Brio Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami-10%
22,99 € 20,60 €

Výpredaj

Mohutná elektrická zelená lokomotíva so svetlami s voliteľným voľnobehom má funkciu spustenia (pre jazdu vpred alebo vzad), ako aj svetelné a zvukové efekty. Má nové farby, grafiku a balenie.

Brio Mini húsenica na kolieskach
10,90 €

Zoznámte sa s touto Mini húsenicou na kolieskach Brio! Je dosť malá pre drobné detské ruky, ale dosť veľká na to, aby zanechala veľký dojem. Klasická BRIO hračka hýbe hlavou hore a dole, keď s ňou deti jazdia.

Brio Skladací klaun Brio
20,70 € 15,70 €

Tento drevený farebný skladací klaun deťom zaručene zdvihne náladu. Klasická drevená hračka značky Brio je známa už od roku 1955. Učí deti poznávať farby a zdokonaľuje ich koordináciu.

Brio Železničný most s výťahom
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Pri tomto železničnom moste stačí otočiť kľučkou a loď potom môže bezpečne preplávať pod mostom. Set obsahuje dvoje vzostupné koľaje pre jednoduché pripojenie k železničnému systému. Perfektný doplnok pre rozšírenie vašej vláčikodráhy.

Brio 30185 Motorická věž
25,97 € 20,90 €

Ideální hračka pro nejmenší od značky BRIO. Barevné plastové kroužky a dřevěné válečky skvěle rozvíjí motoriku hlavně u nejmenších dětí.

Brio Builder - štartovací set v kufríku 48 ks
19,59 € 17,30 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Brio Elektrický vláčik - súprava na diaľkové ovládanie
32,56 € 30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický vláčik s vagónikmi na diaľkové ovládanie. Cestovné vláčik na ovládanie prepraví všetkých cestujúcich včas do cieľovej stanice. Na ovládaní nájdu deti tiež tlačidlá na svetelné a zvukové efekty.

Brio Elektronická lokomotíva zelená-30%
23,50 € 16,30 €

Výpredaj

Elektronická lokomotíva zelená so svetelným efektom. Mašinka má nové farby, grafiku a balenie. Pridajte si ju do zbierky k vašej Brio vláčikodráhe.

Brio Lokomotíva na diaľkové ovládanie
31,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto lokomotíva má diaľkový panel, ktorým ovládate chod vpred i vzad. Poslúži pri rýchlej preprave ľudí, alebo ťažkého nákladu. Pred žiadnym terénom sa nezastaví, strmé kopce a prudké zjazdy zvláda s elegantnou ľahkosťou. Lokomotíva je kompatibilná s drevenými železničnými dráhami Brio.

Brio Zmyslové kocky
25,84 € 17,70 €

Kocky sú neodolateľné a obzvlášť tie, ktoré spúšťajú vaše zmysly. Premeniť ich od konca a skúmať rôzne konštrukcie, materiály, tvary, farby a zvuky. Potom ich môžete vyskladať a zhodiť zase dole!

Brio World 33594 Obojsmerná lokomotíva na batérie
24,30 € 17,30 €

Parná lokomotíva v klasickej červenej farbe poháňaná batériami. Môže jazdiť dopredu i dozadu. Tiež svetlomety rozsvietia, aby sa tento zábavný spoločník vybral na železnici trebárs aj po tme.

Brio Builder - konštrukčný set 135 ks
37,80 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.

Brio Builder - stavebný set 210 ks
57,50 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Brio Dlhé koľaje rovné, 216 mm, 4 ks
9 €

Dlhé koľaje rovné 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami-28%
32,50 € 23,40 €

Výpredaj

Elektrická mašinka s vagónikmi a svetlami je klasický vlak na batérie s prednou a spätnou funkciou, ťahá voz s otáčacím bubnom a naklápacím vagónom na uhlie po koľajniciach. Svetlá sa rozsvietia, keď je spínač zapnutý.

