Brio Závodné autíčko, biela
10,04 € 9,50 €

Závodné autíčko v klasickom Brio štýle. Formula je vyrobená z kvalitného dreva a vďaka tomu je odolná proti nárazom. Krásny lak dodáva autu super závodný dizajn. Rozbehnite to naplno po domácej pretekárskej dráhe.

Brio 30264 Lietadlo
19,99 € 17,20 €

Sledujte, ako sa toto šikovné lietadlo jednoduchým stlačením rozbehne po pristávacej dráhe. Jednoduchý mechanizmus zatlačenia cvičí jemnú motoriku a povzbudzuje deti k pohybu a chôdzu.

Brio Depo-31%

Brio Depo

Hodnotenie: 4,8
83 € 56,90 €

Na každú správnu železnicu Brio patrí aj depo pre vlaky. Tu sa vlaky nastavujú a čakajú na ďalšiu cestu do sveta. Pred depom je zabudovaná točňa. Dvere depa sú posuvné.

Brio Svetelný semafor

Brio Svetelný semafor

Hodnotenie: 4,8
10,70 € 10,30 €

Svetelný semafor je nevyhnutný doplnok ku všetkým cestám a prejazdom sady Brio. Vďaka vloženým batériám semafor svieti a upozorňuje tak jazdca či majú stáť alebo môžu bezpečne prejsť.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie-28%
41,10 € 29,20 €

Akcia

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Brio El. lokomotíva nabíjacia cez mini USB kábel-23%
40,30 € 30,70 €

Akcia

Táto silná mašinka v klasickom parnom dizajne je napájaná integrovanou batériou, ktorá sa dobíja cez mini USB. Mašinka jazdí dopredu i dozadu. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio Železničný padací most-24%
28,80 € 21,70 €

Železničný padací most k vláčkodráke Brio. Stlačte tlačidlo, koľaje vedúce cez most spadnú a celá doprava je v kolapse. Obnoviť most môžete zacvaknutím lišty späť na miesto.

Brio Nákladný vagón

Brio Nákladný vagón

Hodnotenie: 4,8
11,50 € 10,70 €

Nákladný vagón pre prepravu dreva vie nabrať vďaka svojim ôsmim kolesám veľkú rýchlosť a preto je z lesa vo chvíli pristavaný na píle. Magnetický mechanismus umožňuje jednoduché naloženie a vyloženie nákladu.

Brio WORLD 33835 Svietiaci stavebný žeriav-29%
53,99 € 38,20 €

Poraďte si s nákladom a stavbou ako nikdy predtým vďaka pol metra vysokému svietiacemu stavebnému žeriavu. Je plný konštrukčne zameraných detailov, ako sú rotácie veže o 360 stupňov, pracovný vozík s magnetickým háčikom či realistické svetlá.

Brio Osobný vlak s vagónikmi-20%
23 € 18,30 €

Moderný osobný vlak od značky Brio prichádza do stanice. Súčasťou balenia sú dvaja panáčikovia. Táto súprava je kompatibilná so všetkými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio Vláčikodráha pri farme-26%
50 € 36,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha pri farme vám umožní opustiť mesto a vydať sa na vidiek. Prepravujte zvieratka do stajní na farmu. Táto sada je pekným rozšírením ktorejkoľvek drevenej vláčikodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagónik na prepravu zvierat, lokomotívu, stodolu so žeriavom.

Brio Výhybky so zarážkou, 1 pár-16%
19,20 € 16 €

Výhybky so zarážkou sú ideálne keď po koľajisku ide mašinka na pohon. Lepšie sa zastaví a nevojde na vedľajšiu koľaj, čo by bolo nebezpečné. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva a plastu vysokej kvality.

Brio World 33472 Cisterna-20%
12,99 € 10,30 €

Žiarivá cisterna, ktorá je pripravená prepravovať náklad vo vašom svete BRIO World, zvládne každú zákrutu. Vlak sa pripojí k lokomotíve a zvyšku súpravy pomocou magnetov.

Brio Konštrukčný žeriav-30%

Brio Konštrukčný žeriav

Hodnotenie: 4,7
25 € 17,50 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.

Brio Signálna stanica s výhybkou-17%
28,80 € 23,70 €

Signálna stanica s výhybkou ako rozširujúci set k vašej vláčikodráhe Brio. Otáčaním červeného gombíka rozhodnete akým smerom sa vlak vydá alebo zastaví alebo bude pokračovať ďalej v jazde.

