Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415
82,94 € 56,20 €

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Schleich Stajňa s koňmi a príslušenstvom 42195
144,29 € 109 €

Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní. Ak ste správny opatrovateľ potrebujete tento **veľký žrebčinec,* ktorý má odnímateľnú strechu.

Schleich Jezdecká škola s jezdci a koňmi
99,96 € 60,40 €

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 
Schleich 42519 Kaviareň pre jazdcov
67,65 € 43,70 €

Kaviareň pre džokeja je dokonalým doplnkom sveta Horse Club. Má množstvo skvelých detailov, funkcií a doplnkov ako realistická kaviareň a priestor pre kŕmenie koní. Figúrka čašníka Toma má pohyblivé ruky, vie stáť a držať predmety. Figúrka Caroliny má pohyblivé ruky, vie jazdiť na koni, sedieť na stoličke a drží predmety. V kaviarni Cups & Saddles sa rady schádzajú dievčatá, ktoré si tu odovzdávajú tajné správy alebo si dajú veľký kus jablkového koláča.

Schleich Mia a set pre vaulting 42443
38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Malé dievčatko Mia, sa môže dokonale pripraviť na svoju prvú súťaž so setom pre vaulting. Inštruktor jazdy na koni, Tom, upokojuje kone a jemne švihne bičom, ktorý drží vo svojej ruke, takže kôň beží rovnomerne v kruhu vnútri plotu, ktorý možno zostaviť podľa potreby. Mia, sestra Hannah, má pohyblivé paže a dokáže držať veľkú zlatú trofej.

Schleich Čiernovláska Sarah a kôň Mystery
19 € 15,10 €

Sarah má najradšej jazdu na poliach, brodenie sa prúdom vody a svišťanie lesom so svojou kobylou Mystery. Vďaka tomu sa obe cítia voľne ako vietor. Sarah nie je majiteľkou kobyly Mystery, ale rada ju drezíruje. Keď bude dospelá, chcela by sa stať cvičiteľkou koní.

Schleich Izbička pre šteňatá
17,09 € 13,90 €

V izbe pre šteňatá sa spolu hrajú maltipoo, čivava a labradorský retriever. Čo sú tí traja schopní spolu narobiť za roztopašný neporiadok! Hrajú sa na mäkkej deke, preťahujú sa o plyšového medveďa a hrajú sa na schovávačku.

Schleich Umývací kút pre kone s príslušenstvom
27,41 € 17,70 €

Ak chcete mať vlastného koňa musíte sa o neho riadne postarať a to zahŕňa aj umývanie. Pripravte si vedro a kefu a pustite sa do práce. Ručne maľovaná sada by nemala chýbať v zbierke malej ošetrovateľky.

Schleich Dom na dobrodružnom strome 42408
85,74 € 54,30 €

Dobrodružný dom na strome je ideálny doplnok zo série Život na farme. Ben a Sarah sa môžu v domčeku hrať alebo si pripraviť piknik. Kým Ben pozoruje zvieratá z rozhľadne, Sarah sa skĺzne na šmýkačke. Šteňa ju už čaká. Roztomilé šteniatko Beagle môže byť ľahko vyvedené do útulného stromového domu pomocou kladky.

Schleich Veľký záchranný voz pre zvieratá 42475
64,10 € 54,30 €

Správca parku Tom a jeho kamarát permoník Ted idú spoločne vo veľkom záchrannom voze pre zvieratá na svoju prvú spoločnú misiu. Na Safari nájdu Tom a Ted levicu, ktorá musí byť urgentne ošetrená. Tom a Ted teda spustia ošetrovaciu kabínu auta na zem. Teraz možno začať s ošetrením, pretože auto je na to perfektne vybavené.

Schleich Narodeninový piknik 42426
13,92 € 11,30 €

Sarah má dnes narodeniny a pripravila si piknik. Už dostala veľký, farebný darček. Malé mačiatko, ježko a baby ježko čakajú na hostí. Budú môcť ochutnať dobroty z košíčka? Praktický piknikový kôš má dostatok priestoru pre veľa dobrôt a možno otvoriť a zatvoriť.

Schleich Žriebä plemena Paint Horse
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku žriebäťa plemena Paint Horse. Tento americký dobytkársky kôň má vďaka kríženiu s plnokrvníkmi elegantnú stavbu tela.

