Brio SMART TECH Lokomotíva s aktívnymi tunelmi
56,24 € 34 €

Huuu, huuu! Lokomotívy sú ako živé tak, ako nikdy predtým. Podľa daného tunela sa lokomotíva zastaví, vycúva, alebo začne blikať. Základná sada Lokomotívy a aktívne tunely využíva interaktívnu chytrú technológiu s ktorou vyrazíš na cesty a všetky rozhodnutia budú len na tebe!

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
29,60 € 27,60 €

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie
32,56 € 28,70 €

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Brio Signálna stanica s výhybkou
25,30 €

Signálna stanica s výhybkou ako rozširujúci set k vašej vláčikodráhe Brio. Otáčaním červeného gombíka rozhodnete akým smerom sa vlak vydá alebo zastaví alebo bude pokračovať ďalej v jazde.

Brio Elektrická vlaková súprava
29,99 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.

Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks
71,10 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.

Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami
22,99 € 22,70 €

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Brio Magnetická zvuková signalizácia
8,90 € 7,90 €

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčkodráhe Brio. Kvalitné drevené prevedenie.

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie
24,30 € 17 €

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Brio Builder - stavebný set 210 ks
55,20 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Brio Železničný most s výťahom
23,40 €

Pri tomto železničnom moste stačí otočiť kľučkou a loď potom môže bezpečne preplávať pod mostom. Set obsahuje dvoje vzostupné koľaje pre jednoduché pripojenie k železničnému systému. Perfektný doplnok pre rozšírenie vašej vláčikodráhy.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami
32,50 € 24,90 €

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Brio SMART TECH Umývacia linka
30,48 € 19,60 €

Všetky vlaky občas potrebujú umyť. Hlavne potom, čo prejdú čarovným svetom, ktorý si vytvoril. Valce sa rozpohybujú a vlak sa začne posúvať. Z umývacej linky medzitým vychádza zvuk vody a bublín. Čoskoro sa vlak zase rozžiari! Hračka využíva chytré interaktívne technológie s čipmi pre jednotlivé úkony.

Brio Elektrický trajekt

Brio Elektrický trajekt

Hodnotenie: 5
19,90 € 18,90 €

Trajekt k vláčkodráhám so svetelnými a zvukovými efektami. Set obsahuje dve špeciálne koľaje a samotný trajekt so svietiacimi pozičnými svetlami a sirénou. Predok a zadok trajektu sú sklopné, aby vlak mohol vojsť dovnútra trajektu.

Brio Vláčikodráha veľká s výhybkami, mostom, nástupišťom, 42 dielov
99,99 € 76 €

Vláčikodráha Metro city set so zvukmi a svetlami od firmy Brio. Táto veľká Vláčikodráha s výhybkami, mostom, nástupišťom, obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady sú vagóniky, nástupištia s výťahom, semafor, značka, 2 postavičky a parádny most, cez ktorý môže vláčik prechádzať.

Brio Nákladný vagón

Brio Nákladný vagón

Hodnotenie: 4,8
9,90 € 9,80 €

Nákladný vagón pre prepravu dreva vie nabrať vďaka svojim ôsmim kolesám veľkú rýchlosť a preto je z lesa vo chvíli pristavaný na píle. Magnetický mechanismus umožňuje jednoduché naloženie a vyloženie nákladu.

Brio Set koľají, 16 dielov
24,90 €

Set koľají obsahuje 16 dielov rôznych koľají k vláčikodráhám: 4 dlhé rovné, 2 stredne dlhé rovné, 2 krátke rovné, 2 výhybky, 2 krátke zákruty, 2 dlhé zákruty a 2 špeciálne spojovacie koľaje s rovnakými spojovacími prvkami. Koľaje sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.

Brio Železničné priecestie magnetické
13,90 € 13,20 €

Toto železničné priecestie má závory, ktoré sa samy spustia, ak prechádza vlak. Spustiť je možné aj stlačením tlačidla. Autá tak nebudú pri prejazde koľají v nebezpečenstve až vlaky rýchlo presvištia.

Brio Vagón + žeriav

Brio Vagón + žeriav

Hodnotenie: 4,5
15,50 €

Vagón a žeriav sa budú hodiť do každej vláčikodráhy Brio. Stále sa niekde stavajú nové budovy a po koľajniciach sa k nim títo pomocníci najrýchlejšie dostanú. Bez ohľadu na náklad žeriav zvládne každú prácu.

Brio Bubon

Brio Bubon

Hodnotenie: 4,4
20,70 € 15,50 €

Drevený bubon v klasických farbách Brio. Bubon je dokonalým nástrojom aj pre tých najmenších skladateľov. Celá rodina sa môže zapojiť a objavovať svet hudby a zvukov, ktoré bubon vydáva.

Brio Elektronická lokomotíva zelená
23,50 € 18,10 €

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Brio Dlhé koľaje rovné, 216 mm, 4 ks
10,60 €

Dlhé koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Rýchly šedý vlak s vagónom
14 €

Rýchly šedý vlak s vagónom na uhlie je plne kompatibilný s Brio vláčikodráhami. Je to veľmi dôležitý vlak, pretože zásobuje široké okolie na zimu uhlím. Preto je stále na cestách.

Brio Železničné priecestie so závorami
10,60 €

Železničné priecestie podporované dopravnými značkami prinesie možnosť križovať železnicu autami. Vďaka pohyblivým závorám dáte autu jasne najavo, že sa blíži rýchly osobný alebo ťažký nákladný vlak, ktorý zmetie každú prekážku.

