Albi Drevené kolíky Mölkky-30%
39,99 €

27,90 €

Akcia

Veľká hra Mölkky je kultová vikingská hra pod šírym nebom. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a je možno ju hrať v ľubovoľnom počte hráčov – čím viac, tým lepšie. Hráči hádžu dreveným kolíkom Mölkky na ostatné očíslované kolíky. Body sa v priebehu hry zapisujú a sčítajú.


Woody Hádzanie krúžkov
9,65 €

7,70 €

Hádzanie krúžkov je skvelá hra na záhradu pre celú rodinu. Je to zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť a navyše tráviť spoločný letný čas na záhrade alebo na dovolenke.


Woody Kroket záhradný v sieťovanej taške
13,90 €
12,70 €

dreveným kvalitným kroketom si užijete zábavnú hru na záhrade a vďaka taške aj na cestách. Cieľom hry je dostať loptičku cez všetky bránky. Všetko je zabalené v praktickej sieťovanej taške Vhodné pre deti od 5 rokov.


Teddies Luk a 3 šípy v puzdre s terčom
8,48 €

6,50 €

Sada pre malých lukostrelcov. Zahŕňa lúk, 3 šípy s prísavkou v puzdre a terč. Deti sa streľbou učia koordinovať pohyby celého tela a cvičia zrak. Urobte si s priateľmi turnaj v streľbe alebo si len tak trénuj.


TOWER CRASH Vonkajšia hra-61%
55,22 €

21,30 €

Akcia

Kto postaví najvyššiu vežu? Táto hra nie je hocijakou výzvou, ktorú by však stálo za to podstúpiť. Začíname stavaním trojposchodovej veže. Potom hráči hádžu farebnou kockou. Vašou úlohou je vytiahnuť z veže stĺpik vo farbe, ktorá bola vylosovaná na kocke.


ECOIFFIER Kroket s vozíkom

ECOIFFIER Kroket s vozíkom

Hodnotenie: 4,5
12,99 €

11,10 €

Kroket s vozíkom obsahuje všetko potrebné pre hranie detského kroketu. Praktický vozík má v sebe uložené 3 pálky, loptičky a bránky. Komponenty sú plastové, vyrobené vo Francúzsku.


Teddies Kroket pre 4 hráčov v taške
21,90 €

Populárna záhradná hra kroket balená v praktickej taške vám rozhodne nesmie chýbať. V balení pre 4 hráčov nájdete 4 šúľky, 4 gule a tiež 10 bránok vrátane dvoch kolíkov.


SIMBA Fotbalová branka 2 v 1
23,40 €

15,90 €

Snadno rozložitelná fotbalová branka z plastu se sítí, se stěnou, míčem a pumpičkou. Každý fotbalista jednou začínal a toto je ta pravá příležitost. Zdokonal svoji střelbu a přesnost a ukaž co je v tobě.


SIMBA Požiarnik Sam - Zahradný Sprinkler-28%
23,20 €

16,60 €

Akcia

So záhradným sprinklerom požiarnika Sama sa počas horúcich dní deti nielen ochladia, ale užijú si tiež veľa zábavy. Po pripojení záhradnej hadice sa Sam začne divoko otáčať a striekať pritom okolo seba vodu.


Acra Petanque 6 Gúľ

Acra Petanque 6 Gúľ

Hodnotenie: 5
15,40 €

kvalitným petanque si užijete zábavnú hru na záhrade a aj na cestách. Cieľom hry je dostať guľu čo najbližšie k drevenej guľôčke „Jackovi“. Táto sada petanque obsahuje všetko potrebné vybavenie pre hru o troch ľuďoch.


REVELL Hádzadlo "Flying Lights"
21,07 €

18,10 €

Klzák je vybavený do trupu a do krídel zasadenými LED diódami a ponúka tie najlepšie letové vlastnosti. Farebné LED diódy umožňujú predovšetkým tvorbu skvelých svetelných efektov pri nočnom lietaní. Klzák je vytvorený z odolnej penovej hmoty a zložíte ho dohromady behom pár minút bez kvapky lepidla!


Acra Kroket Pre 6 Hráčov
28,94 €
26,10 €

kvalitným kroketom si užijete zábavnú hru na záhrade a aj na cestách. Cieľom hry je dostať guľu skrz všetky bránky. Táto kroketové sada obsahuje všetko potrebné vybavenie pre hru o šiestich ľuďoch.