Schleich Veterinárna ordinácia pre domáce zvieratá 42502
64,10 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vo veterinárnej ordinácii sú všetci zvieracie pacienti láskyplne liečení a ošetrovaní, aby boli čoskoro zdraví. Veterinár sa o to postará. Vždy má pripravené správne vybavenie. S pomocou röntgenového obrazu visiaceho na stene môže veterinár liečiť svojich pacientov na vyšetrovacom stole a rýchlo vytiahne zo svojho lekárskeho kufríka ten správny liek. Pomocou váhy môže tiež skontrolovať hmotnosť králikov.

Schleich Tiger 14729

Schleich Tiger 14729

Hodnotenie: 4,8
7,90 €

Veľmi krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka Tigra usurijského vás prenesie do rozmanitej zvieracej ríše od Ázie až po Austráliu. Tiger je najväčšia mačkovitá šelma na svete a môže merať až 3 metre. Pradie rovnako ako domáce mačky, ale 100 krát hlasnejšie. Nechajte vaše dieťa objavovať krásy divokej prírody a užiť si tak veľa zábavy pri hraní.

Schleich Pegas kvetinový 70590
15,40 € 15,10 €

Pestrofarebný kvetinový Pegas je čarovné zviera. Je rovnako plachý a tajomný ako všetky kúzelné kone. Žije na samote, v krásnych kvetinových poliach a je milujúcim ochrancom žriebäťa jednorožca kvetinového. Získať jeho dôveru je veľmi ťažké, ale kráľovským sestrám sa to podarilo a získali ho ako dobrého a verného priateľa. Princezné Sára a Sera sa s ním radi stretávajú a obdivujú jeho krásne krídla a veľkú hrivu!

Schleich Tréning v agility pre poníky
34,99 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú ** veľkú tréningovú agility sadu. Súčasťou je sú prekážky, ohrada i figúrka jazdkyne a dvoch poníkov. Prekážky môžu byť kombinované podľa vašich predstáv. Vhodné ako pre veľké, tak pre malé kone. Figúrky majú **pohyblivé končatiny.

Schleich Medvedica Grizzly s mláďaťom
11,25 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú sadu figúrok medvedice grizzly s medvieďatkom. Medvede grizly privádzajú svoje mladé na svet počas zimného spánku.

Schleich Dúhový jednorožec s krídlami 70576
17,14 € 14,30 €

V horách na Dúhovom ostrove žije okrídlený dúhový jednorožec s žriebätkom. Dvaja z nich letia cez farebný ostrov až ku koncu dúhy a ich krídla sa vo všetkých farbách skvele rozžiaria. Niekedy jednorožec doslova splynie s dúhou! Vstúpte do ich sveta a pozrite sa na ne!

Schleich Kobyla plemena Paint Horse
7,78 € 7,50 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku kobyly plemena Paint Horse. Tento americký dobytkársky kôň má vďaka kríženiu s plnokrvníkmi elegantnú stavbu tela.

Schleich Leopard snežný 14838
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Leopard snežný je veľká mačka, ktorá žije vo vysokých skalnatých horách strednej Ázie. Živí sa hlavne ovcami, kozorožcami a kozami. Hustá srsť ho chráni pred mrazom, ale jej krása znamená, že mnoho zvierat sa stáva korisťou pytliakov. Preto je leopard snežný ohrozeným druhom. Zvláštnosťou je jeho chvost, ktorý je takmer rovnako dlhý ako jeho telo.

Schleich Kobyla frisianská 13906
7,90 €

Frisianovci boli pomenovaní po ich domove, holandskom Frieslande. Sú jedným z najstarších plemien koní v Európe. Majú charakteristickú čiernu srsť, nádhernú hrivu a krásny chvost. Ďalšou rysom Frisianov sú dlhé chlpy na nohách. Táto kobyla má prepracované pletenie na jej sponke, čo z nej robí jedinečný zberateľský predmet.

Schleich Ohnivý drak 42511
20,30 €

Vysoko nad sopkami lávového sveta Ohnivý drak majestátne krúži vo vzduchu. Jeho pohyblivé krídla zaisťujú, že zručný vták má veľa hnacej sily a ľahko zvládne zložité letové manévre. Vníma aj tie najmenšie pohyby na zemi a ak je to votrelec, dravec dlho neváha, roztiahne svoje pohyblivé, priehľadné krídla a rúti sa strmhlav k nepriateľovi. Má pazúry ostré ako britva a nemilosrdne s nimi uchopí votrelca.

