LENA Drevený xylofón, lev
8,22 € 7,30 €

Novinka

Drevený xylofón s 8 zvukovými klávesmi. Čas na rozvoj vnímania a zmyslov. Učte sa s deťmi základy hrania a prebuďte v nich lásku k muzike. S krásnym xylofónom s motívom leva bude hranie zábava.

Viga Drevený xylofón

Viga Drevený xylofón

Hodnotenie: 5
22,32 € 12,40 €

Pri hraní na drevený xylofón sa deti nielen zabavia na dlhú dobu, ale zároveň precvičujú svoju jemnú motoriku a rozvíjajú svoju hudobnú fantáziu.

Bino Hudobný set - Krtko
25,40 € 17,80 €

Súprava niekoľkých hudobných nástrojov v jednom pre vašich malých hudobníkov. Deti sa môžu zoznámiť spolu s kamarátom Krtkom s nástrojmi ako je tamburína, rumbaguľa alebo flauta.

Lamps Hrací koberec Tanečný
28,30 €

Novinka

Polyesterový hudobný koberec na batérie, ktorý svieti a hrá. Zatancuj si podľa svojich predstáv na obľúbenú pesničku. Deti zaujmú krásne zvuky a veselé farby na podložke.

Bino Ťahacia harmonika

Bino Ťahacia harmonika

Hodnotenie: 4,5
29,20 € 19,40 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

Vtech Kidi Super Star SK - ružová-15%
69,31 € 58,72 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Spievaj, tancuj a ukáž svoj talent! Hudobné centrum s vlastnosťami karaoke mixážneho pultu, s vlastným mikrofónom, reproduktorom, stojanom aj disco svetelnými efektmi. Stačí pripojiť vlastný zdroj hudby (napríklad z mobilu) a úžasné predstavenie môže začať! Verzia v slovenskom jazyku!

Lamps Hrací koberec Taneční
27,20 €

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.

ADC Blackfire Singing Rocket Machine- White
46,48 € 37,30 €

Bezdrôtový mikrofón ako svietiace raketa? Áno. Tento bezdrôtový mikrofón je možné použiť len ako reprák alebo vďaka špeciálnym efektom na úpravu hlasu použiť pre akúkoľvek zábavu! Po stiahnutí karaoke aplikácie či pustenie videa z youtube môže zábava plná spevu začať!

Bino Gitara 23 "

Bino Gitara 23 "

Hodnotenie: 4
16 € 14,30 €

Gitara ako hračka pre malých hudobníkov. Zoznamujete deti s hudobnými nástrojmi a prebuďte v nich túžbu po tom, učiť sa na nich hrať a zabaviť sa s nimi.

Vtech Kidi Super Star SK - čierna-20%
69,31 € 54,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Spievaj, tancuj a ukáž svoj talent! Hudobné centrum s vlastnosťami karaoke mixážneho pultu, s vlastným mikrofónom, reproduktorom, stojanom aj disco svetelnými efektmi. Stačí pripojiť vlastný zdroj hudby (napríklad z mobilu) a úžasné predstavenie môže začať!

Bino Xylofon kovový Žabka
15,57 € 13,60 €

Xylofon má po stranách obličej veselé žabky a vykouzlí tak úsměv každému dítěti. Dá se na něm zahrát díky dvěma paličkám až 8 tónů. Dává dětem možnost získat povědomí o základech muzikality a rozvíjet jejich hudební talent.

Bino Bubon

Bino Bubon

Hodnotenie: 4,5
18,20 € 12,80 €

Bubon s popruhmi a dvoma paličkami ocení každý malý hudobník. Deti sa môžu hrať na vojakov alebo na členov orchestra a predvádzať svoje bubenícke umenie. Popruh je možné nastaviť podľa potreby.

Hape Piano červené-44%

Hape Piano červené

Hodnotenie: 3,5
63,39 € 35,30 €

Akcia

Detské červené piano s 18-tich klávesmi je veľmi robustný a poskytuje tak veľa zábavy malým hudobným nadšencom. Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Vtech Kidi Super Star - čierna
80,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Spievaj, tancuj a ukáž svoj talent! Hudobné centrum s vlastnosťami karaoke mixážneho pultu, s vlastným mikrofónom, reproduktorom, stojanom aj disco svetelnými efektmi. Stačí pripojiť vlastný zdroj hudby (napríklad z mobilu) a úžasné predstavenie môže začať!

