BINO Hudobný set - Krtko

BINO Hudobný set - Krtko

Hodnotenie: 3,5
25,40 €

18,80 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.


SIMBA Piáno, 32 kláves

SIMBA Piáno, 32 kláves

Hodnotenie: 4,5
15,30 €

Detské piano nemusí byť iba učebný nástroj na hranie. Vďaka svojim funkciám rozvíja kreativitu vášho malého umelca. Piano má nahratých 15 demo piesní, 4 zvuky bubnov alebo 8 melódií. Klávesy sa vypínajú automaticky.


BINO Xylofón-12 tónov

BINO Xylofón-12 tónov

Hodnotenie: 4
12,99 €

9,10 €

Farebný drevený xylofón je jedna z najobľúbenejších hračiek už niekoľkých generácií. Prebúdza cit k hudbe, motivuje k prvým hudobným produkciám. Dodávané s dvoma drevenými paličkami.


Plan Toys Rytmický bubienok cajon-44%
57,84 €

31,99 €

Akcia

Rytmický bubienok cajon je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.


Woody Kytara klasik - velká
33,30 €

24,60 €

Dřevěná kytara klasická je určena pro větší děti muzikanty. Je dlouhá 80 cm. Kvalitně zpracovaná kytara přinese pokročilým hráčům opravdový požitek ze hry. Probuďte v dětech hudebního génia.


Woody Bubon s popruhom

Woody Bubon s popruhom

Hodnotenie: 3
18,48 €

16,40 €

Bubon s popruhom je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Vďaka popruhu okolo krku môžu deti používať k bubnovaniu obe ruky.


Woody Gitara - malá

Woody Gitara - malá

Hodnotenie: 3,5
16,62 €
15,30 €

Drevená gitara je určená pre menšie deti muzikantov. Je dlhá 56 cm. Kvalitne spracovaná gitara prinesie hráčom skutočný pôžitok z hry. Má nylonové struny a funkčné kolíky, ktorými sa dá ladiť. Prebuďte v deťoch hudobného génia.


Baff Baff Drum Box 38m
66 €
62,80 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčná stolička pre deti už od troch rokov. Senzačná debnička elegantného vzhľadu vydáva jedinečný basový zvuk. Objavte v sebe rytmus a bubnujte dokiaľ vám sily stačia! Stolička je navyše nielen hudobný nástro, ale tiež úžasný doplnok do detskej izby.


ADC Blackfire Singing Rocket Machine- White
46,48 €

30,70 €

Bezdrôtový mikrofón ako svietiace raketa? Áno. Tento bezdrôtový mikrofón je možné použiť len ako reprák alebo vďaka špeciálnym efektom na úpravu hlasu použiť pre akúkoľvek zábavu! Po stiahnutí karaoke aplikácie či pustenie videa z youtube môže zábava plná spevu začať!


ADC Blackfire Tube Superstar
27,05 €

14,20 €

Mikrofón pre vytváranie videí a blogov s aplikáciou plnou špeciálnych efektov. S týmto mikrofónom deti môžu tvoriť svoje vlastné blogy a videá! Vďaka aplikácii a QR kódu na mikrofóne môžu do svojich videí pridať hŕbu špeciálnych efektov, pozadia, samolepiek a módov, vďaka ktorým ich blog bude vyzerať ešte viac cool!


ADC Blackfire Selfie mikrofón čierny
25,87 €

21,90 €

Staň sa spevákom, speváčkou alebo s kamarátmi vytvorte kapelu! Texty piesní budú prehrávané ako karaoke na mobile, Selfie mikrofón zaznamená piesne a na vaše hudobné nezabudnuteľná videá sa budete môcť pozrieť ihneď vo svojom telefóne! Zdieľaj videá s kamarátmi a staň sa hviezdou!


B.toys Elektronická gitara psík
36,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická gitara ponúka mnoho variantov hrania i nastavenia. Osem tlačidiel skrýva osem hudobných akordov, nahratých profesionálne v štúdiu. Brnkaním na struny zahráte jednu z 20 známych melódií. Tri hudobné nastavenia: elektrické, akustické alebo vyjúci pes.


B.toys Mačacie piáno Meowsic
39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronické piáno s funkčným mikrofónom je ideálnou hračkou pre malých hudobníkov. Možnosť voľby z 5 inštrumentov, 5 rytmov, 20 známych melódií a 7 mačacích pesničiek. Možnosť nastavenia hlasitosti a tempa.