Schleich Prehistorické zvieratko - Acrocanthosauru
15,93 € 14,30 €

Mäsožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obrí jašter, ktorý dorastal do výšky 12 metrov. Jašter s veľkými tŕňmi je ručne maľovaný a je vyrobený z veľmi kvalitnej tvrdenej gumy. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Schleich Tyrannosaurus rex 14587
22,12 € 17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyrannosaurus Rex je najznámejší a najobľúbenejší dinosaurus, a preto sa do kolekcie dinosaurov Schleich pridala aj táto ručne maľovaná figúrka. Trinásť metrov dlhý Tyrannosaurus Rex bol dvojnohý dravý dinosaurus.

Schleich Sučka a šteňa Shiba Inu
8,95 € 8,60 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku sučky Shiba Inu so šteňaťom. Roztomilé šteňa sa najradšej pritúli k mamičke v ich psom pelechu.

Schleich Kvetinový drak s mláďaťom 70592
18,80 €

Na širokých lúkach sveta Schleich® bayala® žije matka kvetinového draka a jej roztomilé mláďa. Tu našlo mláďa draka nového priateľa, s ktorým sa môže hrať, divokého kvetinového jednorožca. Spoločne si hrajú a užívajú veľa zábavy.

Schleich Morská panna s morským koníkom v mušli 70563
17,14 € 14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obrovská mušľa slúži ako dokonalé útočisko pre morskú pannu a jej morského koníka. Vnútri mušle je teplo a útulne. Morský koník bol ešte mláďa, keď jedného dňa doplával až k oknu fialového domu so zlatou, špicatou strechou.

Schleich Prehistorické zvieratko - Baryonyx 15022
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dlhá, úzka a plochá hlava Baryonyxa je veľmi podobná hlave krokodíla, vďaka čomu je obzvlášť vzrušujúcim prehistorickým plazom. Predpokladá sa, že tento dinosaurus lovil primárne vo vode a mohol ponoriť svoj dokonale tvarovaný nos do vody, aby chytal ryby. Mal tiež nezvyčajne veľké a ťažké palcové pazúry v tvare háčika, ktorými si podržal korisť.

Schleich Hannah a jazdecká sada na western 42441
26,60 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súťaž vo westernovej jazde zahŕňa vždy populárne preteky so sudmi. Účastníci pretekov musia prejsť okolo sudov čo najrýchlejšie. Okrem farebných sudov obsahuje Hannah Westernový jazdecký set tiež prekážky, ktoré možno podľa potreby upraviť. Okrem dievčaťa s pohyblivými pažami obsahuje sada krásnu kobylu Tennessee Walker s odnímateľným sedlom a uzdou.

Schleich Vlk

Schleich Vlk

Hodnotenie: 4,7
6,80 €

Rozšírte svoju zbierku zvieratiek o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku vlka. Zavýjaním chcú vlky ďalších členov svorky na niečo upozorniť, vyzvať ich k spoločnému lovu, alebo sa snažia zastrašiť cudzie vlky. Ich zavýjanie je počuť na kilometre ďaleko.

Schleich Dinogorgon 15002
7,72 € 7,50 €

Figúrka Dinogorgona, inak nazývaného tiež „strašný Gorgon“, doplní vašu zbierku dinosaurov. Dinogorgon pochádza zo zaniknutého rodu Rubidgeine gorgonopsians a patril medzi šavlozubý druh dinosaurov. Žil pred viac ako 250 miliónmi rokov.

Schleich Prehistorické zvieratko - Therizinosaurus mláďa
15,01 € 13,20 €

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka mláďaťa therizinosaurus. Therizinosaurus je neškodný bylinožravec s dlhými a ostrými pazúrmi. Nezbedné mláďa je pripravené k boju s ostatnými dinosaurími mláďatami v podobnom veku.

Schleich Set žriebä a islandská kobyla s lekárničkou 42430 42430
15,65 € 12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada je perfektný doplnok pre Hannah pri poskytovaní veterinárnej starostlivosti. Chce sa totiž stať veterinárkou ako jej mamička. Akonáhle je kôň zranený alebo chorý, je tu otvárací lekársky box s potrebným príslušenstvom.

Schleich Žralok kladivohlavý 14835
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Žralok kladivohlavý sa živí sardinkami, sleďmi a makrelami. V minulosti sa predpokladalo, že zabíjali korisť tým, že ju zasiahli hlavou. Teraz vieme, že neobvyklý tvar hlavy umožňuje lepšie videnie. Oči sú umiestnené na vonkajšej ľavej a pravej strane ich hlavy a poskytujú dravcom 360T stupňový pohľad. Ňufák im umožňuje snímať elektromagnetické signály svojej koristi.

