Vtech Kidi Super Star SK - ružová
69,31 € 64,20 €

Spievaj, tancuj a ukáž svoj talent! Hudobné centrum s vlastnosťami karaoke mixážneho pultu, s vlastným mikrofónom, reproduktorom, stojanom aj disco svetelnými efektmi. Stačí pripojiť vlastný zdroj hudby (napríklad z mobilu) a úžasné predstavenie môže začať! Verzia v slovenskom jazyku!

shumee Detský klavír so stoličkou a mikrofónom, 37 klávesov, modrý
67 €
+ doprava zadarmo

Tieto rozkošné klávesy predstavujú skvelý spôsob, ako uviesť deti do sveta hudby. Vďaka rozmanitej škále tónov, rytmov a zvukov si deti precvičia svoj hudobný sluch a muzikálne nadanie. Vďaka svojej modrej farbe a klasickému vzhľadu vyzerajú tieto klávesy ako naozajstné. Pretože sú vyrobené z plasto

Bino Bubon

Bino Bubon

Hodnotenie: 4,6
23,49 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bubon s popruhmi a dvoma paličkami ocení každý malý hudobník. Deti sa môžu hrať na vojakov alebo na členov orchestra a predvádzať svoje bubenícke umenie. Popruh je možné nastaviť podľa potreby.

Teddies Piánko veľké plast 61 kláves s mikrofónom
33,80 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Uži si veľa zábavy s týmto detským piánkom na batérie s mnohými funkciami. Na 61 klávesoch si zahráte veľa skladieb, ktoré môžete ozvláštniť napríklad bicím alebo svojím vlastným spevom, keďže piánko má aj mikrofón. Každý určite ocení tiež stojanček, vďaka ktorému vám nikdy nespadnú noty.

Woody Kovový xylofón

Woody Kovový xylofón

Hodnotenie: 4,9
15,60 €

Osvedčený hudobný nástroj pre malé deti, motivuje k vlastnej hudobnej produkcii, rozvíja hudobný cit, učí rozoznávať tóny. Vynikajúci ako príprava pred systematickou výučbou hry na skutočný hudobný nástroj.

LENA Hrajúci vĺčik Medvedík Pú, 19 cm
12,10 €

Tohto špeciálneho a farebného hrajúceho vĺčka s motívom Macka Pú a jeho kamarátov si iste obľúbi každé dieťatko. Stačí stlačiť niekoľkokrát páčku a vĺčik ukáže, čo všetko vie. Priemer vĺčika je 19 cm.

Woody Muzikálny set - tamburína/drievka
17,55 € 14 €

V tomto hudobnom sete sú zastúpené nástroje niekoľkých skupín. Bicie nástroje tu zastupuje xylofón. Rytmické nástroje zastupuje obľúbený maracas, ktorý je tu tvorený plastovými vajíčkami. Zástupcom perkusných nástrojov je v tomto sete tamburína. tzv. idiofóny sú drevené drievka.

Lamps Hrací koberec Tanečný
29,20 €

Polyesterový hudobný koberec na batérie, ktorý svieti a hrá. Zatancuj si podľa svojich predstáv na obľúbenú pesničku. Deti zaujmú krásne zvuky a veselé farby na podložke.

Bino Mini-orchester

Bino Mini-orchester

Hodnotenie: 4,6
30,78 € 18,60 €

Malý orchester v jednej krabici. Vaši malí hudobníci nájdu v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučné drievka a rumba gule. Rozvíja cit pre rytmus a upevňuje vzťah k hudbe.

Hape Kvetinová gitara

Hape Kvetinová gitara

Hodnotenie: 3,4
41,21 € 34,20 €

Staňte sa skutočným gitaristom s týmto skvelým nástrojom v dizajne z roku 1960! Nástroj je kombinácia medzi klasickou gitarou a ukulele – to je ideálna veľkosť pre mladšie deti, ktoré sa chcú naučiť hrať.

Bino Hudobný set s triangelom
25,45 € 15,20 €

Mini orchester pre malých muzikantov je ideálny pre rozvoj ich intelektu. Deti pri hre trénujú jemnú motoriku a cvičia základy rytmiky. Súprava je perfektná pre založenie prvej detské kapely vášho dieťaťa.