BINO Hudební set s trianglem
24,16 €

19,50 €

Mini orchestr pro malé muzikanty je ideální pro rozvoj jejich intelektu. Děti při hře trénují jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky. Sada je perfektní pro založení první dětské kapely vašeho dítěte.


BINO Mini-orchester

BINO Mini-orchester

Hodnotenie: 4,5
22 €

17,60 €

Malý orchester v jednej krabici. Vaši malí hudobníci nájdu v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučné drievka a rumba gule. Rozvíja cit pre rytmus a upevňuje vzťah k hudbe.


BINO Set hudobných nástrojov
22,19 €

17,30 €

Mini orchester pre malých muzikantov, ktorý sa zmestí do jednej krabice v kvalitnom drevenom prevedení. Skvelý darček pre malých muzikantov. Farebné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá. Upevňuje vzťah k hudbe a cvičí rytmické zručnosti dieťaťa.


BINO Ťahacia harmonika

BINO Ťahacia harmonika

Hodnotenie: 4,5
29,20 €

19,20 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.


BINO Xylofón kovový oblúkový
13,99 €

10,30 €

Osvedčený hudobný nástroj pre malé deti, motivuje k vlastnej hudobnej produkcii, rozvíja hudobný cit, učí rozoznávať tóny. Vynikajúci ako príprava pred systematickou výučbou hry na skutočný hudobný nástroj.


Brio Xylofon

Brio Xylofon

Hodnotenie: 3
20,70 €

15,30 €

Dřevěný xylofon ve veselých barvách Brio. Xylofon je dokonalým nástrojem i pro ty nejmenší skladatele. Celá rodina se může zapojit a objevovat svět hudby a zvuků, které xylofon vydává.


Eddy Toys Elektrické klávesy, 14 klávesov
9,22 €

6,90 €

Prebuďte hudobnú vášeň vo vašich deťoch s týmito detskými klávesmi. Vďaka štrnástim klávesom a dvom módom sa deti zoznámia s hudbou veselou formou a môžu rozvíjať svoju kreativitu.


Hape Bubon
18,25 €

12,60 €

Všetci malí hudobníci budú nadšení! S týmto krásnym farebným bubienkom bude každá pieseň znieť úplne inak. Súčasťou balenia sú aj dve paličky, ktoré krásne padnú do malých detských ručičiek.


Hape Detský bubienok
25,72 €

22,90 €

Bubienok, ktorý možno zároveň váľať a vaše dieťa môže zažívať radosť z hudby a rytmu a pohybu od veľmi raného veku. Vďaka tejto hračke dochádza k rozvoju jemnej motoriky a všetkých ostatných zmyslov.


Hape Detský mikrofón
10,08 €

7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Myslíte si, že ste slávny spevák/speváčka? Vďaka vysoko kvalitnému bezdrôtovému mikrofónu môžu všetci spievať ako popová hviezda! Prebuďte v sebe superstar a prekonajte svoj strach z vystúpenia.


Hape Gitara 6v1

Hape Gitara 6v1

Hodnotenie: 5
36 €

26,80 €

Ak existuje jedna hračka, ktorá uspokojí všetky hudobné túžby vášho malého dieťaťa, potom je to určite táto gitara s funkciou 6v1, ktorá obsahuje tamburínu, xylofón, bubon a ďalšie.


Hape Prestrkávadlo Xylofón
30,86 €

23 €

Je to xylofón alebo puzzle? Multifunkčný Xylofón učí hru na klavír a triedenie a vkladanie tvarov. Vďaka tomu dochádza u vašich najmenších k rozvoju hmatu a jemnej motorike. Vďaka krásnemu dizajnu si túto hračku obľúbia chlapci aj dievčatá.


Hape Rytmické hudební nástroje
7,60 €

Třeste, klepejte a různě s nástroji posouvejte. Tyto jednoduché hudební nástroje vytvářejí spoustu různorodých zvuků.


Hape Tamburína
14,30 €

Další z hudebních hraček pro malé muzikanty! S touto tamburínou si zahrají i ty nejmenší dětské ručičky a to díky praktickému okraji pro držení.


