TM Toys Fur Balls Tuláčik rodinka-24%
28,80 € 21,80 €

Zachrániš Tuláčikovu rodinku? Je mamička mačka alebo pes? Odhaľ, koľko detí má mamička so sebou – sú to dvojčatá alebo vzácne trojčatá? Aby si zistil, aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chumáči, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Venuj rodinke svoju starostlivosť a lásku.

TM Toys Môj interaktívny jednorožec-18%
61,50 € 49,90 €

Interaktívny plyšový poník, ktorý sa premení na jednorožca, urobí radosť každému malému dievčatku. Pohlaď a nakŕm poníka a sleduj, ako mu postupne rastie roh. Ponúka viac ako 30 zvukov a interakcií. Kto by totiž nemiloval roztomilého jednorožca?

TM Toys Peppa Pig Rodinný dom s príslušenstvom
78,90 €

Rodinný dom s 3 poschodiami je plný príslušenstva, nábytku a tiež v súprave nájdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyňa, obývacia izba, spálňa, pracovňa a izba na pôjde ponúka neobmedzené možností zábavy. Vytvorte si s ním nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figúrka
25,30 € 22,90 €

Vydaj sa s prasiatkom Peppom na báječný výlet jeho krásny červeným autíčkom, ktoré mu skvele ladí s jeho šatočkami. V aute je dostatok miesta aj pre Peppových kamarátov. Užite si spolu na cestách veľa zábavy!

TM Toys Peppa Pig Skladací domček-28%
46,10 € 32,90 €

Skladací domček Peppa má 3 miestnosti, ktoré sú rôzne vybavené pre dlhú zábavu. Daj si s Peppom skvelú pizzu v kuchyni alebo sa kochaj výhľadom z balkóna, ktorý nájdeš v hornom poschodí.

TM Toys LASER X mikro blaster šport sada pre 2 hráčov-16%
46,10 € 38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si veľa laserovej zábavy s týmito praktickými kompaktnými mikro blastrami. Každý z blastrov je opatrený senzorom, ktorý počíta zásahy. Blaster dostrelí infračervený lúč do vzdialenosti až 30 metrov. Hru navyše zatraktívnia svetelné aj zvukové efekty.

TM Toys Peppa Pig Súprava figúrok 4 ks
25 € 21,90 €

Súprava postavičiek z obľúbeného seriálu Prasiatko Peppa obsahuje celú rodinku – mamičku, otecka, George a samozrejme Peppu. Vytvorte si spoločne s nimi nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

TM Toys Peppa Pig Figúrky do kúpeľa, 2 ks
11,50 € 10,90 €

2 figúrky do kúpeľa majú podobu postavičiek zo sveta Prasiatka Peppu a deti s nimi zažijú skvelé dobrodružstvo! Plávajú totiž na vode a dokonca striekajú vodu, takže o parádnu zábavu je s nimi postarané.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 35,5 cm-24%
15,30 € 11,50 €

Akcia

Uži si hŕbu hrania so svojím plyšovým kamarátom prasiatkom Georgom v modrom oblečku. Je roztopašný, zvedavý, veľmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všetky tvoje dobrodružstvá. Naviac je vyrobený z veľmi mäkkého materiálu, a tak sa s ním iste rád pomazlíš.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-28%
73 € 52,10 €

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

TM Toys Peppa Pig - vláčik + 3 figúrky-18%
30,70 € 24,90 €

Urobte si pohodlie vo vagónku a vydajte sa na báječný výlet s prasiatkami Peppy a Georgom. Nebude to obyčajná jazda, pretože rušňovodičom je Peppův dedko, ktorý lokomotívu zastaví, kde len budete chcieť.

TM Toys Fortnite Lama Drama Loot Piñata-57%
54,47 € 23 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto Piñatě v tvare Lamy. Piñata obsahuje 1 x exkluzívnu figúrku Rusta Lorda, 10 x zbrane a 4 x chrbtové doplnky. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Roblox Sada auto a figúrka Apocalypse rising 4X4-27%
29,60 € 21,40 €

Zberateľský set Apocalypse rising 4X4 obsahujúce figúrku a auto prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Peppa Pig Sada do kúpeľa so sieťkou, 2 ks-25%
32,14 € 23,90 €

Zaplavej si v spoločnosti prasiatka Peppy a jeho kamaráta. Keby sa náhodou topili, zachrániš je pomocou sieťky, ktorá možno prísavkou pripevniť k akémukoľvek povrchu. Aj kúpanie môže byť s touto sadou veliká zábava.

