Disney Frozen 2 Otvárací hrad-37%
63,70 € 40,02 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tento krásny a elegantný hrad je inšpirovaný druhým dielom obľúbenej rozprávky Frozen. Hrad je dodávaný s viacerými doplnkami, ktoré sa zmestia do hradu pre jednoduché skladovanie. Hrad stačí otvoriť a hrať sa, 2. poschodie hradu sa dá rozšíriť a je ozdobený ľadovým zdobením. Deti si tak môžu užiť viac zábavy inšpirovanej filmom Ľadové kráľovstvo 2.

Lamps Domček pre bábiku
101,40 € 75,60 €
+ doprava zadarmo

Krásny domček pre bábiky, ktorý má konštrukciu z plastu a kartónu. Domček má 2 poschodia a jeho prevedenie je vyriešené do najmenšieho detailu. Balenie obsahuje nábytok, vybavenie a ďalšie doplnky.

Disney Frozen 2 Veľký hrad Arendelle
212,70 € 179,20 €
+ doprava zadarmo

Nádherný hrad Arendelle je nepostrádateľný pre každého fanúšika rozprávky Frozen 2. Hrad je 152 cm vysoký a 122 cm široký. Deti budú milovať majestátnosť a eleganciu hradu. Hrad je inšpirovaný domovom princezien Elsy a Anny z rozprávky Ľadové kráľovstvo 2. Hrad má krásne ľadové brány, po otvorení týchto brán nájdete 7 nádherných izieb a veží s radom doplnkov, ako je čajový stolík, trón, toaletný stolík alebo pohovka. Pomocou krištáľového balkóna sa môžu bábiky pohybovať medzi poschodiami.

L.O.L. Surprise! Dom s novou rodinou
238,60 € 211,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

L.O.L. Surprise! Dom je luxusným bývaním pre všetky bábiky a zvieratká L.O.L. Surprise! Dom je taký obrovský, má 3 poschodia, navyše sa do Domu zmestia aj Veľké sestry. Dom je vyrobený z dreva. V balení nájdeš novú exkluzívnu rodinu.

Aga4Kids Domček pre bábiky MOLLY
68,80 €
+ doprava zadarmo

Nový model veľkého detského dreveného domčeka MOLLY od firmy Aga4Kids, v ktorom si môžu dievčatká hrať s bábikami.

Disney Frozen 2 Malý hrad

Disney Frozen 2 Malý hrad

Hodnotenie: 4,5
31,80 €

Malá herná sada inšpirovaná filmom Frozen 2. Pomocou kľúča odomkneš svojim obľúbeným mini-princeznám ich magický domov. Súčasťou balenia sú aj figúrky hrdiniek z filmu Ľadové kráľovstvo 2. Nechýba ani vybavenie jednotlivých izieb.

Woody Vila Anna-Marie-38%

Woody Vila Anna-Marie

Hodnotenie: 4,5
54,89 € 33,60 €

Výpredaj

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.

Hape Velký rodinný dom s garážou
186,27 € 127,40 €
+ doprava zadarmo

Každé dievča si praje mať domček pre svoje bábiky. S týmto nádherným kusom sa tento sen môže stať skutočnosťou. Vďaka krásnej výbave, pohyblivým lampám a zvončeku pri dverách je bývanie pre bábiky veľmi realistické.

Woody Domček malý s príslušenstvom
29,27 € 25,90 €

Domček pre bábiky je precízne vyrobený. Má veľké množstvo dizajnových prvkov. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach a je vybavený nábytkom. Jednoduchá montáž 10-timi drevenými skrutkami.

Woody Farebný domček s výťahom-35%
116 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevený trojposchodový domček pre bábiky typu Barbie do 30 cm je dodávaný vrátane zobrazeného príslušenstva. Nábytok je vyrobený z kombinácie materiálov drevo / plast / textil.

Wader Domček na hranie-18%

Wader Domček na hranie

Hodnotenie: 4,5
24 € 19,50 €

Výpredaj

Krásny pestrofarebný domček bude ozdobou každej diečenskej izbičky. Domček je vyrobený z nezávadného plastu. Obsahuje nielen zariadenie, ale možno ho ľahko zložiť a vďaka rukoväti v streche preniesť.

Bino Domček s nábytkom 17 ks
146,54 € 87,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou.

Bino Domček pre bábiky Natalie-56%
86,40 € 37,50 €

Výpredaj

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje mnoho potrebných doplnkov.

