Mattel Cars 3 Adventný kalendár
27 € 13,20 €

Spríjemnite si čakanie na Vianoce s týmto pestrofarebným adventným kalendárom na motívy obľúbeného filmu Autá 3. V každom okienku kalendára sa ukrýva parádne prekvapenie. Odhaľ ich všetky a uži si veľa zábavy, ktoré ti pomôžu skrátiť čakanie na Ježiška!

Mattel Cars 3 Naťahovacie autá Jackson Storm
19,31 € 15,90 €

Zaži vzrušenie z rýchlej jazdy a pretekanie s touto kľúčovou postavičkou z obľúbeného filmu Autá 3 od Disney Pixar! Postav Jacksona Storma na štartovú čiaru a sleduj, ako ide až 3 metre.

Mattel Cars 3 Svietiace pretekárske autá Jackson Storm
39,80 € 29,10 €

Pripútaj sa a uži si strhujúcu jazdu s týmto vozidlom inšpirovaným obľúbenými filmami Autá z dielne Disney Pixar. Toto parádne vozidlo zdobia tematické polepy zo Závodu o Zlatý piest a meria neuveriteľných 20 centimetrov! Stlač strechu a sleduj, ako sa vozidlo prebudí k životu!

Mattel Matchbox 5ks angličák polície
11,50 € 10,60 €

Päťčlenná policajná hliadka je skvelým darčekom pre všetkých malých milovníkov áut! V balení je päť detailne prepracovaných policajných vozidiel. -Nech už sa jedná o nárazník alebo blatník, všetko je vyvedené v realistických detailoch.

Mattel Cars 3 Svietiace pretekárske autá Blesk McQueen
39,80 € 32,10 €

Pripútaj sa a uži si strhujúcu jazdu s týmto vozidlom inšpirovaným obľúbenými filmami Autá z dielne Disney Pixar. Toto parádne vozidlo zdobia tematické polepy zo Závodu o Zlatý piest a meria neuveriteľných 20 centimetrov! Stlač strechu a sleduj, ako sa vozidlo prebudí k životu!

Mattel Cars 3 Transportér Cruz Ramirez
35,80 € 28,70 €

Uži si veľa zábavy a nové dobrodružstvá s týmto parádnym ťahačom inšpirovaným obľúbeným animovaným filmom Autá 3 z dielne Disney Pixar. Ťahač reprezentuje jedného z hviezdnych pretekárov a ukrýva v sebe niekoľko rôznych herných plôch a prepracované autentické detaily. Daj sa na cesty spoločne s pretekárom menom Cruz Ramirez.

Mattel Cars 3 Transportér Jackson Storm FYP07
35,80 € 28,90 €

Uži si veľa zábavy a nové dobrodružstvá s týmto parádnym ťahačom inšpirovaným obľúbeným animovaným filmom Autá 3 z dielne Disney Pixar. Ťahač reprezentuje jedného z hviezdnych pretekárov a ukrýva v sebe niekoľko rôznych herných plôch a prepracované autentické detaily. Daj sa na cesty spoločne s pretekárom menom Jackson Storm.

Mattel Cars 3 Transportér Jackson Storm GPD93
35,80 € 28,90 €

Uži si veľa zábavy a nové dobrodružstvá s týmto parádnym ťahačom inšpirovaným obľúbeným animovaným filmom Autá 3 z dielne Disney Pixar. Ťahač reprezentuje jedného z hviezdnych pretekárov a má prepracované autentické detaily. Daj sa na cesty spoločne s pretekárom menom Jackson Storm.

Mattel Cars 3 Transportér Mack
59 € 56,90 €

Každý pretekár potrebuje svoj transportér, aby si mohol medzi jednotlivými závodmi oddýchnuť a načerpať sily. Vydaj sa s Mackom z obľúbených animovaných filmov Autá od Disney Pixar na cestu a odvez všetkých svojich pretekárov na ďalšie preteky! Tento obľúbený červený transportér meria takmer 45 centimetrov a jeho náves zdobia logá sponzorov.

Mattel Cars 3 Transportér Mack Hauler
35,80 € 32,10 €

Uži si veľa zábavy a nové dobrodružstvá s týmto parádnym ťahačom inšpirovaným obľúbeným animovaným filmom Autá 3 z dielne Disney Pixar. Ťahač reprezentuje jedného z hviezdnych pretekárov a ukrýva v sebe niekoľko rôznych herných plôch a prepracované autentické detaily. Daj sa na cesty spoločne s pretekárom menom Mack.