Our Generation Cestovný kufor s príslušenstvom
42,52 € 30,90 €

Poriadny kufor, ktorý s bábikou Our Generation prešiel už kus sveta, je základ. Tento set obsahuje kufor plný vecí, ktoré sú na cestách potrebné. Fotoaparát, vankúšik za krk, pas alebo tácku, všetko nájdete v tomto sete.

Our Generation Bábika Phoebe
59,49 € 43,90 €

Bábika Phoebe z radu Our Generation je unikátnou parádnicou vďaka svojim dlhým vlasom, ktoré si rada češe a upravuje na tisíc spôsobov. Jej vlasy môžu rásť, aj sa skracovať. Vytvor si vlastné dobrodružstvo s Phoebe a jej kamarátkami.

Our Generation Bábika Ayla
44,49 € 35,90 €

Bábika Ayla z radu Our Generation je veľmi jemná a milá. Je oblečená v ružovej sukni, šedom tričku a šedom svetríku. Vytvor si vlastný príbeh plný snahy zlepšiť svet s Aylou a jej kamarátkami!

Our Generation Sada na kempovanie
31,49 € 22,90 €

Vezmite svoju bábiku Our Generation na vonkajšie dobrodružstvo so stanom a spacákom. Tento kempingový set obsahuje stan, spacák, marshmallow, klacek na opekanie, tanier, párok v rožku, džbánok, šálku a funkčnú lampu.

Our Generation Česací koník
68,42 € 50,90 €

Nádherný česací koník Our Generation, ktorého môžeš so svojou bábikou česať. Set česacieho koníka obsahuje sedlo, uzdu s ľadvinkou, deku, farebné príčesky pre hrivu, vlasové stuhy, voňavé kvety do hrivy, srdiečka-sponky do vlasov, kefu, hrebeň a sprej.

Our Generation Bábika Violet Anna
44,49 € 35,90 €

Bábika Violet Anna z radu Our Generation je vášnivá baletka. Bábika v klasickom čiernom trikote a nádherne ružovej tylovej sukienke ti umožní prežiť baletný sen, preži ho so svojimi kamarátkami!

Our Generation Cestovný kufrík
31,49 € 22,90 €

Elegantný kufor, ktorý s bábikou Our Generation prešiel už kus sveta, podľa neho sa pozná skutočná dáma. Tento set obsahuje kufor plný vecí, ktoré sú na cestách potreba. Fotoaparát, pas alebo malý príručný kufrík, to všetko nájdete v tomto sete.

Our Generation Sada na pranie a sušenie bielizne
81 € 67,90 €

Ak chce tvoja bábika Our Generation vyzerať skvele, musí sa starať o svoje oblečenie! Tento prací set obsahuje práčku, sušičku, kôš na bielizeň, sušiak, štipce, košík na štipce, žehliacu dosku, žehličku, sprej, odmerku, krabičku do sušičky a prací prášok.

Our Generation Oblečok na ryby
25,99 € 21,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do tohto setu a nechaj ju odpočívať na lodi alebo na brehu pri love rýb. Tento roztomilý set obsahuje klobúk, vrchný diel plaviek, spodný diel plaviek, slnečné okuliare, vedro, rybársky prút, návnadu a pár sandálov.

Our Generation Bábika Holly
44,49 € 35,90 €

Bábika Holly z radu Our Generation je vždy zábavná a zakladá si na módnom odeve. Je oblečená v pruhovanom roláku, sukni a chlpatej vestičke. Vytvor si vlastný príbeh plný snahy zlepšiť svet s Holly a jej kamarátkami!

Our Generation Bábika Lilly Anna
65,49 € 59,90 €

Bábika Lilly Anna z radu Our Generation je veľká fanúšička všetkého, čo je spojené s jazdou na koni. Súčasťou sady sú dva rôzne outfity, stánok s limonádou aj jazdecké propriety. Vytvor si vlastné jazdecké dobrodružstvo, alebo bež s Lilly Annou na večierok!

