Outnabout Adaptér pre autosedačky Maxi-Cosi
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Adaptér pre autosedačku značky Outnabout slúži pre uchytenie autosedačiek značiek Maxi-Cosi a BeSafe. Cestovný upínací systém je vhodný na kočíky NIPPER single, NIPPER little a NIPPER sport.

CYBEX Aton Base 2 Belted 2019
109 €

Aton base 2-fix je Isofix Base, ktorá ponúka maximálne pohodlie pre jednoduché, bezpečné a rýchle pripevnenie vašej autosedačky ATON do automobilu.

Maxi-Cosi základňa FamilyFix
201,50 €

Maxi-cosi FamilyFix základňa poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí, ktorý umožňuje cestovať v protismere od narodenia do cca 4 rokov. FamilyFix je súčasťou 3wayfamily konceptu poskytujúceho perfektné ukotvenie pre Jade autokorbičku, Pebble Plus a Pearl Pre i-Size, Pearl Smart autosedačky.

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1
179 €

BeSafe Base ISOfix iZi Go X1 je izofixová báza k autosedačke BeSafe iZi Go – pre nasadenie autosedačky do auta na ISOFIX.

CYBEX Aton Base 2-Fix

CYBEX Aton Base 2-Fix

Hodnotenie: 5
129 €

Aton base 2-fix je Isofix Base, ktorá ponúka maximálne pohodlie pre jednoduché, bezpečné a rýchle pripevnenie vašej autosedačky ATON do automobilu.

Britax Römer Baby Safe isofix base 13
179 €

Posledný kus za túto cenu!

Römer základňa BABY-SAFE ISOFIX Base je spojená s upevňovacími bodmi ISOFIX vo vozidle. V ňom následne zostáva uchytená a na ňu sa nasadí autosedačka.

ZOPA Báze pro autosedačku X1 Plus i-Size
115 €

Zopa Báza pre autosedačku X1 Plus i-Size – jednoduchá montáž, bezpečnosť pre Vaše detičky. Indikátor správneho pripevnenia. Predlžovacia oporná noha pre čo najväčšiu stabilitu.

Britax Römer Baby-Safe i-Size Flex Base
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Flex Base. V autách so sklopenými sedadlami môžete pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE prispôsobiť sklopenie základne tak, aby zabezpečila pre vaše dieťa plochú polohu.

Nania Základňa Migo Solar ISOFIX
104,90 € 90,90 €

Nania Migo Solar Isofix základňa zaisťuje perfektnú bezpečnosť malých detí. Výhodou základne je jednoduchá a rýchla inštalácia. Základňa predstavuje pevné spojenie medzi autosedačkou zo série Migo a sedadlom vášho auta.

X-lander Adaptér X-car - X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet
23,90 € 17,99 €

Adaptér X-car pre X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet umožní nasadiť autosedačku v iba niekoľkých jednoduchých krokoch. Adaptér je určený na autosedačku X-car a iZi Go X1 kočíka X-lander X-Move, X-Pulse, XQ, Navington Cadet.

Britax Römer Baby-Safe i-Size Base
185 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Base. Základňa zostane pripojená ku kotviacim bodom ISOFIX vo vašom vozidle, detskú autosedačku môžete jednoducho pripojiť a odpojiť pomocou zacvaknutia.

Hauck iPro Base 2020
128,90 €

Hauck iPro Base je isofixová báza pre autosedačky iPro Baby a iPro Kids. Najbezpečnejší spôsob upevnenia autosedačky. Ponúka maximálne pohodlie pre jednoduché, bezpečné a rýchle pripevnenie autosedačky do automobilu.

Inglesina Adaptér pre autosedačky Maxi-Cosi
23,70 €

Adaptér umožňuje pripevniť autosedačku, vajíčko do 13 kg Maxi Cosi 0+ na podvozok kočíka Inglesina. Adaptér je určený pre podvozky Inglesina Comfort Ergo Bike, Comfort Chróm, Trilogy, Otutto, Quad, Quad Bike, Quad XT. Kompatibilitu podvozku s adaptérom a konkrétnej autosedačky odporúčame, hoci má upínanie Maxi-Cosi, fyzicky vyskúšať. V reále môže dochádzať ku kolíziám častí sedačky s prvkami podvozka.

Joie Car Seat & Carrycot Adaptors - rozbalené-6%
14,90 € 13,90 €

Rozbalené

Adaptér Litetrax / Mytrax pre nasadenie autosedačky Joie i-GEMMA. Adaptér slúži pre nasadenie hlbokej korby Joie Ramble CARRYCOT. Je kompatibilný s kočíkmi Joie Litetrax 4, Litetrax 4 air a Mytrax.

Joie i-Base Advance

Joie i-Base Advance

Hodnotenie: 5
130 € 119 €

Báze i-Base Advance Isofixová základňa spĺňajúca nariadenia i-Size v kombinácii s autosedačkami Joie i-GEMMA, alebo Joie i-Anchor Advance. Farebné indikátory potvrdzujúce správnu inštaláciu.

Maxi-Cosi Easy Fix

Maxi-Cosi Easy Fix

Hodnotenie: 3,7
179 € 162,20 €

Chcete v automobile uchytiť autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix rýchlo a bezpečne? V kombinácii so základňou Maxi-Cosi EasyFix vyrazíte na cestu behom okamihu a vaše dieťa bude maximálne chránené.

Joie i-Base

Joie i-Base

Hodnotenie: 4,8
89,99 €

Joie i-Base je IsoFixová základňa kompatibilná s autosedačkami Joie i-Gemma a Joie GEMMA. Báza je schválená podľa nariadenia i-Size. Farebné indikátory potvrdzujú správnu inštaláciu bázy vo vozidle.

Maxi-Cosi Základňa BabyFix
181,30 €

Maxi-cosi babyFix poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí. BabyFix poskytuje perfektné ukotvenie pre Jade Isofix autokorbičku, Pebble Plus a Rock autosedačky. BabyFix je veľmi ľahko ovládateľný, pretože funguje s ISOFIX a Click & Go inštaláciou autosedačky a Slide & Go pre autokorbičku.