Brio Elektrická vlaková súprava
29,99 € 26,80 €

Drevená elektrická vlaková súprava od značky Brio. Vlaková súprava prichádza! Zapojte k nej vlastné vagóniky a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. V súprave môžu cestovať 1 – 2 pasažieri. Rušňovodič je súčasťou balenia.

Brio Garáž pre vlak

Brio Garáž pre vlak

Hodnotenie: 5
30,40 € 21,60 €

Garáž pre vlak od značky Brio. I vlaky si potrebujú niekde zdriemnuť. V tejto drevenej garáži sa im dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocou kolieska na streche otvárate dvere garáže. Keď sú dvere otvorené možno garáž používať aj ako tunel.

Brio Magnetická zvuková signalizácia
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvuková signalizácia začne zvoniť, ak prechádza vláčik. Zvonenie je možné spustiť aj ručne. Je to ďalší skvelý doplnok k vašej vláčkodráhe Brio. Kvalitné drevené prevedenie.

Brio Ťahačka jazvečík so šnúrkou
14,04 € 10,60 €

Kultový Jazvečík značky Brio je na svete od roku 1950. V podobe ťaháčika so šnúrkou je pripravený robiť deťom radosť. Rodičia ocenia to, že môžu deti hračku ťahať za sebou.

Brio Dlhé zákruty, 170 mm, 4 ks
7,37 € 7,10 €

Dlhé zákruty 4 kusy sú skvelým príslušenstvom pre rozšírenie vašej vláčikodráhy Brio. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Set koľají, 16 dielov
23,60 €

Set koľají obsahuje 16 dielov rôznych koľají k vláčikodráhám: 4 dlhé rovné, 2 stredne dlhé rovné, 2 krátke rovné, 2 výhybky, 2 krátke zákruty, 2 dlhé zákruty a 2 špeciálne spojovacie koľaje s rovnakými spojovacími prvkami. Koľaje sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.

Brio Súprava metra s nástupišťom a koľajnicami
54,30 €
+ doprava zadarmo

Súprava metra s nástupišťom a koľajou poteší každého priaznivca Brio vláčikodráhy. Táto sada obsahuje kruhové koľaje, tunel, nástupištia, metro s tromi vozmi, automat na cestovné lístky, plánik metra a 2 figúrky cestujúcich. Metro jazdí veľmi rýchlo a nechýba mu zvukový a svetelný doprovod.

Brio Ťahací mravec s vajíčkom
22,19 € 20,80 €

Zoznámte sa s týmto lakovaným ťahacím mravcom s vajíčkom, ktoré sa pri pohybe otáča. Rodičia ocenia to, že môžu deti hračku ťahať za sebou. Hračka tak podporuje skoré ovládanie chôdze.

Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
45,52 € 32,70 €

Drevená vláčikodráha s osobným vlakom, tunelom a postavičkami. Súčasťou sady je aj lavička a semafor. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Brio Vlaková stanica so zvukmi a svetlami
43,99 € 39,40 €

Stanica so zvukom a svetlom, kanceláriou a pánom signalistom je krásnym miestom pre čakajúcich cestujúcich. Vláčik prechádza cez stanicu pod hodinami. Nahrávacia železničná stanica umožňuje pomocou stlačenia tlačidla nahrávať hlasy alebo zvuky, ktoré si potom môžete ľubovoľne prehrávať.

Brio Výhybky so zarážkou, 1 pár
18,90 €

Výhybky so zarážkou sú ideálne keď po koľajisku ide mašinka na pohon. Lepšie sa zastaví a nevojde na vedľajšiu koľaj, čo by bolo nebezpečné. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva a plastu vysokej kvality.

Brio Železničný padací most
21,20 €

Železničný padací most k vláčkodráke Brio. Stlačte tlačidlo, koľaje vedúce cez most spadnú a celá doprava je v kolapse. Obnoviť most môžete zacvaknutím lišty späť na miesto.