LENA Bubienok indiáni, priemer 20 cm
7,90 €

Tento pekný bubienok si obľúbia všetci malí hudobníci, ktorí majú radi indiánov a príbehy o nich. Súčasťou bubienka je pracka na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

Hape Mini hudobná sada

Hape Mini hudobná sada

Hodnotenie: 5
46,31 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Začnite vytvárať svoju vlastnú hudbu pomocou nástrojov pre začiatočníkov! Naučte sa sami hrať na ukulele, tamburínu, klapky a hrkálky. Potom už nič nebráni pozvať ďalších kamarátov a založiť kapelu.

SIMBA Elektronická gitara i pre MP3
35,60 € 26,60 €

Hľadáte elektronickú gitaru pre naozajstných „fajnšmekrov“? Takú nájdete iba na Mall.sk! Váš malý gitarista určite ocení tiež svetelné efekty, ktoré budú jeho hru sprevádzať. V gitare je nahraná demo hudba.

Woody Flauta - farebná

Woody Flauta - farebná

Hodnotenie: 3,5
11,50 € 9,90 €

Táto funkčná farebná drevená flauta je vhodná pre deti aj začiatočníkov. Zobcová flauta rozvíja rytmické cítenie u detí, kedy sa nebojí vyjadriť svoje pocity pomocou hudby. Vďaka hre na zobcovú flautu sa deti naučia tiež správnemu dýchaniu. V neposlednom rade je zaznamenaná priaznivý vplyv flauty u detí astmatických aj trpiacich na alergie. Flauta sa vyrába v 4 farebných variantoch.

Bino Auto vkladačka so xylofónom
25,84 € 19 €

Multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Ťahacia hračka, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku na triedenie pasažierov (tvarov rôznych zvieratiek) pomáhajú rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénujú jemnú motoriku. Vďaka premyslenému dizajnu a funkcii hračky sa deti naučia rozoznávať základné zvieratká a farby.

Bino Gitara 23 "

Bino Gitara 23 "

Hodnotenie: 3,5
26,24 € 14 €

Gitara ako hračka pre malých hudobníkov. Zoznamujete deti s hudobnými nástrojmi a prebuďte v nich túžbu po tom, učiť sa na nich hrať a zabaviť sa s nimi.

Lamps Gitara batérie + mikrofón
17,20 € 13,30 €

Staň sa rockovou hviezdou. Skvelá zábava pre malých muzikantov. Tento úžasný hudobný nástroj s mikrofónom dovolí vašim malým muzikantom usporiadať vlastný koncert.

SIMBA Elektronický mikrofón 28 cm, vstup pre MP3
15 € 13,30 €

Akcia

Skvelá zábava pre malých hudobníkov! S týmto krásnym ružovým elektronickým mikrofónom sa z teba stane hviezda pódia. Mikrofón má 4 rytmy a vstup pre MP3. Je určený pre všetkých muzikantov od 6 rokov.

LENA Panoramatický vĺčik - kačičky, žaba, zvuk
26 € 21,30 €

Tohto špeciálneho a farebného hrajúceho vĺčka s motívom kačičiek a žaby si iste obľúbi každé dieťatko. Stačí stlačiť niekoľkokrát páčku a rozoznie sa zvuk. Zvieratká vnútri sa pohybujú nezávisle na vĺčkovi.

Bino Bongo bubienky

Bino Bongo bubienky

Hodnotenie: 5
21,90 € 19,40 €

Bez bubeníka sa nezaobíde žiadna kapela. Zahrajte ako profík na multifunkčnom farebnom bongu. Stlačením tlačidla hračka vydáva zvuky a tiež úderom na bubienky sa hračka rozozvučí. Urobí radosť všetkým malým muzikantom.

Hape Bubienok na stojančeku
42,68 € 33,80 €

Všetci malí hudobníci budú nadšení! S týmto krásnym farebným bubienkom na stojančeku bude každá pieseň znieť úplne inak. Vyrobené s ohľadom na malé detské ručičky. Hračka podporuje detskú fantáziu a zmysel pre rytmus.

Plan Toys Ťahacia harmonika
26,20 € 23,50 €

Akcia

Veselá, ťahacia harmonika sa stane jednou z prvých hudobných hračiek vášho dieťaťa. Hračka stimuluje priestorové vnímanie v spojení so zvukom.