Our Generation Žriebä
36,99 € 26,90 €

Nádherné žriebätko Our Generation, o ktorého sa môžeš so svojou bábikou starať. Žriebäcí set obsahuje žriebä, prehoz, ohlávku s olovkom, kefu na česanie, vedro, špongiu, sprej, fľašu sa šampónom a rukavicu na česanie.

Our Generation Žriebä Lipicána
36,99 € 26,90 €

Nádherné Lipicánské žriebätko Our Generation, o ktoré sa môžeš so svojou bábikou starať. Žriebäcí set obsahuje žriebä, deku, tašku na veci na česanie, uzdu s ohlávkou, stuhu „1.miesto“, sprej, šampón, kondicionér a masážnu kefu.

Our Generation Jazdecký oblečok
25,99 € 21,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do jazdeckého odevu a vydaj sa s koníkom na závodisko, alebo na vychádzku. Tento roztomilý vidiecky set obsahuje tričko, kabátik, nohavice, jazdeckú čiapku, bičík a pár vysokých čižiem.

Our Generation Kabátik s kvetinkami
25,99 € 21,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do jesenného odevu s kvietkami, nech je v bezpečí pred sychravým počasím. Tento luxusný set obsahuje kabátik, šaty, pančucháče a pár čižiem.

Our Generation Malý Típí stan
57,32 € 46,90 €

Vezmite svoju bábiku Our Generation na vonkajšie dobrodružstvo s indiánskym stanom típí. Tento kempingový set obsahuje stan, gitaru, brožúru „Sprievodca pre kempovanie“ a ďalšie doplnky pre nové zážitky.

Our Generation Kuchynka
132,19 € 116,90 €

Každé dobré jedlo začína v poriadnej kuchyni. Doprajte svojej bábike Our Generation špičkový kuchynský set s chladničkou. Či už chcete teplú večeru, alebo studené rezy na večierku, v tejto kuchyni si poradíte so všetkým.

Our Generation Obliečik na jógu
20,49 € 14,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do ľahkého odevu, vhodného najmä pre hodiny jogy v parku i telocvični. Tento roztomilý set obsahuje nohavice na jogu, tielko, mikinu, podložku na cvičenie, popruh, zoznam pozícií na jogu.

Our Generation Bábika Layla
66,59 € 56,90 €

Bábika Layla z radu Our Generation je naozajstná POPSTAR! Súčasťou sady je ružová gitara, slúchadlá, alebo okuliare, aby sa mohla schovať pred fanúšikmi. Dotkni sa hviezd s Laylou a jej kamarátkami.

Our Generation Vaňa s príslušenstvom
42,52 € 34,90 €

Dopraj svojej bábike Our Generation špičkovú starostlivosť s týmto kúpeľovým setom a vaňou. Tento luxusný set obsahuje vaňu, tácku na vaňu, penovú kúpeľ, rohožku, uterák s kapucňou „sova“ a mnoho ďalších doplnkov pre relaxačný kúpeľ.

Our Generation Bábika Amya
59,49 € 48,90 €

Bábika Amya z radu Our Generation je unikátnou parádnicou, ktorá prichádza vybavená sadou na farbenie vlasov do niekoľkých rôznych farieb. Jej vlasy nafarbíte počas okamihov. Vytvor si vlastný farebný účes pre Amyu a jej kamarátky.

Our Generation Bábika Parker
59,49 € 48,90 €

Bábika Parker z radu Our Generation je unikátnou parádnicou vďaka svojim dlhým vlasom, ktoré si rada češe a upravuje na tisíc spôsobov. Jej vlasy môžu rásť, aj sa skracovať. Vytvor si vlastné dobrodružstvo s Parker a jej kamarátkami.

Our Generation Kreslo pre kadernícky salón
46,49 € 35,90 €

Priveď svoju bábiku do salónu Our Generation a nechaj ju užiť si špičkovú starostlivosť. Tento luxusný set obsahuje luxusné kadernícke kreslo, fľašu s rozprašovačom, hrebeň, nožnice, štipce do vlasov, fén a žehličku na vlasy.