Brio 33826 Moja prvná farma
64,48 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

S touto sadou si užijú veľké dobrodružstvo i tí najmenší farmári. Stačí naložiť jedno z piatich drevených zvierat do vagónu a odviezť ich z farmy na pastvu. Tam každé zviera začne automaticky vydávať svoje prirodzené zvuky, ktoré pobavia a poučia aj tie najmenšie deti.

Brio Elektrický trajekt

Brio Elektrický trajekt

Hodnotenie: 5
19,90 € 19,70 €

Trajekt k vláčkodráhám so svetelnými a zvukovými efektami. Set obsahuje dve špeciálne koľaje a samotný trajekt so svietiacimi pozičnými svetlami a sirénou. Predok a zadok trajektu sú sklopné, aby vlak mohol vojsť dovnútra trajektu.

Brio Hasičský záchranársky vlak
23,98 € 20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Stlačte tlačidlo na lokomotíve a vypustite vláčik pre rýchlu pomoc v núdzovej situácii. Choďte blízko k ohňu, odpojte vodnú nádrž a použite vysúvaciu požiarnu hadicu. Sada hasičského vláčika s dvoma vagónikmi zo série Brio World.

Brio Konštrukčný žeriav

Brio Konštrukčný žeriav

Hodnotenie: 4,5
19,22 € 18,10 €

Multifunkčný žeriav vyrobený z dreva s farebnými, plastovýmii komponentmi dvíha kontajnery vďaka magnetu upevnenému na háku a pomocou otočnej kľuky posúva kontajner hore/dole. Žeriav pôsobí autenticky a je potreba ku každej stavbe, alebo do nákladových centier.

Brio Mechanická točňa

Brio Mechanická točňa

Hodnotenie: 4,5
15,70 €

Mechanická točňa spája železničné trate vláčikodráhy Brio. Na túto točňu je možné napojiť šesť koľají a riadiť potom prevádzku na koľajisku. Časti sú vyrobené z vybraného bukového dreva najvyššej kvality.

Brio Nákladná loď nesúca kontajnery so žeriavom
19,59 € 17,30 €

Cez akúkoľvek vodu vám čokoľvek pomôže prepraviť prepravná loď BRIO. Pri nakladaní využite nakladač vybavený magnetom, vďaka ktorému sa nakladá všetko ľahšie, je súčasťou balenia.

Brio Prekladisko s vagónikom a nákl. autom
35,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prekladisko s vagónikmi a nákladným autom od značky Brio. Pomocou silného ramena naložíte ľahko a bezpečne svoj náklad do vagónika alebo nákladného vozidla. Tento set je výborným doplnkom k ostatným vláčikodráhám Brio.

Brio Vláčikodráha pri farme
42,40 € 37,80 €

Vláčikodráha pri farme vám umožní opustiť mesto a vydať sa na vidiek. Prepravujte zvieratka do stajní na farmu. Táto sada je pekným rozšírením ktorejkoľvek drevenej vláčikodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagónik na prepravu zvierat, lokomotívu, stodolu so žeriavom.

Brio World 33890 Tunel a osobný vlak
26,27 € 18,90 €

Pozvite postavičky z BRIO sveta na výlet vlakom. Do dvoch vagónov môžu nastúpiť 3 cestujúcich, ktorí zažijú dobrodružný výlet s prechádzkou tunelom. Tunel môžete umiestniť ľubovoľne, kam až koľaje siahajú. Tento rozširujúci prvok je kompatibilný s väčšinou vláčikodráhami.

Brio World 33962 Žeriav Smart Tech
52,96 € 35,40 €

Pomôžte pracovníkovi v žeriavu preniesť náklad. Žeriav je súčasťou série Smart Tech a s využitím špeciálnej Smart Tech lokomotívy umožňuje vyvolanie špeciálnych zvukov a pohybov. Skvelá zábava pre deti od 3 rokov.

