Wader Bager plast 44cm

Značka: Wader Náš kód: 1040387
Wader Bager plast 44cm

Wader Bager plast 44cm

Farebné pracovné plastové autíčko pre malé deti. Bager s korbou je vyrobený z kvalitného a nezávadného plastu. Je na voľnobeh. Ideálna hračka na piesok. Vhodné od 3 rokov. Celý popis

8.9

8,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.
  • Materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu.
  • Veľkosť auta je 44 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Druh modelu bagr
Materiál plastové
Dĺžka cm 44 cm
Určenie chlapčenské

Alternatívne produkty

Brio Závodné autíčko, červená
9,96 €

7,90 €

Závodné autíčko v klasickom Brio štýle. Formula je vyrobená z kvalitného dreva a vďaka tomu je odolná proti nárazom. Krásny lak dodáva autu super závodný dizajn. Rozbehnite to naplno po domácej závodnej dráhe.


Wader Middle Truck sklápač
11 €

8,10 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.


Nikko Cestné auto hatchback - modré-50%
16,12 €

7,90 €

Výpredaj

Plastové autíčko v prevedení cestného hatchbacku. Detské autíčko v modro/oranžovej farbe vyydáva svetelné a zvukové efekty. Je vyrobené z kvalitného plastu a napájané batériami.


LENA Truxx báger

LENA Truxx báger

Hodnotenie: 5
7,90 €

Obľúbený detský truxx bager, ktorý môžete mať doma alebo na piesku. Bager je veľký 37 cm, jeho súčasťou je aj poistka proti otáčaniu spodnej časti a je vhodné pre deti už od 3 rokov. Veľmi kvalitné prevedenie populárnej značky LENA.


Brio Závodné autíčko, biela
10,04 €

8,10 €

Závodné autíčko v klasickom Brio štýle. Formula je vyrobená z kvalitného dreva a vďaka tomu je odolná proti nárazom. Krásny lak dodáva autu super závodný dizajn. Rozbehnite to naplno po domácej pretekárskej dráhe.