DINO Tatra 148 vojenská 30 cm
12,78 € 9,80 €

Malí vojaci môžu pri svojich misiách využiť tohto skvelého pomocníka – legendárnu Tatru 148 o veľkosti 30 cm v zelenej farbe. S týmto armádnym vozidlom bude každý zásah úspešný!

DINO Tatra Phoenix vojenský 30cm
14,90 €

Nová plastová Tatra v modeli Phoenix. Nové atraktívne 30 centimetrové prevedenie vojenského nákladného vozidla, ktoré ľahko vezmete na piesok, do terénu alebo napríklad k vode. Auto má odnímateľnú plachtu. Kvalitné české spracovanie.

Lamps Vojenské auto s raketou na batérie
10,30 € 9,40 €

Aké ľahké je hrať sa s týmto autom na vojakov. Plastové auto s raketou je na batérie. Po stlačení tlačidiel na kapote svieti a vydáva zvuky.

Lamps Jeep vojenský na batérie
9,40 €

Kúpte svojim malým vojakom tento jedinečný armádny jeep s otváracími dverami. Automobil po stlačení tlačidiel na streche autíčka svieti a vydáva zvuky, všetky bojové operácie s ním tak budú nezabudnuteľné.

Majorette Ground Force vojenská technika sada, 2 druhy
9 €

Trojdielna sada vojenskej techniky vyrobenej z kovu s plastovými doplnkami nielen pre malých zberateľov. V balení sa nachádzajú 3 detailne spracované autíčka o veľkosti cca 7,5 cm na voľnobeh. Niektoré autíčka majú pohyblivé časti. 3 varianty balenia líšiace sa skladbou autíčok.

MaDe Vojenské obrnené vozidlo-26%
12,30 € 9,06 €

Výpredaj

Vojenské obrnené vozidlo tipu Hummer na zotrvačník s hlasmi posádky a veliteľského stanovišťa. Obrnené vozidlo v mierke 1:16 meria 24 cm a má otvárateľné dvere. Auto navyše vydáva zvukové a svetelné efekty.

Alltoys Teamsterz vojenské auto so zvukom a svetlom
23,10 € 17,90 €

Daj sa k polícii či k armáde a vydaj sa s týmto obrneným autom do akcie. Auto svieti a vydáva zvuky, tak bude na love zločincov neprehliadnuteľné. Medzi zloduchmi vzbudí zaslúžene rozruch, keď sa ukáže.

Wiky The CORPS! Obrněné vozidlo Auto
19,90 €

Vstup do světa drsné spravedlnosti The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Stisknutím tlačítka spusť zvukové a světelné efekty – hra může začít! Které vojenské vozidlo si vybereš?