Brio Depo

Brio Depo

Hodnotenie: 4,6
74,04 € 54,10 €

Na každú správnu železnicu Brio patrí aj depo pre vlaky. Tu sa vlaky nastavujú a čakajú na ďalšiu cestu do sveta. Pred depom je zabudovaná točňa. Dvere depa sú posuvné.

Brio Konštrukčný žeriav

Brio Konštrukčný žeriav

Hodnotenie: 4,6
19,22 € 18,10 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.

Brio World 33962 Žeriav Smart Tech
52,96 € 36,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôžte pracovníkovi v žeriavu preniesť náklad. Žeriav je súčasťou série Smart Tech a s využitím špeciálnej Smart Tech lokomotívy umožňuje vyvolanie špeciálnych zvukov a pohybov. Skvelá zábava pre deti od 3 rokov.

Brio Osobný vlak s vagónikmi
19,90 € 16,60 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio Svetelný semafor

Brio Svetelný semafor

Hodnotenie: 4,8
10,33 € 8,30 €

Svetelný semafor je nevyhnutný doplnok ku všetkým cestám a prejazdom sady Brio. Vďaka vloženým batériám semafor svieti a upozorňuje tak jazdca či majú stáť alebo môžu bezpečne prejsť.

Brio El. lokomotíva nabíjacia cez mini USB kábel
34,26 € 29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto silná mašinka v klasickom parnom dizajne je napájaná integrovanou batériou, ktorá sa dobíja cez mini USB. Mašinka jazdí dopredu i dozadu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio Moja prvá zvuková signalizácia k vláčikodráhe
10,30 € 9 €

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčikodráhe Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva.

Brio Kamenný tunel so zvukovým systémom
30,90 € 29,80 €

Dobrodružný kamenný tunel vzhľadom na skalu, ktorej dva vrcholy skaly spája lávka, obsahuje okrem skrytých koľají tiež automatický magnetický zvukový systém. Ten po vjazde súpravy dovnútra tunela vydáva 4 rôzne zvukové efekty.

Brio Systém pre navyšovanie mostov
11,30 €

Systém pre navyšovanie mostov od značky Brio môžete použiť ako podpery alebo urobiť tunel. Tiež môžete naskladať podpery nad seba a vytvoriť tak novú 2-úrovňovú dráhu pre vaše vláčiky.

Brio Brio 33748 Elektrický rychlovlak
31,43 €

Elektrický rychlovlak

Všichni pozor, rychlovlak projíždí! Tento model kombinuje funkčnost, podstatu tradičních BRIO vláčků s přednostmi moderního, rychlého vozidla.

Brio Most veľký "San Francisko"
21,60 € 20 €

Najdlhší most vo svete vlakodráh Brio umožní cestujúcim vo vlaku prejsť na vodou. Je len na deťoch či si vytvoria dva visuté mosty alebo jeden pevne stojaci dlhý most.

Brio Základná vláčikodráha Základný set
43,56 € 29,80 €

Nastupovať! Postav si svoj prvý Svet BRIO pomocou základnej sady zdvíhacích a nakladacích zariadení. Plánik je priložený pri strojoch. Súčasťou balenia je žeriav s drapákom, nákladné vozidlo, lokomotíva s otváracou kapotou, a vagón s nákladom.

Brio Koľaje k rampe, 2 ks
8,70 €

Koľaje k rampe ako ideálne rozšírenie vláčikodráhy Brio. Využijete je vo chvíli, keď budete chcieť postaviť most a podobne. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Sada koľajníc pre vláčikodráhy, 11 kusov
25,70 €

Sada koľajníc pre vláčikodráhy BRIO. Táto sada 11 dielov umožní vašim malým mašinistom rozšíriť svoj ​​vláčikový svet alebo spojiť dve vláčikodráhy dohromady

Brio Vagón s kravičkou

Brio Vagón s kravičkou

Hodnotenie: 5
9,90 € 9,40 €

Týmto vagónikom ľahko a rýchlo preveziete kravičku na akúkoľvek farmu v okolí. Vagónik stačí len pripojiť pomocou magnetu. Vozidlo má vyklápaciu rampu, po ktorej sa kravička dostane bezpečne do vozidla a je pripravená na jazdu.

Brio 33699 Most

Brio 33699 Most

Hodnotenie: 5
14,54 € 11,30 €

Most v zákrute je veľmi atraktívny prvok pre tvoju vláčikodráhu Brio. Ponúka širšiu škálu stavebných možností. Most sa skladá z 3 dielov drevenej dráhy a plastovej konštrukcie, ktorá drží most pohromade. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.

Brio Elektrický rýchlovlak
25,89 € 22,30 €

Všetci pozor, rýchlovlak Brio prechádza! Tento model kombinuje funkčnosť, podstatu tradičných BRIO vláčikov s prednosťami moderného, rýchleho vozidla. Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý vydáva po stlačení tlačidla na lokomotíve zvuk.

Brio Zahnutý tunel

Brio Zahnutý tunel

Hodnotenie: 3,6
17,99 € 15,50 €

Flexibilný tunel je skvelým doplnkom ku vláčikodráham Brio. Dá sa použiť v dvoch variantoch ako zahnutý a ako rovný tunel. Je vyrobený z plastu v kombinácii s drevom. Tunel sa skladá z 3 segmentov, ktoré do seba jednoducho zapadnú.

Brio Mechanická točňa

Brio Mechanická točňa

Hodnotenie: 4,6
15,10 €

Mechanická točňa spája železničné trate vláčikodráhy Brio. Na túto točňu je možné napojiť šesť koľají a riadiť potom prevádzku na koľajisku. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 € 18,10 €

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.