DIAGO pláštenka na autosedačku
7,90 €

DIAGO pláštenka na autosedačku ochráni vaše dieťa pred vetrom a dažďom. Pláštenka je vhodná pre autosedačky skupiny 0 a 0+. Vetracie otvory na bokoch pritom poskytujú dokonalú cirkuláciu vzduchu.

DIAGO Moskytiéra na autosedačku
5 €

DIAGO moskytiéra na autosedačku spoľahlivo ochráni dieťa proti bodnutiu hmyzom. Moskytiéra je vhodná pre všetky autosedačky skupiny 0 a 0+. Vďaka extrémne jemným okám, neprejde ani drobný hmyz.

Emitex Pláštenka AUTOSEDAČKA
8,90 €

Pláštenka na autosedačku je vyrobená z bezftalátovej atestovanej fólie z PVC. Pokrýva celú autosedačku. V hornej časti má pláštenka okno pre odvetrávanie. Cez toto okno sa autosedačka môže uchopiť a prenášať. Pláštenka je lemovaná PES lemovkami s dlhou životnosťou a svetlostálosťou, udrží si svoju farbu aj pri pôsobení vody. Pláštenka je určená na malé autosedačky do 13 kg.

Clippasafe Sieť na autosedačku
7,40 €

Jemná moskytiéra na **autosedačku **pomáha chrániť dieťa pred muchami, osami, komármi a iným hmyzom. Áno. Už sa **nemusíte báť, že vaše bábätko bude celé poštípané od komárov. **Sieťka proti hmyzu na autosedačku vám v tom pomôže!

CYBEX Moskytiéra Cloud Q/Aton 2019
15 €

Optimálna ochrana pred dotieravým hmyzom. Vďaka elastickému materiálu je vhodná pre všetky autosedačky skupiny 0+ značky Cybex.

Reer Pláštenka na autosedačky 0+
6,90 €

Pláštenka pre autosedačky určená k presunom pri náhlych vonkajších zrážkach. Dostatok odvetrávacích otvorov na bočných stranách. Kompatibilná so skupinami 0 a 0+. Reer Pláštenka na autosedačky je vyrobená z materiálu PVC free v transparentnej úprave s modrými lemami.