TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
19,43 € 17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plyšovej Llamy, ktorá urobí radosť každému priaznivcovi tejto hry. Výška plyšovej Llamy je 18 cm.

TM Toys Fur Balls Tuláčik Snehová Gulička-23%
24,90 € 18,96 €

Výpredaj

Limitovaná edícia Tuláčikov – snehová gulička. Stratené v zime, v snehu, vyzerajú ako snehová guľa. Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to mrož, tučniak alebo polárny medveď? Súčasťou balenia je aj kefka v tvare srdiečka, sponka a certifikát o záchrane.

TM Toys Cry Babies Kristal
69 € 63,30 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko Kristal z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydávajú pritom zvuky plaču.

TM Toys Fru Blu šnúra + náplň 0,5L
7,90 €

So šnúrou Fru Blu vytvoríte bubliny obrovských rozmerov a neskutočných tvarov, ktoré navyše žiaria dúhovými farbami. Užite si hŕbu originálnej zábavy s bublinami, ktoré len tak neprasknú.

TM Toys Pull Pops sada - továreň na zmrzlinu
26,30 € 19,60 €

Pripravte si jedinečné a osviežujúce dezerty vo svojej vlastnej zmrzlinovej továrni. Zmrzlinu môžete vytvoriť zo svojho obľúbeného ovocia, štiav alebo jogurtov. Zdobte ju rôzne farebnou posýpkou a plňte šťavami a prekvapte všetkych výnimočnou chuťou.

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy domček Katie
53,70 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku a doplnky, ktoré sa spoločne schovávajú v domčeku. Cry Babies Katie roní skutočné slzy! Prehrávaj si obľúbené scény zo seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

TM Toys Flora - Interaktívny koník
68,90 € 61,20 €
+ doprava zadarmo

Koník z mäkkého a príjemného plyšu je perfektný na maznanie a snívanie o koňoch. Flora vydáva zvuky a hrabe kopýtkom ako naozajstný koník. Tento koník sa stane dokonalým parťákom detí na ich ceste za dobrodružstvom.

TM Toys Fortnite Set 4 figúrok Squad Mode
77,84 € 62,20 €
+ doprava zadarmo

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka týmto štyrom plne ohybných figúrkam s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje aj náradie, zbrane a stavebné prvky. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortným Builder Set s figúrkou Black Knight
34,40 € 26,40 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dom s príslušenstvom
91,85 € 78,40 €
+ doprava zadarmo

Rodinný dom s 3 poschodiami je plný príslušenstva, nábytku a tiež v súprave nájdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyňa, obývacia izba, spálňa, pracovňa a izba na pôjde ponúka neobmedzené možností zábavy. Vytvorte si s ním nové príbehy podľa svojej vlastnej fantázie!

TM Toys Tuláčik My Real Rescue ružový-30%
65,10 € 45,48 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

TM Toys Bianca plyšová mačička 25 cm
67,02 € 60,90 €
+ doprava zadarmo

Roztomilá mačička Bianca, ktorá sa chová ako živá zbožňuje hladenie a po zavolaní sa na vás otočí. Má obľúbenú loptičku, s ktorou sa rada hrá. Pri chôdzi si dudre a pradie. Veľkosť mačiatka je 25 cm. Jej srsť je veľmi príjemná na dotyk.

TM Toys Fortným Detská zbraň Death Valley
26,80 € 24,50 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto zbrani Death Valley, s ktorou sa môžete vžiť do hry i mimo nej. Zbraň Death Valley je krásne prepracovaná, aby čo najviac zodpovedala hernej predlohe.

TM Toys Fru Blu Blaster bubliny v bubline
11,61 € 7,90 €

S bublifukom Fru Blu vytvoríte bubliny obrovských rozmerov a s neskutočnými tvarmi, ktoré navyše žiaria dúhovými farbami. Užite si hŕbu originálnej zábavy s bublinami, ktoré len tak neprasknú.

TM Toys Fru Blu sada expert + náplň 0,5L
7,50 €

S špeciálnou šnúrou Fru Blu vytvoríte bubliny obrovských rozmerov a neskutočných tvarov, ktoré navyše žiaria dúhovými farbami. Užite si hŕbu originálnej zábavy s bublinami, ktoré len tak neprasknú.

