Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Detské bubny, tamburíny a bicie súpravy pre deti

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské bubny, tamburíny a bicie súpravy pre deti na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské bubny, tamburíny a bicie súpravy pre deti nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské bubny, tamburíny a bicie súpravy pre deti – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Hape Uč sa pomocou svetiel - Bubienok Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok
Hape Uč sa pomocou svetiel - Bubienok

Naučte sa hrať na bubon. Pomôžte svojmu dieťaťu objaviť jeho hudobný talent. Tento silikónový bubienok učí deti tempo a rytmus prostredníctvom dvoch rôznych hudobných režimov a navádzacích svetiel. Predstavte svojmu dieťaťu základnú hru s tréningovým módom rytmu a precvičte si jeho načasovanie v šiestich jednoduchých rytmoch. Akonáhle to zvládnu, môžu prejsť do režimu melódií a hrať sa so skutočnými skladbami, a to jednoducho prepnutím prepínača na boku bubna.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mac Toys Bubon s nástrojmi Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok
Mac Toys Bubon s nástrojmi

Vychovajte si doma hudobnú star. Krásna a praktická sada malých hudobných nástrojov uložená vo veľkom bubne. Deti uchváti množstvo hudobných nástrojov, s ktorými si môžu užiť veľa zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok
Woody Muzikálny set - tamburína/bubienok

V tomto hudobnom sete sú zastúpené nástroje niekoľkých skupín. Bicie nástroje tu zastupuje xylofón. Rytmické nástroje zastupuje obľúbený maracas, ktorý je tu tvorený plastovými vajíčkami. Zástupcom perkusných nástrojov je v tomto sete tamburína. Ďalším zástupcom bicích nástrojov je triangel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BONTEMPI Digitálna bicia súprava s klávesmi Kruzzel Kruzzel 18587 Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks 15894
BONTEMPI Digitálna bicia súprava s klávesmi

Nie je nad to mať doma všestranného hudobníka! Váš malý muzikant bude nadšený z digitálnej bicej sady Bontempi s klávesmi a mikrofónom. Súčasťou sady Bontempi je veľký basový bubon s pedálom, 2 menšie bubny, činel, 2 paličky, mikrofón, keyboard a pohodlná stolička.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Iso Trade Drevené hudobné nástroje pre deti + ruksak Kruzzel Kruzzel 18587 Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks 15894
Iso Trade Drevené hudobné nástroje pre deti + ruksak

Drevené hudobné nástroje pre deti + ruksak Sada drevených nástrojov – praktický batoh obsahuje zvonkohru, tamburínu / bubon, triangel,…

môžete mať 5.10. - 6.10.

Kruzzel Kruzzel 18587 Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks 15894 Kruzzel Kruzzel 18587 Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks 15894
Kruzzel Kruzzel 18587 Sada drevených hudobných nástrojov pre deti 24 ks 15894

Praktický batoh obsahuje oi činely, tamburína/bubon, triangel, kastanety, chrastíky, píšťalky a zvončeky. Sada poskytuje mnoho hodín zaujímavej a kreatívnej zábavy, samostatne alebo v skupine.

môžete mať 6.10. - 9.10.

Partner: epotreby.sk
Teddies Bicia súprava ROCK STAR s príslušenstvom Teddies Bicia súprava ROCK STAR s príslušenstvom
Teddies Bicia súprava ROCK STAR s príslušenstvom

Staň sa rockovou hviezdou so všetkým, čo k tomu patrí! Srdce každej kapely je bubeník a ty sa vďaka tejto bicej súprave sa im môžeš stať aj ty! Zober si do ruky paličky a začni hrať skvelé melódie na troch bubnoch a čineli. Vaše deti sa budú cítiť ako hudobné hviezdy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bino Bubon Teddies Bicia súprava ROCK STAR s príslušenstvom
Bino Bubon

Bubon s popruhmi a dvoma paličkami ocení každý malý hudobník. Deti sa môžu hrať na vojakov alebo na členov orchestra a predvádzať svoje bubenícke umenie. Popruh je možné nastaviť podľa potreby.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Lamps Súprava bicie so stoličkou Teddies Bicia súprava ROCK STAR s príslušenstvom
Lamps Súprava bicie so stoličkou

Štýlová sada bicie so stoličkou pre všetkých malých hudobníkov a hudobníčky od 3 rokov veku. Sada obsahuje 1 basový bubon, 1 malý tom tom, 1 veľký tom tom, 3 mini tom tomy, 1 činel, 1 pedálový mechanizmus, 2 paličky a 1 stoličku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Vilac bubon Tambor JOKOMISIADA Bubon Bubon pre bubeníka s opaskom na hračky IN0125
Vilac bubon Tambor

Dětský dřevěný buben s ilustrací vojenského bubeníka. Balení obsahuje také dvě paličky a zlatý pletený provázek, díky kterému si děti mohou buben zavěsit okolo krku a bubnovat tak při pochodu.

môžete mať 11.10. - 13.10.

Partner: Popron.sk
Vilac Drevená tamburína líška Michelle Carlslund JOKOMISIADA Bubon Bubon pre bubeníka s opaskom na hračky IN0125
Vilac Drevená tamburína líška Michelle Carlslund

Krásna drevená tamburína s ilustráciou líšky od Michelle Carlslund.

môžete mať 10.10. - 12.10.

Partner: VISO TRADE