Wader Auto middle Truck žeriav žltý
14,98 € 14,10 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Mega garáž 3 poschodia plast + 3 autá-21%
61,08 € 47,80 €

Táto pestrofarebná trojposchodová garáž s kruhovým objazdom a palmami je vybavená výťahom a servisom. Súčasťou balenia sú tiež tri autíčka. Deti si s touto sadou užijú veľa skvelej zábavy!

Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
25 € 22,50 €

Veľký sklápač s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebné krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Kid Cars 3D Polícia-28%

Wader Kid Cars 3D Polícia

Hodnotenie: 4,7
29 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Policajná stanica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Stanica so zjazdom a dráhou dlhou 3,8 m je vyrobená z nezávadného plastu. Je kompatibilná so všetkými autodráhy Wader Kid cars.

Wader Middle Truck - Smetiarske auto
13,30 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Kolky plast 24cm

Wader Kolky plast 24cm

Hodnotenie: 4,4
8 €

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Kolky sú vysoké 24 cm a sú vyrobené z kvalitného plastu. Balenie obsahuje 9 kolkov a 2 gule na hádzanie. Ideálne vziať si ich so sebou na dovolenku alebo si len tak zahrať na záhrade.

Wader Auto Multitruck s nakladačom
12,60 €

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.

Wader Auto multitruck s kolkami
11,80 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.

Wader Kid Cars 3D Stavba

Wader Kid Cars 3D Stavba

Hodnotenie: 5
21 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebná hracia sada je ideálnou súčasťou každého mestečka Kid Cars. Táto hracia sada má dráhu dlhú 3,7 metrov a je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu sú aj tri stavebné autíčka. Je kompatibilná so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Wader Kid Cars 3D Nemocnica-38%

Wader Kid Cars 3D Nemocnica

Hodnotenie: 4,3
29 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nemocnica je nevyhnutná súčasť každého mestečka Kid Cars. Táto dvojposchodová budova má dráhu dlhú 4,8 m, je vyrobená z nezávadného plastu. Súčasťou setu je aj sanitka a vrtuľník. Je kompatibilný so všetkými autodráhami Wader Kid cars.

Wader Kocky stavebnice Funny Block 36ks
9,90 €

Farebná Funny stavebnica Wader s originálnymi dielmi, ktoré do seba rôzne zapadajú bude deti baviť. Stavebnica svojou originalitou rozvíja v deťoch ich predstavivosť. Z dielikov si môžu postaviť prakticky čokoľvek čo ich napadne.

Wader Gigant nakladač s vlečkou
49,30 €

Tento obrovský nakladač má statickú nosnosť do 100 kg, nebude teda vadiť keď si naň dieťatko sadne. Vlečka je napojiteľná a má sklopný zadný panel. Celková dĺžka súpravy je 120 cm.

Wader Stavebnica železnica 2,24m
22,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová farebná stavebnica Wader pre najmenšich. Obsahuje kocky rôznych rozmerov, farieb a tvarov. Farebné kocky sú vhodnou zábavou pre rozvíjanie kreativity detí.

Wader Auto multitruck s kockami plast 37 cm
16 €

Farebné nákladné vozidlo z kvalitného plastu vezie na svoje sklopnej korbe hromadu rôznych stavebných dielikov, z ktorých si deti môžu postaviť stavby podľa vlastnej fantázie. Dva farebné varianty!

Wader Kuchyň s nádobím 31ks Party World Wader
17,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásná dětská kuchyňka, pro každou malou kuchařku.

Sada obsahuje 31 částí:
- trouba
- plynový sporák
- rampa na zavěšení příslušenství
- nádobí: hrnce, pánve
-…

Wader Lopatka a hrabičky
5,99 €

Lopatka a hrabičky Wader se budou líbit každému malému zahradníkovi nebo zahradnici. Hračky Wader jsou vyrobené z kvalitního zdravotně nezávadného plastu.

Wader Sada nádobí s podnosem 33ks plast v krabici 30x29x15cm
9,23 €

Každá malá hospodyňka potřebuje do své dětské kuchyňky nádobí a tato sada zaručeně udělá radost všem malým hospodyňkám.  Balení obsahuje celkem 33 kusů – naleznete zde například lžičky, hrnečky s podt&aacut…

Wader WADER -Auto Multitruck s kostkami
12,59 €

Auto Multitruck s kostkami Wader. <span style=font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 15px; text-align: justify; >Hurá na pískoviště!!!

Wader WADER - Konvička velká
5,99 €

Pořiďte svému malému zahradníkovi nebo zahradnici krásnou konvičku Wader. Velká konvička Wader se vyrábí v několika barevných variantách. Obrázek je ilustrační.

Wader WADER -Multitruck s kuželkami
11,51 €

Multitruck s kuželkami Wader.<span style=font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 15px; text-align: justify; >Hurá na pískoviště!!!