Lamps Hrací koberec Pavúk
20,20 € 13,20 €

Hracia podložka pavúk je super zábava pre deti od 3 rokov. Podložka má 3 úrovne obtiažnosti, reaguje na dotyk a hrá hudbu. Kto vyhrá a zašliapne najviac pavúkov ?. Rozmer podložky je 90 × 80 cm.

ADC Blackfire Selfie mikrofón čierny
25,87 € 22,10 €

Staň sa spevákom, speváčkou alebo s kamarátmi vytvorte kapelu! Texty piesní budú prehrávané ako karaoke na mobile, Selfie mikrofón zaznamená piesne a na vaše hudobné nezabudnuteľná videá sa budete môcť pozrieť ihneď vo svojom telefóne! Zdieľaj videá s kamarátmi a staň sa hviezdou!

Woody Bubon s popruhom

Woody Bubon s popruhom

Hodnotenie: 3,5
18,48 € 15,50 €

Bubon s popruhom je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Vďaka popruhu okolo krku môžu deti používať k bubnovaniu obe ruky.

Hape Kvetinová gitara

Hape Kvetinová gitara

Hodnotenie: 3
41,21 € 34,90 €

Staňte sa skutočným gitaristom s týmto skvelým nástrojom v dizajne z roku 1960! Nástroj je kombinácia medzi klasickou gitarou a ukulele – to je ideálna veľkosť pre mladšie deti, ktoré sa chcú naučiť hrať.

Bino Mini-orchester

Bino Mini-orchester

Hodnotenie: 4,5
22 € 15,50 €

Malý orchester v jednej krabici. Vaši malí hudobníci nájdu v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučné drievka a rumba gule. Rozvíja cit pre rytmus a upevňuje vzťah k hudbe.

Bino Hudební set s trianglem
24,16 € 15,90 €

Mini orchestr pro malé muzikanty je ideální pro rozvoj jejich intelektu. Děti při hře trénují jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky. Sada je perfektní pro založení první dětské kapely vašeho dítěte.

Bino Xylofón-12 tónov

Bino Xylofón-12 tónov

Hodnotenie: 4
12,99 € 10,10 €

Farebný drevený xylofón je jedna z najobľúbenejších hračiek už niekoľkých generácií. Prebúdza cit k hudbe, motivuje k prvým hudobným produkciám. Dodávané s dvoma drevenými paličkami.

B.toys Elektronická gitara psík
36,70 €

Elektronická gitara ponúka mnoho variantov hrania i nastavenia. Osem tlačidiel skrýva osem hudobných akordov, nahratých profesionálne v štúdiu. Brnkaním na struny zahráte jednu z 20 známych melódií. Tri hudobné nastavenia: elektrické, akustické alebo vyjúci pes.

ADC Blackfire Tube Superstar
27,05 € 22,90 €

Mikrofón pre vytváranie videí a blogov s aplikáciou plnou špeciálnych efektov. S týmto mikrofónom deti môžu tvoriť svoje vlastné blogy a videá! Vďaka aplikácii a QR kódu na mikrofóne môžu do svojich videí pridať hŕbu špeciálnych efektov, pozadia, samolepiek a módov, vďaka ktorým ich blog bude vyzerať ešte viac cool!

Plan Toys Ťahacia harmonika
25,96 € 25,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá, ťahacia harmonika sa stane jednou z prvých hudobných hračiek vášho dieťaťa. Hračka stimuluje priestorové vnímanie v spojení so zvukom.

Lamps Piánko koberec

Lamps Piánko koberec

Hodnotenie: 4
14,50 € 11,60 €

Novinka

Krásne veľké detské piánko vydáva zvuky zvieratiek a piánko, s ktorými si deti užijú veľa zábavy. Deti si zábavnou formou rozvíjajú kreativitu a zlepšujú motoriku. Hudobný koberec na tri AA batérie.

MaDe Detská štvorstrunová gitara
20,31 € 18,20 €

Prebuďte v sebe umelca už v ranom veku vďaka tejto skvelej gitare. Spoľahlivo poslúži k naučeniu základov hrania na gitaru a iné strunové nástroje. Povrch gitary je tvorený pôsobivou imitáciou dreva.

Bigjigs Toys  Dřevěná kytara star
25,46 €

Dřevěná kytara s nylonovými strunami. Součástí balení je trsátko.

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém.

Mac Toys Bubon s nástrojmi
14,76 € 13,20 €

Vychovajte si doma hudobnú star. Krásna a praktická sada malých hudobných nástrojov uložená vo veľkom bubne. Deti uchváti množstvo hudobných nástrojov, s ktorými si môžu užiť veľa zábavy.

