MaDe Ambulancia na zotrvačník so zvukom
13,20 € 12,50 €

Vozidlo rýchlej zdravotníckej záchrannej služby v reálnom sfarbení a v dizajne ambulancie, známe z českých ciest. Ambulancia jazdí na zotrvačník a je vybavená funkčným majákom s modrými výstražnými svetlami a hlasom posádky vozidla a dispečingu.

MaDe Policajné auto s českým hlasom na zotrvačník 24 cm
12,50 €

Otvor dvere, zahúkaj sirénou a vydaj sa zachrániť mesto od zločincov. S policajným autom, ktoré vydáva zvuky a svetelné signály, ťa čaká veľa srandy a zábavy. Autíčko obsahuje aj české hlasy posádky a dispečingu.

MaDe Policajná dodávka so zvukmi a svetlami
11,40 €

Reálny dizajn Policajné dodávky pre malého policajta. Auto jazdí na zotrvačník a vydáva zvukové a svetelné efekty. Auto tiež hovorí po česky rôzne frázy. Dvere sa ľahko otvárajú.

MaDe Lietadlo ČSA s hlásením kapitána a letušky
10,20 €

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Velikost je 20 cm.

MaDe Vojenské obrnené vozidlo-16%
12,30 € 10,30 €

Akcia

Vojenské obrnené vozidlo tipu Hummer na zotrvačník s hlasmi posádky a veliteľského stanovišťa. Obrnené vozidlo v mierke 1:16 meria 24 cm a má otvárateľné dvere. Auto navyše vydáva zvukové a svetelné efekty.

MaDe Lietadlo ČSA s českým hlasom 30 cm
22,10 € 19 €

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Hlásenie je rovnaké ako v naozajstnom lietadle!

MaDe Auto požiarne s rebríkom
10,14 € 9,90 €

City Collection hasičské auto s rebríkom je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Električka - model

MaDe Električka - model

Hodnotenie: 4,8
17,06 € 14 €

Plastový model električky v dizajne českých električiek. Model má mechanicky otvárateľné dvere. Poteší určite každého chlapca, ktorý má rád dopravné prostriedky a to hlavne električky.

MaDe Auto požiarne s plošinou
10,14 € 9,90 €

City Collection hasičské auto s plošinou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Auto požiarne s hadicou
10,14 € 9,90 €

City Collection hasičské auto s hadicou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.