ZOPA Spätné zrkadlo

ZOPA Spätné zrkadlo

Hodnotenie: 5
12,50 €
+ doprava zadarmo

Spätné zrkadlo s elegantným a moderným vzhľadom je skvelý pomocník na cesty s dieťaťom. Vďaka zrkadlu môže rodič dieťa kontrolovať kedykoľvek počas jazdy, ak sa sedačka nachádza v protismere jazdy.


ZOPA Organizér na sedadlo + kapsa na tablet
9,58 €
9 €
+ doprava zadarmo

Organizér na sedadlo + kapsa na tablet je perfektný spoločník na každú cestu s deťmi. Svojou univerzálnosťou pripevnenia na sedadlo je kompatibilný takmer s každým vozidlom.


ZOPA Slnečná clona do auta rolovacia, 2ks
8 €
+ doprava zadarmo

Rolovacia slnečná clona do auta je praktická pomôcka pre cestovanie autom. Vďaka prísavkám clona zostáva bezpečne na jednom mieste bez pohybu. Rolovanie je jednoduché, stačí stlačenie jedného tlačidla.


ZOPA Tehotenský pás do auta Mummy belt
26,70 €
+ doprava zadarmo

Zopa Mummy belt je tehotenský pás do auta, ktorý zaručí správne vedenie bezpečnotných pásov,, mimo bruško ", čo podstatne znižuje nebezpečenstvo v prípade nárazu a navyše je s ním cestovanie pohodlnejšie. Je to bezpečná a ľahká ochrana pre Vás a Vaše nenarodené dieťa.


ZOPA Organizér na hračky do auta
15 €
14,70 €
+ doprava zadarmo

Organizér na hračky do auta je designovaný pre perfektné ukladacie možnosti. Je ľahko rozložiteľný. Disponuje niekoľkými úložnými kapsami pre uloženie nápojov či fliaš, či iných drobností a vreckom na zips.


ZOPA Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek
5,50 €
+ doprava zadarmo

Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek drží pevne bezpečnostné pásy a poskytuje tak maximálnu bezpečnosť pre dieťa pri cestovaní. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave drží na jednom mieste.


ZOPA spätné zrkadlo Zopa
4 €
3,70 €
+ doprava zadarmo

Vypuklá konštrukcia tohto malého zrkadla zabezpečuje široký zorný uhol, vďaka ktorému budete mať prehľad o všetkom dôležitom. Pohodlné upevnenie pomocou prísaviek na sklo.


ZOPA slnečná pružná clona do auta Zopa
7,20 €
+ doprava zadarmo

Clonu môžete vďaka prísavkám na okno používať na všetky okná v aute. Sieťka redukuje odlesky slnka a vo vozidle poskytuje príjemný tieň.


ZOPA Báze pro autosedačku X1 Plus i-Size
115 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zopa Báza pre autosedačku X1 Plus i-Size – jednoduchá montáž, bezpečnosť pre Vaše detičky. Indikátor správneho pripevnenia. Predlžovacia oporná noha pre čo najväčšiu stabilitu.


ZOPA Organizér na sedadlo do auta Zopa design
8 €
+ doprava zadarmo

Organizér na sedadlo je vybavený radom praktických vreciek na všetky potrebné drobnosti. Vďaka tomu spríjemní tak každú cestu autom. Vďaka prackám sa ľahko pripevní na zadnú stranu sedadla.


ZOPA Ochrana sedadla pod autosedačku
13 €
+ doprava zadarmo

Ochrana sedadla pod autosedačku je užitočná pre každého rodiča, ktorý chce svoje auto udržať v čistote a ochrániť ho pred možným poškodením. Je vyrobená z odolného a umývateľného materiálu.


ZOPA Slnečná clona do auta Zopa
4 €
3,70 €
+ doprava zadarmo

Slnečná clona do auta z priehľadného odolného materiálu je odnímateľná a znovupoužiteľná. Vďaka týmto vlastnostiam a kvalitným materiálom z ktorých je vyrobená zaručí všetok komfort pri cestovaní autom.


ZOPA Organizér na sedadlo Zopa design
11,50 €
+ doprava zadarmo

Praktický organizér na sedadlo je vybavený radom praktických vreciek na všetky potrebné drobnosti a spríjemní tak každú cestu autom. Vďaka prackám sa ľahko pripevní na zadnú stranu sedadla.