Lamps Domček pre bábiky trojposchodový
119,81 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prekrásny domček pre bábiky je vyrobený z plastu a jeho prevedenie je vyriešené do posledného detailu. Domček má 3 poschodia a izbičky majú svoje vybavenie. Domček je prístupný pre hranie vo všetkých svojich poschodiach.

Aga4Kids Domček pre bábiky LESLIE
62,30 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka pre bábiky LESLIE, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Aga4Kids Domček pre bábiky ARMANI
37,20 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského domčeka pre bábiky ARMANI, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Plan Toys Kreatívny domček pre bábiky
149 € 143 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Staň sa architektom a zostav si domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Domček má tri diely, ktoré možno zostaviť podľa vlastnej predstavy. Vytvoriť možno až desať typov domčeka. Domček je vybavený jedným pohyblivým schodiskom, dvoma článkami strechy so solárnymi panelmi.

Bino Domček pre bábiky-43%

Bino Domček pre bábiky

Hodnotenie: 5
55,19 € 31,20 €

Akcia

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje 14 dielov príslušenstva.

Aga4Kids Domček pre bábiky GLORIA
37,60 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského domčeka pre bábiky GLORIA, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Mikro hračky Domček s doplnkami-32%
23 € 15,50 €

Výpredaj

Zostavte si svoj domček pre bábiky v ružovej farbe, ku ktorému patrí aj veľa doplnkov pre domácnosť. Celý domček je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ktoré urobia z každého hrania jedinečný zážitok.

SMT Creatoys Domek pro panenky dřevěný skládačka
13 €

I panenky potřebují svůj domeček. Navíc u tohoto si užiješ zábavu už při sestavování. Opatrně vylom předem vyražené dílky domu a sestav jednotlivé díly podle číselného návodu.

Woody Moderná vila - kocka-45%
42,95 € 23,40 €

Akcia

Moderný tehlový domček pre bábiky je v severskom štýle. Má veľké množstvo dizajnových prvkov. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach. Jednoduchá montáž ôsmimi drevenými skrutkami.

Aga4Kids Domček pre bábiky BECKY
64,70 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka od firmy Aga4Kids, v ktorom si môžu dievčatká hrať s bábikami.

Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
163,50 € 159,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.

Aga4Kids Domček pre bábiky MADISON
78,80 €
+ doprava zadarmo

Nový model dreveného detského domčeka pre bábiky MADISON, určený pre všetky malé princezné a ich kamarátky, od firmy Aga4Kids.

Bigjigs Toys Drevený ružový domček pre bábiky
155,90 €
+ doprava zadarmo

Krásny domček pre bábiky v ružovo-krémovom prevedení. Otváranie domčeka vrátane odklopenia strechy odhalí štyri plne vybavené izby a pôjd! Domček má kompletne funkčné otváracie dvere, okná a naviac tiež zadné posuvné dvere na terasu!

Aga4Kids Domček pre bábiky HILARY
109,20 € 80,90 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka pre bábiky HILARY, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Aga4Kids Domček pre bábiky LISA
45,70 € 28,30 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského domčeka pre bábiky LISA, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Bayer Chic Domček drevo 3-podlažný 29301
130,90 € 124,60 €
+ doprava zadarmo

Krásny trojpodlažný domček pre bábiky je veľký hrací set pre dievčatká v drevenom prevedení. Domček je dodávaný vrátane bohatého príslušenstva. Domček má 5 izieb a strešné okno.

Hape Celoroční dům
97 €

Hape Celoroční důmCeloroční dřevěný domeček nabízí spoustu možností k hraní! Šest pokojů, pohyblivé schody, solární panely a svítidla – to vše nabízí.

Aga4Kids Domček pre bábiky ELEN
97,10 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka pre bábiky ELEN, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Aga4Kids Domček pre bábiky TRACY
80,50 € 68,80 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka pre bábiky TRACY, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky malé dievčatká a ich kamarátky.

Lamps Domeček pro panenky
33 €

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 106 × 118 × 23,5 cm. Rozměry balení cca 52 × 55 × 6,5 cm. Věk 3+

Aga4Kids Domček pre bábiky NAOMI
84,60 €
+ doprava zadarmo

Nový model dreveného detského domčeka pre bábiky NAOMI, určený pre všetky malé princezné a ich kamarátky, od firmy Aga4Kids.

