Wader Stavebnica ježkovia plast 64ks
9,90 €
9,60 €

Farebná stavebnica značky Wader s originálnymi dielmi pripomínajúca malého ježka bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.


Wader Domček na hranie

Wader Domček na hranie

Hodnotenie: 5
24 €
23,30 €

Krásny pestrofarebný domček bude ozdobou každej diečenskej izbičky. Domček je vyrobený z nezávadného plastu. Obsahuje nielen zariadenie, ale možno ho ľahko zložiť a vďaka rukoväti v streche preniesť.


Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
25 €

21,40 €

Veľký sklápač s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebné krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.


Wader Auto multitruck hasiči
11 €
10,10 €

Veľké plastové auto hasiči je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možno vysunúť až do výšky 77 cm. Obsahuje tiež pumpičku s hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.


Wader Auto Multitruck s nakladačom
9,30 €

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.


Wader Super Truck smetiar krátky
22,99 €

20,20 €

Hračka pre chlapcov, ktorých nadchne poriadne auto s popolnicami, ktoré potrebujú vyprázdniť. Smetiarske auto je vyrobené zo zdravotne nezávadných plastov od značky Wader.


Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 €

41 €
+ doprava zadarmo

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!


Wader Kocky stavebnice Block plast 132ks
24 €
22,20 €

Plastová farebná stavebnica Wader s veľkými kockami bude deti baviť. Vďaka veľkým kockám je vhodná pre deti už od 1 roka. V balení nájdu 132 kociek rôznych farieb i tvarov.


Wader Kocky stavebnice Funny Block 36ks
9,90 €

8 €

Farebná Funny stavebnica Wader s originálnymi dielmi, ktoré do seba rôzne zapadajú bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.


Wader Kocky stavebnice Mini plast 300ks
16 €
15,50 €

Súprava plastových farebných kociek je super stavebnica od značky Wader. Balenie obsahuje kocky rôznych tvarov i farieb, preto si deti môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.


Wader Kocky pre chlapcov plast 102ks
14,90 €
13,50 €

Plastová farebná stavebnica Wader pre chlapcov s veľkými kockami bude deti baviť. Vďaka veľkým kockám je vhodná pre deti už od 1 roka. V balení nájdu 102 kociek rôznych farieb i tvarov.


Wader Stavebnica lístky plast 200ks
9,90 €
9,70 €

Farebná stavebnica od značky Wader s originálnymi dielmi pripomínajúca malé lístky bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek ich napadne.


Wader Auto Basic sklápačka s prívesom
13,18 €

11,60 €

Novinka

Sklápačka s prívesom má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Auto má mechanické zdvíhanie korby a na prívese je výklopné zadné čelo.


Wader Auto ConsTruck betonárske
13,95 €

12 €

Novinka

Parádne plastové auto na záhradu aj na piesok. Domiešavač umiestnený na vozidle sa otáča, keď zatočíte postrannou kľukou. Vďaka tomu budete schopní premiešať ingrediencie umiestnené vnútri. Domiešavač môže byť navyše zdvihnutý a vyprázdnený.


Wader Auto ConsTruck furgon
13,95 €

12 €

Novinka

Toto nákladné vozidlo má štyri široké gumové kolesá, ktoré zaisťujú mäkký príjemný pojazd. Prípojné vozidlo môže byť zdvihnuté a zvesené za špeciálnu rukoväť. Auto je vhodné pre hru doma i vonku.


Wader Auto ConsTruck sklápačka
13,95 €

12 €

Novinka

Sklápačka má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Toto auto sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov. Ideálna hračka na doma aj na záhradu alebo piesok.


Wader Auto ConsTruck sklápačka s prívesom
19,01 €

16,70 €

Novinka

Táto farebná sklápačka s prívesom zaujme každého malého staviteľa. Mäkké kolesá umožňujú príjemný pojazd. Parádne plastové auto je vhodné na záhradu či piesok a je vyrobené z kvalitného materiálu.


Wader Auto Gigant nakladač - 60 cm
29,61 €
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i na pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebné a má statickú nosnosť do 100 kg


Wader Auto Gigant smetiarske auto 65cm
30,30 €

Smetiarske auto s otvárateľným kontajnerom a nosnosťou 50 kg sa bude páčiť všetkým chlapcom. Vozidlo je balené do darčekovej farebnej krabice. Hračka je vyrobená z veľmi kvalitného plastu.


Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm
25,11 €

22,40 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.


Wader Auto middle Truck domiešavač žltý
14,98 €

12 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.


Wader Auto middle Truck žeriav žltý
14,98 €

12,80 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.


Wader Auto middle Truck smetiar žltý
14,98 €
13,60 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu


Wader Auto middle Truck sklápač žltý
14,98 €

11,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.


Wader Auto multitruck s kolkami
10,90 €

8,80 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.


Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
8,80 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.


Wader Auto Super Tech Truck kontajner
25,49 €
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou pre dva kontajnery. Ťahač je vybavený pohyblivým ramenom pre vykladanie a nakladanie kontajnerov. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.


