova v pastelových farbách, ktorá je kópiou skutočného žrebčína s mnohými hracími variantami. Jej variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento veľký žrebčín ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Holštajnské žriebä 13860
5,50 €

Novinka

Holštajnský kôň je plemeno pochádzajúce zo Šlezvicka-Holštajnska v severnom Nemecku, kde má korene už od 13. storočia. Holštajnský kôň je vysoký 160–170 cm a elegantný. Holštajnský kôň má vynikajúce nohy s veľmi dobre formovanými kĺbmi, pevnými kosťami a krátkymi a silnými holeňami.

Schleich kobyla Pintabianská 13838
7,80 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Pintabianskej kobyly nadchne nielen malé milovníkov týchto šľachetných zvierat. Pintabianské kobyly majú krásnu škvrnitú srsť, vďaka ktorej sú originálne a nezameniteľné. Tiež zaujmú dvojfarebnou hrivou. Vzhľadom k tomu, že im v žilách koluje ušľachtilá arabská krv, sú rovnako elegantné a pôvabné ako ich čistokrvní príbuzní.

Schleich Lipicánska kobyla 13819
7,80 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Lipicánci sú schopní zvládnuť zložité drezúrne cviky s ľahkosťou. Plemeno je najlepšie známe pre capriolo. Jedná sa o skok na mieste, v ktorom má všetky štyri kopytá nad zemou. V najvyššom bode ešte pred pristátím vykopne zadnými nohami.

Schleich Prehistorické zvieratko - Acrocanthosauru
16,90 €

Mäsožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obrí jašter, ktorý dorastal do výšky 12 metrov. Jašter s veľkými tŕňmi je ručne maľovaný a je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdenej gumy. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Schleich Tenessee valach 13832
7,36 € 7 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malýchmilovníkov týchto šľachetných zvierat. Ak sa pozrieme na Tenneseeského valacha zo strany, jeho stehná nestoja rovno na zemi ale sú šikmé. Postavenie ich nôh im umožňuje zvládať rôzne druhy chôdze.

Schleich Dinosaurs Herrerasaurus 14576
14,03 € 13,70 €

Prehistorické zvieratko Herrerasaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Herrerasaurus bol dinosaurus žijúci v období triasu. Pomenovaný podľa roľníka, ktorý v roku 1959 objavil ako prvý jeho pozostatky v Argentíne.

Schleich Giganotosaurus

Schleich Giganotosaurus

Hodnotenie: 5
21,46 € 18,40 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Giganotosaura, ktorý bol dlhý 12 – 13 metrov, jeho mozog bol však len 30 cm veľký.

Schleich Prehistorické zvířátko - Barapasaurus-18%
21,46 € 17,50 €

Výpredaj

barapasaurus je krásna, ručne maľovaná figúrka dinosaura. Je to masívny štvornohý bylinožravec s dlhým krkom a chvostom, ktorý je často prezývaný ako jašterica s dlhými nohami. Vyrobený z kvalitnej gumy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

 
Schleich Prehistorické zvieratko - Stegosaurus
11,80 €

Presný gumový model prehistorického zvieratka. Stegosaurus je rodom ptakopánvého dinosaura, ktorý žil v období jury. Jeho pomenovanie znamená „strechovitý jašter“, toto označenie dostal podľa plochých dosiek, menšie mal na krku a väčšie na chrbte a prednej časti chvosta.

Schleich Set appalosské kone a tréningové príslušensto 42433
29,08 € 22,40 €

Novinka

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

Schleich Set lesní zvířátka severní Ameriky
20,04 € 17,70 €

V tomto balení nájdete 3 figúrky zvieratiek z lesov severnej Ameriky. Medveď, los a skunkručne maľovaná zvieratká, s ktorými si môže hrať dieťa od 3 rokov. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú prepracované detaily.

