Metal Earth HP Drak Gringottovej banky
21,37 € 15,10 €

Skvelý 3D kovový model draka, s ktorým hrdinovia z čarovného sveta Harryho Pottera unikli z Gringott banky. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Železný trón
38,90 € 23,20 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, ikonický Železný trón z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Drogon-31%
38,90 € 26,52 €

Akcia

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, Drak kráľovnej Daenerys Targaryenovej z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Silence-35%
50,50 € 32,70 €

Akcia

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, loď Silence pánov zo Železných ostrovov z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Marvel Iron Man
25,36 € 20,20 €

Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Hra o tróny: Erb Starkov
19,80 € 14,70 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, Erb rodu Starkov zo Severu z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth BIG Silver Dragon ICONX-28%
29,08 € 20,70 €

Akcia

Skvelý 3D kovový model veľkého a majestátneho draka. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth BIG Millennium Falcon
34,94 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý 3D kovový model Millennium Falcon vo veľkom prevedení z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW Kylo Ren´s Command shuttle
15,59 € 12,90 €

Úžasný 3D model kovového Kylo Ren's Command shuttle z Hviezdnych vojen. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth SW Slave I

Metal Earth SW Slave I

Hodnotenie: 5
16,52 € 12,90 €

Skvelý 3D kovový model Slave I z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Marvel Captain America Shield
15,59 € 12,50 €

Úžasný 3D model kovového Marvel Captain America Shield. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Drum Set
13,64 € 10,30 €

Úžasný 3D model kovových bicích nástrojov. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth HP Hagridova chyža
21,37 € 16,50 €

Skvelý 3D kovový model Chyže Hagrida, ktorú často navštevovali hrdinovia z čarovného sveta Harryho Pottera. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth HP Zlatonka

Metal Earth HP Zlatonka

Hodnotenie: 2,3
21,34 € 15,10 €

Skvelý 3D kovový model ohnivá strela z kolekcie Harry Potter. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Tank T-34

Metal Earth Tank T-34

Hodnotenie: 5
13,56 € 11 €

Skvelý 3D kovový model legendárneho tanku z 2. svetovej vojny, Tank T-34. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Fire Engine
13,55 € 11 €

Skvelý 3D kovový model hasičského auta. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth DC BAT-Signal Temný rytier
16,60 € 13,20 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Bat-Signal. Legendárny Bat-Signal z filmu Temný rytier môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Marvel Thor´s Hammer
15,59 € 12,50 €

Úžasný 3D model kovového Marvel Thor´s Hammer. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Farm Tractor

Metal Earth Farm Tractor

Hodnotenie: 5
13,64 € 11 €

Úžasný 3D model kovového farmárskeho traktora. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Batman vs Superman Batmobile
15,70 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Batman vs Superman Batmobil z kolekce Batman. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: The Mountain
38,90 € 29,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, HORA, tohto legendárneho záporáka z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Vážka
8,89 € 8,40 €

Skvelý 3D kovový model Vážky, najlepšieho letca ríše hmyzov. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth AH-64 Apache
13,64 € 9,90 €

Úžasný 3D model kovovej helikoptéry. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Modlivka nábožná
8,90 € 7,60 €

Skvelý 3D kovový model modlivky nábožnej, obávaného predátora hmyzej ríše. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Scorpion
7,78 € 7,30 €

Úžasný 3D model kovového škorpióna. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Batman 1989 Batmobile
15,70 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Batman Clasic Batmobile z kolekce Batman. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Batman 1989 Batwing
15,70 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Batman 1989 Batwing z kolekce Batman. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Red Keep (ICONX)
38,80 € 29,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Červená bašta z Kráľovo Prístavisko, sídlo kráľov Siedmich kráľovstiev z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Supermarine Spitfire
8,89 € 8,40 €

Skvelý 3D kovový model Supermarine Spitfire. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW helma Darth Vadera
22,10 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Hema Darth Vadera z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth HP Bradavický expres
27,17 € 18,40 €

Skvelý 3D kovový model Rokfortský expres z kolekcie Harry Potter. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Marvel War Machine
23,41 € 15,80 €

Úžasný 3D model kovového Marvel War Machine. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Batman Clasic Batmobile
15,70 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Batman Clasic Batmobile z kolekce Batman. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth ST Bird of Prey
15,59 € 12,90 €

Úžasný 3D model kovového ST Bird of Prey z obľúbeného seriálu Star Trek. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth SW helma Stormtroopera
22,10 €

Novinka

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Hema Stormstroopera z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.