CarPoint Poťah sedadla guľôčkový - prírodné drevo
10,30 €

Poťah sedadla guľôčkový – prírodné drevo – rozmery 126×38cm. Poťah spríjemňuje svoju vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

CarPoint Poťah sedadla masážny guličkový - čierny
9,80 €

Poťah sedadla masážny guličkový – čierny lemovaný. Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený
15,18 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Naťahovacie poťahy s univerzálnejším uchytením k sedadlám väčšiny vozidiel. Vzhľadom na kvalitné zloženie príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú vybavené silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TRIKO predný 2 ks červený poskytuje komfort vodičovi aj spolujazdcovi.

CarPoint Podložka na sedadlo Comfort čierna/sivá (323276)
11,50 €

Špeciálny tvar bokov podložky pre správne umiestnenie tiež na anatomicky tvarovanej sedačky s bočnými okrajmi. Atraktívny tuningový design, univerzálny rozmer pre naprostú väčšinu typov vozidiel, účinne zabraňuje znečisteniu originálnych poťahov, jednoduchá montáž pomocou gumových pások,

Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Návlekové poťahy s podporou uchytenia na väčšinu autosedadiel. Vzhľadom na zloženie zo 100% polyesteru príjemne zahrejú a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde sú v balení aj extra návleky aj na opierku hlavy. Compass Autopoťahy LAS VEGAS modré sú určené na dve predné sedadlá.

CarPoint Poťah sedadla guľôčkový - šedý semiš
11 €

Poťah sedadla guľôčkový – sivý semiš/drevo s výstuhou – rozmermi 94×44cm. Poťah spríjemňuje svoju vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

Walser Poťahy sedadiel Cruise - šedá/čierna
27,34 € 25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autopoťahy Walser Cruise sú vhodné pre sériové predné sedadlá (nie pre športové a anatomické sedadlá). Vhodné aj pre sedadlá s bočným airbagom.

CarPoint Poťah sedadla ovčia vlna šedá 1ks
69,90 € 52 €

Samostatný poťah sedadlá z prírodnej ovčej vlny v farbe antracit. Vhodné pre vozidlá s bočnými airbagmi. Pre príjemné cestovanie a pocit hebkosti aj na dlhých cestách. Testované.

CarPoint Poťahy sedadiel - čierne (0310051)
26,60 €

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – čierne – sada 6 dielov – Stredná časť z prírodnej bavlny. Centrálna časť – prírodná bavlna zosilnená pre dlhú životnosť, vysokú odolnosť a pohodlné sedenie (nedráždi pokožku pri sedení napr. v letných dňoch pod.

CarPoint Poťahy sedadiel - imitácia kože čierne
41,60 €

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – imitácia kože čierne – sada 8 dielov. Materiál zjemnený polyuretán s podobnými vlastnosťami a vzhľadom, ako má prírodná originálna koža, čierna farba, jednoduchá a rýchla montáž pomocou priložených háčikov a popruhov k spodnej konštrukcii sedadiel

4Cars Poťah sedadla Race sivý
14 €

Univerzálny poťah sedadla s atraktívnym „Race“ dizajnom. Pre všetky typy automobilov. Pripevnenie k sedadlu pomocou gumových popruhov. Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami dlhšie sedenie.

Walser Poťahy na predné sedadlá Hasting Zipp-it
34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Poťahy sedadiel na predné sedadlá Hasting Zipp-it modré/čierne – 2× poťah sedadla a 2× poťah opierky, 100% polyester, 3mm podšívka, testované TUV, vhodné pre autá s bočným airbagom

Walser Poťahy sedadiel na celé vozidlo Flash - modré
44,87 € 41 €

Výpredaj

Kompletná sada autopoťahov do celého vozidla je opatrená patentovaným bezpečnostným systémom Walser Clix-Airbag. Vďaka svojej konštrukcii Walser Flash dokonale priľnú k vašim sedadlám a chránia ich pred opotrebovaním a nečistotami. Kontrastná kombinácia modrej a čiernej poteší každého fanúšika dizajnu.

Walser Poťahy sedadiel na celé vozidlo Hastings - modré/čierne
54,59 € 50,20 €

Kompletná sada autopoťahov na 5 sedadiel je certifikovaná do áut s bočnými airbagmi v sedadlách. Walser Hastings má 9 dielov a umožňuje jednoducho rozdeliť zadné sedadlá na tretiny alebo polovice podľa preferencií. Vďaka penovej podšívke s hrúbkou 3 mm sú tieto elegantné modro-čierne poťahy aj veľmi pohodlné.

CarPoint Poťahy sedadiel na celé vozidlo - Montreal
42,90 € 42,10 €

Výpredaj

Poťahy sedadiel na celé vozidlo – Montreal sada 9 dielov – univerzálna veľkosť, zadné sedadlá delené na tretiny aj polovice. Veľmi odolný a príjemný elastický materiál, sada pre celé vozidlo (predné sedadlá – zvlášť sedák a operadlo, zadné sedadlá – zvlášť sedák aj operadlo ľubovoľne deliteľné pomocou skrytých zašitých zipsov na jednotlivé tretiny/ na polovice/ na tretinu a dve tretiny/ vcelku, 5× poťah opierky hlavy)

Walser Návlek ochranný na predné sedadlo proti znečisteniu Outdoor sivý
12,46 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický návlek na predné sedadlo je vhodný na každú autosedačku. Ochráni ju pred nečistotami a ľahko sa navlieka. Walser návlek ochranný na predné sedadlo proti znečisteniu Outdoor sivý je z vodoodpudivého materiálu, ktorý odpudzuje i špinu.

Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý
13,62 € 13,20 €

Naťahovacie poťah s uchytením na popruhy u sedadiel väčšiny vozidiel. Vzhľadom na zloženie z polyesteru príjemne zahreje a naviac aj dlho vydržia. Pre väčší komfort pri jazde je poťah vybavený silnejším polstrovaním. Compass Poťah sedadla TETRIS čierno-modrý s veľkosťou 46 × 102 cm poskytuje komfort v prednej časti vozidla.

KEGEL Poťahy Kronos, veľkosť L, farba sivá
54,80 € 52,19 €

Poťahy Kronos sú klasickým prípadom výnimočnej trvanlivosti. Majú klasický dizajn a farby zodpovedajú interiéru takmer každého automobilu. Veľkou výhodou je takmer 100% farebná stálosť.

F-CORE Poťahy na sedadlá FX07, čierne
63,71 € 60,67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada poťahov na sedadlá z radu Elegance pre vozidlá DAF XF 105 EURO 6 (od roku 2013).

KEGEL Poťahy na sedadlo Atlantic, veľkosť L Super Air Bag, farba sivá
60,27 € 57,40 €

Poťahy Atlantic sú vyrobené z polyesteru sivej farby. Majú veľkosť L, Super Air Bag. Sú určené pre automobily s bočnými airbagmi. Sada obsahuje aj poťahy na opierky hlavy. Poťah je vyrobený z materiálu s vysokou pevnosťou a prakticky 100% stabilitou farby.