Schleich Zvieratko dromedár 14832
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dromedára nadchne nielen malých milovníkov zvieratiek. Dromedáry žijú v púšťach v Afrike a Ázii. Jedia väčšinou listy, suchú trávu a tŕnisté rastliny. Hrb cicavca sa nepoužíva na ukladanie vody, ale k ukladaniu tuku. Ak v púšti nenájdu žiadne jedlo, môžu z neho žiť celé týždne.

Schleich Set appalosské kone a tréningové príslušensto 42433
29,08 € 22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningové príslušenstvo má nekonečné možnosti rozšírenia a môže byť kombinované s jazdeckou školou a koňmi. Lisa najradšej trénuje appaloské kone. Keď Lisa raz prišla na tréning, uvidela kobylu, ktorá preskočila prekážky – hoci mala byť vycvičená na západnú jazdu.

Schleich Kovboj s lasem na koni a příslušenství
28,60 € 22,60 €

Tento kovboj na Osedlanie koni s lasom, nesmie chýbať na žiadnej farme. Figúrky i doplnky sú ručne maľované a detailne prepracované. Sada je vyrobená z kvalitného plastového materiálu firmou Schleich. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Schleich Ohnivý býk

Schleich Ohnivý býk

Hodnotenie: 5
10,91 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju zbierku čarovných bytostí o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku ohnivého býka Pozor, ľahko sa rozzúri: Ohnivý býk dlho tlie – a napichne protivníka na žeravé rohy, ktorými prebodne aj ten najsilnejší pancier.

Schleich Andaluská klisna
7,50 €

Krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná postavička koňa nadchne nielen malé milovníčky koní. Andalúzsky kôň je svojrázny, elegantný kôň. V skutočnosti sa toto plemeno nazýva „čistý španielsky chov“.

Schleich Bradáč

Schleich Bradáč

Hodnotenie: 5
4,90 €

Rozšírte svoju farmu o túto veľmi krásnu, ručne maľovanú a detailne spracovanú figúrku bradáča. Táto psia rasa pochádza z Nemecka a vznikla krížením bradáča, pudla a opičieho pinča. Bradáč malý je považovaný za veľmi šikovného, pozorného, čulého a nebojácneho psa.

Schleich Prehistorické zvieratko - Pteranodon
10,49 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne a do detailu spracovaná a ručne maľovaná figúrka PTERANODON. Bol jedným z najväčších pterosaurov v predchádzajúcej dobe. Pravdepodobne nevyužíval krídla často, ale namiesto toho využil vietor, aby kĺzal vzduchom, podobne ako albatros.

Schleich Sedlo a uzda, klub Lisa + Storm
5,06 € 4,90 €

Nová kombinácia sedla a uzdy je zvlášť farebne navrhnutá pre Lisu z Horse Clubu, ale samozrejme ju môžu používať aj ostatní členovia klubu. Sedlo a uzda sa hodia takmer na všetky kone Schleich.

Schleich Anglický plnokrvný žrebec 13856
7,72 € 7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Anglický plnokrvník je najrýchlejšie konské plemeno. Rýchlosť je jediné rozhodujúce kritérium pre zaradenie do chovu. Bol vyšľachtený v Anglicku v 18. storočí. Anglický plnokrvník je kôň vysoký, štíhly s dlhým, mierne klenutým krkom a výrazným kohútikom. Telo je svalnaté a silné.

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.

Táto nemecká spoločnosť bola založená Friedrichom Schleichom v roku 1935. Od roku 1950 vyrába filmové komické postavičky, ako sú napr. Šmolkovia. Hračky a figúrky sa vyrábajú z tvrdej gumy. Dnes už najpopulárnejšie figúrky zvieratiek sa vyrábajú od roku 1980. Figúrky Schleich sú ručne maľované a tak sa dá povedať, že každá figúrka je svetovým unikátom. Medzi svetovými hračkárskými výrobcami má Schleich už dlhé roky svoje pevné miesto.

Značka Schleich svojimi výrobkami obsiahla celú zvieraciu ríšu, ako tú domácich zvierat, tak divoké zvieratá, morské živočíchy, vtáčiu ríšu, ale aj predhistorické jaštery. Ďalšie figúrky Schleich sú na trhu od roku 2003 a sú hlavne z oblasti rytierov, princezien, kráľov a víl. U Schleicha si skutočne vyberie každý a to v akomkoľvek veku.