Wader Súprava na piesok 9ks Labková patrola
9,50 € 7,50 €

Všetky potrebné hračky pre vyvádzanie na piesku v obľúbenej detskej licencii Labková patrola. Súčasťou balenia sú doplnky ako sú vedierko, formičky, mlynček, sitko a hrabličky s lopatkou. Všetko je vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Wader Vozík 95cm Farmer

Wader Vozík 95cm Farmer

Hodnotenie: 4,7
16,85 € 14,30 €

Väčšia plastová vlečka z plastu k ťahaniu s rukoväťou, v zelenej farbe. Detská vlečka na hranie plní dve funkcie. Môže byť použitá ako samostatné vozidlo alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant.

Wader Middle Truck - Domiešavač
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck Miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Farma

Wader Farma

Hodnotenie: 4,6
24 € 21,50 €

Farebná farma pre naozajstných farmárov. Na farme je naozaj živo, malí farmári môžu chovať: sliepky, koníka, ovečku, prasiatko a kravičku. Na farme sú aj stroje pre prácu na poli pre skutočných farmárov. Farma sa dá celá uzavrieť a prenášať alebo vziať so sebou na cesty.

Wader Auto Multitruck s nakladačom
9,80 €

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 € 41,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

Wader Vozík na pláž + Súprava do piesku Labková patrola-26%
14,50 € 10,60 €

Akcia

Všetky potrebné hračky pre šantenie v piesku nájdete v praktickej súprave v obľúbenej detskej licencii Labková patrola. Všetky doplnky ako sú vedro lopatka a formičky možno naložiť na vozíček a pohodlne prevážať.

Wader Kolky plast 24cm

Wader Kolky plast 24cm

Hodnotenie: 4,4
9,40 €

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Kolky sú vysoké 24 cm a sú vyrobené z kvalitného plastu. Balenie obsahuje 9 kolkov a 2 gule na hádzanie. Ideálne vziať si ich so sebou na dovolenku alebo si len tak zahrať na záhrade.

Wader Kuchynský set riadu 59 ks
23,86 € 17 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S týmto veľkým kuchynským setom môže uvariť lahodné pokrmy a potom usporiadať veľkú hostinu pre rodičov i kamarátov.

Wader Middle Truck sklápač
14,50 € 10,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Detský kuchynský riad s táckou, ružová 11 dielov
7,90 €

Vaša malá gazdinka rada pripravuje niečo pod zub a s touto ružovou sadou riadu usporiada skvelú hostinu pre rodičov i svojich kamarátov. Súčasťou sady sú hrnce, panvica, servírovací podnos a kuchynské doplnky.

Wader Auto multitruck s kolkami
10,90 € 10,60 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.

Wader Domček na hranie

Wader Domček na hranie

Hodnotenie: 4,5
24,60 €

Krásny pestrofarebný domček bude ozdobou každej diečenskej izbičky. Domček je vyrobený z nezávadného plastu. Obsahuje nielen zariadenie, ale možno ho ľahko zložiť a vďaka rukoväti v streche preniesť.

Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 € 26,50 €

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

Wader Vozík mechanika

Wader Vozík mechanika

Hodnotenie: 4,6
16 €

Vozík malého opravára je vybavený množstvom dielenského náradia ako je hasák, skrutkovač alebo kliešte. Nechajte prejaviť zručnosť vášho malého kutila so značkou Wader.

Wader Gigant traktor s vlekom
38 € 35,90 €

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Kid Cars 3D Polícia

Wader Kid Cars 3D Polícia

Hodnotenie: 4,5
29 € 18,90 €

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.

Wader Party World - Plynový šporák s riadom
9,40 €

Plynový varič s hrncami a príslušenstvom v tradičných farbách. Šporák a doplnky sú vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu. Parádny doplnok pre každého malého kuchtíka. Vhodné od 1 roka.

Wader Auto middle Truck žeriav žltý
14,98 € 13,20 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Garáž 3 poschodia + dráha - zánovné-12%
19,40 € 16,90 €

Zánovné

3 poschodia autogaráží spoločne s dráhou Wader skvele zabavia vašu ratolesť. Hračka má hneď niekoľko funkcií – umývačka, benzínová pumpa, výťah a servisná stanica. Garáž Weder môže tiež slúžiť ako upratovací priestor pre angličáky.

