Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami
24,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.


Brio SMART TECH Lokomotíva s aktívnymi tunelmi
56,24 €

38,70 €

Huuu, huuu! Lokomotívy sú ako živé tak, ako nikdy predtým. Podľa daného tunela sa lokomotíva zastaví, vycúva, alebo začne blikať. Základná sada Lokomotívy a aktívne tunely využíva interaktívnu chytrú technológiu s ktorou vyrazíš na cesty a všetky rozhodnutia budú len na tebe!


Brio Kůň, jezdec a dostihové překážky
12,10 €

Brio mestečku sa koná konská šou! Z miestnej farmy sa na preteky chystá aj jazdec so svojím koňom. Čaká ich pár perných prekážok. Aby kôň nevychladol môže na neho jazdec dať snímateľnú deku.


Brio Ťahací mravec s vajíčkom
22,19 €

17,80 €

Zoznámte sa s týmto lakovaným ťahacím mravcom s vajíčkom, ktoré sa pri pohybe otáča. Rodičia ocenia to, že môžu deti hračku ťahať za sebou. Hračka tak podporuje skoré ovládanie chôdze.


Brio Vláčikodráha Klasická luxusná sada
94,01 €

64,80 €
+ doprava zadarmo

Rovnako ako skutočný vlak, tento klasický drevený model ženie do kopca a zastaví sa na stanici. A nie je to čarovné, ako sú vozidlá navzájom pripojené? Objavte očarujúce vláčikové dobrodružstvo, ktoré nikdy nekončí!


Brio Bubon

Brio Bubon

Hodnotenie: 4
20,70 €

15,10 €

Drevený bubon v klasických farbách Brio. Bubon je dokonalým nástrojom aj pre tých najmenších skladateľov. Celá rodina sa môže zapojiť a objavovať svet hudby a zvukov, ktoré bubon vydáva.


Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
45,52 €

36 €

Drevená vláčikodráha s osobným vlakom, tunelom a postavičkami. Súčasťou sady je aj lavička a semafor. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio SMART TECH Sada aktívnych tunelov
106,90 €

66,20 €
+ doprava zadarmo

Kam vlak zamieri? A čo sa bude diať? To záleží len na tebe Zoraď tunely a stanice a sleduj, ako tvoje vlakové dobrodružstvo dopadne. Vďaka interaktívnej chytrej technológii vlak zastaví, zahúka, cúva, alebo zabliká. Je to na len na tebe!


Brio Vláčikodráha veľká s výhybkami, mostom, nástupišťom, 42 dielov
99,99 €

77,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha Metro city set so zvukmi a svetlami od firmy Brio. Táto veľká Vláčikodráha s výhybkami, mostom, nástupišťom, obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady sú vagóniky, nástupištia s výťahom, semafor, značka, 2 postavičky a parádny most, cez ktorý môže vláčik prechádzať.


Brio Adventný kalendár 2017
36,73 €

23,20 €

Adventný kalendár pre malých i veľkých fanúšikov známej škandinávskej značky BRIO. Vďaka tomuto darčeku môžu deti krátiť čakanie na Ježiška a každý deň si obohatiť zbierku svojej vláčikodráhy o unikátne kúsky.


Brio Vlaková stanica so zvukmi a svetlami
43,99 €

37,90 €

Stanica so zvukom a svetlom, kanceláriou a pánom signalistom je krásnym miestom pre čakajúcich cestujúcich. Vláčik prechádza cez stanicu pod hodinami. Nahrávacia železničná stanica umožňuje pomocou stlačenia tlačidla nahrávať hlasy alebo zvuky, ktoré si potom môžete ľubovoľne prehrávať.


Brio Prístavisko s nákladnou loďou a koľajami
53,90 €

38,70 €

Drevená vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčikodráhy s prístaviskom a nákladné lodí ďalej obsahuje žeriav na nakladanie tovaru a padací most. Pozor v prístave je vždy rušno. V sade nájdete aj mašinku s vagóniky.


Brio Stajňa s príslušenstvom-73%
56,63 €

14,99 €

Akcia

Koníky z Brio farmy získali nové, luxusné ubytovanie. Táto rozľahlá stajňa je otváracia, čo umožňuje jednoduchšiu a prehľadnejšiu hru. Pre uľahčenie dopravy je z jednej strany ku stajni pripojený diel vlakovej trati. Z druhej strany sa nachádzajú veľké vráta.


Brio Hasičský voz s rebríkom
23,20 €

Hasičský voz s rebríkom v klasickom červenom prevedení značky Brio. Hasiči zvonia na poplach. Príďte na miesto požiaru a vyklopte rebrík. Je čas aby záchranári zasiahli.


Brio 33699 Most
14,54 €

12,40 €

Most v zákrute je veľmi atraktívny prvok pre tvoju vláčikodráhu Brio. Ponúka širšiu škálu stavebných možností. Most sa skladá z 3 dielov drevenej dráhy a plastovej konštrukcie, ktorá drží most pohromade. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.


Brio 33826 Moja prvná farma
64,48 €

47,40 €
+ doprava zadarmo
AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
S touto sadou si užijú veľké dobrodružstvo i tí najmenší farmári. Stačí naložiť jedno z piatich drevených zvierat do vagónu a odviezť ich z farmy na pastvu. Tam každé zviera začne automaticky vydávať svoje prirodzené zvuky, ktoré pobavia a poučia aj tie najmenšie deti.

