Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko tyrkysové

Woody Navliekacie korálky - Malé srdiečko tyrkysové

Táto sada obsahuje drevené korálky rôznych tvarov a farieb v praktickej drevenej krabičke v podobe tyrkysového srdiečka. Súčasťou sú aj tenké šnúrky s koncovkou k prevliekaniu. Celý popis
6,90 €
Vrátane DPH
4,90 €
-28%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
5.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1264712

Popis

Špecifikácia:

  • Krásna drevená krabička v podobe srdca v tyrkysovej farbe obsahuje veľa drevených korálok rôznych tvarov a veľkostí a tiež šnúrky na navliekanie.
  • Skvelá kreatívne zábava, pri ktorej si deti môžu vyrobiť ozdoby pre seba či pre rodinu a kamarátov.
  • Navliekanie korálok cibrí jemnú motoriku a rozvíja fantáziu.
  • Rozmery balenia: 13 × 12 × 3 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odovzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Veľká časť z kolekcie WOODY je vyrábaná v Českej republike, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe drevených hračiek. Všetky hračky sú testované na najvyšší medzinárodný štandard a väčšina našich hračiek je zaradená do programu „bezpečné hračky“. Tento program zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať: