SHNUGGLE Vanička biela so sivou opierkou new
29,90 €

Detská vanička v bielom prevedení so sivou opierkou od britskej značky Shnuggle zaistí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

SHNUGGLE Vanička Toddler biela s tmavo sivou opierkou
39 €

Detská biela vanička s tmavo sivou opierkou od britskej značky Shnuggle sa hodí do väčšiny sprchovacích vaničiek a vaní. Vďaka čalúnenému operadlu bude kúpanie ešte väčšia zábava. K vyprázdneniu vody poslúži praktická zátka.

SHNUGGLE Vanička Toddler biela so svetlo sivou opierkou
39 €

Detská biela vanička sa svetlo sivou opierkou od britskej značky Shnuggle sa hodí do väčšiny sprchovacích vaničiek a vaní. Vďaka čalúnenému operadlu bude kúpanie ešte väčšia zábava. K vyprázdneniu vody poslúži praktická zátka.

SHNUGGLE Vanička Slate new

SHNUGGLE Vanička Slate new

Hodnotenie: 4,4
29,90 €

Detská vanička Slate new od britskej značky Shnuggle zaistí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

SHNUGGLE Vanička Aqua new

SHNUGGLE Vanička Aqua new

Hodnotenie: 4,8
29,90 €

Detská vanička Aqua new od britskej značky Shnuggle zabezpečí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

SHNUGGLE Vanička Star new
29,90 €

Detská vanička Star new od britskej značky Shnuggle zaistí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

Tega KOMFORT 2v1

Tega KOMFORT 2v1

Hodnotenie: 4,2
21 €

Vanička Komfort 2v1 s vnútornou anatomickou formou bola navrhnutá tak, aby pri kúpaní podporovala dieťa. Táto vaňa bola navrhnutá a vytvorená pre uľahčenie kúpania dieťaťa, najmä v prvých mesiacoch jeho života.

SHNUGGLE Vanička Rose new

SHNUGGLE Vanička Rose new

Hodnotenie: 4,6
29,90 €

Detská vanička Rose new od britskej značky Shnuggle zabezpečí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

keeeper Detská vanička 100 cm Hippo
10,60 € 10,40 €

Detská vanička 100 cm Hippoergonomickým tvarom prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovaný držiak na mydlo. Určená pre deti od 0 do 12 mesiacov.

SHNUGGLE Vanička Navy

SHNUGGLE Vanička Navy

Hodnotenie: 4,6
29,90 €

Detská vanička Navy od britskej značky Shnuggle zabezpečí bezpečné a pohodlné kúpanie pre deti od narodenia do 12 mesiacov. Bábätká do 6 mesiacov sa ľahko oprú o mäkkú chrbtovú opierku podopretú špeciálnou zarážkou.

KEEPER Sp. z o.o. Detská vanička 87 cm Stars s integrovaným ležadlom
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička 87 cm Stars s integrovaným ležadlom a nezameniteľným tvarom je praktické riešenie pre tie najlepšie kúpele. Vanička má ležadlo, ktoré možno použiť aj ako sedadlo, uzáver na vypúšťanie vody, mäkkú rukoväť a priehradku a na nutné nevyhnutnosti.

Asalvo Vanička Curviflex grey
54,90 €

Vanička Asalvo Curviflex je moderným a inovatívnym riešim, pre kúpanie detí, vhodné do každej domácnosti. Vanička je veľmi ľahká a po zložení vysoká iba 9 cm, a tak možno uskladniť skoro kdekoľvek. Je určený pre deti od narodenia do 36 mesiacov. Vanička sa rýchlo vypúšťa vďaka skoseným stranám a výpuste.

Badabulle Ergonomická vanička FUN-40%
27,55 € 16,50 €

Akcia

Ergonomická vanička Badabulla prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovanú priehradku na odkladanie umývacích prostriedkov. Určená pre deti od 0 do 12tich mesiacov.

KEEPER Sp. z o.o. Vanička 84 cm Stars so zátkou
11,90 €

Vanička 84 cm Stars sa zátkou má zaoblený tvar a nedovolí jediné škrabnutie. Mamičky si môžu v kľude odložiť mydlo na integrované držiaky. Vanička je svojím anatomickým tvarom veľmi pohodlná pre dieťa i pre matku.

