Babymoov Cosymorpho podložka Smokey
34,20 €

Babymoov Cosymorpho ergonomická univerzálna podložka Smokey / Smokey Fresh pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu Vašich najmenších. Jemný priedušný materiál, tvarová pamäť, univerzálna, prateľná. Od narodenia do 6 mesiacov.

Maxi-Cosi AxissFix letný poťah, Cool Grey
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah pre autosedačky Maxi-Cosi AxissFix je vyrobený z príjemného froté materiálu, ktorý chladí behom horúcich letných dní a zároveň chrání autosedačku pred nečistotami.

Bo Jungle vložka 3v1 B-Snooze
24,90 €

Bo Jungle univerzálna vložka 3v1 B-Snooze je ergonomicky tvarovaná pre lepšie polohu bábätka. Vhodná aj do autosedačky, hlbokého alebo športového kočíka a do **lehátka alebo do **hojdačky.

Britax Römer Letný poťah Evolva 1-2-3 Plus, Multi-Tech
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RÖMER Letný poťah Evolva 1–2–3 Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

CYBEX Letný poťah Sirona S i-Size 2019
41,95 €
+ doprava zadarmo

Originálny letný poťah od firmy Cybex je vhodný pre použitie s modelmi autosedačiek Sirona S i-Size. Jeho materiál v horúcich dňoch príjemne chladí a zaisťuje tak maximálne pohodlie. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.

COSING Podložka do autosedačky MINKY
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Podložka do autosedačky COSING je vhodným doplňkem do auta pro každou starostlivou maminku. Podložky jsou vyrobené z té nejjemnější 100% přírodní bavlny a z minky. Dopřejte svému miláčkovi pohodlí.
Britax Opierka hlavy

Britax Opierka hlavy

Hodnotenie: 5
24,90 €

Pohodlná opierka hlavy zaručuje maximálne pohodlie vášho dieťaťa aj pri dlhom cestovaní v autosedačke. Určená pre autosedačky Versafix, Duo plus, First class plus, Eclipse.

Britax Römer Letný poťah First Class Plus
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah First Class Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1-2-3
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–36 kg Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

Britax Römer Letný poťah Versafix
52,60 € 43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RÖMER Letný poťah Versafix je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Maxi-Cosi Vankúšik pre Pebble plus
31,30 €

Mäkký vankúšikvMaxi Cosi určený k autosedačkám Pebble. Poskytuje vynikajúcu podporu hlavy. Vankúšik je pohodlný a bezpečný. Ľahko sa inštaluje.

Britax Römer Chladiaci poťah KEEPCOOL SK 0+,1
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Cool Babysafe a Babysafe SHR špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 0–13 kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

Britax Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019
43 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.

Britax Römer Letný poťah KING II ATS/LS 14
43 €
+ doprava zadarmo

Letný poťah KING II ATS / LS 14 je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer LETNÝ POŤAH NA DUO PLUS +S.V, BLUE
44,90 € 43 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Duo Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60 ° C.

Chicco Polstrovanie do autosedačky 0+
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prídavné polstrovanie pre najmenších Chicco je vhodné do autosedačiek pre najmenšie deti. Polstrovanie sa do sedačky dáva pre deti od narodenia, aby ich cestovanie bolo čo najpohodlnejšie.

KIDDY Becool pro Guardianfix 3 nebo Cruiserfix 3
39,04 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kiddy Becool je letná vložka pre autosedačky Guardianfix 3 a Cruiserfix 3. Zabraňuje pri vysokých vnútorných teplotách koncentrácii tepla v autosedačke a je veľmi príjemná pre pokožku. Je vyrábaná z prírodného vlákna Tencel a znemožňuje, aby sa na sedačke vytváral vodný film a baktérie.

Britax Römer LETNÝ POŤAH NA KID PLUS N.V, BLUE
31,90 €

Römer Letný poťah Kid Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.

Britax Letný poťah Baby-Safe
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah Baby-Safe je určený pre autosedačku Baby-safe, je vyrobený z príjemného priedušného materiálu, vďaka ktorému sa Vaše deti nebudú potiť a cestovanie bude príjemné aj v horúcich letných dňoch.

Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1
45 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–18kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

COSING Podložka do sportovního kočárku
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Praktická oboustranná podložka značky COSING s oblíbeným designem. Vložka do kočárku je vyrobená z kvalitní paměťové pěny, čímž poskytuje dítěti komfortnější sezení a ležení.
CYBEX Letný poťah Aton M 2019
41,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priedušný letný poťah od firmy Cybex, vhodný pre autosedačky Aton M 0–13kg. Spríjemní sedenie v sedačke aj v letných dňoch.

CYBEX Letný poťah Pallas S+Fix/Solution S+Fix
41,95 €
+ doprava zadarmo

Originálny letný poťah od firmy Cybex je vhodný pre použitie s modelmi autosedačiek Pallas S+Fix/Solution S+Fix. Jeho materiál v horúcich dňoch príjemne chladí a zaisťuje tak maximálne pohodlie. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.

Dooky Seat Cover 0+
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať s clonami, strieškami a dekami Dooky.

Dooky Seat Cover 0+
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať so clonami, strieškami a dekami Dooky.

Maxi-Cosi Letný poťah Axiss
33,40 € 32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Axiss – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko veľmi potí.

Maxi-Cosi Letný poťah RodiFix
30,10 €

Maxi Cosi letný poťah RodiFix – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Tinéo Podložka do autosedačky medvedík
24,10 €

Univerzálna podložka pre zaistenie optimálnej polohy bábätka kdekoľvek. Jedna strana mäkký teplý materiál na zimu, druhá z ľahkého a príjemného materiálu na leto.

Maxi-Cosi Pebble pro/*/Rock summercover
25,20 €

Letný poťah na autosedačky od značky Maxi-Cosi, ktorý je určený pre modely Pebble Plus, Pebble Pre i-Size a Rock. Sedacia časť s príjemného froté materiálu zo 100% bavlny. Tento poťah možno pre potreby čistenia prať pohodlne v práčke.

Britax Römer Letný poťah KIDFIX II XP , XP SICT
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah KIDFIX II XP, XP SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

KIDDY Becool pro Phoenixfix 3
39,04 € 38,50 €

Kiddy Becool je letná vložka pre autosedačky Phoenixfix 3. Zabraňuje pri vysokých vnútorných teplotách koncentrácii tepla v autosedačke a je veľmi príjemná pre pokožku. Je vyrábaná z prírodného vlákna Tencel a znemožňuje, aby sa na sedačke vytváral vodný film a baktérie.