Woody Piškvorky MAXI
17,55 €

15 €

Piškvorky pre najmenších sú vhodné na záhradu či do detskej izbičky. Hracia plocha je tvorená šnúrkovou sieťou s drevenými guľôčkami v rohu každého štvorčeka. Sada obsahuje dva symboly – koliesko a krížik.


Paradiso Padák s 24 loptičkami-79%
37,75 €

7,72 €

Akcia

Padák s priemerom 2,5 m vďaka úchytom našitým na krajoch zabaví šesť a viac detí. Napnite plachtu, vložte loptičky a zdvíhajte plachtu hore a dole a loptičky poskakujú, lietajú vzduchom, chytajte ich späť do plachty. Užijete si veľa zábavy pri hre spoločne.


Little Tikes Basketbalový set - Junior
38,70 €

Akcia

Skvelá basketbalová sada pre vaše aktívne deti. Vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu si môžu zahrať deti vo veku až do 5 rokov. Je vyrobený z veľmi kvalitného plastu a môže byť umiestnený celoročne vonku.


Eddy Toys Petanque v kufríku 6 gulí
25,89 €

Posledný kus za túto cenu!

V praktickom kufríku nájdete obľúbenú francúzsku hru Petanque. Vyskúšajte si s deťmi alebo s priateľmi túto spoločenskú aktivitu, pri ktorej sa snažíte skončiť čo najbližšie k prasiatku.


Dunlop Báanka DUNLOP 150x60x60, 2ks
66,63 €
65,40 €
+ doprava zadarmo

Pamätáte si detské bránky z batohov? A hádky, či išla lopta dovnútra alebo von? Sada bránok Dunlop zabezpečí, že sa detským hádkam vyhnete. Sú vhodné pre všetky povrchy a vďaka skladacej konštrukcii ľahko uskladniteľnými.


Little Tikes Basketbalová sada
126,39 €

99,70 €
+ doprava zadarmo

Skvelá basketbalová sada s výškovo nastavitaleným stojanom. Je vyrobená z veľmi kvalitného plastu a môže byť umiestnená celoročne vonku. Vhodné pre deti už od 3 rokov.


ADC Blackfire Helix FUN - 2x náhradná loptička  (1/12)
6,01 €

2,80 €

Krátka a dlhá loptička z edície Helis FUN. Náhradné loptičky k pálkám. Skvelá zábava do parku, k vode alebo trebárs domov na záhradu. Navyše vďaka výberu z dvoch rôznych veľkostí možno zvoliť pomalšiu či akčnejšiu hru. Veselé farebné prevedenie.


ADC Blackfire Helix FUN - herná sada pre 2 hráčov  (1/6)
15,09 €
14,60 €

Maximálny pôžitok z letnej zábavy vďaka novinke Helix FUN. Táto sada je skvelá do parku, k vode alebo trebárs domov na záhradu. Navyše obsahuje dve rakety, takže si možno zábavu užiť o dvoch, s kamarátom, súrodencami či rodičmi. Veselé farebné prevedenie.


ADC Blackfire Sling Stix - herný set pre 1 hráča
11,50 €

Maximálny pôžitok z letnej zábavy vďaka novinke Sting Stix. Táto sada je skvelá do parku, k vode alebo trebárs domov na záhradu. Sada je určená pre jedného hráča. Vystreľ loptičku z prísavky a chyť ju späť. Veselé farebné prevedenie.


ADC Blackfire Zuru - darčekové balenie vodných balónikov-74%
29,90 €

7,72 €

Akcia

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú nádielku aj k vám na záhradu. Darčekové balenie obsahuje 100 balónikov, dva špeciálne vrhače balónikov a tašky na bomby. Pripevni balóniky na hadicu s vodou, naplň ich za pár sekúnd a zábavná strieľačka môže začať.


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky Mimoni 100 ks
13,80 €

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Pripevni balóniky na hadicu s vodou, naplň ich za pár sekúnd a zábavná strieľačka môže začať. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia.


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s baseballovou pálkou-60%
24,51 €

9,66 €

Posledný kus za túto cenu!

Zuru balóniky s baseballovou pálkou prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia. To je tá pravá zábava na letné dni!


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s katapultom
24,51 €
23,80 €

Zuru vodné balóniky s katapultom prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia. To je tá pravá zábava na letné dni!


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s pištoľami
30,17 €

22,60 €

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia. To je tá pravá zábava na letné dni!


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s plniacou pištoľou-52%
24,51 €

11,60 €

Akcia

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Pripevni balóniky na hadicu s vodou, naplň ich za pár sekúnd a zábavná strieľačka môže začať. Tá pravá zábava na letné dni!


