Petite&Mars Odsávačka nosných hlienov na vysávač Happy Nose 0m+
8,99 € 8,20 €

Odsávačka nosných hlienov značky Petite & Mars možno pripojiť na vysávač Happy Nose. Odsávačka bude šetrnou pomôckou pre uľahčenie dýchania bábätiek, a to od narodenia. Kvalitný materiál neobsahuje BPA a nevyvoláva alergické reakcie.

Difrax Odsávačka nosných hlienov
6,50 € 6,10 €

Akcia

Užitočná pomôcka pre malé deti, ktoré ešte nie sú schopné použiť vreckovku. Difrax odsávačka nosných hlienov funguje na báze zavedenia trysky do nosa a odsatia prostredníctvom balónika. Odsávačka má praktický čierny dizajn a odnímateľný uzáver. Jednoduché a bezbolestné použitie.

Albert Odsávačka batériová nosných hlienov
35 €

Batériová odsávačka nosných hlienov značky Albert je praktickým pomocníkom všetkých domácností nielen s malými deťmi. Rýchle a ľahké čistenie detských aj dospelých nosových dierok napomáha k zmierneniu infekcie horných dýchacích ciest. Vodotesný a nehlučný prístroj s ergonomickým tvarom, ktorý umožňuje pohodlné uchopenie.

BabyOno Odsávačka hlienov elektronická
35,90 € 31,90 €

Odsávačka hlienov je veľmi tichá a možno ju použiť aj keď dieťa spí. Pre rozptýlenie dokonca zahrá aj upokojujúcu melódiu. Zbaví batoľatá a deti nepríjemných hlienov a umožní voľné dýchanie. Baby Ono Odsávačka hlienov elektronická je ideálna na cestovanie.

Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre
9,70 €

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha.

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlienov
30,42 €

Najpredávanejšia a najobľúbenejšia elektrická odsávačka hlienov BRAUN BNA 100 pomáha zlepšiť dýchanie vášho dieťatka, Odsávačky hlienov sú veľmi dôležité najmä pre novorodencov. Umožňujú odstránenie sekrétov z nosa, čo sa prejavuje v pokojnom a bezproblémovom dýchaní nášho dieťaťa. Elektrické od

Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov
51,90 € 42,70 €

Miobebee Detská odsávačka nosných hlienov pre jednoduché a rýchle čistenie detských nosných dierok – pre deti od narodenia do 3 rokov. Výdrž batérií až na 1000 odsatí, adaptabilita pre malý detský noštek, 3 veľkosti silikónových nástavcov.

Vitammy COLIBRI elektrická odsávačka hlienov
28,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická tichá odsávačka hlienov Vitammy Colibri určená pre deti a dojčatá. Odsávačka extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Aspirátor má vysoký sací výkon, avšak záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď dieťa spí

Alum online Detská odsávačka nosných hlienov
27,99 € 23,99 €

Najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť nos vášho dieťaťa! Jemne vyčistí upchatý nos vašich ratolestí. Uľahčuje dýchanie, zlepšuje celkový pocit a pomáha vyliečiť nádchu. Nastaviteľné úrovne sacieho výkonu, USB nabíjanie.

Suavinex Anatomická nosová odsávačka
8,30 €

Suavinex Anatomická nosová odsávačka určená na predchádzanie nepohodlia a dýchacích ťažkostí, ktoré môžu spôsobiť upchatie nosových dierok a to najmä u malých detí, ktoré nevedia samostatne smrkať. Hlien sa odstráni jemnou ašpiráciou bez narušenia tlaku vo vnútri uší a bez nepríjemných pocitov dieťaťa. Odsávačka patrí do základnej hygieny a starostlivosti o dieťa.

Odsávačka nosných hlienov plast
9,10 €

Odsávačka nosných hlienov z plastu je založená na najúčinnejší odsávacie technológiu. Túto odsávačku hlienov možné pripojiť k domácemu vysávaču. Jej konštrukcia je ideálny pre použitie ako u novorodencov, tak u dojčiat. Odsávačka je ľahko rozoberateľná, jednoducho sa čistí a dezinfikuje.