TM Toys Fortnite Early Game Sada pre prežitie A-54%
35,01 € 15,90 €

Výpredaj

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie, zbraň, chrbtový doplnok, padák – dáždnik a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 25 cm-33%
11,50 € 7,60 €

Akcia

Uži si hŕbu hranie so svojím kamarátom prasiatkom Georgom v modrom oblečku. Je roztopašnú, zvedavý, veľmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všetky tvoje dobrodružstvo. Naviac je vyrobený z veľmi mäkkého materiálu, a tak sa s ním iste rád pomazlíš.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue ružový-46%
65,10 € 34,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

TM Toys Hairdorables Čarovné bábiky séria 2
24,90 € 22,90 €

Unikátny koncept zberateľských bábik s kúzlom"unboxingu" sa teraz rozširuje o druhú sériu. V balení nájdete bábiku a 11 módnych doplnkov. Všetko je ukryté v zásuvkách či škatuľkách, a tvojou úlohou je postupne objaviť tajomstvo, čo práve tvoje balenie skrýva. Zozbieraj všetkých 26 bábik a objav doplnky, ktoré menia farbu pod vplyvom studenej vody!

TM Toys Peppa Pig - plyšový George s kamarátom 35,5 cm-30%
15,30 € 10,70 €

Akcia

Uži si hŕbu hrania s prasiatkom Georgom a jeho krokodílím kamarátom. George je roztopašný, zvedavý, veľmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všetky tvoje dobrodružstvo. Naviac je vyrobený z veľmi mäkkého materiálu, a tak sa s ním iste rád pomazlíš.

TM Toys TM Toys Roblox figurka Bigfoot Boarder: Airtime
12,47 €

Každá figurka má alespoň jeden doplněk, jedinečný kód umožňující odemknout dodatečné doplňky ve hře a průvodce sběratele.

Figurka Bigfoot Boarder: Airtime má součástí balení svůj Boarder.

Roblox je bezplatn…

TM Toys Kindi Kids bábika Marsha Mello
50 € 48,90 €

Marsha Mello je úžasná bábika s pastelovými a dúhovými prameňmi vo vlasoch, v ktorých má roztomilé gumičky s marshmallow. Jej trblietavé veľké oči ťa zaujmú na prvý pohľad. Miluje všetko sladké! Keď priblížiš marshmallow k pusinke bábiky, uhryzne si. Pri stlačení koktailu sa presunie obsah do slamky.

TM Toys Peppa pig magnetická tabuľka malá
15,50 €

Novinka

Obľúbená detská hračka v podobe magnetickej kresliacej tabule, teraz v dizajne licencie Prasiatko Pappa. Súčasťou balenia sú aj 4 tematické šablóny a 2 pečiatky. Deti si kreslením zlepšujú motoriku aj svoju kreativitu.

TM Toys Roblox figúrka - Hunted vampire-24%
15,30 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Figúrka Hunted vampire s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Roblox figúrka - blue Lazer parkour runner-24%
15,30 € 11,50 €

Figúrka Blue Lazer parkour runner s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Hairdorables Čarovné bábiky - Maznáčikovia
15,30 € 12,90 €

Unikátny koncept zberateľských bábik s kúzlom"unboxingu" sa teraz rozširuje o miláčikov Hairdorables. V balení nájdete zvieratko a 7 kúskov príslušenstva k nemu. Všetko je ukryté v zásuvkách či škatuľkách, a tvojou úlohou je postupne objaviť tajomstvo, čo práve tvoje balenie skrýva. Nazbieraj všetkých 24 zvieratiek.

TM Toys Roblox figúrka - Headless horseman-24%
15,30 € 11,50 €

Figúrka Headless horseman s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Fortnite Figúrka Bandolier-38%
19,43 € 11,90 €

Výpredaj

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys GOO JIT ZU figurka SPIDER série 2
10,31 €

GOO JIT ZU figurka SPIDER série 2

Pavouk Redback je mistrem pastí a rychle udeří. Zmáčkni jeho tělo a uvidíš jeho super pavučinovou výplň. Zatáhni a protáhni mu ruce a nohy.

TM Toys Boom City Racers – Hot Tamale! X dvojbalenie-25%
19,20 € 14,30 €

Akcia

Dvojitá výzva, súprava 2 áut Boom City Racers. Vlož auto do vystreľovača, odpáľ a uvidíš, ako vďaka dodatočnému pohonu sa auto rýchlo pohybuje. Potom čo auto narazí do prekážky vybuchne a rozpadne sa na kúsky. Potom Zlož auto dohromady a môžeš vystreliť znovu. Hraj sa sám, alebo vyzvi svojich kamarátov. V balení nájdeš dve autíčka z toho jedno ako prekvapenie.

TM Toys Fur Balls Tuláčik Tutti Frutti-18%
24,90 € 20,30 €

Akcia

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík, mačička alebo lama? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát.

TM Toys Peppa Pig Pekárstvo-33%
34,60 € 22,90 €

Výpredaj

Potom, čo sa pozriete do predného okna pekárstva Prasiatka Peppu, nebudete schopní odolať ísť dovnútra a vychutnať si lahodný čaj s Peppom! Tento herný set zaistí hodiny zábavy. Odložte si napríklad hrnček na stolík, ktorý sa otáča. A keď nastane zatváracie doba, všetky časti sa zmestia do domčeka a ľahko sa tak skladuje.

TM Toys TM Toys Roblox figurka Hunted Vampire
13,07 €

Každá figurka má alespoň jeden doplněk, jedinečný kód umožňující odemknout dodatečné doplňky ve hře a průvodce sběratele.

Figurka Hunted Vampire. 

Roblox je bezplatná počítačová hra, v níž hráči…

TM Toys TM Toys Fru Blu Blaster Bublifuk
16,67 €

Fru Blu bublifuk je skvělá pomůcka pro vyfukování různě velkých bublin. V sadě se nachází: tekutina 0,5 l, bublifuk, 2 smyčky k nasazení na pistoli (pro vyfukování větších nebo menších bublin)Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy.

TM Toys TM Toys Roblox figurka Meepcity Fisherman
13,43 €

Každá figurka má alespoň jeden doplněk, jedinečný kód umožňující odemknout dodatečné doplňky ve hře a průvodce sběratele.

Roblox je bezplatná počítačová hra, v níž hráči sami vytváří prů…

TM Toys Fur Balls Tuláčik Candy Floss-33%
28,80 € 19,20 €

Akcia

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík, mačička alebo lama? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát.

TM Toys Fortnite Loot Box Zberateľské doplnky-43%
17,48 € 9,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka zberateľskej pokladnici. Truhla obsahuje 1 x truhlicu, 4 x zbrane, 1 x zadný bling, 2 x drevené stavebné materiály. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Roblox figúrka - Emerald dragon master-24%
15,30 € 11,50 €

Figúrka Emerald dragon master s doplnkom prináša kúsok herného sveta populárnej počítačovej hry Roblox do reality. Vy sa naopak môžete aspoň sčasti preniesť do sveta kultovej hry a čeliť so svojimi figúrkami nepriateľom.

TM Toys Boom City Racers - autíčko s vystreľovačom-22%
11,50 € 8,90 €

Akcia

Boom City Racers najvýbušnejšie a najrýchlejšie autá. Vlož auto do vystreľovača, odpáľ a uvidíš, ako vďaka dodatočnému pohonu sa auto rýchlo pohybuje. Potom čo auto narazí do prekážky vybuchne a rozpadne sa na kúsky. Potom Zlož auto dohromady a môžeš vystreliť znovu. Hraj sa sám, alebo vyzvi svojich kamarátov. V balení nájdeš jedno zo 24 exkluzívnych autíčok a vystreľovač.

TM Toys GOO JIT ZU figurka ELEPHANT série 2
10,19 €

GOO JIT ZU figurka ELEPHANT série 2

Slon Gigatusk dokáže svými pěstmi rozbít jakoukoliv bariéru. Zmáčkni jeho tělo a uvidíš jeho super kuličkovou výplň. Zatáhni a protáhni mu ruce a noh…