Brio World 33885 Staviteľný most

Značka: Brio Náš kód: 1245343

Brio World 33885 Staviteľný most

Most inšpirovaný železničnými mostami starých čias. Nastaviteľný most má jedinečný vzhľad. Postavte si ho tak vysoký, aby ste mohli pridať do svojej dráhy ďalšie poschodie. Každá dráha môže byť originál. Celý popis

12.8

12,80 € vrátane DPHBežná cena: 17,77 €, Ušetríte 4,97 € (27 %)

Náš kód: 1245343

Popis

Popis produktu

  • Ako vysoký most pre svoju dráhu potrebujete?

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Materiál drevo
Elektronická mašinka nie
Určenie unisex

Alternatívne produkty

Bigjigs Rail Replika historickej lokomotívy Rocket + 2 koľaje
11,40 €

Originálny doplnok k drevenej vláčikodráhe Bigjigs bude táto legendárna historická lokomotíva. Tá je vernou replikou modelu Rocket. Lokomotíve samozrejme nechýba ani vagón a súčasťou sú aj koľaje.


Maxim Padací most

Maxim Padací most

Hodnotenie: 5
12,93 €

11,50 €

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentoraz ide o jednoramenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vďaka ramenu, most sám drží v polohe hore a nemôže sa stať, že by samovoľne spadol nadol počas jazdy pod ním.


Lamps Vlaková souprava baterie
12,19 €
11,50 €

Vlaková sada plastová pro malé mašinfíry se skvěle hodí do menšího pokojíku. Plastová sada obsahuje krásnou parní lokomotivu, který vydává zvuky a svítí na cestu, cisternu a otevřený vagón.


Bigjigs Rail Červená lokomotíva s tendrom + 3 koľaje
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto krásna a veľká lokomotíva s vagónikmi na uhlie a magnetickými spojkami sa dá krásne spojiť s akýmkoľvek vozidlom z nášho sortimentu. Ideálne pre použitie s ktorýmkoľvek dreveným systémom vláčikodráhy.


BINO Vláčikodráha ovál
18,48 €

11,50 €

Drevený vláčik s farebnými vagónikmi môže vyraziť na cestu. Oválna vláčikodráha, ktorej časti dokáže spojiť ľahko aj malé dieťa, je zábavnou hračkou pre chlapcov aj dievčatká. Súčasťou vláčikodráhy sú domčeky a stromčeky.


Brio Požiarna hracia sada
15,41 €

11,50 €

Horí! Ak požiar neuhasíš ty, tak kto iný? Hracia sada radu Svet BRIO pozostáva z mini výjavov s jasnou tematikou, ktoré majú slúžiť ako inšpirácia k hre. Súčasťou Požiarnej hracej sady je všetko, čo k uhaseniu požiaru potrebuješ. Možno ju používať samostatne, alebo v kombinácii s ostatnými hračkami spoločnosti BRIO.


Brio World 33879 Hrací set Farmár
15,04 €

11,50 €

Pozdravte nových obyvateľov sveta Brio World. Farmár s vozidlom a senom je ideálnym darčekom ako samostatná hračka alebo ako doplnok do sveta Brio World.


Brio Vysokozdvižný vozík na prepravu paliet
13,90 €

11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokozdvižný vozík na prepravu paliet je dokonalá kombinácia plastu a dreva v kvalitnom spracovaní značky Brio. Pomocou magnetu možno náklad ľahko naberať. Hračka sa dá kombinovať s inými vagónikmi.