Detské hudobné hračky pomáhajú rozvíjať hudobné nadanie. Vybrať môžete hudobné hračky pre najmenších alebo detské hudobné nástroje.

Zobraziť viac

Detská gitara a detské piano rozvíjajú hudobné schopnosti

Hudobné nástroje pre deti sú skvelou zábavou a zároveň rozvíjajú talent. Zaobstarať ich môžete pre menšie i väčšie deti.

 • Hudobné nástroje od 1 roka - xylofón, prvý klavír, bubienok, tamburína, rumba gule
 • Hudobné nástroje od 3 rokov - klávesy a piana, detská gitara, súprava bicích, podlahové piano, harfa, ťahacia harmonika, saxofón, fúkacia harmonika
 • Hudobné nástroje od 6 rokov - elektrické gitary, veľké klávesy

Hracie a melodické hračky

Hracie a melodické hračky sa ovládajú tlačidlami. Prehrávajú melódie, piesne či zvuky. Obľúbené je piano, klávesy či elektrická gitara. Modely pre menšie deti majú aj detské pesničky či zvuky zvierat.

 • Pre rozvoj motoriky - ťahacie hracie hračky
 • Hracie dekorácie - detský gramofón s kľukou

Hračky pre spev, tanec a karaoke

 • Hudobné nadanie je možné rozvíjať správnymi hračkami. Deťom sa zapáči karaoke set, tanečné koberčeky, mikrofóny či hudobné centrá.

Set hudobných nástrojov pre deti

 • Jednoduché hudobné nástroje môžete vybrať aj v sete. Spravidla sa jedná o triangel, ozvučné drievka, bubienok, trumpetu alebo saxofón.
TIP!

Pre rozvoj výtvarného nadania zakúpte kreatívne pomôcky.

-36%
Viga Drevený xylofón
23x

Viga Drevený xylofón

22,32 €
14,20 €

Ďalšie ponuky od 5,90 €

Pri hraní na drevený xylofón sa deti nielen zabavia na dlhú dobu, ale zároveň precvičujú svoju jemnú motoriku a rozvíjajú svoju hudobnú fantáziu.

Tovar od predajcu MALL
-24%
LENA Špeciálne hrajúca káča vláčik
62x

LENA Špeciálne hrajúca káča vláčik

29,16 €
21,90 €

Ďalšia ponuka za 17,90 €

Populárna a farebná hrajúca kačka s motívom vláčika si iste obľúbi každé dieťatko. Táto káča s priemerom 19 cm je špeciálna, vo vnútri sa pohybuje vláčik. Stačí stlačiť páčku a rozoznie sa zvuk vláčika.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Woody Gitara - malá
47x

Woody Gitara - malá

24,20 €
18,90 €

Ďalšia ponuka za 23,70 €

Drevená gitara je určená pre menšie deti muzikantov. Je dlhá 56 cm. Kvalitne spracovaná gitara prinesie hráčom skutočný pôžitok z hry. Má nylonové struny a funkčné kolíky, ktorými sa dá ladiť. Prebuďte v deťoch hudobného génia.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Fisher-Price Zábavný ťahací xylofón
17x

Fisher-Price Zábavný ťahací xylofón

23,60 €
19,90 €

Ďalšie ponuky od 24,10 €

Aby sme udržali krok s dobou, dostal klasický Xylofón od Fisher-Price® úplne nový a elegantný vzhľad. Pre dieťatko to bude vždy veľká zábava! Zábavný ťahací Xylofón s 8 farebnými klávesmi povzbudzuje deti k hudobnej kreativite.

Tovar od predajcu MALL
-42%
Bino Ťahacia harmonika
78x

Bino Ťahacia harmonika

38,40 €
21,90 €

Ďalšie ponuky od 27,50 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

Tovar od predajcu MALL
KIK KX9141 Detské edukačné piánko - zvieratká
2x

KIK KX9141 Detské edukačné piánko - zvieratká

13,05 €
Posledný kus za túto cenu!

Hračka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Hračka pomáha Vášmu dieťaťu rozvíjať zmysly – dotyk, zrak a sluch. Veľkosť hračky dĺžka cca 25×20×4cm. Milé deti sa budú páčiť zaujímavé farby, a zvuky. Veselé piano vyžaduje 3 x AA batérie (1,5V), nie sú súčasťou balenia.

Lamps Hrací koberec Tanečný
57x

Lamps Hrací koberec Tanečný

27,39 €
26,90 €

Ďalšie ponuky od 34,20 €

Hracia tanečná podložka je super zábava pre deti od 3 rokov. Podložka reaguje na dotyk, hrá hudbu a svieti 5 farebných svetiel, ktoré tiež vydávajú špeciálne zvukové efekty. Možnosť pripojenia k MP3 zariadeniu.

Tovar od predajcu MALL
-34%
Wiky Bubny set
1x

Wiky Bubny set

21,33 €
13,90 €

Ďalšia ponuka za 23,80 €

Bicia súprava bude veľmi obľúbenou hudobnou hračkou. Vydržte a nechajte prejaviť prípadné hudobné nadanie vášho dieťaťa. Bubienky sú plastové v modernom dizajne. Bubny majú pútavý dizajn, rozžiaria každú detskú izbu.

Tovar od predajcu MALL

Hudobné hračky

Detské hudobné nástroje a detské hudobné hračky sú vhodnou cestou, ako rozvíjať hudobné nadanie. Vybrať môžete aj hudobné hračky pre najmenších.

Hudobné hračky pre najmenších

 • Hudobné hračky pre najmenších sú v podobe najrôznejších hrkajúcich a rytmických hračiek.

Detské hudobné hračky

 • Hračky prehrávajúce melódie môžu mať podobu interaktívnych hračiek s tlačidlami alebo sa ovládajú mechanicky, roztočením, ťahaním.

Detské hudobné nástroje

 • Detské hudobné nástroje môžete zaobstarať už pre deti od 1 roka.

Detské piano s mikrofónom

 • Detské piano s mikrofónom má možnosť nahrávania spevu. Zároveň je možné ho pripojiť k mobilnému telefónu alebo tabletu.