Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Doplnky pre bábiky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Doplnky pre bábiky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Doplnky pre bábiky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Môj veselý psík BABY born Môj veselý psík
BABY born Môj veselý psík

BABY born má nového zvieracieho kamaráta. Keď šteniatko pohladíš po chrbte, zavrtí chvostíkom a počuješ roztomilé psie zvuky. Vie piť vodu zo svojej mištičky: vyplazí jazýček a budeš počuť, ako srká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Klokanka BABY born Môj veselý psík
BABY born Klokanka

„Jé, jééé…!“ Bábika BABY born už ani nestačí nadšene ukazovať rukami a kopať nohami. V ZOO je toľko roztomilých zvieratiek. Sedí vo svojej klokanke natočená dopredu a nadšene pozoruje kozy, vydry, jelene a ďalšie zvieratká. V jaskyni s netopiermi by ale radšej chcela sedieť obrátene a pritúliť sa k mamičke alebo oteckovi. V temnej jaskyni je to predsa len trochu desivé.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Bicykel BABY born Môj veselý psík
BABY born Bicykel

BABY born sa so svojím bicyklom vydala do bikeparku. Má totiž terénny bicykel. S pneumatikami s terénnym profilom, ktoré dokážu prejsť cez všetky prekážky a tiež všetky rampy. Ružové koleso je vybavené žltými blatníkmi s farebnými bodkami, aby potom na oblečení neboli natoľko vidieť fŕkance blata.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Prebaľovací stôl BABY born Prebaľovací stôl
BABY born Prebaľovací stôl

Zle prebalené? To sa s prebaľovacím stolom BABY born nemôže stať. Kým bábika BABY born leží na mäkkej prebaľovacej podložke, kačička Berta sleduje prebaľovanie a okrem toho, že BABY born utešuje, tiež ponúka obrúsky. V trojdielnej priehradke pod prebaľovacou podložkou možno uložiť čisté plienky, oblečenie alebo hračky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Kolíska s perinkami BABY born Prebaľovací stôl
Bino Kolíska s perinkami

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z prírodného materiálu s decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou kolísky je aj perinka pre bábiku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Rainbow High Fashion set BABY born Prebaľovací stôl
Rainbow High Fashion set

Ve Fashion setu najdeš oblečení, boty a doplňky. Zkrátka vše, co tvoje panenka pro nový look potřebuje. Můžeš vybrat jeden ze šesti populárních looků. Svým oblíbeným Rainbow High panenkám nyní můžeš pořídit nový outfit. Panenky nejsou součástí balení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bayer Chic Postieľka s úložným priestorom ružová hviezdička Bayer Chic Postieľka s úložným priestorom ružová hviezdička
Bayer Chic Postieľka s úložným priestorom ružová hviezdička

Krásna postieľka s úložným priestorom má mäkké čalúnenie. Nad postieľkou je zavesený kolotoč pre lepší spánok bábiky. Uspávanie bábik pôjde malým mamičkám tak ľahko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Vaňa ružová Bayer Chic Postieľka s úložným priestorom ružová hviezdička
BABY born Vaňa ružová

„Ga-ga, ga-ga, ga-gaaa!“ Schovala si snáď BABY born do kúpeľne kačičku? Ale nie, to sú zvuky vychádzajúce z vane. Keď sa stlačí tlačidlo na boku vane, nohy v tvare kačičiek začnú blikať a počuješ veselú kačaciu melódiu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Vaňa modrá Bayer Chic Postieľka s úložným priestorom ružová hviezdička
BABY born Vaňa modrá

Zamieriť, vystreliť… trefa! Starší braček je teraz pekne mokrý. S takou kačičkou sa dá vo vode výborne bojovať. Môžeš ju umiestniť na rôzne miesta po okraji vane. Rovnako tak aj ružový vankúšik. Vaňa je zvnútra modrá ako voda a zvonku biela s vyznačenou vlnkou. Keď stlačíš tlačidlo vedľa sprchy, vonkajší plášť vane sa rozsvieti v rôznych farbách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MGA Miniverse – Mini Kuchyňa BABY born Umývadlo na umývanie rúk
MGA Miniverse – Mini Kuchyňa

Mini hračky…VEĽKÉ prekvapenia! Urob to! Naservíruj to! Mini Kuchyňa, v ktorej si môžeš vystaviť všetky Miniverse jedlá. Herná sada obsahuje rúru, chladničku, pracovnú dosku aj poličky. V rúre nájdeš UV svetlo, pod ktorým sa urobí každá z Miniverse večerí, obedov alebo raňajok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Umývadlo na umývanie rúk BABY born Umývadlo na umývanie rúk
BABY born Umývadlo na umývanie rúk

Najskôr rozsvieť svetlo, aby sa na seba malý ušmudlánek mohol pozrieť. Stačí stlačiť ružové tlačidlo a okraj zrkadla sa rozsvieti a rozoznie sa melódia. Ako dlho si ešte musím umývať ruky? Odpoveď je ľahká! Stlač dávkovač mydla a umývaj si ruky tak dlho, kým bude hrať pesnička! Výborne!

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Postieľka na kolieskach BABY born Umývadlo na umývanie rúk
BABY born Postieľka na kolieskach

Bábika BABY born sa v tejto krásnej postieľke v modernom vzhľade dreva cíti ako v nebi. Nebesia z jemného tylu a trblietavý kolotoč s planétami bábiku ukolíše do ríše snov, kde si nechá zdať veselé príbehy o svojej mamičke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL