Bigjigs Toys Set rodinky do domčeka 8ks
12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

V každom domčeku je potrebné mať dostatok bábik na hranie. Táto krásna sada obsahuje 6 postavičiek a 2 domáce zvieratká. Domček tak bude plný smiechu hrajúcich sa detí a rozprávania dospelých.


Plan Toys Bábiky do domčeka "Rodinka"
19,96 €
19,20 €

V žiadnom domčeku pre bábiky nesmie chýbať jeho obyvatelia. Set bábik obsahuje 4 postavičky – mamu, otca, dievčatko a chlapca. Postavičky majú ohybné nožičky, tak aby mohli mať prirodzený pohyb.


Teddies Domček škola s doplnkami
34,78 €

26,20 €

Farebný herný set v podobe školy s doplnkami obsahuje vybavenie triedy a ihriska i tri figúrky detí. Sada sa dá jednoducho zložiť do boxu s držadlom, a tak si deti túto hračku môžu užiť doma i na cestách.


Woody Nábytok do domčeka "Detská izba"
12,93 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nábytok do domčeka vybaví celý detskú izbu. Sada obsahuje palandovú posteľ, jedálenskú stoličku, detskú postieľku a kočík. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.


Woody Nábytok do domčeka "Spálňa"
12,93 €

11,50 €

Nábytok do domčeka vybaví celú spálňu. Sada obsahuje skriňu na oblečky, posteľ, toaletný stolík a nočný stolček s lampičkou. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.


Woody Nábytok do domčeka "Obývačka"
12,93 €

11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nábytok do domčeka vybaví celú obývačku. Sada obsahuje gauč, dve kreslá, stolík, lampu a konferenčný stolík s televíziou. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.


Woody Bábiky do domčeka, 6 ks
12,93 €

11,40 €

Veselá rodinka drevených bábik s pohyblivými končatinami na doplnenie našich drevených domčekov alebo farmy. Balenie obsahuje celkom 6 postavičiek – mama, otec, 2 chlapci, dedko, babička.


Woody Bábiky do domčeka - rodinka, 4ks
9,22 €

8,20 €

Veselá rodinka drevených bábik v zimnom oblečení s pohyblivými končatinami na doplnenie našich drevených domčekov alebo farmy. Balenie obsahuje celkom 4 postavičky, rodičov a dve deti.


Woody Nábytok do domčeka "Kúpeľňa"
10,70 €

9,30 €

Nábytok do domčeka vybaví celú kúpeľňu. Sada obsahuje umývadlo, vaňu, toaletu a stoličku. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva a dofarbený modrou farbou.


Woody Nábytok do domčeka "Kuchyňa s jedálňou"
12,93 €

11,30 €

Nábytok do domčeka vybaví celý kuchynský kút. Sada obsahuje okrúhly stôl so 4 stoličkami, sporák s digestorom a skrinku na riad. Nábytok je kompletne vyrobený z kvalitného lipového dreva.


Woody Bábiky do domčeka, 4ks
9,22 €

8,10 €

Veselá rodinka drevených bábik v letnom oblečení s pohyblivými končatinami na doplnenie našich drevených domčekov alebo farmy. Balenie obsahuje celkom 4 postavičky, rodičov a dve deti.


Woody Domček Britta s príslušenstvom
93,77 €

80,70 €
+ doprava zadarmo

Masívny domček pre bábiky je veľmi vzdušný a priestranný. Má pevnú konštrukciu a je navrhnutý tak, aby bol vo všetkých kútoch ľahko prístupný. Má veľké množstvo dizajnových prvkov.