TM Toys Roblox figurka - Headless horseman

Značka: TM Toys Náš kód: 1277152

TM Toys Roblox figurka - Headless horseman

Celý popis

10.9

10,90 € vrátane DPHBežná cena: 15,63 €, Ušetríte 4,73 € (30 %)

Popis

Popis produktu


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 3 rokov

Alternatívne produkty

Sylvanian Families Chocolate Chocolate králičice so žltou kabelkou 6
10,62 €

9,50 €

Novinka

Stella, staršia sestra z rodiny čokoládových zajačikov pracuje v meste a navrhuje krásne šaty. Vie, že každý miluje kvety a narodeniny, a používa tieto motívy v ich návrhoch, aby každý zákazník mohol nájsť šaty, ktoré mu dokonale vyhovujú.


Sylvanian Families Sada oblečkov 6021
11,79 €

9,60 €

Novinka

Sada oblečkov modrá a zelená farba je sada šiat pre mamičky a dievčatá. Šaty sú ušité z elegantnej saténovej látky, ideálne na vychádzky do mesta. Každé šaty majú nádherné zlaté príslušenstvo.


Sylvanian Families Psia rodinka na bicykli
12,56 €

9,50 €

Mamička Penny a jej malá Rally každé ráno vyrážajú do pekárne na nákup čerstvého pečiva. Rally vzrušene sedí na prednom koši a nabáda mamičku, aby išla rýchlejšie. Pekáreň už rozvoňala okolie.


Schleich Prehistorické zvieratko - Utahraptor
10,51 €

9,40 €

Ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura nadchne nielen malých milovníkov prehistorických zvierat. Utahraptor bol rýchly, vrtký dravec, ktorý lovil bylinožravé dinosaury. Na druhom prste jeho zadnej nohy mal neobvykle dlhý pazúr v tvare polmesiaca. Figúrka má pohyblivú spodnú čeľusť a ramená predných končatín.


Sylvanian Families Pudlica v ružových šatách s kabelkou 6004
10,62 €

9,50 €

Novinka

Laura, staršia sestra z rodiny pudlov vyrába a predáva čokoládu v obchode s čokoládou v obchodnom dome. Miluje sladkosti. Od tej doby, čo bola malé dievčatko, snívala o tom, že každý deň má okolo seba sladkosti.


Schleich Velociraptor 14585
11,24 €

9,50 €

Novinka

Velociraptor meral 70 cm a bol to pernatý dravec s pomerne malým vzrastom vzhľadom k iným dinosaurom. Velociraptori boli pravdepodobne veľmi inteligentný mäsožraví dravci, ktorí lovili v húfe. Vďaka tomu dokázali premôcť zvieraciu korisť väčšiu, než boli oni. Behali rýchlosťou až 65 km/hod.