SIMBA Ružový mikrofón so stojanom, aj pre MP3
21,60 €

Skvelá zábava pre malých hudobníkov! S týmto krásnym ružovým elektronickým mikrofónom sa z teba stane hviezda pódia. Stojan má nastaviteľnú výšku a je so vstupom pre MP3. Pre všetkých muzikantov od 4 rokov.

JOHN Giraffenaffen set hudobných nástrojov-30%
25,90 € 18 €

Akcia

Malí hudobníci budú nadšení! Môžu triasť, klopať, bubnovať, alebo fúkať do harmoniky. Hračka podporuje detskú fantáziu, zmysel pre rytmus, podporuje zručnosť a koordináciu rúk a očí.

Woody Flauta Classico

Woody Flauta Classico

Hodnotenie: 2
7,50 € 6,80 €

Táto funkčná drevená flauta je vhodná pre deti i začiatočníkov. Zobcová flauta rozvíja rytmické cítenie u detí, kedy sa nebojí vyjadriť svoje pocity pomocou hudby. Vďaka hre na zobcovej flaute sa deti naučia tiež správne dýchanie. V neposlednom rade je zaznamený priaznivý vplyv flauty u detí astmatických aj trpiacich na alergie.

ADC Blackfire Selfie mikrofón čierny
7,80 € 7,20 €

Staň sa spevákom, speváčkou alebo s kamarátmi vytvorte kapelu! Texty piesní budú prehrávané ako karaoke na mobile, Selfie mikrofón zaznamená piesne a na vaše hudobné nezabudnuteľná videá sa budete môcť pozrieť ihneď vo svojom telefóne! Zdieľaj videá s kamarátmi a staň sa hviezdou!

ADC Blackfire Tube Superstar
10,20 €

Akcia

Mikrofón pre vytváranie videí a blogov s aplikáciou plnou špeciálnych efektov. S týmto mikrofónom deti môžu tvoriť svoje vlastné blogy a videá! Vďaka aplikácii a QR kódu na mikrofóne môžu do svojich videí pridať hŕbu špeciálnych efektov, pozadia, samolepiek a módov, vďaka ktorým ich blog bude vyzerať ešte viac cool!

Wiky Hracia šperkovnica balerina 12cm
16,13 €

Hracia šperkovnica pre malú parádnicu na šperky a rôzne poklady. Po otvorení šperkovnice začne hrať melódia a balerína tancovať.

Bino Xylofón kovový Žabka
16,43 € 10,20 €

Xylofón má po stranách tvár veselej žabky a vykúzli tak úsmev každému dieťaťu. Dá sa na ňom zahrať vďaka dvom paličkám až 8 tónov. Dáva deťom možnosť získať povedomie o základoch muzikality a rozvíjať ich hudobný talent.

Bino Xylofón kovový oblúkový-46%
18,39 € 9,90 €

Výpredaj

Osvedčený hudobný nástroj pre malé deti, motivuje k vlastnej hudobnej produkcii, rozvíja hudobný cit, učí rozoznávať tóny. Vynikajúci ako príprava pred systematickou výučbou hry na skutočný hudobný nástroj.

Brio Bubon

Brio Bubon

Hodnotenie: 4,5
21,99 € 15,90 €

Drevený bubon v klasických farbách Brio. Bubon je dokonalým nástrojom aj pre tých najmenších skladateľov. Celá rodina sa môže zapojiť a objavovať svet hudby a zvukov, ktoré bubon vydáva.

CUBIKA 14033 Xylofon LKS-2
13,50 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Xylofón je známy hudobný nástroj. Táto detská verzia učí zábavným spôsobom malé deti rozoznávať jednotlivé tóny. Veľkosť nástroja: 26 Vyrobené v Európe z ekologicky pestovaného dreva. Odporúčaný minimálny vek od 18 rokov Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti. Je vyrobená z ekologicky pestovaného dreva.