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
39,60 € 33,60 €

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Brio Vagón + žeriav

Brio Vagón + žeriav

Hodnotenie: 4,7
19,10 €

Vagón a žeriav sa budú hodiť do každej vláčikodráhy Brio. Stále sa niekde stavajú nové budovy a po koľajniciach sa k nim títo pomocníci najrýchlejšie dostanú. Bez ohľadu na náklad žeriav zvládne každú prácu.

Brio Súprava metra s nástupišťom a koľajnicami-26%
62,30 € 46,10 €

Akcia

Súprava metra s nástupišťom a koľajou poteší každého priaznivca Brio vláčikodráhy. Táto sada obsahuje kruhové koľaje, tunel, nástupištia, metro s tromi vozmi, automat na cestovné lístky, plánik metra a 2 figúrky cestujúcich. Metro jazdí veľmi rýchlo a nechýba mu zvukový a svetelný doprovod.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami-31%
34,60 € 23,70 €

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Brio Kamenný tunel so zvukovým systémom
40,30 € 34 €

Dobrodružný kamenný tunel vzhľadom na skalu, ktorej dva vrcholy skaly spája lávka, obsahuje okrem skrytých koľají tiež automatický magnetický zvukový systém. Ten po vjazde súpravy dovnútra tunela vydáva 4 rôzne zvukové efekty.

Brio World 33896 Svietiaci vagón so zlatom
16 €

Všetko, čo sa leskne, nie je zlato. Niekedy je to aj lepšie. Vlak s nákladom zlata. Akonáhle sa kolesá rozbehnú, voz sa rozsvieti a krásne žiari.

Brio WORLD 33836 LED Osvetlenie dráhy-21%
9,80 € 7,70 €

Akcia

Sledujte, ako železničné trate BRIO World žiaria v tme s týmto novým LED osvetlením. Obojstranné LED svetlo vnáša do vášho železničného sveta hrejivú žiaru a možno ho zapnúť a vypnúť jednoducho pomocou červeného tlačidla.

Brio Záchranárska vláčikodráha hasiči
50 € 45,10 €

Vláčkodráha s hasičskou stanicou, vláčikom, požiarnym autom, ktoré vydáva zvukové a svetelné efekty a doplnky. Teraz si môžeš vybrať ako uhasiť plastový oheň. Dráha je kombinovateľná so všetkými vlakmi a drevenými koľajami Brio.

Brio Železničné priecestie so závorami
13,40 € 11,40 €

Železničné priecestie podporované dopravnými značkami prinesie možnosť križovať železnicu autami. Vďaka pohyblivým závorám dáte autu jasne najavo, že sa blíži rýchly osobný alebo ťažký nákladný vlak, ktorý zmetie každú prekážku.

Brio Systém pre navyšovanie mostov-20%
13,40 € 10,70 €

Systém pre navyšovanie mostov od značky Brio môžete použiť ako podpery alebo urobiť tunel. Tiež môžete naskladať podpery nad seba a vytvoriť tak novú 2-úrovňovú dráhu pre vaše vláčiky.

Brio Builder - konštrukčný set 135 ks-22%
46,10 € 35,50 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.

Brio Nákladná helikoptéra-23%
42,99 € 32,80 €

Lietanie helikoptérou je jednoducho najlepšie. Za pilotom novej hračky Nákladnej helikoptéry sa nachádza nákladný priestor, a že sa do neho zmestí veľa aj dva plne naložené vagóny. Všetko je pripravené, roztoč rotor tvojej helikoptéry BRIO, vzlietni a vystupuj výšky nad Svetom BRIO.

Brio Set koľají, 11 dielov-23%
25 € 19,10 €

Set koľají obsahujúci 11 dielov skvele rozšíri vašu vláčikodráhu Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality, preto sa bude pristavovať jedna radosť.

Brio Železničné priecestie magnetické
17,30 € 15,30 €

Toto železničné priecestie má závory, ktoré sa samy spustia, ak prechádza vlak. Spustiť je možné aj stlačením tlačidla. Autá tak nebudú pri prejazde koľají v nebezpečenstve až vlaky rýchlo presvištia.

