Wader Garáž Kid Cars 3D multi parkovanie 9,1 m-15%
38 € 32,30 €

Výpredaj

Farebná kaskádová dráha s multifunkčným parkoviskom. Veľká garáž je vyrobená z nezávadného plastu. Dĺžka dráhy pre autíčka je 9,1 metrov. Garáž je kompaktná aj s inými produktmi zo série Kid cars.

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
9,40 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Wader Gigant traktor s vlekom-12%
38 € 33,21 €

Výpredaj

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Domček na hranie-18%

Wader Domček na hranie

Hodnotenie: 4,5
24 € 19,60 €

Výpredaj

Krásny pestrofarebný domček bude ozdobou každej diečenskej izbičky. Domček je vyrobený z nezávadného plastu. Obsahuje nielen zariadenie, ale možno ho ľahko zložiť a vďaka rukoväti v streche preniesť.

Wader Garáž 3 poschodia + dráha
19,30 €

Výpredaj

3 poschodia autogaráží spoločne s dráhou Wader skvele zabavia vašu ratolesť. Hračka má hneď niekoľko funkcií – umývačka, benzínová pumpa, výťah a servisná stanica. Garáž Weder môže tiež slúžiť ako upratovací priestor pre angličáky.

Wader Kid Cars 3D Garáž 2 poschodia
16,90 €

3D garáž Kid Cars od značky Wader nie je len tak hocijaká garáž. Mega garáž s 2 poschodiami poskytne všetkým vašim autíčkam Kid Cars zaslúžený odpočinok. Autíčka si tu budú pripadať ako v kúpeľoch. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

Wader Kid cars 3D garáž 2 poschodia 4,6 m
22 € 20,90 €

Farebná plastová garáž s parádnou 3,4 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Pestrofarebná garáž je vyrobená z nezávadného plastu a bude sa vynímať v každej detskej izbičke. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 € 25,60 €

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

Wader Kuchynský set riadu 59 ks
23,86 € 18,10 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S týmto veľkým kuchynským setom môže uvariť lahodné pokrmy a potom usporiadať veľkú hostinu pre rodičov i kamarátov.

Wader Detská čajová súprava s podnosom 30- dielna,farebná
10,20 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S touto rozsiahlou čajovou sadou od nemeckej firmy Wader môže usporiadať nezabudnuteľné posedenie a hostiť nielen rodičov, ale aj kamarátov.

Wader Detský kuchynský riad s táckou, ružová 11 dielov
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaša malá gazdinka rada pripravuje niečo pod zub a s touto ružovou sadou riadu usporiada skvelú hostinu pre rodičov i svojich kamarátov. Súčasťou sady sú hrnce, panvica, servírovací podnos a kuchynské doplnky.

Wader Tácka s riadom 30 dielov
10,60 €

Vaša malá gazdinka rada pripraví niečo pod zub a s touto veľkou sadou riadu usporiada skvelú párty pre všetkých svojich kamarátov. Servírovať sa bude tiež čaj, ktorý prinesie na podnose ako správna veľká hostiteľka.

Wader Náklaďák GIGANT TRUCK-13%
25 € 21,70 €

Výpredaj

Veľký sklápač s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebné krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto multitruck hasiči
11 €

Výpredaj

Veľké plastové auto hasiči je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možno vysunúť až do výšky 77 cm. Obsahuje tiež pumpičku s hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.

Wader Super Truck smetiar krátky
22,99 € 21,60 €

Hračka pre chlapcov, ktorých nadchne poriadne auto s popolnicami, ktoré potrebujú vyprázdniť. Smetiarske auto je vyrobené zo zdravotne nezávadných plastov od značky Wader.

Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnotenie: 5
29,99 € 29,50 €

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebná a má statickú nosnosť do 100 kg.

Wader Auto Gigant popelář + kontejner plast 65cm Wader Farmer
45,41 €

Popelářské auto se zelenou kabinou i zelenou korbou na šedém podvozku je přizpůsoben pro hru dětí od jednoho roku. Po uvolnění pojistky jde korba celá sklopit a uvolnit tak naložený náklad. V zadní části sklápěče je červená.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá
61,08 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

Wader Stavebnica lístky plast 200ks
9,90 € 9,40 €

Farebná stavebnica od značky Wader s originálnymi dielmi pripomínajúca malé lístky bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek ich napadne.

Wader Auto Basic sklápačka s prívesom-10%
13,18 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklápačka s prívesom má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Auto má mechanické zdvíhanie korby a na prívese je výklopné zadné čelo.

Wader Auto ConsTruck furgon
14,50 €

Toto nákladné vozidlo má štyri široké gumové kolesá, ktoré zaisťujú mäkký príjemný pojazd. Prípojné vozidlo môže byť zdvihnuté a zvesené za špeciálnu rukoväť. Auto je vhodné pre hru doma i vonku.

Wader Auto ConsTruck sklápačka s prívesom-17%
19,01 € 15,70 €

Výpredaj

Táto farebná sklápačka s prívesom zaujme každého malého staviteľa. Mäkké kolesá umožňujú príjemný pojazd. Parádne plastové auto je vhodné na záhradu či piesok a je vyrobené z kvalitného materiálu.

Wader Auto Gigant smetiarske auto 65cm
30,30 €

Výpredaj

Smetiarske auto s otvárateľným kontajnerom a nosnosťou 50 kg sa bude páčiť všetkým chlapcom. Vozidlo je balené do darčekovej farebnej krabice. Hračka je vyrobená z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm
25,11 € 23,20 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto middle Truck domiešavač žltý
14,98 € 14,20 €

Výpredaj

Detské plastové auto Middle Truck miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Auto middle Truck žeriav žltý
15,70 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Auto middle Truck smetiar žltý
16,90 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu

Wader Auto middle Truck sklápač žltý
14,98 € 13,80 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Auto multitruck s kolkami
11,80 €

Výpredaj

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.

Wader Auto Multitruck s nakladačom
9,40 €

Výpredaj

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.

Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
8,20 €

Výpredaj

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Auto Super Tech Truck kontajner
25,49 € 22,40 €

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou pre dva kontajnery. Ťahač je vybavený pohyblivým ramenom pre vykladanie a nakladanie kontajnerov. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.