Hape Veľké piano
157,81 €

116,36 €
+ doprava zadarmo

Budúci koncertní klaviristi ľahko ovládnu všetkých 30 klávesov tohto dreveného klavíra. Hudobný nástroj je špeciálne vyrobený pre malé ruky, ale deti na ňom dokážu zahrať veľkolepé zvuky. Hračka rozvíja hudobný sluch a jemnú motoriku.


Lamps Hrací koberec Pavúk
20,20 €

16,10 €

Hracia podložka pavúk je super zábava pre deti od 3 rokov. Podložka má 3 úrovne obtiažnosti, reaguje na dotyk a hrá hudbu. Kto vyhrá a zašliapne najviac pavúkov ?. Rozmer podložky je 90 × 80 cm.


Lamps Hrací koberec Taneční
30,70 €

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.


LENA Bubienok indiáni, priemer 20 cm
7,37 €

6,20 €

Tento pekný bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci, ktorí majú radi indiánov a príbehy o nich. Súčasťou bubienka je pracka na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.


LENA Bubienok kolotoč, priemer 20 cm
7,50 €

Tento pekný bubienok s motívom detského kolotoča si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.


LENA Bubienok s detskými motívmi, priemer 20 cm
7,50 €

Tento pekný bubienok s detskými motívmi vláčika bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.


LENA Drevený xylofón, lev
8,22 €

7,20 €

Novinka

Drevený xylofón s 8 zvukovými klávesmi. Čas na rozvoj vnímania a zmyslov. Učte sa s deťmi základy hrania a prebuďte v nich lásku k muzike. S krásnym xylofónom s motívom leva bude hranie zábava.


Let's play Moje prvé nástroje - 9ks
17,98 €
17,20 €

Novinka

Detská prvá hudobná súprava obsahuje celkom 9 súčastí. Skvelý darček pre malých muzikantov. Vytvára u detí vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe. Usporiadaj koncert s kamarátmi.


Little Tikes Dětské piano
14,69 €

11,50 €

Malé dětské piánko se čtyčmi klávesami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Barevně jsou odlišené jednotlivé klávesy, které vydávají různé tóny. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.


Little Tikes Dětský Bubínek
16,99 €

13,80 €

Malý dětský bubínek s paličkami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.


MaDe Detská štvorstrunová gitara
20,31 €

18 €

Prebuďte v sebe umelca už v ranom veku vďaka tejto skvelej gitare. Spoľahlivo poslúži k naučeniu základov hrania na gitaru a iné strunové nástroje. Povrch gitary je tvorený pôsobivou imitáciou dreva.


BINO Auto vkladačka so xylofónom
24,69 €

14,90 €

Multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Ťahacia hračka, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku na triedenie pasažierov (tvarov rôznych zvieratiek) pomáhajú rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénujú jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné zvieratká a farby.


BINO Sada hudobných nástrojov
18,80 €

14,80 €

Mini orchester pre malých muzikantov, ktorý sa zmestí do jednej krabice. Upevňuje vzťah k hudbe a cvičí rytmické zručnosti dieťaťa. Pomáha rozvíjať intelekt a trénuje jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné farby.


BINO Xylofon kovový Žabka
15,57 €

11,50 €

Xylofon má po stranách obličej veselé žabky a vykouzlí tak úsměv každému dítěti. Dá se na něm zahrát díky dvěma paličkám až 8 tónů. Dává dětem možnost získat povědomí o základech muzikality a rozvíjet jejich hudební talent.


Mikro hračky Gitara drevená 60cm v krabičke
15,52 €

13,40 €

Novinka

Drevená gitara je určená pre menšie deti muzikantov. Je dlhá 60 cm. Kvalitne spracovaná gitara prinesie hráčom skutočný pôžitok z hry. Prebuďte v deťoch hudobného génia.


Mikro hračky Súprava bicích - 5ks bubnov, činel, paličky a stolička
25,64 €

21,10 €

Novinka

Plastová súprava bicích je to pravé pre začínajúcich bubeníkov. Súprava obsahuje 5 rôznych bubnov, činely, paličky a samozrejme i stoličku. Bubnovanie u detí napomáha rozvíjať motorické schopnosti, cit pre rytmus a najmä vytvára vzťah k hudobným nástrojom a celkovo k hudbe.


Plan Toys Rolničky do ruky
9,60 €

Novinka

Rolničky do ruky sú skvelým hudobným nástrojom pre každý orchester. Majú príjemný úchop pre malé detské ručičky. Stačí nimi zatriasť alebo zaklopať a ony sa rozozvučia.