TM Toys Nafukovací matrac formula 160x92cm
28,90 €

Užite si skvelý relax aj vodné radovánky na luxusnom veľkom nafukovacom matraci v podobe závodnej formule. Matrac je odolný, stabilný a komfortný. Ideálny pre horúci deň pri vode.

TM Toys Obrí nafukovací matrac Labuť 190x165x115cm
43,20 € 31,90 €

Užite si skvelý relax aj vodné radovánky na luxusnom veľkom nafukovacom matraci v podobe bielej labute. Pre väčší komfort je matrac vybavený dvoma praktickými úchytmi.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 61 cm
38,27 € 33,90 €

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Veľký kruh ananás 154x87x24 cm
14,92 € 10,60 €

Užite si skvelý relax aj vodné radovánky v luxusnom veľkom nafukovacom kruhu v podobe ananásu. Kruh je odolný, stabilný a komfortný. Ideálny pre horúci deň pri vode.

TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Velrybka + maják
38,27 € 32,90 €

Velrybka Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k ní přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.

TM Toys Build-A-Bot - Mravec
23,32 € 18,26 €

Postav si svoje robotické zvieratko mravca. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, čo dovoľuje zažiť svet techniky a užiť si nezabudnuteľnú zábavu aj s menším dieťaťom. Maznáčik sa môže aj pohybovať vďaka elektrickému mini motoru.

TM Toys Cool Summer Vodná hra Splash Hockey 108x74 cm
16,28 € 6,90 €

Nafukovacia vodná hra Splash hokej je ideálna na horúce letné hry. Nafúknite hraciu plochu, pripojte hadicu a hra sa môže začať. Vďaka vodnej sprche sa puk bude pohybovať na ploche s rýchlosťou blesku.

TM Toys Cry Babies Bruny
46,90 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko Bruny z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydávajú pritom zvuky plaču.

TM Toys Cry Babies - Fancy (Flamingo)
45,90 € 40,20 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko Fancy z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydávajú pritom zvuky plaču.

TM Toys Cry Babies - Gigi
45,90 € 40,20 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko Gigi z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydávajú pritom zvuky plaču.

TM Toys Cry babies magic tears - magické slzy
17,30 € 15,60 €

Novinka

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku a doplnky, obal slúži aj ako domček. Cry Babies roní skutočné slzy!

TM Toys Cry Babies Magic Tears magické slzy sada s kočíkom
34,50 € 24,69 €

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku, kočík, fľaštičku, cumlík a mašľu. Cry Babies bábika roní skutočné slzy! Prehrávaj si obľúbené scény zo seriálu Cry Babies Magic Tears z internetu.

TM Toys Cry Babies Magic Tears Magické slzy séria 2-29%
19,10 € 13,42 €

Výpredaj

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete náhodné zvieratko a doplnky, obal slúži aj ako domček. Cry Babies roní skutočné slzy.

TM Toys Cry Babies - Pandy
45,90 € 40,20 €
+ doprava zadarmo

Krásne bábätko Pandy z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydávajú pritom zvuky plaču.

TM Toys Fortnite Detská zbraň Rainbow Smash
26,80 € 24,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto zbrani Rainbow Smash, s ktorou sa môžete vžiť do hry i mimo nej. Zbraň Rainbow Smash je krásne prepracovaná, aby čo najviac zodpovedala hernej predlohe.

TM Toys Fortnite Early Game Sada pre prežitie A
35,01 € 29,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie, zbraň, chrbtový doplnok, padák – dáždnik a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Early Game Súprava pre prežitie B The Visitor
26,80 € 20,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Bandolier
19,43 € 12,60 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figurka Battle Hound
17,20 € 15,30 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Súprava obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Calamity
17,20 € 14,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Carbide
19,43 € 16,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figurka Dark Bomber
17,20 € 14,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Drift
19,43 € 16,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Havoc
17,20 € 15,70 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figúrka Raptor
19,43 € 16,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figurka Skull Trooper
17,20 € 16,10 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje tiež náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.

TM Toys Fortnite Figurka Teknique
19,43 € 14,90 €

Fortnite je populárna počítačová hra. Pripojte sa k jej fanúšikom! Zábava virtuálneho sveta sa presúva do reality aj vďaka tejto plne ohybnej figúrke s veľkosťou 10 cm. Balenie obsahuje náradie a stavebný prvok. Sada obsahuje aj zberateľskú brožúrku.