Woody Ťahač s návesom na prepravu áut
14,78 € 14,30 €

Ťahač s návesom pre prepravu áut. Ťahač, náves aj autá sú vyrobené z tvrdého masívneho dreva. Dvojposchodová plošina pre autá sa dá sklopiť tak, aby autá mohli nabehnúť a zase zísť z rampy.

Woody Drevené autíčko - Smetiari
7,82 € 7,30 €

Drevené autíčko s gumovými kolesami je prispôsobené tvaru malej detskej ruky. Kolesá sa výborne otáčajú a sú protišmykové. Zadná korba smetiarskeho auta má vyklápacie dvere. Kto z malých chalanov nechce byť smetiarom?

Woody Drevené autíčko - Hasiči
7,82 € 6,90 €

Drevené autíčko s gumovými kolesami je prispôsobené tvaru malej detskej ruky. Kolesá sa výborne otáčajú a sú protišmykové. Rameno žeriavu je otočné, nakloní sa dozadu a dopredu. Hra na malých hasičov môže začať.

Woody Drevené autíčko - Bager
7,82 € 6,50 €

Drevené autíčko s gumovými kolesami je prispôsobené tvaru malej detskej ruky. Kolesá sa výborne otáčajú a sú protišmykové. Predná radlica sa pohybuje hore a dole. Teraz len nájsť vhodný priestor a bagrovanie môže začať.

Woody Drevené autíčko - Miešačka
7,82 € 5,80 €

Drevené autíčko s gumovými kolesami je prispôsobené tvaru malej detskej ruky. Kolesá sa výborne otáčajú a sú protišmykové. Bubon miešačky sa otáča. Stačí len nájsť vhodné stavenisko a môže sa začať so stavbou.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: