Metal Earth AH-64 Apache-16%

Metal Earth AH-64 Apache

Hodnotenie: 5
13,64 € 11,40 €

Úžasný 3D model kovovej helikoptéry. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Drum Set-16%

Metal Earth Drum Set

Hodnotenie: 1,5
13,64 € 11,40 €

Úžasný 3D model kovových bicích nástrojov. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth SW Kylo Ren´s Command shuttle-26%
15,59 € 11,40 €

Úžasný 3D model kovového Kylo Ren's Command shuttle z Hviezdnych vojen. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Marvel Captain America Shield
15,59 € 13,60 €

Úžasný 3D model kovového Marvel Captain America Shield. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Tank T-34-18%

Metal Earth Tank T-34

Hodnotenie: 4,3
13,56 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý 3D kovový model legendárneho tanku z 2. svetovej vojny, Tank T-34. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Lunar Rover
13,30 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Lunar Rover. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Tarantula

Metal Earth Tarantula

Hodnotenie: 2
9,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Tarantula. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Avengers: Iron Man - helma
24,60 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Avengers: Iron Man – helma. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Marvel Thor´s Hammer
15,59 € 13,60 €

Úžasný 3D model kovového Marvel Thor´s Hammer. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

Metal Earth Vážka
8,89 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý 3D kovový model Vážky, najlepšieho letca ríše hmyzov. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Katedrála Notre-Dame
22 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Katedrála Notre-Dame. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Wright Airplane
9,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Wright Airplane. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Batman 1989 Batmobile
15,60 € 15,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Batman Clasic Batmobile z kolekcie Batman. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Trojplošník Fokker Dr. I
15,40 € 13,60 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Trojplošník Fokker Dr. I. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Biely dom
12,70 € 11 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Biely dom. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Fire Engine-24%
13,55 € 10,20 €

Skvelý 3D kovový model hasičského auta. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth BIG Templársky rytier-23%
27,80 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý 3D kovový model Metal Earth -Templársky rytier vo veľkom prevedení. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Harry Potter: Rokfortský expres-29%
47,10 € 33,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Harry Potter: Rokfortský expres. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Velocipéd
12,70 € 11,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Velocipéd. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Mitsubishi Zero
8,50 € 8,30 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Mitsubishi Zero. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle USS Arizona
12,70 € 11,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – USS Arizona. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Big Ben
8,70 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Big Ben. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Vrtuľník Bell UH-1 Huey-20%
10,90 € 8,70 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Vrtulník Bell UH-1 Huey. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Kniha: Biela veľryba
16,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Kniha: Biela veľryba. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: Special Forces Tie Fighter
16,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: Special Forces Tie Fighter. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW BB8-18%

Metal Earth SW BB8

Hodnotenie: 5
15,80 € 12,90 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – BB8 z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: C-3PO (zlatý)-17%
21,70 € 17,80 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: C-3PO. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 1955 Vespa 125-18%
15,80 € 12,90 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Vespa 125 z roku 1955. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Opera v Sydney-16%
18,10 € 15,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Opera v Sydney. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth F4U Corsair
8,50 € 8,30 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – F4U Corsair. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW Hviezda smrti
15,80 € 13,60 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Legendárna Hviezda smrti z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth F-117 Nighthawk
13 € 11,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – F-117 Nighthawk. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Filmový projektor
12,70 € 11 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Filmový projektor. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Drogon-26%
38,90 € 28,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, Drak kráľovnej Daenerys Targaryenovej z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Supermarine Spitfire
8,89 € 8,30 €

Skvelý 3D kovový model Supermarine Spitfire. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Klavír
13 € 11,40 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Klavír. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth HP Drak Gringottovej banky-30%
21,37 € 14,80 €

Skvelý 3D kovový model draka, s ktorým hrdinovia z čarovného sveta Harryho Pottera unikli z Gringott banky. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Hrad v Osake
21,80 € 20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Hrad v Osake. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Red Keep (ICONX)
38,80 € 34,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Červená bašta z Kráľovo Prístavisko, sídlo kráľov Siedmich kráľovstiev z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth SW helma Darth Vadera-19%
22 € 17,80 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Hema Darth Vadera z kolekcie Star Wars. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Hra o tróny: Erb Targaryenov-28%
25,40 € 18,20 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Hra o tróny: Erb Targaryenov. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: Imperial Shuttle
15,40 € 13,60 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: Imperial Shuttle. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Star Wars: X-Wing Starfighter-24%
34,50 € 26,20 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Star Wars: X-Wing Starfighter. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Stíhacie lietadlo F-22 Raptor
8,30 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Stíhacie lietadlo. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Silence-25%
50,50 € 37,60 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, loď Silence pánov zo Železných ostrovov z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth 3D puzzle Brnenie - Európsky rytier
16,10 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Brnenie – Európsky rytier. Jednotlivé časti modelov sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth DC BAT-Signal Temný rytier-22%
16,60 € 12,90 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth – Bat-Signal. Legendárny Bat-Signal z filmu Temný rytier môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.

Metal Earth Hra o tróny: Železný trón-46%
38,90 € 20,80 €

Skvelý 3D kovový model Metal Earth, ikonický Železný trón z fascinujúcej série Hra o tróny môžete mať doma. Jednotlivé časti modelu sú vyrezané laserom pre ešte väčšiu presnosť. Na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo, a napriek tomu vás výsledok ohromí.