Our Generation Sada na nocľah

Značka: Our Generation Náš kód: 954639

Our Generation Sada na nocľah

Vezmite svoju bábiku Our Generation na vonkajšie dobrodružstvo pod širákom, alebo na prespanie ku kamarátke. Tento set obsahuje spacák, chlpatý vankúš, tašku, žehličku na vlasy, kulmu, chytrý telefón so slúchadlami na uši a ďalšie vybavenie. Celý popis

27.5

27,50 € vrátane DPHBežná cena: 31,49 €, Ušetríte 3,99 € (12 %)

Náš kód: 954639

Popis

Popis produktu

Our Generation? Sme mimoriadna generácia dievčat. Sme roztomilé, jasne! Ale sme tiež zvedavé, chytré a pripravené do akcie. Naháňame sa za motýľmi, vytvárame tajné odtlačky prstov a pretekáme, kto zadrží najdlhšie dych. Vieme, čo vziať so sebou na cestu na Mesiac a späť. Poradíme aj ostatným, ako sa treba stať kozmonautom. Alebo aj nie. (Pretože aj to je v poriadku). A čo nás čaká? Kto vie? Ale nech je to čokoľvek, je to všetko na nás. Pretože sa jedná o náš čas. Je to náš príbeh.

  • Prespávací set.
  • Vhodný pre bábiky vysoké 46 cm.
  • Obsahuje chlpatý vankúš, 1 tašku, 1 žehličku na vlasy, 1 kulmu, 1 chytrý telefón so slúchadlami na uši, 1 zubnú kefkú, 1 tubu so zubnou pastou, 2 tanieriky, 2 plátky pizze, 2 koláčiky a 1 balíček kariet.
  • Bábika je predávaná samostatne.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Zakúpením výrobku „Our Generation“, bábiky alebo príslušenstva, prispievate sumou zo zisku nadácii „Free the Children Power of a Girls Initiative“. O tom, ako pomáhate meniť svet k lepšiemu, zistíte si viac na OGdolls.com.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Farba ružová
Druh doplnku TRAVELING