Our Generation Obliečik na tenis
20,49 € 16,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do športového dresu, aký sa od tenistiek čaká. Tento roztomilý set obsahuje šaty na tenis, šilt, pár tenisiek, tenisovú loptičku a tenisovú raketu.

Our Generation Bábika Aura
59,49 € 52,90 €

Bábika Aura z radu Our Generation má veľmi rada večierky. Sama tiež hovorí, že každý deň je vhodný pre malú oslavu. Aby na žiadnej nestála v kúte, má celý rad šperkov a ozdôb. Vytvor si vlastné dobrodružstvo s Aurou a jej kamarátkami.

Our Generation Bábika Elyse
44,49 € 31,90 €

Bábika Elyse z radu Our Generation je veľmi priateľská. Jej úsmev perfektne ladí s jemným outfitom vo svetlomodrej a ružovej. Vymysli a preži si vlastné dobrodružstvo plné priateľstva a úsmevov s Elyse a jej kamarátkami.

Our Generation Bábika Peyton
59,49 € 48,90 €

Bábika Peyton z radu Our Generation je unikátnou parádnicou vďaka svojim dlhým vlasom, ktoré si rada češe a upravuje na tisíc spôsobov. Jej vlasy môžu rásť, aj sa skracovať. Vytvor si vlastné dobrodružstvo s Peyton a jej kamarátkami.

Our Generation Plavky
21,06 € 16,90 €

Obleč svoju bábiku Our Generation do plaviek a vydaj sa na pláž, aby ste sa mohli slniť, alebo sa hrať s nafukovacou loptou. Tento roztomilý set obsahuje slnečné okuliare, plavky s motívom veľryby, uterák, nafukovaciu loptu a pár sandálov.

Our Generation Plnokrvník
68,42 € 56,90 €

Ohromný a silný plnokrvník Our Generation, s ktorým môžeš vyhrávať preteky. Tento konský set obsahuje okrem koňa tiež sedlo, uzdu s ohlávkou, alebo podložku pod sedlo, takže pre vychádzku nič nechýba!

Our Generation Pojazdný obchod so zmrzlinou
218,30 € 168,60 €

Úžasné letné osvieženie zo zmrzlinovej dodávky Our Generation. Vyjdi do ulíc a dopraj lahodný dezert bábikám Our Generation. Zmrzlinárske auto má funkčné tlačidlá a nepreberné množstvo doplnkov a sladkostí.

Our Generation Sada na nocľah
31,49 € 25,90 €

Vezmite svoju bábiku Our Generation na vonkajšie dobrodružstvo pod širákom, alebo na prespanie ku kamarátke. Tento set obsahuje spacák, chlpatý vankúš, tašku, žehličku na vlasy, kulmu, chytrý telefón so slúchadlami na uši a ďalšie vybavenie.

Our Generation Sada na piknik
31,49 € 25,90 €

Ak sa so svojou bábikou Our Generation rozhodnete pre jedlo vonku, potrebujete patričné vybavenie. Tento piknikový set obsahuje bohaté vybavenie a všetky predstaviteľné potraviny, aby váš piknik pôsobil patrične sviatočným dojmom.

Our Generation Šaty a kabelka
25,99 € 21,90 €

Páni! Aké efektné volániky! A tá čipka !? Obleč svoju bábiku Our Generation do slávnostných a pôvabných šiat. Tento roztomilý set obsahuje šaty, čipkovú vestu, sponu do vlasov, kabelku a balerínky.

Our Generation Skúter
42,52 € 30,90 €

Ak bábika Our Generation chce robiť dobré skutky, musí sa nejako dopravovať. Existuje viac chic a elegantný spôsob, ako sa prepravovať, ako ružový skúter v talianskom strihu? Ale nezabudni bábike nasadiť helmu, bezpečnosť predovšetkým!

Our Generation Stajňa pre kone
162,79 € 118,90 €

Postaraj sa o svojho Our Generation koníka, umiestni ho do tejto špičkovej stajne so širokou výbavou. Vďaka polohovacím priehradkám môžeš ustajniť až tri kone, alebo otvor vráta od stajne a pridaj bránu pre výbeh!