Brio Kůň, jezdec a dostihové překážky-15%
11,44 € 9,70 €

Výpredaj

Brio mestečku sa koná konská šou! Z miestnej farmy sa na preteky chystá aj jazdec so svojím koňom. Čaká ich pár perných prekážok. Aby kôň nevychladol môže na neho jazdec dať snímateľnú deku.

Brio Bubon

Brio Bubon

Hodnotenie: 4,5
20,70 € 15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený bubon v klasických farbách Brio. Bubon je dokonalým nástrojom aj pre tých najmenších skladateľov. Celá rodina sa môže zapojiť a objavovať svet hudby a zvukov, ktoré bubon vydáva.

Brio Hasičský voz s rebríkom
22,19 € 6,30 €

Hasičský voz s rebríkom v klasickom červenom prevedení značky Brio. Hasiči zvonia na poplach. Príďte na miesto požiaru a vyklopte rebrík. Je čas aby záchranári zasiahli.

Brio 30278 Smetiarske auto so svetlom a zvukom
31,83 € 25,90 €

Krásne nové zelené smetiarske auto od značky BRIO s vodičom vie trúbiť, svietiť a dokonca aj recyklovať. Rýchlo sa stane obľúbenou hračkou vašich detí.

Brio 33699 Most

Brio 33699 Most

Hodnotenie: 5
14,54 € 11,80 €

Most v zákrute je veľmi atraktívny prvok pre tvoju vláčikodráhu Brio. Ponúka širšiu škálu stavebných možností. Most sa skladá z 3 dielov drevenej dráhy a plastovej konštrukcie, ktorá drží most pohromade. Most je kompatibilný s väčšinou vláčikodráh.

Brio 33819 Sada pro závodní auta
42,66 € 27,90 €

Propojte zábavný svět železnic BRIO se silniční sadou. Červené a modré závodní auto se předjíždějí na silnicích, ale pozor na rozestavěné úseky a žluté závory na železničním přejezdu.

Brio 33918 Opravna SMART TECH
35,68 € 24,80 €

Každý vlak čas od času potřebuje opravit. Díky aktivnímu zvukovému tunelu zastaví porouchaný vlak v dílně přesně tak, aby měl mechanik možnost zkontrolovat i podvozek vlaku.

Brio 33936 Farma SMART TECH
52,37 € 34,90 €

Toto není farma jako každá jiná. Díky technologii SMART TECH po projetí vlaku kolem farmy, začnou všechna hospodářská zvířata na farmě vydávat zvuky, jakoby opravdu ožila.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.

História značky Brio siaha do roku 1884. Vtedy sa zakladateľ pán Ivar Bengtsson živil výrobou pletených košov. V roku 1907 vyrobili svojho prvého dreveného koňa. Spoločnosť potom začala vyrábať rôzne domáce potreby, venovala sa poľnohospodárskym produktom, nábytku a začala vyrábať kočíky pre deti. V roku 1920 malo Brio už svoj samostatný katalóg na hračky a na kočíky všetkých typov. Prvá vláčikodráha z roku 1957 mala doplnky ako sú mosty, prejazdy a k dokúpeniu boli trojdielne sady vláčikov. Po vojnových rokoch firma prešla modernizáciou a prijala mladých talentovaných pracovníkov. Hračkársky sortiment s nezameniteľným škandinávskym dizajnom sa dostal do povedomia aj v Spojených štátoch a do roku 1992 bol na popredných miestach v predajoch drevených hračiek.

Aj dnes Brio usilovne pracuje na vývoji nových hračiek pre deti. Niektoré staré obľúbené hračky boli aktualizované a mnoho ďalších nových uzrelo svetlo sveta.

Kočíky Brio sú známe svojou bezpečnosťou, funkčným a ergonomickým dizajnom a vysokou kvalitou spracovania.

Vláčikodráhy Brio sú kvalitné a dizajnovo spracované drevené hračky, ktoré zaujmú nielen vaše deti.