Upresniť parametre
TM Toys LASER X evolution double blaster set pre 2 hráčov TM Toys LASER X evolution double blaster set pre 2 hráčov
TM Toys LASER X evolution double blaster set pre 2 hráčov

Sada evolution double blaster pre 2 hráčov s dosahom až 90 metrov. 20 rôznych farebných efektov a zvuky pre väčší zážitok z hry. Blastre sledujú nielen zásahy ale aj vaše výstrely. Interaktívny tréner napovedá v priebehu hry. Kompatibilný s ostatnými setmi LASER X!

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Projektor Smart Sketcher PRO TM Toys LASER X evolution double blaster set pre 2 hráčov
TM Toys Projektor Smart Sketcher PRO

Smart Sketcher PRO je kresliaci projektor s aplikáciou ukazuje deťom, ako kresliť a písať ako profesionál pomocou obľúbených fotografií. Jednoduchá forma, ako sa naučiť kresliť obrázky a obsah podľa osnov. Pokyny krok za krokom vedú malé ruky celým procesom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figúrka TM Toys LASER X evolution double blaster set pre 2 hráčov
TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figúrka

Vydaj sa s prasiatkom Peppom na báječný výlet jeho krásny červeným autíčkom, ktoré mu skvele ladí s jeho šatočkami. V aute je dostatok miesta aj pre Peppových kamarátov. Užite si spolu na cestách veľa zábavy!

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys LASER X evolution single blaster pre 1 hráča TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada
TM Toys LASER X evolution single blaster pre 1 hráča

Sada evolution single blaster pre 1 hráča s dosahom až 90 metrov. Farebné svetelné efekty ti pomôžu sledovať výstrely a zásahy. Interaktívny tréner napovedá v priebehu hry. Kompatibilný s ostatnými setmi LASER X!

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys My baby unicorn Môj interaktívny jednorožec ružový TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada
TM Toys My baby unicorn Môj interaktívny jednorožec ružový

Interaktívny plyšový poník, ktorý sa premení v jednorožca, bude krásnym spoločníkom každého dievčatka. Pohlaď a nakŕm poníka a uvidíš, ako mu postupne rastie roh. Ponúka viac ako 30 zvukov a interakcií. Kto by totiž nemiloval roztomilého jednorožca?

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada
TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys LASER X range evolution sada pre 2 hráčov TM Toys Cry Babies Magic Tears Fantasy Paci domček mix 1ks, 1.séria
TM Toys LASER X range evolution sada pre 2 hráčov

Sada range evolution pre 2 hráčov s dosahom až 150 metrov. Farebné svetelné efekty ti pomôžu sledovať výstrely a zásahy. Interaktívny hlasový tréner ti napovie rôzne tipy počas hry. Kompatibilný s ostatnými setmi LASER X!

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Peppa Pig ECO plyšová Peppa 20 cm kytičkové šaty TM Toys Cry Babies Magic Tears Fantasy Paci domček mix 1ks, 1.séria
TM Toys Peppa Pig ECO plyšová Peppa 20 cm kytičkové šaty

Uži si veľa hrania so svojou kamarátkou prasiatkom Peppou v kytičkových šatôčkach. Je to tá pravá parťáčka pre všetky dobrodružstvá aj na maznanie. Je vyrobené z mäkkého materiálu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys TM Toys Kindi Kids panenka Donatina TM Toys TM Toys Kindi Kids panenka Donatina
TM Toys TM Toys Kindi Kids panenka Donatina

Donatina je panenka se sladkými růžovými vlasy, které zdobí krásná mašle. Součástí balení je miska s cereálií a kouzelná lžička.

môžete mať 06.04 - 12.04

TM Toys Little Live Pets Rybička s akváriom TM Toys TM Toys Kindi Kids panenka Donatina
TM Toys Little Live Pets Rybička s akváriom

Little Live Pets Lil Dippers je kolekcia krásnych, interaktívnych rýb, ktoré milujú plávanie a predvádzajú svoje krásne plutvy! Akvárium je perfektný hravý domov pre všetky vaše Lil' Dippers. Táto krásna rybička bude ozdobou každej izbičky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TM Toys Bublifuk FRU BLU náplň 3 L TM Toys TM Toys Kindi Kids panenka Donatina
TM Toys Bublifuk FRU BLU náplň 3 L

Náhradné napne 3l balení. Bubliny FRU BLU dosahujú obrovských rozmerov a majú neskutočné tvary. September všetkými farby dúhy. Bubliny FRU BLU vznikajú vďaka špeciálnej tekutine, ktorá je produkovaná v EÚ. Sú trvanlivé a len tak neprasknú.

môžete mať 04.04 - 05.04