Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov
51,90 € 42,70 €

Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov pre jednoduché a rýchle čistenie detských nosných dierok – pre deti od narodenia do 3 rokov. Výdrž batérií až na 1000 odsatí, adaptabilita pre malý detský noštek, 3 veľkosti silikónových nástavcov.

Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre
9,70 €

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha.

Suavinex Anatomická nosní odsávačka
8,30 €

Suavinex Anatomická nosní odsávačka určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou způsobit ucpání nosních dírek a to zejména u malých dětí, které neumí samostatně smrkat. Hlen se odstraní jemnou aspirací bez narušení tlaku uvnitř uší a bez nepříjemných pocitů dítěte. Odsávačka patří do základní hygieny a péče o dítě.

Lanaform Baby Nose Vacuum

Lanaform Baby Nose Vacuum

Hodnotenie: 3,2
44,99 € 33 €

Batériová nosová odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná na odsávanie hlienov bábätiek už od narodenia. 2 silikónové nadstavce – kratší silnejší alebo dlhší štíhlejší. Je praktická, má veľmi ľahkú obsluhu a kompaktný tvar umožňujúci použitie aj na cestách.

Miniland Baby Odsávačka hlienov Nasal Care
44,90 €

Elektrická odsávačka hlienov Miniland vám umožní rýchlo a ľahko odsať hlieny z nosa vášho dieťaťa doma i na cestách. Dve veľkosti silikónových nástavcov umožní prispôsobiť odsávačku veľkosti nosa dieťaťa.

Babymoov Odsávačka nosných hlienov
12,90 €

Odsávačka nosných hlienov Babymoov. Používa sa u dojčiat a malých detí, ktoré sa samy nevedia vysmrkať. Zaoblený tvar koncovky chráni noštek dieťaťa.

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlienov
40,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Najpredávanejšia a najobľúbenejšia elektrická odsávačka hlienov BRAUN BNA 100 pomáha zlepšiť dýchanie vášho dieťatka, Odsávačky hlienov sú veľmi dôležité najmä pre novorodencov. Umožňujú odstránenie sekrétov z nosa, čo sa prejavuje v pokojnom a bezproblémovom dýchaní nášho dieťaťa. Elektri

Vitammy COLIBRI elektrická odsávačka hlienov
31,60 €

Elektrická tichá odsávačka hlienov Vitammy Colibri určená pre deti a dojčatá. Odsávačka extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Aspirátor má vysoký sací výkon, avšak záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď di

Mebby Nose Clean Elektrická odsávačka hlienov
37,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Mebby Nose Clean elektrická odsávačka hlienov z nosa je mimoriadne praktické zariadenie pri ktorom nepotrebujete ďalší prístroj (napríklad vysávač), pretože odsávanie vykonávate priamo prístrojom v ktorom sú batérie. Rovnako neohrozuje zdravie matiek, pretože vytiahnutý hlien sa dostáva do

Chicco PhysioClean nosná odsávačka hlienov
5,72 €

Udržiavanie nosnej hygieny je obzvlášť dôležité pre najmladšie deti, ktoré si zatiaľ nedokážu „vyfúkať nos“. Zahlienený nos sťažuje dieťaťu dojčenie a robí mu problémy aj počas spánku, takže je dobré udržiavať nos čistý a bez hlienov. Nosná odsávačka PhysioClean vám umožňuje odstrániť nadm

Novama PINGO Elektrická odsávačka hlienov
38,54 €

NOVAMA PINGO Elektrická odsávačka hlienov Pingo elektrická odsávačka hlienov, ktorá vďaka jej výhodám bude potrebná v každej domácnosti, kde je dieťa. Odporúča sa pre deti vo veku od 0 do 12 rokov a môže

Novama WHITE K Nosová odsávačka
34,73 €

Posledný kus za túto cenu!

NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle.

Lanaform Detská nosová odsávačka Lanaform
38,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko výkonná odsávačka hlienov Lanaform s dvoma silikónovými nadstavcami ponúka jednoduchšie a bezpečnejšie použitie doma i na cestách. Sací výkon 450 mmHg (60 kPa) skvele vyčistí dutiny od hlienov a bábätko tak môže voľne dýchať.

BABY ONO Odsávačka hlienov elektronická
35,90 €

Odsávačka hlienov je veľmi tichá a možno ju použiť aj keď dieťa spí. Pre rozptýlenie dokonca zahrá aj upokojujúcu melódiu. Zbaví batoľatá a deti nepríjemných hlienov a umožní voľné dýchanie. Baby Ono Odsávačka hlienov elektronická je ideálna na cestovanie.