MaDe Policajná dodávka so zvukmi a svetlami
11,80 €

Reálny dizajn Policajné dodávky pre malého policajta. Auto jazdí na zotrvačník a vydáva zvukové a svetelné efekty. Auto tiež hovorí po česky rôzne frázy. Dvere sa ľahko otvárajú.

MaDe Električka - model

MaDe Električka - model

Hodnotenie: 4,5
17,06 € 15,30 €

Plastový model električky v dizajne českých električiek. Model má mechanicky otvárateľné dvere. Poteší určite každého chlapca, ktorý má rád dopravné prostriedky a to hlavne električky.

MaDe Letadlo ČSA s českým hlasem 30 cm
22,10 € 19,70 €

Dětské letadlo s licencí ČSA, s hlášením kapitána a letušky. Nahlédněte do systému letového provozu s tímto zábavným letadlem. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a hlášením při startu, letu a přistání. Hlášení je stejné jako v opravdovém letadle!

MaDe Vojenské obrnené vozidlo-26%
12,30 € 9,06 €

Výpredaj

Vojenské obrnené vozidlo tipu Hummer na zotrvačník s hlasmi posádky a veliteľského stanovišťa. Obrnené vozidlo v mierke 1:16 meria 24 cm a má otvárateľné dvere. Auto navyše vydáva zvukové a svetelné efekty.

MaDe Lietadlo ČSA s hlásením kapitána a letušky
9,87 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Velikost je 20 cm.

MaDe Žeriav na skrutkovanie
15,40 € 14,90 €

S touto skrutkovacou sadou potešíte všetkých malých automechanikov. Žeriav je vyrobený z kvalitného plastu a skladá sa z 69 kusov. Auto stavebnice je na zostavenie a na zoskrutkovanie.

MaDe Ambulance na setrvačník se zvukem
13,20 € 11,80 €

Vůz rychlé zdravotnické záchranné služby v reálném zbarvení a designu ambulance, známé z českých silnic. Ambulance jezdí na setrvačník a je vybavena funkčním majákem s modrými výstražnými světly a hlasem posádky vozu a dispečinku.

MaDe Ambulancia so zvukmi a svetlami
11,94 € 9,40 €

Reálny dizajn ambulancie pre malého záchranára. Ambulancia jazdí na zotrvačník a vydáva zvuky naštartovaného motora. Húka, trúbi, a bliká modrými výstražnými majákmi. Dvere sa ľahko otvárajú. Mierka modelu je 1: 16. Vhodná pre deti od 3 rokov.

MaDe Auto požiarne s plošinou
10,14 € 9,90 €

City Collection hasičské auto s plošinou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Auto požiarne s rebríkom
10,14 € 9,90 €

City Collection hasičské auto s rebríkom je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Auto požiarne s hadicou
10,20 €

City Collection hasičské auto s hadicou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.