Bigjigs Toys Prenosný drevený domček pre bábiky-16%
79,19 € 66,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásny drevený poschodový domček očarí každé malé dievčatko. Súčasťou výbavy je štvorčlenná rodinka a 18 ks nábytku. Vďaka sklopnej streche a prednej stene získate pohodlný prístup do celého domčeka. Domček je možné veľmi ľahko prenášať vďaka madlu na streche domčeka.

Bino Domček pre bábiky 5

Bino Domček pre bábiky 5

Hodnotenie: 4,5
153,50 € 119,50 €
+ doprava zadarmo

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou a výťahom.

Woody Domček dvojposchodový s balkónom
52,73 € 47 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový domček s plastovými balkónmi a rozľahlou terasou v hornom poschodí nechá vyniknúť klasickej elegancii mestských prvorepublikových víl. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach.

Aga4Kids Domček pre bábiky CASTLE
48,90 €
+ doprava zadarmo

Nový model detského dreveného domčeka CASTLE, v podobe čarovného rozprávkového zámku od firmy Aga4Kids.

Mattel Barbie Malibu dom FXG57
116,41 € 85,60 €
+ doprava zadarmo

Nevieš čo podniknúť cez prázdniny? A čo napríklad navštíviť prenosný dom v Malibu? Tento dvojpodlažný domček ukrýva celý rad vychytávok. Dom má 6 izieb a viac ako 25 príslušenstiev.

Woody Ružový domček s výťahom "Malibu"
115,10 € 107,50 €
+ doprava zadarmo

Veľký, kvalitný trojposchodový domček z dielne českých návrhárov je vyrobený v kombinácii materiálov drevo/kvalitná odolná drevovláknitá doska. Domček pre bábiky typu Barbie je dodávaný vrátane príslušenstva. Domček je navyše vybavený aj výťahom. Súčasťou domčeka nie sú bábiky!

L.O.L. Surprise! Dům pro panenky
231,77 € 199,10 €
+ doprava zadarmo

L.O.L. Surprise Dům je luxusní bydlení pro všechny panenky a zvířátka L.O.L. Surprise. Je vybaven bazénem i spa a najdeš v něm mnohem víc. Všechny tvé panenky by chtěly žít v takovém luxusu!

L.O.L. Surprise! Horská chata
290,50 € 238,60 €

V útulnej drevenej chate nájdeš exkluzívnu rodinu (bábiku, sestričku a zvieratko), môžeš rozsvietiť vianočné osvetlenie a pred chatou vyrobiť skutočný ľad na korčuľovanie. Zmestia sa do nej LOL bábiky všetkých veľkostí. Uži si zimné prázdniny vo veľkom štýle!

Woody Vila Wisteria

Woody Vila Wisteria

Hodnotenie: 3,5
86,46 € 63,70 €
+ doprava zadarmo

Vila pre bábiky vo viktoriánskom štýle je vo všetkých poschodiach plne vybavená nábytkom. Jej súčasťou sú aj dve bábiky, ktoré v dome bývajú. Vila je pre hranie prístupná vo všetkých svojich poschodiach, má otváracie krídlové dvere a mobilné schodiská.

Woody Velký plážový dom "Provence"
118,39 € 111,90 €
+ doprava zadarmo

Veľký, kvalitný trojposchodový domček z dielne českých návrhárov je vyrobený v kombinácii materiálov drevo/kvalitná odolná drevovláknitá doska. Jeho moderný dizajn je skĺbený s jemnými romantickými farbami. Domček je určený pre bábiky typu Barbie a dodávame ho vrátane zobrazeného príslušenstva.

Hape Barevný domeček patrový
119,90 €
+ doprava zadarmo

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou rodinku spolu s nábytkem a vytvořte jim krásný a útulný domov.

Domčeky pre bábiky

Máte predstavu, aký domček pre bábiky urobí vašej dcérke najväčšiu radosť?

Na Mall.sk máte na výber z mnohých krásnych a kvalitne spracovaných domčekov pre bábiky!

Dokonale prepracované drevené domčeky ponúka firma Woody. Domčeky z prírodného kaučukovníka vyrábajú Plan Toys. Domčeky ako stvorené pre princezné nájdete u značky Lamps alebo Bino.

Máloktoré dievčatko netúži po bábike Barbie. Nezabudnite na chlapcov, tí ocenia skôr poriadne autá, vláčiky a vrtuľníky.