Babymoov Odsávačka nosných hlienov
12,90 € 10,70 €

Odsávačka nosných hlienov Babymoov. Používa sa u dojčiat a malých detí, ktoré sa samy nevedia vysmrkať. Zaoblený tvar koncovky chráni noštek dieťaťa.

Chicco PhysioClean nosná odsávačka hlienov
5,72 €

Udržiavanie nosnej hygieny je obzvlášť dôležité pre najmladšie deti, ktoré si zatiaľ nedokážu „vyfúkať nos“. Zahlienený nos sťažuje dieťaťu dojčenie a robí mu problémy aj počas spánku, takže je dobré udržiavať nos čistý a bez hlienov. Nosná odsávačka PhysioClean vám umožňuje odstrániť nadmerný s

Miniland Baby Odsávačka hlienov Nasal Care
44,90 €

Elektrická odsávačka hlienov Miniland vám umožní rýchlo a ľahko odsať hlieny z nosa vášho dieťaťa doma i na cestách. Dve veľkosti silikónových nástavcov umožní prispôsobiť odsávačku veľkosti nosa dieťaťa.

Lanaform Baby Nose Vacuum

Lanaform Baby Nose Vacuum

Hodnotenie: 3,2
44,99 € 33 €

Batériová nosová odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná na odsávanie hlienov bábätiek už od narodenia. 2 silikónové nadstavce – kratší silnejší alebo dlhší štíhlejší. Je praktická, má veľmi ľahkú obsluhu a kompaktný tvar umožňujúci použitie aj na cestách.

Odsávačka nosných hlienov zo skla
10,20 €

NOŠTEK Odsávačka nosných hlienov je odsávačka hlienov s napojením na domáci vysávač. Sacia hlavica je vyrobana zo skla, ostatné komponenty z plastu. Odsávačka sa používa na odstránenie nazhromaždených hlienov z nosných dutín u malých detí. Je pripojiteľná k bežným typom domácich vysávačov.

Vitammy Colibri, Elektrická odsávačka hlienov, 4 kusy
106,58 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická tichá odsávačka hlienov Vitammy Colibri určená pre deti a dojčatá. Odsávačka extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Aspirátor má vysoký sací výkon, avšak záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď dieťa spí

Lorelli Nosová odsávačka
43 € 32,60 €

Nosová odsávačka Lorelli slúži na odstránenie nosovej sekrécie a hlienu u detí v domácom prostredí.

Mebby Nose Clean Elektrická odsávačka hlienov
37,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Mebby Nose Clean elektrická odsávačka hlienov z nosa je mimoriadne praktické zariadenie pri ktorom nepotrebujete ďalší prístroj (napríklad vysávač), pretože odsávanie vykonávate priamo prístrojom v ktorom sú batérie. Rovnako neohrozuje zdravie matiek, pretože vytiahnutý hlien sa dostáva do zbern

Odsávačka nosných hlienov plast - mäkká hlavice
12,20 €

Nosátko odsávačka nosných hlienov účinne a rýchlo odstraňuje sekrét z nosnej dutiny dieťaťa. Tým je uľahčené dýchanie a odstránením prebytočného hlienu možno predísť vzniku komplikácií.

Novama WHITE K Nosová odsávačka
30,43 €

Posledný kus za túto cenu!

NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle.

Nosatko Odsávačka nosních hlenů
13,99 €

Novinka

Nosní odsávačka Nosátko je snadno připojitelná k domácímu vysavači a vy tak můžete rychle a šetrně ulevit vašemu dítěti od rýmy. Je možné ji používat u novorozenců i větších dětí.

Nosatko Odsávačka nosních hlenů – sada
14,99 €

Novinka

Nosní odsávačka Nosátko je snadno připojitelná k domácímu vysavači a vy tak můžete rychle a šetrně ulevit vašemu dítěti od rýmy. Je možné ji používat u novorozenců i větších dětí.