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s prakom
24,51 €
24,20 €

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú zábavu aj k vám na záhradu. Za minútu máš pripravených 100 balónikových bômb z jedného balenia. To je tá pravá zábava na letné dni!


ADC Blackfire Zuru - vodné balóniky s vrhačom
19,20 €

14,90 €

Zuru vodné balóniky prinášajú mokrú letnú nádielku aj k vám na záhradu. Darčekové balenie obsahuje 100 balónikov v balení + špeciálny vrhač balónikov. Pripevni balóniky na hadicu s vodou, naplň ich za pár sekúnd a zábavná strieľačka môže začať.


Androni DIABOLO PROFI + DVD
9,60 €

Diabolo je klasická žonglovacia pomôcka. Vyzerá ako presýpacie hodiny a ovláda sa pomocou šnúrky, natiahnutá medzi dvoma vodiacimi paličkami. Diabolo sa dá pomocou šnúrky roztáčať, vyhadzovať a chytať.


Androni SPORTOVNÍ SET V BATOHU
22 €

16,90 €

Užite si zábavu so skvelou sadou na záhradu. V praktickom balení nájdete obľúbené hry ako je petang, bumerang alebo soft tenis. Vhodné pre deti už od 3 rokov.


Androni SPORTOVNÍ SET V TAŠCE
18,80 €

Rozprávajte sa so skvelou sadou hier značky Androni. V sade nájdete populárne vonkajšie hry ako je petang, soft tenis, loptu, kolky alebo frisbee. Vhodné pre deti už od 3 rokov.


Buddy Toys Piškvorky
19,35 €

16,50 €

Hra Piškvorky je skvelá zábava pre celú rodinu. Hru môžete použiť doma, na záhrade alebo aj na pláži. Jednoduché pravidlá zaručia veľa zábavy deťom od 3 rokov. Konštrukcia sa dá jednoducho zložiť.


Buddy Toys BOT 3130 Badminton set
38,74 €

34,60 €

Oblíbená a zábavná hra v cestovní verzi. Tato sada na Badminton je určena převážně pro rekreační hru. Sada obsahuje konstrukci se sítí, která se snadno sestavuje. V balení jsou také dvě rakety a dva košíčky.


Buddy Toys BOT 3111 futbalová bránka
24,04 €

16,90 €

Skladacia futbalová bránka pre aktívne deti je skvelý doplnok na záhradu. Vďaka jednoduchému a rýchlemu zloženiu, ktoré trvá 5 sekúnd, ju rodičia môžu vziať tiež so sebou na dovolenku.


Buddy Toys Hokejová bránka BOT 3120
24,04 €

18,40 €

Skladacia hokejová bránka pre aktívne deti je skvelý doplnok na záhradu. Vďaka jednoduchému a rýchlemu zloženiu, ktoré trvá 5 sekúnd, ju rodičia môžu vziať tiež so sebou na dovolenku.


Cobi AIR HOGS Hyper disc
11,50 €

Nafukovací hyperdisk je z odolného materiálu, s ktorým sa môžeš hrať vonku i vo vnútri. Hyperdisk má priemer 90 cm! Stačí nafúknuť pomocou priloženého stebla a hra môže hneď začať. Disk je možné hádzať, odrážať alebo predvádzať triky.


Dohany Bowlingová súprava 6 ks-26%
7,77 €

5,70 €

Akcia

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak i pre ich rodičov. Teraz si môžete túto skvelú zábavu užiť aj doma na záhrade. Kolky sú vyrobené z kvalitného plastu. V balení je 6 kolkov a guľa na hádzanie.


DOLU Basketbalový kôš
30,03 €

25,96 €

Akcia

Basketbalový kôš pre malých športovcov. Basketbal je obľúbená hra medzi dievčatami aj chlapcami od raného detstva. Basketbalový kôš možno využiť vo vnútri v miestnostiach, v garážach, v telocvičniach aj vo vonkajšom prostredí.


DOLU Detská futbalová bránka-24%
32,37 €

24,40 €

Akcia

Bránka pre malých futbalistov v červenom prevedení. Vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku.


Donnay Badminton set

Donnay Badminton set

Hodnotenie: 1
37 €

Bedmintonový set DONNAY je perfektný náčinie pre všetkych bedmintonových nadšencov na pochode. V tomto sete nájdete všetko, čo potrebujete pre štvorhru, vrátane siete, stĺpikov a kolíkov na vyznačenie ihrisko!