Reer Bezp.spätné zrkadlo Twist2Fix
6,90 €

Spätné zrkadlo do automobilu, s ktorým budete mať vaše dieťa ihneď na očiach. Materiálové zloženie z plastu. Upevňovací mechanizmus Twist2Fix. Voliteľný uhol natočenia pomocou guľového kĺbu. Reer Bezp.spätné zrkadlo pre príjemnejšiu kontrolu počas jazdy.

Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké
12,99 € 10,10 €

S bezpečnostným zrkadlom, ktoré sa jednoducho montuje na zadné sedačky, môžete bezpečne sledovať vaše dieťa počas jazdy, bez toho, aby ste pritom stratili prehľad o tom, čo sa deje na ceste.

BabyDan Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta
15,50 €

Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta je otáčacie v rozsahu 360 st., takže vodič môže sledovať dieťa, bez toho aby sa musel obzrieť. Extra veľká plocha 24×22cm a tvar zrkadlovej plochy zaisťujú veľmi dobrý výhľad na dieťa.

BabyDan Držiak tabletu a baby zrkadlo do auta
17,50 €

Držiak tabletu a baby zrkadlo do auta vybavený detským zrkadlom od BabyDan. Je vhodný pre všetky iPady a tablety. Je vybavený otvormi pre nabíjacie káble a slúchadlá.

DIAGO Zrkadlo do auta - na zadnú sedačku
15,73 € 15,50 €

Zrkadlo do auta pre autosedačky proti smeru jazdy. Zrkadielko pripevnite k opierke hlavy na zadnom sedadle vášho automobilu. Rám vyrobený z vysoko kvalitného plastu, zrkadlo z bezpečnostného plexiskla – rozmery 167 × 137 mm.

BenBat Zrkadlo do auta Oly
33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zrkadlo BenBat je skvelým parťákom na cestovanie autom nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Dospelí v ňom pohodlne môžu sledovať, čo dieťa v autosedačke umiestnenej na zadnom sedadle predvádza. Najväčším spúšťačom vyvádzania na cestách je často nuda. Aj o tú sa dokáže postarať toto zrkadlo. Najmenšie deti zabaví hravými melódiami, ktoré sa dajú prepínať pomocou diaľkového ovládača, hudbu dopĺňajú svetelné efekty. Až sa dieťa unaví, možno melódiu prepnúť na tzv. biely šum, ktorý pomôže bábätku v pokoji zaspať. Spätné zrkadlo BenBat spĺňa bezpečnostné testy, rodičia sa tak nemusia báť, že by pri náraze mohlo dieťaťu ublížiť. V prípade, že auto zastaví na viac, ako 10 minút zrkadlo samo vypne všetky efekty.

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

BeSafe Zrkadlo Baby mirror

Hodnotenie: 3,9
11,60 €

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.

Diono Zrkadlo Easy View Plus
27,41 € 25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Diono Zrkadielko Easy View Plus pre kontrolu dieťaťa v autosedačke sediace v protismere jazdy. Pomocou pásika s klipom sa upevňuje na zadnom autosedadle. S otočným kĺbom (o 360°) umožňujúcim nastavenie do požadovaného uhla a s osvetlením, ktoré možno ovládať na diaľku.

Diono Zrkadlo See Me Too

Diono Zrkadlo See Me Too

Hodnotenie: 4,2
11,60 €

Diono zrkadlo See Me Too slúži pre kontrolu vášho dieťaťa v autosedačke ak sedí v smere jazdy. Uchytenie pomocou plastového klipu na spätné zrkadlo.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta 3v1-37%
18,83 € 11,72 €

Akcia

Nerozbitné zrkadlo do auta je zároveň aj držiak na tablet a ochrana sedadla pred ušpinením. Ľahko sa pripevňuje suchými zipsami k opierke hlavy sedadla v aute.

More Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné, vďaka ktorému budete mať vaše dieťatko vždy na dohľad. Bezpečne ho upevníte pomocou prísavnej príchytky a extra istiaceho kolíka.

MUNCHKIN Spätné zrkadlo s hudbou a osvetlením
46,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Spätné zrkadlo s hudbou a osvetlením má diaľkové ovládanie, 5 upokojujúcich melódií a LED lampička s jemným a výraznejším svetlom.

Diono Zrkadlo Easy View

Diono Zrkadlo Easy View

Hodnotenie: 4,6
25,30 €

Okrúhle zrkadlo Easy Wiew slúži pre kontrolu vášho dieťaťa v autosedačke ak sedí v protismere jazdy. Ľahko sa upevní na zadnú sedačku pomocou pásku s klipom a možno pomocou otočného kĺbu nastaviť najvhodnejší uhol vášho pohľadu na dieťa.