Wader Bager plast 44cm
9,35 €
8,80 €

Farebné pracovné plastové autíčko pre malé deti. Bager s korbou je vyrobený z kvalitného a nezávadného plastu. Je na voľnobeh. Ideálna hračka na piesok. Vhodné od 3 rokov.


Wader Farma

Wader Farma

Hodnotenie: 5
24 €
22,10 €

Farebná farma pre naozajstných farmárov. Na farme je naozaj živo, malí farmári môžu chovať: sliepky, koníka, ovečku, prasiatko a kravičku. Na farme sú aj stroje pre prácu na poli pre skutočných farmárov. Farma sa dá celá uzavrieť a prenášať alebo vziať so sebou na cesty.


Wader Garáž 3 poschodia + dráha
19,40 €

3 poschodia autogaráží spoločne s dráhou Wader skvele zabavia vašu ratolesť. Hračka má hneď niekoľko funkcií – umývačka, benzínová pumpa, výťah a servisná stanica. Garáž Weder môže tiež slúžiť ako upratovací priestor pre angličáky.


Wader Garáž Kid Cars 3D multi parkovanie 9,1 m
38 €
34,70 €

Farebná kaskádová dráha s multifunkčným parkoviskom. Veľká garáž je vyrobená z nezávadného plastu. Dĺžka dráhy pre autíčka je 9,1 metrov. Garáž je kompaktná aj s inými produktmi zo série Kid cars.


Wader Gigant nakladač s vlečkou
43,99 €

37,90 €

Tento obrovský nakladač má statickou nosnost do 100 kg, nebude tudíž vadit když si na něj dítko sedne. Vlečka je napojitelná a má sklopný zadní panel. Celková délka soupravy je 120 cm.


Wader Gigant traktor s vlekom
38 €
36,70 €

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.


Wader Gigant truck s vlečkou
40,40 €
38,70 €

Auto, ktoré na pieskovisku nesmie chýbať, isten mím nepohrdne malé ani veľké dieťa. Auto Gigant Truck s vlečkou, ktorá unesie až 60 kg. Auto má sklopnú korbu, ktorá má aretáciu proti samovoľnému sklopeniu.


Wader Kid Cars 3D Garáž 2 poschodia
16,90 €

14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

3D garáž Kid Cars od značky Wader nie je len tak hocijaká garáž. Mega garáž s 2 poschodiami poskytne všetkým vašim autíčkam Kid Cars zaslúžený odpočinok. Autíčka si tu budú pripadať ako v kúpeľoch. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.


Wader Kid cars 3D garáž 2 poschodia 4,6 m
22 €

19,40 €

Farebná plastová garáž s parádnou 3,4 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Pestrofarebná garáž je vyrobená z nezávadného plastu a bude sa vynímať v každej detskej izbičke. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 €
27 €

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.


Wader Kid Cars 3D Hasiči
21 €
19,40 €

Veľkú hasičskú stanicu si váš malý hrdina zamiluje na prvý pohľad. A čo až potom, až uhasí požiar. Dráha je vyrobená z odolného, zdravotne nezávadného plastu. Súčasťou balenia sú aj 3 hasičské autá. Skvele sa hodí do detskej izbičky.


Wader Kid Cars 3D Nemocnica
21 €
19,40 €

Nemocnica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Táto dvojposchodová budova má dráhu dlhú 4,8 m, je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu je aj sanitka a vrtuľník. Je kompatibilný so všetkými autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars 3D Polícia
21 €
19,40 €

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.


Wader Kid Cars 3D Stavba

Wader Kid Cars 3D Stavba

Hodnotenie: 5
21 €
19,40 €

Stavebná hracia sada je ideálnou súčasťou každého mestečka Kid Cars. Táto hracia sada má dráhu dlhú 3,7 metrov a je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu sú aj tri stavebné autíčka. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.


Wader Kid Cars prestupná stanica 5m
26,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj malé deti sa teraz môžu zahrať na konštruktérov dopravných stavieb. Postavte si veľkú prestupnú stanicu Kid Cars od značky Wader. Sada obsahuje veľa zákrut, križovatiek a nadjazdov, čo umožňuje stavbu parádnej dráhy, ktorá zaručene prinesie do detskej izbičky veľa zábavy.


Wader Kolky plast 24cm

Wader Kolky plast 24cm

Hodnotenie: 5
5,26 €

4,60 €

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Kolky sú vysoké 24 cm a sú vyrobené z kvalitného plastu. Balenie obsahuje 9 kolkov a 2 gule na hádzanie. Ideálne vziať si ich so sebou na dovolenku alebo si len tak zahrať na záhrade.


Wader Kosačka na trávu zvuková
29,12 €

25,20 €

Novinka

Záhradná kosačka pre všetkých malých záhradkárov. Kosačka prináša malým záhradníkom uspokojenie v napodobňovaní rodičov a to za autentických zvukov skutočnej kosačky.


História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.