Wader Súprava na piesok 9ks Labková patrola-20%
9,50 € 7,60 €

Všetky potrebné hračky pre vyvádzanie na piesku v obľúbenej detskej licencii Labková patrola. Súčasťou balenia sú doplnky ako sú vedierko, formičky, mlynček, sitko a hrabličky s lopatkou. Všetko je vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Wader Middle Truck - Domiešavač-16%
17,30 € 14,50 €

Detské plastové auto Middle Truck Miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Nakladač plast 36cm

Wader Nakladač plast 36cm

Hodnotenie: 4,5
8 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Nakladač o veľkosti 36 cm je vyrábaný v niekoľkých farebných variantoch a je dodávaný podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Middle Truck sklápač-18%
14,50 € 11,80 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Detská vlečka

Wader Detská vlečka

Hodnotenie: 4,5
19,10 €

Detská vlečka na hranie plní dve funkcie – môže byť použitá ako samostatné vozidlo, alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Kocky stavebnice Middle Blocks 33ks
7,60 €

Plastová farebná stavebnica Wader s veľkými kockami bude deti baviť. Vďaka veľkým kockám je vhodná pre detiod 1 roka. V balení nájdu 33 kociek rôznych farieb i tvarov. Stavebnica podporuje rozvoj jemnej motoriky a kreativity.

Wader Vozík 95cm Farmer

Wader Vozík 95cm Farmer

Hodnotenie: 4,2
16,85 € 15,70 €

Väčšia plastová vlečka z plastu k ťahaniu s rukoväťou, v zelenej farbe. Detská vlečka na hranie plní dve funkcie. Môže byť použitá ako samostatné vozidlo alebo môže byť zapojená za vozidlá zo série Gigant.

Wader Kocky Middle Blocks 140ks-31%
38 € 26 €

Plastová farebná stavebnica Wader s veľkými kockami bude deti baviť. Vďaka veľkým kockám je vhodná pre detiod 1 roka. V balení nájdu 140 kociek rôznych farieb i tvarov. -Vhodné pre rozvoj jemnej motoriky a kreativity.

Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
8,80 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Vozík záhradníka s doplnkami
12,20 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky do piesku. Detský vozík s príslušenstvom vo veselom pestrofarebnom prevedení si deti určite obľúbia. Vyrobené z kvalitného a nezávadného plastu.

Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
28,90 € 24,40 €

Farebná plastová garáž s parádnou 5,5 metra dlhou dráhou. Užite si veľa zábavy na dráhe a na záver svoje autíčka zaparkujte do garáže. Dráha obsahuje niekoľko zaujímavých premostení, podjazdov a nadjazdov a tiež kruhový objazd. Pestrofarebná plastová garáž sa bude vynímať v každej detskej izbičke.

Wader Kuchynský set riadu 59 ks-26%
23,86 € 17,60 €

Nechajte svoju malú gazdinku, nech sa premení na veľkú hostiteľku! S týmto veľkým kuchynským setom môže uvariť lahodné pokrmy a potom usporiadať veľkú hostinu pre rodičov i kamarátov.

Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnotenie: 4,9
29,99 € 28,90 €

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebná a má statickú nosnosť do 100 kg.

Wader Kocky Middle Blocks 70ks
15,70 €

Plastová farebná stavebnica Wader s veľkými kockami bude deti baviť. Vďaka veľkým kockám je vhodná pre detiod 1 roka. V balení nájdu 70 kociek rôznych farieb a tvarov. Stavebnica podporuje rozvoj jemnej motoriky a kreativity.

Wader Tácka s riadom 30 dielov
11,90 €

Vaša malá gazdinka rada pripraví niečo pod zub a s touto veľkou sadou riadu usporiada skvelú párty pre všetkých svojich kamarátov. Servírovať sa bude tiež čaj, ktorý prinesie na podnose ako správna veľká hostiteľka.

Wader Vozík mechanika

Wader Vozík mechanika

Hodnotenie: 4,7
16,10 €

Vozík malého opravára je vybavený množstvom dielenského náradia ako je hasák, skrutkovač alebo kliešte. Nechajte prejaviť zručnosť vášho malého kutila so značkou Wader.

Wader Gigant traktor s vlekom
38 € 35,90 €

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Gigant truck s vlečkou
40,40 € 34,80 €

Auto, ktoré na pieskovisku nesmie chýbať, isten mím nepohrdne malé ani veľké dieťa. Auto Gigant Truck s vlečkou, ktorá unesie až 60 kg. Auto má sklopnú korbu, ktorá má aretáciu proti samovoľnému sklopeniu.

Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm-17%
25,11 € 20,60 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.

História nemeckej značky Wader siaha do roku 1956. Spoločnosť sa zaoberala najprv výrobou detských vozidiel. V šesťdesiatych rokoch firma odkúpila 12 spoločností, aby rozšírila svoj sortiment.

Hračky sú vyrábané v Nemecku na najnovších strojoch s použitím moderných technológií. To sa odráža na ich kvalite a trvanlivosti.

Všetky výrobky spĺňajú normu EN-71. Pri výrobe nie sú použité žiadne ťažké kovy a ftaláty, a preto je dodržaná aj smernica 94/61/EC. U výrobkov sa dbá hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Spoločnosť je šetrná k životnému prostrediu.