Wader Auto middle Truck sklápač žltý
14,98 € 12,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Super Truck kontajner

Wader Super Truck kontajner

Hodnotenie: 4,3
23 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kamión s odpojiteľným návesom je dlhý 78 cm. Chlapci majú možnosť regulácie dĺžky zostavy. Kontajner má otvárateľné dvere. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu. Rôzne farebné varianty!

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
17 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Wader Auto multitruck hasiči
11 € 10,60 €

Veľké plastové auto hasiči je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možno vysunúť až do výšky 77 cm. Obsahuje tiež pumpičku s hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.

Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
9,80 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnotenie: 4,9
29,99 € 24,90 €

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebná a má statickú nosnosť do 100 kg.

Wader Kid Cars 3D Hasiči
21 € 18,90 €

Veľkú hasičskú stanicu si váš malý hrdina zamiluje na prvý pohľad. A čo až potom, až uhasí požiar. Dráha je vyrobená z odolného, zdravotne nezávadného plastu. Súčasťou balenia sú aj 3 hasičské autá. Skvele sa hodí do detskej izbičky.

Wader Kid Cars 3D Nemocnica

Wader Kid Cars 3D Nemocnica

Hodnotenie: 4,3
29 € 20 €

Nemocnica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Táto dvojposchodová budova má dráhu dlhú 4,8 m, je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu je aj sanitka a vrtuľník. Je kompatibilný so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Wader Nakladač plast 36cm

Wader Nakladač plast 36cm

Hodnotenie: 4,4
8,30 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Nakladač o veľkosti 36 cm je vyrábaný v niekoľkých farebných variantoch a je dodávaný podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Auto middle Truck hasiči plast 47cm Wader
18,83 €

Plastové auto Middle Truck hasiči má výsuvný žebřík, který se snadno ovládá. Auto je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný proti poškození.

Wader Kid Cars 3D Stavba

Wader Kid Cars 3D Stavba

Hodnotenie: 5
21 € 18,90 €

Stavebná hracia sada je ideálnou súčasťou každého mestečka Kid Cars. Táto hracia sada má dráhu dlhú 3,7 metrov a je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu sú aj tri stavebné autíčka. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Wader Super Truck valník
23,90 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou po ktorej vyjde buldozér s pohyblivou radlicou. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Wader Tácka s riadom 30 dielov
11,30 €

Vaša malá gazdinka rada pripraví niečo pod zub a s touto veľkou sadou riadu usporiada skvelú párty pre všetkých svojich kamarátov. Servírovať sa bude tiež čaj, ktorý prinesie na podnose ako správna veľká hostiteľka.

Wader Kocky stavebnice Funny Block 36ks
9,90 € 8,90 €

Farebná Funny stavebnica Wader s originálnymi dielmi, ktoré do seba rôzne zapadajú bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.

Wader Auto ConsTruck furgon
13,95 € 10,90 €

Toto nákladné vozidlo má štyri široké gumové kolesá, ktoré zaisťujú mäkký príjemný pojazd. Prípojné vozidlo môže byť zdvihnuté a zvesené za špeciálnu rukoväť. Auto je vhodné pre hru doma i vonku.

Wader Auto Gigant smetiarske auto 65cm
31,90 €

Smetiarske auto s otvárateľným kontajnerom a nosnosťou 50 kg sa bude páčiť všetkým chlapcom. Vozidlo je balené do darčekovej farebnej krabice. Hračka je vyrobená z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm
25,11 € 23,90 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto middle Truck domiešavač žltý
14,98 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Auto middle Truck jeřáb 40cm žlutý Wader
19,79 €

Jeřáb je vhodný nejen na zahradu, ale i na pískoviště.

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.

Wader Auto middle Truck popelář 42cm žlutý Wader
19,79 €

Popelářské auto je vhodné nejen na zahradu, ale i na pískoviště. 

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.

Wader Auto middle Truck smetiar žltý
15,90 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.