 
Schleich Velká lebka s Velociraptorem a ještěrem
35,48 € 29,40 €

Veľká lebka s Velociraptor sú ručne maľované figúrky, ktoré sú dokonale prepracované. Lebka je možné otvoriť do dvoch polôh a slúži ako pasca pre väčšie korisť. Po dotknutie špičky ňufáku, pasca sklapne. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Appalooská kobyla 13861
7,80 €

Novinka

Appaloosa je plemeno koní vyšľachtené v Severnej Amerike, ale pôvodne pochádza zo Španielska. Radí sa medzi teplokrvníkov. Typickým znakom týchto koní sú výrazné oči s dobre viditeľným belmom okolo dúhovky. Meria 144 – 157 cm. Kone sú známe svojou tvrdosťou, ovládateľnosťou a učenlivosťou.

Schleich Dimetrodon

Schleich Dimetrodon

Hodnotenie: 5
10,91 € 9,40 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Dimetrodona. Jeho chrbtová plachta sa skladala z kože a kostí a pomáhala mu rýchlejšie sa zahriať na slnku. Keď sa chcel schladiť, otočil plachtu súbežne so slnečnými lúčmi.

Schleich Hosťujúce kone, Hannah so sučkou Ruby
45,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dobrodružstvo pokračuje! V Lakeside sú dočasne dvaja nové kone. Hannah a jej pes Ruby šťastne pozdraví kobylu Appaloosa a žriebä. Hannah má trik, aby sa naklonila na kobylku: rozptýli ju lahodným jabĺčkom.

Schleich Osedlaný kôň s kovbojom
17,16 € 15,30 €

Osedlaný kôň s kovbojom sú ručne maľované figúrky od značky Schleich. Táto hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. „Saddle Bronco Riding“ je kovbojská šou, ktorú môžete zažiť so svojím kovbojom. V balení nájdete kovboja, koňa, sedlo a uzdu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Oviraptor 15001

Schleich Oviraptor 15001

Hodnotenie: 4,5
7,72 € 7 €

Novinka

Oviraptor, prezývaný tiež „zlodej vajec“, bol približne 2 m dlhý a okolo 40 kg vážiaci operený dinosaurus. Žil asi pred 75–70 miliónmi rokov. Oviraptor mal krátku a vysokú hlavou so zvláštne tvarovaným zobákom a veľkými pazúrmi predných končatín.

Schleich Prehistorické zvieratko - Therizinosaurus mláďa
15,01 € 12,30 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka mláďaťa therizinosaurus. Therizinosaurus je neškodný bylinožravec s dlhými a ostrými pazúrmi. Nezbedné mláďa je pripravené k boju s ostatnými dinosaurími mláďatami v podobnom veku.

Schleich Traktor s vlekem
71,37 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Traktor s vlekom od značky Schleich nesmie chýbať na žiadnej farme. Čelný nakladač umožňuje naložiť balíky na príves. Kolesá traktora aj vleku sú plne funkčné. Tri bočnice na prívesu sú otváracie a príves možno naklápať dozadu aj do strán. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Tyrannosaurus rex 14587
22,12 € 18 €

Novinka

Tyrannosaurus Rex je najznámejší a najobľúbenejší dinosaurus, a preto sa do kolekcie dinosaurov Schleich pridala aj táto ručne maľovaná figúrka. Trinásť metrov dlhý Tyrannosaurus Rex bol dvojnohý dravý dinosaurus.

Schleich 4 x 4 terénní auto s navijákem
45,19 € 37,30 €

Čas pre dobrodružstvo s ochrancom prírody Davidom a jeho verným spoločníkom, mladým šimpanzom začína. Ich terénne štvorkolka s navijakom zvládne všetky trasy! Výsuvný navijak možno upevniť na prednej a zadnej strane vozidla a zaisťuje tak veľa zábavy.

Schleich Aligátor 14727

Schleich Aligátor 14727

Hodnotenie: 5
9 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka aligátora vás prenesie do divokého sveta v Amerike! Aligátor je nebezpečný predátor s mimoriadne silnými žuvacími svalmi, len biely žralok môže prekusnúť viac ako on. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Schleich Dinogorgon 15002
7,72 € 7,10 €

Novinka

Figúrka Dinogorgona, inak nazývaného tiež „strašný Gorgon“, doplní vašu zbierku dinosaurov. Dinogorgon pochádza zo zaniknutého rodu Rubidgeine gorgonopsians a patril medzi šavlozubý druh dinosaurov. Žil pred viac ako 250 miliónmi rokov.

