Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina SK

Značka: Albi Náš kód: 1121927

Novinka

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina SK

Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých. Celý popis

14.99

14,99 € vrátane DPH

Kedy bude tovar u vás?

Tovar je na sklade v našom distribučnom centre a teda pripravený na okamžitú expedíciu k vám.

Doručenie dopravcom :18.01.2019
Osobný odber :18.01.2019

Dopravca: Uvedený termín platí pre Expresnú dopravu, pri objednaní do 9.00 h. Pokiaľ zvolíte Dopravu zadarmo, tovar Vám doručíme do 2 – 6 nasledujúcich pracovných dní.
Osobný odber: Pri odoslaní objednávky do 20:00 h Vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.

Popis

Popis produktu

Vytvorte alebo rozšírte si slovnú zásobu zábavnou formou. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety. Kniha je nahovorená rodenými hovorcami, ale obsahuje aj kompletný slovenský preklad. Získané znalosti si môžete otestovať v kvízoch, ktoré sú rozdelené do troch kategórií podľa náročnosti. Kniha obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie. POZOR!!! Tento produkt neobsahuje elektronickú ceruzku ALBI !!!!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 6 rokov

Alternatívne produkty

LARSEN Puzzle set ZOO MAXI
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte vaše deti rozpoznať veľké množstvo zvierat zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Veľký set troch puzzle v jednom, ktoré si deti zamilujú.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK
14,99 €

Novinka

Interaktívne rozprávky pre deti. Započúvajte sa do krásnych rozprávok v podaní Zuzany Kronerovej a Borisa Farkaša. Kniha obsahuje osem rozprávok: Zlatovláska, Popoluška, Tri zlaté vlasy deda Vševeda, Vták Ohnivák a líška Ryška, Princ Bajaja, Jabloňová panna, O hlúpom Janovi a Múdra Manka.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Zvieratká na statku - česká verzia
14,77 €

Kniha pro nejmenší, která je provede po statku a seznámí je se zvířátky zde žijícími i s těmi které se pohybují v okolí. Motýlek Jeroným se ujme role průvodce a bude dětem vyprávět příběh o pejsku Čendovi, který slíbil pomoci najít ztracené kůzlátko.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
14,99 €

Novinka

Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami z našej planéty ako je les, savana, púšť, more a ďalšie.


Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Atlas sveta SK
14,99 €

Novinka

Objavte krásy našej planéty! Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať. Táto kniha obsahuje osem rôznych máp.


LARSEN Hodina angličtiny puzzle 3 MAXI
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Učte vaše deti cudzí jazyk zábavnou formou a to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzle. Tri puzzle v jednom. Každé s rôznymi situáciami a slovíčkami pre lepšie naučenie a zapamätanie slovnej zásoby.


LARSEN Puzzle set Slnečná sústava, Súhvezdie, Mesiac MAXI
14,40 €

Skvelé puzzle pre výučbu, vašich detí, na osvojenie základných informácií o vesmíre, planétach našej slnečnej sústavy a súhvezdí. A to v troch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set troch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.