TM Toys Prasátko Peppa- plyšová Peppa 25 cm
10,69 € 7,90 €

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatičkách. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Fur Balls Tuláčik Candy Floss
24,90 € 18,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík, mačička alebo lama? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát.

TM Toys Peppa Pig Súprava figúrok 4 ks
29,16 € 25,50 €

Súprava postavičiek z obľúbeného seriálu Prasiatko Peppa obsahuje celú rodinku – mamičku, otecka, George a samozrejme Peppu. Vytvorte si spoločne s nimi nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

TM Toys Fortnite Lama Drama Loot Piñata-45%
54,47 € 29,90 €

Akcia

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto Piñatě v tvare Lamy. Piñata obsahuje 1 x exkluzívnu figúrku Rusta Lorda, 10 x zbrane a 4 x chrbtové doplnky. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fur Balls Tuláčik a priatelia
27,60 € 20,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to koník, mačička alebo psík? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát o záchrane.

TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Chobotnička + maják
38,27 € 7,90 €

Chobotnička Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k ní přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.

TM Toys Fortnite - Set 4 figurek SQUAD MODE
62,88 €

Exkluzivní set sběratelských figurek Fortnite Squad mode obsahuje 4 plně ohebné sběratelské figurky:

  • Ragnarok, Rex, Cuddle team Leader a Brite Bomber (19 ohebných bodů) – výška 10cm, 4 nářadí, 5 zbraní, 4 stavebn&i…
TM Toys Fur Balls Tuláčik - Violet
27,22 € 22,70 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chumáčiku? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to králiček, mačička alebo psík? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát o záchrane.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 35,5 cm
15,29 € 10,20 €

Užij si spousty hraní se svým plyšovým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figúrka
26,80 € 22,90 €

Vydaj sa s prasiatkom Peppom na báječný výlet jeho krásny červeným autíčkom, ktoré mu skvele ladí s jeho šatočkami. V aute je dostatok miesta aj pre Peppových kamarátov. Užite si spolu na cestách veľa zábavy!

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa balerina 25 cm
10,69 € 8,70 €

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červeném baletním úboru. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue modrý
65,10 € 45,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

TM Toys Hairdorables Čarovné bábiky séria 2
24,90 € 22,90 €

Unikátny koncept zberateľských bábik s kúzlom"unboxingu" sa teraz rozširuje o druhú sériu. V balení nájdete bábiku a 11 módnych doplnkov. Všetko je ukryté v zásuvkách či škatuľkách, a tvojou úlohou je postupne objaviť tajomstvo, čo práve tvoje balenie skrýva. Zozbieraj všetkých 26 bábik a objav doplnky, ktoré menia farbu pod vplyvom studenej vody!

TM Toys Fur Balls Babies Mini Tuláčik
15,30 € 15,10 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv učesať. Bude to králiček, levíček, psík alebo nejaké iné? V prepravke sa skrýva vždy jedno z 21 možných zvieratiek. Odhaľte aké zvieratko sa skrýva vo vnútri prepravky!

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 35,5 cm
15,29 € 11,30 €

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
19,43 € 12,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plyšovej Llamy, ktorá urobí radosť každému priaznivcovi tejto hry. Výška plyšovej Llamy je 18 cm.

TM Toys Minecraft Figúrka Steve s elixírom neviditeľnosti
15,54 € 13,20 €

Minecraft je veľmi obľúbená počítačová hra. Každý, kto dlho hrá Minecraft, sa stotožňuje s herným svetom a chce mať jeho napodobeninu v reálnom živote. Tieto potreby dokonale uspokojujú rôzne figúrky postáv a doplnky z hry. Preneste sa do sveta kultovej hry a spoločne s hrdinami čeľte nepriateľom! V balení nájdete postavičku s doplnkami.

TM Toys Panenka Cry Babies magické slzy série 3
14,39 €

Panenka Cry Babies magické slzy série 3

Objevte kouzelný svět Cry Babies Magic – magické slzy! Otevřete domeček-lahvičku a odhalte, roztomilou panenku, která roní opravdové slzy.

TM Toys Hairdorables Čarovné bábiky - Maznáčikovia
15,30 € 11,90 €

Unikátny koncept zberateľských bábik s kúzlom"unboxingu" sa teraz rozširuje o miláčikov Hairdorables. V balení nájdete zvieratko a 7 kúskov príslušenstva k nemu. Všetko je ukryté v zásuvkách či škatuľkách, a tvojou úlohou je postupne objaviť tajomstvo, čo práve tvoje balenie skrýva. Nazbieraj všetkých 24 zvieratiek.