Schleich Prehistorické zvieratko - Dilophosaurus
13,30 € 11,80 €

Prehistorické zvieratko Dilophosaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Bol jeden z prvých veľkých mäsožravých dinosaurov z praveku. Žil pred 200–192 miliónmi rokov v jurskom období.

Schleich Prehistorické zvieratko - Kentosaurus
11,07 € 10,90 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka Kentosaurus. Kentrosaurus bol pokojný bylinožravec, ale mal ďaleko do bezbrannosti. Ale v prípade útoku dokázal uštedriť vážne zranenia vďaka svojim hrotom na krku a tele. Najobávanejší bol ale jeho chvost, kde mal až 73 cm dlhé bodce.

Schleich Psittacosaurus 15004
7,72 € 6,70 €

Novinka

Psittacosaurus čiže aj „papagájovité jašter“ bol až 2 m dlhý a vážil 20 kg. Jednalo sa o bylinožravého dinosaura. Žil zhruba pred 135 až 105 miliónmi rokov. Na hlave nemal rohy či kostené hrbole a bol aj bez znateľného kosteného štítu, pričom zrejme dokázal behať na zadných končatinách.

Schleich Spinosaurus

Schleich Spinosaurus

Hodnotenie: 5
21,46 € 17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Spinosaura, čo bol jeden z najnebezpečnejších dinosaurov praveku

Schleich Tawa 15005
7,72 € 7,40 €

Novinka

Tawa alebo „Slnečný Boh“ v mytológii Puebla žil asi pred 215 miliónmi rokov na území dnešného Nového Mexika v USA. Dinosaurus bol asi 2–4 metre dlhý a vážil 30 kg. Tawa mal duté kosti, vďaka čomu bol veľmi ľahký a rýchlejší ako ostatné dinosaury.

Schleich Arabská kobyla s prikrývkou
10,33 € 9,80 €

Arabská kobyla s pokrývkou je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka. Veľká konská šou za chvíľu vypukne! Jazdkyňa je už celkom nervózna, a jej arabská kobyla tiež už nervózne poskakuje. Na upokojenie kobyla dostane pár lahodných jabĺk. Malé milovníčky koní si zamilujú túto kobylu s doplnkami.

Schleich Dimorphodon
7,78 € 6,70 €

Rozšírte svoju zbierku dinosaurov o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku Dimorphoda. Dimorphodon bol malý vtákojašter s veľkou lebkou a dlhým zobákom.

Schleich Žrebec Arabský 13811
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov koní. Najstaršie konské plemeno vôbec, ktorého pôvod nepoznáme. Pravdepodobne pochádza z oblasti Saudskej Arábie, Iránu, Iraku, Sýrie a Turecka, bez vplyvu iných plemien koní. Toto plemeno má tiež najstarší rodokmeň vôbec a to vďaka beduínom, ktorí si tieto kone cenia viac ako čokoľvek iné.

Schleich Žrebec Paso Fino - konská šou
14,50 € 14,10 €

Krásna ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka koňa nadchne nielen malých milovníkov týchto šľachetných zvierat. Veľkolepý žrebec Paso Fino je zlatým klincom na najväčšej konskej výstave v Lakeside. Diváci sú úplne nadšení a v úžase, pretože žrebec má obzvlášť plynulý spôsob chôdze. Jeho meno Paso Fin v preklade znamená plynulá chôdza.

Schleich Morská panna s morským koníkom v mušli 70563
17,14 € 14,50 €

Novinka

Obrovská mušľa slúži ako dokonalé útočisko pre morskú pannu a jej morského koníka. Vnútri mušle je teplo a útulne. Morský koník bol ešte mláďa, keď jedného dňa doplával až k oknu fialového domu so zlatou, špicatou strechou.

Schleich Anglická plnokrvná kobyla 13855
7,72 € 7,40 €

Novinka

Anglický plnokrvník je najrýchlejšieň konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.