Bino Set hudobných nástrojov-19%
22,19 € 17,90 €

Výpredaj

Mini orchester pre malých muzikantov, ktorý sa zmestí do jednej krabice v kvalitnom drevenom prevedení. Skvelý darček pre malých muzikantov. Farebné prevedenie pre chlapcov aj dievčatá. Upevňuje vzťah k hudbe a cvičí rytmické zručnosti dieťaťa.

Bino Ťahacia harmonika

Bino Ťahacia harmonika

Hodnotenie: 4,2
35,25 € 22 €

Ťahaciu harmoniku vaši malí hudobníci určite ocenia. Budú môcť cvičiť svoje majstrovské prstíky a lepšie sa zoznámia s týmto v česku známym hudobným nástrojom.

Plan Toys Rytmický bubienok cajon
58,90 €

Rytmický bubienok cajon je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.

SIMBA MMW Saxofón modrý 26 cm
7,90 €

Výpredaj

Všetkým malým hudobníkom zaiste urobí veľkú radosť modrý saxofón so žltými tlačidlami. Môžu na ňom zahrať známe melódie aj svoje vlastné hudobné kreácie a rozvíjať tak svoj hudobný talent.

LENA Bubienok kolotoč, priemer 20 cm
9,90 €

Tento pekný bubienok s motívom detského kolotoča si obľúbia všetci malí hudobníci. Súčasťou bubienka je popruh na zavesenie a tiež dve drevené paličky. Bubienok rozvíja kladný vzťah detí k hudbe.

Fisher-Price Zábavný ťahací xylofón-36%
23,60 € 14,90 €

Akcia

Aby sme udržali krok s dobou, dostal klasický Xylofón od Fisher-Price® úplne nový a elegantný vzhľad. Pre dieťatko to bude vždy veľká zábava! Zábavný ťahací Xylofón s 8 farebnými klávesmi povzbudzuje deti k hudobnej kreativite.

SIMBA Country gitara 54 cm-35%

SIMBA Country gitara 54 cm

Hodnotenie: 4,8
23,80 € 15,30 €

Akcia

Krásna Country gitara vyzerá ako ozajstná. Ak máte doma malého hudobníka, ktorému nechcete ešte kupovať drahú gitaru, je táto ideálna. Má 6 kovových strún a 8 demo melódií.

Brio 30182 Hudobné xylofón-31%
20,70 € 14,10 €

Akcia

Drevený xylofón vo veselých farbách Brio. Xylofón je dokonalým nástrojom aj pre tých najmenších skladateľov. Celá rodina sa môže zapojiť a objavovať svet hudby a zvukov, ktoré xylofón vydáva.

Lamps Hrací koberec Pavúk
20,20 € 12,90 €

Hracia podložka pavúk je super zábava pre deti od 3 rokov. Podložka má 3 úrovne obtiažnosti, reaguje na dotyk a hrá hudbu. Kto vyhrá a zašliapne najviac pavúkov ?. Rozmer podložky je 90 × 80 cm.

Euro-Trade Detská gitara 26x68x8cm
16,02 €

Gitara pre malých rockerov, zoznamuje dieťa s hudobným nástrojom a možno vzbudí túžbu učiť sa na nej hrať.

Eddy Toys Elektrické klávesy, 14 klávesov
9,22 € 5,90 €

Prebuďte hudobnú vášeň vo vašich deťoch s týmito detskými klávesmi. Vďaka štrnástim klávesom a dvom módom sa deti zoznámia s hudbou veselou formou a môžu rozvíjať svoju kreativitu.

Hudobné hračky

Detské hudobné nástroje a detské hudobné hračky sú vhodnou cestou, ako rozvíjať hudobné nadanie. Vybrať môžete aj hudobné hračky pre najmenších.

Hudobné hračky pre najmenších

  • Hudobné hračky pre najmenších sú v podobe najrôznejších hrkajúcich a rytmických hračiek.

Detské hudobné hračky

  • Hračky prehrávajúce melódie môžu mať podobu interaktívnych hračiek s tlačidlami alebo sa ovládajú mechanicky, roztočením, ťahaním.

Detské hudobné nástroje

  • Detské hudobné nástroje môžete zaobstarať už pre deti od 1 roka.

Detské piano s mikrofónom

  • Detské piano s mikrofónom má možnosť nahrávania spevu. Zároveň je možné ho pripojiť k mobilnému telefónu alebo tabletu.