Our Generation Malý Típí stan-35%
59,60 € 38,40 €

Výpredaj

Vezmite svoju bábiku Our Generation na vonkajšie dobrodružstvo s indiánskym stanom típí. Tento kempingový set obsahuje stan, gitaru, brožúru „Sprievodca pre kempovanie“ a ďalšie doplnky pre nové zážitky.

Our Generation Oblečok na ryby-28%
26,90 € 19,20 €

Akcia

Obleč svoju bábiku Our Generation do tohto setu a nechaj ju odpočívať na lodi alebo na brehu pri love rýb. Tento roztomilý set obsahuje klobúk, vrchný diel plaviek, spodný diel plaviek, slnečné okuliare, vedro, rybársky prút, návnadu a pár sandálov.

Our Generation Bábika Holly-30%
44,20 € 30,70 €

Výpredaj

Bábika Holly z radu Our Generation je vždy zábavná a zakladá si na módnom odeve. Je oblečená v pruhovanom roláku, sukni a chlpatej vestičke. Vytvor si vlastný príbeh plný snahy zlepšiť svet s Holly a jej kamarátkami!

Our Generation Cestovný kufrík-33%
28,80 € 19,20 €

Akcia

Elegantný kufor, ktorý s bábikou Our Generation prešiel už kus sveta, podľa neho sa pozná skutočná dáma. Tento set obsahuje kufor plný vecí, ktoré sú na cestách potreba. Fotoaparát, pas alebo malý príručný kufrík, to všetko nájdete v tomto sete.

Our Generation Žriebä-27%

Our Generation Žriebä

Hodnotenie: 5
33,40 € 24,10 €

Výpredaj

Nádherné žriebätko Our Generation, o ktorého sa môžeš so svojou bábikou starať. Žriebäcí set obsahuje žriebä, prehoz, ohlávku s olovkom, kefu na česanie, vedro, špongiu, sprej, fľašu sa šampónom a rukavicu na česanie.

Our Generation Žriebä Lipicána-31%
33,40 € 23 €

Výpredaj

Nádherné Lipicánské žriebätko Our Generation, o ktoré sa môžeš so svojou bábikou starať. Žriebäcí set obsahuje žriebä, deku, tašku na veci na česanie, uzdu s ohlávkou, stuhu „1.miesto“, sprej, šampón, kondicionér a masážnu kefu.

Our Generation Bábika Ayla-16%
44,20 € 36,90 €

Bábika Ayla z radu Our Generation je veľmi jemná a milá. Je oblečená v ružovej sukni, šedom tričku a šedom svetríku. Vytvor si vlastný príbeh plný snahy zlepšiť svet s Aylou a jej kamarátkami!

Our Generation Bábika Violet Anna-16%
44,20 € 36,90 €

Bábika Violet Anna z radu Our Generation je vášnivá baletka. Bábika v klasickom čiernom trikote a nádherne ružovej tylovej sukienke ti umožní prežiť baletný sen, preži ho so svojimi kamarátkami!

Our Generation Kuchynka
116,90 €

Každé dobré jedlo začína v poriadnej kuchyni. Doprajte svojej bábike Our Generation špičkový kuchynský set s chladničkou. Či už chcete teplú večeru, alebo studené rezy na večierku, v tejto kuchyni si poradíte so všetkým.

Our Generation Česací koník
61,50 € 51,90 €

Nádherný česací koník Our Generation, ktorého môžeš so svojou bábikou česať. Set česacieho koníka obsahuje sedlo, uzdu s ľadvinkou, deku, farebné príčesky pre hrivu, vlasové stuhy, voňavé kvety do hrivy, srdiečka-sponky do vlasov, kefu, hrebeň a sprej.

Our Generation Bábika Lilly Anna
59,90 €

Bábika Lilly Anna z radu Our Generation je veľká fanúšička všetkého, čo je spojené s jazdou na koni. Súčasťou sady sú dva rôzne outfity, stánok s limonádou aj jazdecké propriety. Vytvor si vlastné jazdecké dobrodružstvo, alebo bež s Lilly Annou na večierok!