JJ Cole 2v1 Zrkadlo a puzdro na tablet
31,96 € 31,10 €

JJ Cole 2v1 Zrkadlo a puzdro na tablet možno použiť ako obal a držiak na iPad, keď počas jazdy sa dieťa pozerá na rozprávku a alebo ako veľké konvexné zrkadlo.

ZOPA Spätné zrkadlo

ZOPA Spätné zrkadlo

Hodnotenie: 4,8
12,50 €

Spätné zrkadlo s elegantným a moderným vzhľadom je skvelý pomocník na cesty s dieťaťom. Vďaka zrkadlu môže rodič dieťa kontrolovať kedykoľvek počas jazdy, ak sa sedačka nachádza v protismere jazdy.

BenBat Detské zrkadlo do auta
21,40 €

Čas strávený na ceste bude zase o niečo jednoduchší so zrkadielkom do auta BenBat. To rodičom poskytne prehľad o tom, čo sa deje v autosedačke na zadnom sedadle iba rýchlym pohľadom do spätného zrkadla. Rodičia ocenia jednoduchú inštaláciu zrkadla na opierku hlavy vozidla a deti zabavia krásne zvieracie motívy. Hodí sa do všetkých typov áut.

Diono sada zrcátek - Easy View + See Me Too Silver
19,90 €

Novinka

Sada zrcátek pro kontrolu dítěte od značky Diono. Sada obsahuje dvě zrcátka – jedno pro protisměrné autosedačky, druhé pro sedačky upevněné po směru. Otočný kloub umožňuje nastavení do požadovaného úhlu.

Diono zrcátko Easy View Silver 2ks
22,90 €

Novinka

Velké kulaté zrcátko pro kontrolu dítěte sedící v protisměru jízdy od značky Diono. Otočný kloub umožňuje nastavení do požadovaného úhlu. Balení obsahuje 2 kusy.

Diono zrcátko Easy View XXL
23,90 €

Novinka

Zrcátko s LED osvětlením pro kontrolu dítěte v autosedačce od značky Diono poskytuje vynikající obraz bez zkreslení. Osvětlovací systém poskytuje příjemné noční světlo v každém vozidle.

Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké 24x19cm
19,90 €

Väčšie spätné zrkadlo do automobilu, s ktorým budete mať vaše dieťa ihneď na očiach. Širšie zorné pole. Materiálové zloženie z netrieštivého plastu. Upevňovací mechanizmus cez tyč s priemerom 10–16 mm. Voliteľný uhol natočenia pomocou guľového kĺbu. Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké 24×19cm pre príjemnejšie kontrolu počas jazdy.

Bright Starts Auto-zrkadlo, 0m+
19,90 €

Pestrofarebné Auto-zrkadlo od značky Bright Starts s plyšovými zvieratami pre zabavenie dieťaťa (nielen) počas jazdy autom. Možno ho pripevniť ako na sedačku tak na postieľku, kamkoľvek sa vám to bude hodiť. Zrkadlo hrá veselými farbami, ktoré upútajú detskú pozornosť.

Hauck Watch me 2 zrkadlo

Hauck Watch me 2 zrkadlo

Hodnotenie: 3,2
7,36 € 6,70 €

Vďaka zrkadielku Watch Me na zadnom sedadle Vášho vozidla môžete mať vždy svoje dieťa na očiach. Zrkadlo do auta, vhodné pri použití posmerných autosedačiek. Jednoduchá montáž, s prísavkou.

Hauck Watch me 1 zrkadlo

Hauck Watch me 1 zrkadlo

Hodnotenie: 4,8
12,99 € 12,30 €

Vďaka zrkadielku Watch Me na zadnom sedadle Vášho vozidla môžete mať vždy svoje dieťa na očiach. Zrkadlo možno namontovať bezpečne a pevne na akúkoľvek opierku hlavy sedadla 4 popruhmi a možno nastaviť horizontálne aj vertikálne.

Safety 1st Bezpečnostní zrcátko
15,35 € 12,80 €

Safety 1st bezpečnostní zrcátko, které se jednoduše montuje na zadní sedačky. Díky širokému pozorovacímu úhlu s ním můžete bezpečně sledovat vaše dítě během jízdy, aniž byste přitom ztratili přehled o tom, co se děje na silnici.