BeltUpp BeltUpp komfortný a stabilizačný pás
27,30 €

BeltUpp komfortný a stabilizačný pás stabilizuje dieťa v správnej pozícii sedenia, čím poskytuje vyšší komfort a bezpečnosť počas cestovania autom.

BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 € 39,99 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.

BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 € 54,99 €

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.

Detský pás Smart Kid Belt

Detský pás Smart Kid Belt

Hodnotenie: 4,7
29,90 €

Smart Kid Belt je bezpečnostný pás do auta ušitý na mieru deťom. Plnohodnotne nahradí detskú sedačku, pritom je menší, lacnejší a môžete ho použiť v ktoromkoľvek aute. Systém jednoducho prispôsobí klasický bezpečnostný pás výške dieťaťa, takže môže sedieť rovnako ako dospelý. Smart Kid Belt sadne deťom od 4 do 12 rokov vážiacim od 15 do 36 kilogramov. Jeho kvalitu a bezpečnosť potvrdzujú aj nezávislé autority v EÚ, kde prebehli crashtesty.

ZOPA Tehotenský pás do auta Mummy belt
26,96 € 20,90 €

Zopa Mummy belt je tehotenský pás do auta, ktorý zaručí správne vedenie bezpečnotných pásov,, mimo bruško ", čo podstatne znižuje nebezpečenstvo v prípade nárazu a navyše je s ním cestovanie pohodlnejšie. Je to bezpečná a ľahká ochrana pre Vás a Vaše nenarodené dieťa.

Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
30,60 €

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.

ZOPA Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek
5,50 €

Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek drží pevne bezpečnostné pásy a poskytuje tak maximálnu bezpečnosť pre dieťa pri cestovaní. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave drží na jednom mieste.

More Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT
47,90 €

Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT je vhodný pre nastávajúce mamičky už od 2. mesiaca tehotenstva. Bezpečnostný pás pre tehotné do auta funguje tak, že jeho pripnutím stiahnete brušný pás bezpečnostného pásu vozidla pod tehotné bruško.

Diono Chránič pásu Soft Wrap Black
8,04 € 7 €

Diono Soft Wrap je mäkký obojstranný chránič pásu. Pomocou suchého zipsu možné pripevniť na pásy autosedačky, popruhy v kočíku alebo autopásy. Balenie obsahuje 2ks.

BenBat Chrániče pásov Frog
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkké, polstrované chrániče bezpečnostných pásov zabezpečia, že deti na cestách nikdy nebude nepríjemne tlačiť bezpečnostný pás. Chránič má veselý, zvierací motív a je vyrobený z príjemného plyšu. Obsahuje úchyt na cumlík.

BeSafe Belt collector držiak pásov
10,99 €

BeSafe Belt collector je pásový adaptér, ktorý udržuje oba ramenné pásy na autosedačke v správnej polohe.

Dooky Universal Pads

Dooky Universal Pads

Hodnotenie: 4,9
8,90 €

Mäkký chránič pásu a medzinožnej pracky. Pomocou suchého zipsu možné pripevniť na pásy autosedačky, popruhy v kočíku alebo pásy auta.

Diono Chránič pásu Seatbelt Pillow Grey
12,51 € 8,90 €

Diono Seatbelt Pillow je mikrofleecový chránič pásu a malý vankúšik v jednom. Upevňuje sa pomocou suchého zipsu na autopásy alebo na pásy autosedačky. Je veľmi príjemný na dotyk.

Dooky Seat Cover 0+
23,30 €

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať so clonami, strieškami a dekami Dooky.

Dooky Seat Cover Group 1 - rozbalené-6%
24,79 € 23,20 €

Rozbalené

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie I (9–18kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame dekami Dooky.

BEZTROSKA Náramenníky
14,90 €

Štýlové náramenníky na pásy od značky Beztroska sú vyrobené z kvalitných bavlnených tkanín. Náramenníky na ramenné popruhy prekvapia svojou jemnosťou a mäkkosťou. Spoľahlivo tak ochránia pred často ostrými hranami pásov autosedačiek alebo kočíkov.

Dooky Seat Cover 0+

Dooky Seat Cover 0+

Hodnotenie: 5
23,30 €

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať s clonami, strieškami a dekami Dooky.

BEZTROSKA Náramenníky ľan
15,90 €

Moderné náramenníky na pásy od značky Beztroska sú vyrobené z kvalitných ľanových tkanín. Náramenníky na ramenné popruhy prekvapia svojou jemnosťou a mäkkosťou. Spoľahlivo tak ochránia pred často ostrými hranami pásov autosedačiek alebo kočíkov.

Dooky Seat Cover 0+

Dooky Seat Cover 0+

Hodnotenie: 1
23,30 €

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať s clonami, strieškami a dekami Dooky.

Dooky Seat Cover 0+ - zánovné-23%
23,24 € 17,80 €

Zánovné

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať so clonami, strieškami a dekami Dooky.

Summer Infant Návleky na bezpečnostné pásy Tan Bear
8,50 €

Návleky Tan Bear v roztomilom dizajne medvedíka pripevníte jednoducho na popruhy autosedačky či kočíkov. Návleky spoľahlivo ochránia vaše dieťatko a zároveň mu spríjemnia pohodlie pre cestovanie.