Brio Autobusová a vlaková stanica
31,31 €

20,30 €

Ideš na dovolenku? Možno na návštevu za babičkou a dedom? To je miesto, kde nastúpiš z autobusu na vlak a zase späť. Na stanici môže byť veľmi rušno, takže sa uisti, že máš batožinu so sebou! Súčasťou sady je aj autobus a figúrka cestujúceho.


Brio Builder - konštrukčný set 135 ks
36,26 €

32,50 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.


Brio Builder - štartovací set v kufríku 48 ks
19,59 €

16,60 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.


Brio Builder - stavebný set 210 ks
50,30 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.


Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks
69,70 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.


Brio Hrkálka na prerezávanie zúbkov
9,48 €

Originálny hryzací krúžok Brio neposkytuje iba upokojujúce pohodlie pre zúbky bábätka pomocou vonkajšieho mäkkého krúžku, ale pridáva aj zaujímavú zábavu s guľôčkami. Tieto drevené guľôčky vydávajú príjemný šuštiaci zvuk.


Brio Dlhé koľaje rovné, 216 mm, 4 ks
7,70 €

Dlhé koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Elektrická lokomotíva zelená
22,90 €
21,70 €

Moderná elektrická lokomotíva s magnetickým závesom je ovládaná jedným tlačidlom. Pozrite sa ako svieti svojimi reflektormi do diaľky. Táto mašinka je kompatibilná s ostatnými vláčikodráhami Brio.


Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami
29,40 €

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.


Brio Elektrická vlaková súprava
29,99 €

24,40 €

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.


Brio Elektrický nabíjací vláčik
36,26 €

29 €

Zmodernizujte vozový park vláčikodráhy Brio týmto nabíjacím vlakom s moderným dizajnom. V prednej kabínke sedí rušňovodič v ladiacej uniforme. Sada obsahuje vlakovú súpravu, figúrku, batérie a mini-USB kábel na nabíjanie.


Brio Elektrický rýchlovlak
25,89 €

23,20 €

Všetci pozor, rýchlovlak Brio prechádza! Tento model kombinuje funkčnosť, podstatu tradičných BRIO vláčikov s prednosťami moderného, rýchleho vozidla. Sada obsahuje trojdielny vlak, ktorý vydáva po stlačení tlačidla na lokomotíve zvuk.


Brio Elektrický trajekt

Brio Elektrický trajekt

Hodnotenie: 5
20,50 €

Trajekt k vláčkodráhám so svetelnými a zvukovými efektami. Set obsahuje dve špeciálne koľaje a samotný trajekt so svietiacimi pozičnými svetlami a sirénou. Predok a zadok trajektu sú sklopné, aby vlak mohol vojsť dovnútra trajektu.


Brio Farma
47,11 €

39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si život na farme s týmto hracím setom. Postavte si svoj vlastný svet s drevenými figúrkami, zvieratami a ďalším príslušenstvom. Farma má otvárateľná vráta a pohodlne sa v nej ustajnia ako kravička, tak kôň. Súčasťou je aj spokojný farmár.


Brio Figúrka s doplnkom-30%
5,77 €

3,99 €

Akcia

Kým chcete byť? Rušňovodič, manažér cirkusu, cestný robotník alebo niekto iný? Prineste ich všetkých do svojho BRIO sveta. Tiež je možné ich zbierať, a prípadne meniť postavy so svojimi priateľmi. Každá postava prináša drevený doplnok do hry.


Brio Garáž pre vlak

Brio Garáž pre vlak

Hodnotenie: 5
30,40 €

18,60 €

Garáž pre vlak od značky Brio. I vlaky si potrebujú niekde zdriemnuť. V tejto drevenej garáži sa im dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocou kolieska na streche otvárate dvere garáže. Keď sú dvere otvorené možno garáž používať aj ako tunel.


Brio Jazdkyňa na koni + kôň
8,85 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý doplnok na Brio farmu bude táto nerozlučná dvojka – jazdkyňa a jej kôň! Obaja k sebe ladia vybavením. Figúrka s dlhým vrkočom má červené jazdecké sako. Koník má na sebe deku, ktorá je snímateľná.


Brio Kamenný tunel so zvukovým systémom
30,90 €

27,50 €

Dobrodružný kamenný tunel vzhľadom na skalu, ktorej dva vrcholy skaly spája lávka, obsahuje okrem skrytých koľají tiež automatický magnetický zvukový systém. Ten po vjazde súpravy dovnútra tunela vydáva 4 rôzne zvukové efekty.


Brio Kamión na odťahovanie áut
14,04 €
13,50 €

Kamión na odťahovanie áut a osobné autíčko je skvelý doplnok vašej drevenej Brio vláčikodráhy. Kamión zasiahne vždy, keď na koľajisku alebo ceste prekáža pokazené auto.


Brio klasic, vlaková stanica
20,86 €

14,70 €

S touto pevnou drevenou železničnou stanicou nepotrebujete ani koľaje. Stačí ju len umiestniť tam, kde chce prejsť lokomotívou. Alebo ju pripojte k železničnej trati BRIO sveta. Všetci cestujúci na palube? Poďme!


Brio Koľaje k rampe, 2 ks
8,48 €
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Koľaje k rampe ako ideálne rozšírenie vláčikodráhy Brio. Využijete je vo chvíli, keď budete chcieť postaviť most a podobne. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


Brio Konštrukčný žeriav
19,22 €
18,20 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.


Brio Krátke koľaje rovné, 108 mm, 4 ks
7,37 €

5,80 €

Krátke koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.


História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.