TM Toys Roblox figúrka - Homebeacon: the whispering dread
15,30 € 13,20 €

Figúrka Homebeacon: the whispering dread s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Roblox figurka - Phantom forces: Ghost
15,63 € 12,50 €

Figúrka Phantom Forces- GHOS s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Roblox figúrka - Queen of the Treelands
15,63 € 12,50 €

Figúrka Queen of the Treelands s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys TM Toys Minecraft Kostka lávy
14,87 €

Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě.

TM Toys Minecraft Kocka lávy
15,54 € 9,90 €

Minecraft je veľmi obľúbená počítačová hra. Každý, kto dlho hrá Minecraft, sa stotožňuje s herným svetom a chce mať jeho napodobeninu v reálnom živote. Tieto potreby dokonale uspokojujú rôzne figúrky postáv a doplnky z hry. Preneste sa do sveta kultovej hry a spoločne s hrdinami čeľte nepriateľom! V balení nájdete postavičku s doplnkami.

TM Toys Minecraft Figúrka Steve so šípmi
15,54 € 10,90 €

Minecraft je veľmi obľúbená počítačová hra. Každý, kto dlho hrá Minecraft, sa stotožňuje s herným svetom a chce mať jeho napodobeninu v reálnom živote. Tieto potreby dokonale uspokojujú rôzne figúrky postáv a doplnky z hry. Preneste sa do sveta kultovej hry a spoločne s hrdinami čeľte nepriateľom! V balení nájdete postavičku s doplnkami.

TM Toys Fortnite Figúrka Carbide
19,43 € 11,70 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Roblox Celebrity Figúrka Frost Empress
15,30 € 10,90 €

S touto jedinečnou hernou súpravou, ktorá obsahuje ikonickú figúrku a príslušenstvo, vezmite svoje obľúbené dobrodružstvá Roblox z obrazovky do skutočného sveta! Použite príslušenstvo a vytvorte si svoj vlastný jedinečný charakter Robloxu.

TM Toys Flora - Interaktívny koník
68,90 € 47,90 €

Koník z mäkkého a príjemného plyšu je perfektný na maznanie a snívanie o koňoch. Flora vydáva zvuky a hrabe kopýtkom ako naozajstný koník. Tento koník sa stane dokonalým parťákom detí na ich ceste za dobrodružstvom.

TM Toys Peppa Pig Drevený domček vrátane vybavenia
176,20 € 164,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Oživte si svet Prasiatka Peppy s týmto dokonalým dreveným domom! Je vysoký úctyhodných 91 cm a nájdete v ňom všestranný priestor pre celú rodinku! K dispozícii je 8 rôznych izieb a veľa nábytku. Navyše tento domček má zvukové a svetelné efekty, čím očarí každého fanúšika seriálu.

TM Toys Fortnite Hero Figúrka Wild Card 15 cm
26,80 € 24,20 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 15 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a zbraň. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Peppa Pig - školský autobus s figúrkou-32%
29,15 € 19,60 €

Akcia

Nový školský autobus prasiatka Peppy má otváracia strechu, vďaka čomu do neho možno ľahko umiestniť až 3 figúrky. Súčasťou je tiež figúrka vodičky Rebeky, ktorá bezpečne dovezie všetkých cestujúcich do cieľa.

TM Toys Peppa Pig Pekárstvo-28%
34,40 € 24,70 €

Akcia

Potom, čo sa pozriete do predného okna pekárstva Prasiatka Peppu, nebudete schopní odolať ísť dovnútra a vychutnať si lahodný čaj s Peppom! Tento herný set zaistí hodiny zábavy. Odložte si napríklad hrnček na stolík, ktorý sa otáča. A keď nastane zatváracie doba, všetky časti sa zmestia do domčeka a ľahko sa tak skladuje.

TM Toys Build-A-Bot - Mravec
23,32 € 17,90 €

Postav si svoje robotické zvieratko mravca. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, čo dovoľuje zažiť svet techniky a užiť si nezabudnuteľnú zábavu aj s menším dieťaťom. Maznáčik sa môže aj pohybovať vďaka elektrickému mini motoru.

TM Toys Fortnite Loot - Plyšový Durr Burger
14 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tomuto plyšovému Durr Burgeru, ktorý urobí radosť každému priaznivcovi tejto hry.