Brio WORLD 33657 Ťahač s drevom
12,99 € 11,10 €

Využite železnicu aj k preprave ťažkého nákladu. Toto nákladné vozidlo na prepravu dreva v žiarivo červenej farbe so striebornými prvkami je pripravené prepravovať dôležitý náklad naprieč systémom BRIO World. Dlhý náves s odnímateľným prívesom je vybavený skrytým motorom, ktorý uvidíte po odklopení kabíny návesu a magnetom na zadnej strane prívesu, vďaka ktorému ho môžete pripojiť k akémukoľvek vagóniku systému BRIO World.

Brio Set koľají, 16 dielov-22%
34,60 € 26,70 €

Set koľají obsahuje 16 dielov rôznych koľají k vláčikodráhám: 4 dlhé rovné, 2 stredne dlhé rovné, 2 krátke rovné, 2 výhybky, 2 krátke zákruty, 2 dlhé zákruty a 2 špeciálne spojovacie koľaje s rovnakými spojovacími prvkami. Koľaje sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.

Brio WORLD 33986 Strašidelný vlak-23%
19,99 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Niečo strašidelného sa blíži po trati. oooOOoooo. Čo to asi je? Je to čierny vlak duchov! Lokomotíva aj drevený vagón v jej závese tajomne žiari v tme a vytvára tak tajuplnú atmosféru na trati.

Brio Príves na prepravu áut
11,50 € 10,70 €

Príves na prepravu áut sa dá pripojiť k akejkoľvek lokomotíve Brio alebo vozidlu. Súčasťou je autíčko s magnetickou spojkou. Pomocou tohto prívesu bude autíčko skôr u nového majiteľa.

Brio Lietadlo

Brio Lietadlo

Hodnotenie: 4,9
28,40 € 25,60 €

Vďaka lietadlu BRIO získate rozhľad nad celým svetom. Lietadlo je možné otvoriť a pohodlne usadiť ako pilota, tak pasažiera s jeho batožinou. Pre pohodlné vystupovanie balenie obsahuje pojazdné schodisko.

Brio Prekladisko s vagónikom a nákl. autom-20%
34,60 € 27,50 €

Prekladisko s vagónikmi a nákladným autom od značky Brio. Pomocou silného ramena naložíte ľahko a bezpečne svoj náklad do vagónika alebo nákladného vozidla. Tento set je výborným doplnkom k ostatným vláčikodráhám Brio.

Brio Moja prvá elektrická vláčikodráha-25%
59,60 € 44,70 €

Táto drevená vláčikodráha pre najmenších je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio Garáž pre vlak-23%

Brio Garáž pre vlak

Hodnotenie: 4,9
25 € 19,10 €

Garáž pre vlak od značky Brio. I vlaky si potrebujú niekde zdriemnuť. V tejto drevenej garáži sa im dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocou kolieska na streche otvárate dvere garáže. Keď sú dvere otvorené možno garáž používať aj ako tunel.

Brio Hasičský záchranársky vlak-23%
25 € 19,10 €

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

Brio Mechanická točňa-20%

Brio Mechanická točňa

Hodnotenie: 4,6
19,20 € 15,30 €

Mechanická točňa spája železničné trate vláčikodráhy Brio. Na túto točňu je možné napojiť šesť koľají a riadiť potom prevádzku na koľajisku. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Vlaková stanica so zvukmi a svetlami-24%
54,20 € 40,90 €

Stanica so zvukom a svetlom, kanceláriou a pánom signalistom je krásnym miestom pre čakajúcich cestujúcich. Vláčik prechádza cez stanicu pod hodinami. Nahrávacia železničná stanica umožňuje pomocou stlačenia tlačidla nahrávať hlasy alebo zvuky, ktoré si potom môžete ľubovoľne prehrávať.

Brio Signalizácia priecestia
9,23 €

 

Přijíždí vlak, je potřeba zapnout signalizaci přejezdu. Po zmáčknutí tlačítka začnou blikat světla. Aby signalizace správně fungovala je zapotřebí 2 x LR44 baterií, které jsou součástí balení.

Brio Ťahačka jazvečík so šnúrkou
14,60 € 12,60 €

Kultový Jazvečík značky Brio je na svete od roku 1950. V podobe ťaháčika so šnúrkou je pripravený robiť deťom radosť. Rodičia ocenia to, že môžu deti hračku ťahať za sebou.

Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks-27%
88,40 € 63,80 €

Akcia

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.