BINO Domček s nábytkom 17 ks
146,54 €

124,80 €
+ doprava zadarmo

Tento priestranný plne vybavený domček sa stane vysnívaným domovom pre bábiky každého dievčatka. V troch podlažiach sú všetky miestnosti ako v naozajstnom dome a dom navyše disponuje terasou.


Woody Farebný domček s výťahom
116 €

99,60 €
+ doprava zadarmo

Drevený trojposchodový domček pre bábiky typu Barbie do 30 cm je dodávaný vrátane zobrazeného príslušenstva. Nábytok je vyrobený z kombinácie materiálov drevo / plast / textil.


BINO Domček pre bábiky
55,19 €

34,20 €
+ doprava zadarmo

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje 14 dielov príslušenstva.


Wader Domček na hranie

Wader Domček na hranie

Hodnotenie: 5
25,60 €
+ doprava zadarmo

Krásny pestrofarebný domček bude ozdobou každej diečenskej izbičky. Domček je vyrobený z nezávadného plastu. Obsahuje nielen zariadenie, ale možno ho ľahko zložiť a vďaka rukoväti v streche preniesť.


Woody Vila Anna-Marie

Woody Vila Anna-Marie

Hodnotenie: 3
54,89 €

47,50 €
+ doprava zadarmo

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.


Bigjigs Toys Prenosný drevený domček pre bábiky
78,80 €
+ doprava zadarmo

Krásny drevený poschodový domček očarí každé malé dievčatko. Súčasťou výbavy je štvorčlenná rodinka a 18 ks nábytku. Vďaka sklopnej streche a prednej stene získate pohodlný prístup do celého domčeka. Domček je možné veľmi ľahko prenášať vďaka madlu na streche domčeka.


Lamps Domček pre bábiky trojposchodový
119,81 €

98,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prekrásny domček pre bábiky je vyrobený z plastu a jeho prevedenie je vyriešené do posledného detailu. Domček má 3 poschodia a izbičky majú svoje vybavenie. Domček je prístupný pre hranie vo všetkých svojich poschodiach.


Bigjigs Toys Drevený ružový domček pre bábiky
148,90 €

120,90 €
+ doprava zadarmo

Krásny domček pre bábiky v ružovo-krémovom prevedení. Otváranie domčeka vrátane odklopenia strechy odhalí štyri plne vybavené izby a pôjd! Domček má kompletne funkčné otváracie dvere, okná a naviac tiež zadné posuvné dvere na terasu!


Hape Velký rodinný dom s garážou
186,27 €

164,70 €
+ doprava zadarmo

Každé dievča si praje mať domček pre svoje bábiky. S týmto nádherným kusom sa tento sen môže stať skutočnosťou. Vďaka krásnej výbave, pohyblivým lampám a zvončeku pri dverách je bývanie pre bábiky veľmi realistické.


Lamps Domček pre bábiky
112,87 €

61,30 €
+ doprava zadarmo

Překrásný domek pro panenky je vyroben z plastu a jeho provedení je vyřešeno do posledního detailu. Domeček má 2 patra a oba pokojíčky mají své vybavení. V balení dále naleznete panenku o výšce 29 cm. Domek je vhodný pro děti od 3 let.


Woody Moderná vila - kocka
42,95 €

31 €
+ doprava zadarmo

Moderný tehlový domček pre bábiky je v severskom štýle. Má veľké množstvo dizajnových prvkov. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach. Jednoduchá montáž ôsmimi drevenými skrutkami.


Plan Toys Kreatívny domček pre bábiky
143,96 €

135,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Staň sa architektom a zostav si domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Domček má tri diely, ktoré možno zostaviť podľa vlastnej predstavy. Vytvoriť možno až desať typov domčeka. Domček je vybavený jedným pohyblivým schodiskom, dvoma článkami strechy so solárnymi panelmi.


Hape Barevný domeček patrový
114,90 €
+ doprava zadarmo

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou rodinku spolu s nábytkem a vytvořte jim krásný a útulný domov.


Bayer Chic Domček drevo 3-podlažný 29301
130,90 €
127,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Krásny trojpodlažný domček pre bábiky je veľký hrací set pre dievčatká v drevenom prevedení. Domček je dodávaný vrátane bohatého príslušenstva. Domček má 5 izieb a strešné okno.


Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
152,95 €

117,90 €
+ doprava zadarmo

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.


Woody Domček dvojposchodový s balkónom
52,73 €

45,20 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový domček s plastovými balkónmi a rozľahlou terasou v hornom poschodí nechá vyniknúť klasickej elegancii mestských prvorepublikových víl. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach.


Woody Vila Wisteria

Woody Vila Wisteria

Hodnotenie: 3,5
86,46 €

73,50 €
+ doprava zadarmo

Vila pre bábiky vo viktoriánskom štýle je vo všetkých poschodiach plne vybavená nábytkom. Jej súčasťou sú aj dve bábiky, ktoré v dome bývajú. Vila je pre hranie prístupná vo všetkých svojich poschodiach, má otváracie krídlové dvere a mobilné schodiská.


Woody Domček malý s príslušenstvom
29,27 €

24,90 €
+ doprava zadarmo

Domček pre bábiky je precízne vyrobený. Má veľké množstvo dizajnových prvkov. Vďaka otvoreným priestorom je ľahko prístupný vo všetkých miestnostiach a je vybavený nábytkom. Jednoduchá montáž 10-timi drevenými skrutkami.


L.O.L. Surprise! Dům pro panenky
231,77 €

210,60 €
+ doprava zadarmo

L.O.L. Surprise Dům je luxusní bydlení pro všechny panenky a zvířátka L.O.L. Surprise. Je vybaven bazénem i spa a najdeš v něm mnohem víc. Všechny tvé panenky by chtěly žít v takovém luxusu!


Woody Velký plážový dom "Provence"
118,39 €

107,20 €
+ doprava zadarmo

Veľký, kvalitný trojposchodový domček z dielne českých návrhárov je vyrobený v kombinácii materiálov drevo/kvalitná odolná drevovláknitá doska. Jeho moderný dizajn je skĺbený s jemnými romantickými farbami. Domček je určený pre bábiky typu Barbie a dodávame ho vrátane zobrazeného príslušenstva.