Skip hop Podložka protišmyková do vane Moby
21,90 €

S pomocou roztomilej veľryby Moby bude mať dieťatko počas kúpania maximálne pohodlie. Textúrovaný materiál chráni dieťa pred pošmyknutím, zatiaľ čo sa hrá. Prísavky držia podložku pevne na mieste počas špliechania.

MALTEX Vanička 100 cm Ocean & Sea
9,20 €

Novinka

Dětská vanička značky Maltex s obrázky je vyrobená z nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná o délce 100 cm. Na jedné straně vaničky jsou dvě přihrádky například na mýdlo a houbičku pro miminko.

CAM Detská vanička Bollicina
19 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM Vanička Bollicina má nové ergonometrické spracovanie s oválnym tvarom a praktické priehradky na odloženie potrebných hygienických pomôcok. Vaničku môžete používať od narodenia do 6 mesiacov v polohe ležmo a od 6 do 12 mesiacov v polohe posediačky.

Skip hop Hrnček na oplachovanie šampónu Moby
7,90 €

Hrnček na oplachovanie šampónu Moby prináša inováciu pri oplachovaní. Vďaka vnútorným priehradkám je tok vody ustálený, čím sa zabezpečí rýchle oplachovanie. Mäkká guma prirodzene kopíruje tvar čela, čím sa zabráni vtekaniu vody do očí.

Babymoov Vanička Aquanest White II bez termoforu
53,90 €

Babymoov Vanička Aquanest majú dvojaké využitie – buď ako bežná vanička s výpusťou (neudržiava teplú vodu), alebo s teplotným difúzorom, ktorý zaistí udržanie teploty vody na 37 °C po dobu 10 minút.

CAM Detská vanička Baby Bagno
30 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM vanička Baby Bagno má novú ergonómiu a oválne tvarovanie. Vanička má praktické priehradky a vy tak budete mať počas kúpeľa bábätka vždy všetko po ruke. Vhodné od narodenia do 6 mesiacov pre kúpanie v ľahu a od 6 do 12 mesiacov môžete bábätko umývať sede.

Babymoov Termofor k vaničke Aquanest II
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Organický rašelinový termofor do vaničky Aquanest II. tvoria spolu s modrým vekom teplotný difúzor systém, ktorý udržuje teplotu vody po dobu 10 minút. Ohriatie difúzora sa vykonáva v mikrovlnnej rúre.

Babymoov Nafukovacia vanička, Blue
27 €

Babymoov Nafukovacia vanička má komfortné mäkké ležadlo a výpusť. Spodný odtok zaisťuje ľahké vyprázdňovanie. Vhodné pre deti od 0 do 12 mesiacov.

keeeper Detská vanička 84 cm Hippo
9,56 € 9,20 €

Detská vanička 84 cm Hippoergonomickým tvarom prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovaný držiak na mydlo. Určená pre deti od 0 do 12 mesiacov.

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4,5
8,90 €

Detská vanička od značky Maltex s obrázkami medvedíka je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná s dĺžkou 100 cm. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4,1
8,90 €

Detská ergonomicky tvarovaná vanička od značky Maltex má dĺžku 100 cm. Roztomilý detský design zaujme pri kúpaní vašu ratolesť. Vanička je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

Summer Infant Kúpacia vanička skladacia
35 €

Pomocou tejto sklápacej a ľahko prenosnej vaničky vaše dieťatko pohodlne vykúpete doma i na cestách. Vaničku je možné jednoducho sklopiť tak, aby ste ju mohli ľahko skladovať alebo previezť.

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4,1
8,90 €

Detská vanička od značky Maltex s obrázkami dinosaurov je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná s dĺžkou 100 cm. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

Badabulle Nafukovacia vanička LAGON
21 €

Nafukovacia vanička LAGOON Badabulle je ideálna pre použitie doma i na cestách. Vďaka nafukovaciemu dnu je veľmi komfortná a pohodlná. Vhodná pre deti 0 až 12 mesiacov (max. 9kg). Možno využiť aj ako bazénik.

Luma Vanička

Luma Vanička

Hodnotenie: 4,8
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská plastová vanička Luma v pastelových farbách. Kúpte svojich najmenších v pohodlnej vaničke, ktorá oplýva veľmi podareným dizajnom. K vaničke je možné dokúpiť praktický stojan Luma.

DBB Remond Detská vanička 0-3 roky
26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vanička pre vašich najmenších od narodenia až do cca 3 rokov. Vanička má protišmykové dno a rukoväte. V dolnej časti vaničky u nožičiek je miesto pre mydlo a šampón. Po kúpaní stačí použiť **odtok **vo vaničke. Radujte sa svojimi ratolesťami pri každovečernom kúpaní.

Bebe-jou Termovanička Click
53 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Termovanička Click – luxusná pohodlná detská termovanička s dĺžkou 83,5 cm. S monitorovaním teploty vody a integrovanými dávkovačmi na mydlo a šampón. Certifikát bezpečnosti, špeciálny vypúšťací systém, ergonomické a protišmykové dno.

keeeper Detská vanička

keeeper Detská vanička

Hodnotenie: 5
14 €

OKT Detská vanička z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku.

keeeper Detská vanička "Forest"
10 €

OKT Detská vanička „Forest“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku. V neutrálnej hnedej farbe. .

keeeper Vanička so zátkou "Winnie Pooh", 84 cm
12,90 €

OKT Vanička so zátkou „Winnie Pooh“, 84 cm prinesie radosť pri každodennom kúpaní Vašich najmenších. Určená pre detičky od narodenia do 1 roka veku.

DBB Remond Detská cestovná-skladacia vanička
52,50 €

Komfortná vanička pre deti od narodenia až do cca 18. mesiaca. Praktická skladacia vanička, ktorá nezaberie veľa miesta, vhodná do menšieho bytu, ale aj na cestovanie. Užite si radosť z kúpania s vaším dieťatkom.

CAM Bollicina 2016

CAM Bollicina 2016

Hodnotenie: 3,3
19,12 € 18 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná Cam Vanička Bollicina je anatomicky tvarovaná vanička s praktickými priehradkami na veci a protišmykovou úpravou.

Bebe-jou Vanička Click Lou Lou
27 €

Kúpanie dieťatka je každodenným rituálom, z ktorého budete mať vy aj vaše bábätko radosť. Komfortná a starostlivo konštruovaná vanička Bébé-jou je vybavená inovatívnym Click systémom. Len 2 kliknutia a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na kúpací stojan. Rovnako ľahko môže byť za pomoci kliknutia vanička zo stojana odpojená.

Bebe-jou Vanička Click Leopard
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Vanička na kúpanie detí disponuje anatomickým tvarom. Súčasťou je vypúšťací ventil pre odtok vody. Veľmi ľahko sa čistí vďaka hladkému povrchu. Praktický Click systém umožňuje jednoduché nasadenie na stojan. Bebe-jou Vanička Click Leopard je vybavená miestom pre mydlo i šampón

Summer Infant kúpacie vanička Ocean Buddies
53 €

Kúpacia vanička Ocean Buddies od značky Summer Infant je vhodná pre bábätká od narodenia do dvoch rokov. Vnútorná vložka je vyberateľná a je vhodná pre tých najmenších, už od prvého dňa života. K vaničke je prichytená hračka, ktorá dieťa zabaví počas kúpania.

Bo Jungle vanička B-BATH BEAR
36,30 €

Detská vanička B-BATH BEAR značky Bo Jungle svojim ergonomickým tvarovaním je praktickým riešením pre tie najpríjemnejšie kúpele vášho dieťatka.Vanička má vyberateľné ležadlo na prísavky, ktoré je určené pre novorodencov. Praktický výpustný ventil uľahčí vypúšťanie vody.

Badabulle Ergonomická vanička FUN - rozbalené-44%
27,55 € 15,30 €

Rozbalené

Ergonomická vanička Badabulla prinesie pri každodennom kúpeli radosť a pobavenie. Má integrovanú priehradku na odkladanie umývacích prostriedkov. Určená pre deti od 0 do 12tich mesiacov.

Vaničky a kýbliky

Už viete, či zaobstaráte detskú vaničku alebo dáte prednosť kúpaciemu vedierku?

Na Mall.sk si môžete vybrať z bohatej ponuky všetkých typov kúpacích vaničiek a vedierok pre deti!

Vyberajte z overených značiek výrobcov potrieb pre deti, ako sú Keeeper, SHNUGGLE, COSING, DBB Remond, Thermo Baby a mnoho ďalších.

Nájdete u nás tiež široký výber detskej kozmetiky.