LENA Bubienok indiáni, priemer 20 cm
7,70 €

Tento pekný bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci, ktorí majú radi indiánov a príbehy o nich. Súčasťou bubienka je pracka na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

LENA Bubienok s detskými motívmi, priemer 20 cm
7,30 €

Tento pekný bubienok s detskými motívmi vláčika bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

Hape Prestrkávadlo Xylofón
30,86 € 18,20 €

Je to xylofón alebo puzzle? Multifunkčný Xylofón učí hru na klavír a triedenie a vkladanie tvarov. Vďaka tomu dochádza u vašich najmenších k rozvoju hmatu a jemnej motorike. Vďaka krásnemu dizajnu si túto hračku obľúbia chlapci aj dievčatá.

Hape Detský mikrofón

Hape Detský mikrofón

Hodnotenie: 3
10,08 € 8,10 €

Myslíte si, že ste slávny spevák/speváčka? Vďaka vysoko kvalitnému bezdrôtovému mikrofónu môžu všetci spievať ako popová hviezda! Prebuďte v sebe superstar a prekonajte svoj strach z vystúpenia.

Bino Sada hudobných nástrojov
18,80 € 12,80 €

Mini orchester pre malých muzikantov, ktorý sa zmestí do jednej krabice. Upevňuje vzťah k hudbe a cvičí rytmické zručnosti dieťaťa. Pomáha rozvíjať intelekt a trénuje jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné farby.

Bino Set hudobných nástrojov
22,19 € 15,50 €

Mini orchester pre malých muzikantov, ktorý sa zmestí do jednej krabice v kvalitnom drevenom prevedení. Skvelý darček pre malých muzikantov. Farebné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá. Upevňuje vzťah k hudbe a cvičí rytmické zručnosti dieťaťa.

Hape Rapkáč
5,80 €

Či už hráte s kapelou alebo podporujete svoj športový tím, s týmto bezpečným rapkáčom vyniknete. S týmto rapkáčom si užijete veľa zábavy. Vytváranie rámusu je zábavnejšie, ako kedykoľvek predtým! Farebnú variantu nie je možné zvoliť.

Lamps Hudební koberec

Lamps Hudební koberec

Hodnotenie: 3,5
13,20 €

Hudební koberec s dopravními prostředky pro malého řidiče. Koberec při zmáčknutí určitého prostředku vydává zvuky. Děti na něm naleznou vláček, autobus, loďku, letadlo, auto, hasiče, helikoptéru a další.

Bino Auto vkladačka so xylofónom
24,69 € 15,50 €

Multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Ťahacia hračka, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku na triedenie pasažierov (tvarov rôznych zvieratiek) pomáhajú rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénujú jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné zvieratká a farby.

SIMBA Xylofon s 8 kovovými klávesami, 27 cm
11,99 € 11,60 €

Farebný xylofón pre deti je zábavný a náučný hudobný nástroj. Deti môžu využiť dve pribalené paličky a zahrať si na ploche 27cm dlhého xylofónu.

Little Tikes Dětský Bubínek
16,99 € 14,70 €

Malý dětský bubínek s paličkami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.

Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom
37,33 € 27,90 €

Je čas učiť sa hrou. Tento multifunkčný xylofón s bubienkom pomôže vašim deťom rozpoznávať farby a zároveň rozvinie ich hudobný sluch. Hračka rozvíja motorické zručnosti.

Hape Mini hudobná sada

Hape Mini hudobná sada

Hodnotenie: 5
46,31 € 31 €

Začnite vytvárať svoju vlastnú hudbu pomocou nástrojov pre začiatočníkov! Naučte sa sami hrať na ukulele, tamburínu, klapky a hrkálky. Potom už nič nebráni pozvať ďalších kamarátov a založiť kapelu.

B.toys Klavír Mačička
47,90 €

Zvuky až 5 hudobných nástrojov, 5 rytmických melódií, 20 známych pesničiek, 7 vtipných mačacích pesničiek, s mikrofónom a textami, nastaviteľná hlasitosť.

B.toys Psík Woofer – gitara s popruhom
44,90 €

Gitara v tvare psíka s tromi rôznymi módmi zvukových režimov: akustický, elektrický a psí. Zahŕňa 20 obľúbených skladieb, 9 zvukov psieho vesmíru, knížku s textami a hudbou, 8 hudobných tlačidiel, struny na doplnenie hudobného nádychu progresívných akordov alebo vopred nahraných piesní, funkcu aut

Small foot Small Foot Hudební triangl Sound
30,49 €

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: