Microlife  Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov
51,90 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov pre jednoduché a rýchle čistenie detských nosných dierok – pre deti od narodenia do 3 rokov. Výdrž batérií až na 1000 odsatí, adaptabilita pre malý detský noštek, 3 veľkosti silikónových nástavcov.

Suavinex Anatomická nosní odsávačka
8 €

Suavinex Anatomická nosní odsávačka určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou způsobit ucpání nosních dírek a to zejména u malých dětí, které neumí samostatně smrkat. Hlen se odstraní jemnou aspirací bez narušení tlaku uvnitř uší a bez nepříjemných pocitů dítěte. Odsávačka patří do základní hygieny a péče o dítě.

Lanaform Baby Nose Vacuum
44,99 € 33 €

Batériová nosová odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná na odsávanie hlienov bábätiek už od narodenia. 2 silikónové nadstavce – kratší silnejší alebo dlhší štíhlejší. Je praktická, má veľmi ľahkú obsluhu a kompaktný tvar umožňujúci použitie aj na cestách.

Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre
9,69 €

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha.

Babymoov Odsávačka nosných hlienov
12,90 €

Odsávačka nosných hlienov Babymoov. Používa sa u dojčiat a malých detí, ktoré sa samy nevedia vysmrkať. Zaoblený tvar koncovky chráni noštek dieťaťa.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: