keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 5
8,36 € 6,90 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.

Bebe-jou Stúpadlo ovál
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Oválne stúpadlo umožňuje Vášmu maličkému si ľahko vyčistiť zuby či sa umyť v umývadle. Stúpadlo má protišmykové riešenie nášľapnej aj dosadacej plochy.

Luma Stúpadlo

Luma Stúpadlo

Hodnotenie: 4
11,40 € 9 €

Stúpadlo LUMprotišmykovou vrstvou. Je vyrobené v krásnych sýtych farbách v dvojfarebných kombináciách. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.

ThermoBaby Stupienok Babystep
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Babystep je praktický a kompaktný stupienok k umývadlu a WC. Z niekoľkých farebných variantov s motívom milej vysmiatej tváričky sa bude radovať každé dieťatko. Protišmyková úprava podnože zaisťuje lepšiu stabilitu. Protišmyková ochrana na povrchu stupienka znižuje riziko pošmyknutia.

Babybjörn BB stupátko
19,90 €

Plastové stupátkoprotiskluzovou vrstvou na horní straně je vyrobeno z polypropylenu bez obsahu zdraví škodlivých látek. Stupátko značky Babybjörn je díky gumovému potažení dostatečně stabilní a bezpečné, váží navíc pouhých 550 g a je tedy i lehce skladovatelné.

Bebe-jou Stúpadlo ovál Lou-Lou
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Na začiatku je všetko pre deti veľmi vysoké. Stúpadlo je preto nepostrádateľné pri toalete alebo umývadle. A hlavne umožňuje dobrý začiatok do života, tým že sa dieťa učí hygienické návyky. Podstavec má správnu výšku, a preto ho môže vaše dieťa ľahko použiť. Podstavec je v bezpečný vďaka nekĺzavému materiálu na spodnej a hornej časti. Podstavec je kompaktný a ľahko sa ukladá.

Babybjörn BB stupátko
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové stupátko značky Babybjörn je vybaveno protiskluzovou vrstvou na horní straně. Použité materiály neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Stupátko je díky gumovému potažení dostatečně stabilní a bezpečné, váží navíc pouhých 550 g a je tedy i lehce skladovatelné.

Bambinomio Stúpadlo
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stúpadlo umožňuje deťom dosiahnuť k umývadlu alebo na toaletu. Protišmyková nášľapná plocha a protišmykový okraj na spodnej strane zabraňuje posunutiu stúpatka pri nášľape.

KEEPER Sp. z o.o. Stupínek k WC/umyvadlu "Stars"
7,90 €

Novinka

Stupínek k WC/umyvadlu Stars je pro malé děti, které ještě pořádně nedosáhnou tam, kam potřebují. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu stoličky snižuje riziko uklouznutí. Maximální hmotnost zátěže je 50 kg.

KEEPER Sp. z o.o. Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars"
11,90 €

Novinka

Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars pomůže vašim dětem bez problémů dosáhnout všude tam, kam potřebují a navíc se tak samy naučí zvládat hygienické návyky. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu nožiček. Maximální nosnost zátěže 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
10,20 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

Babybjörn Stúpadlo

Babybjörn Stúpadlo

Hodnotenie: 5
20,70 € 20 €

BabyBjörn Stúpadloprotišmykovou vrstvou. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
10,20 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Mickey&Minnie"
8,20 €

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Mickey & Minnie“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast.

keeeper Dvojstupienok Hippo
9,56 € 8,90 €

Detský dvojstupienok – stúpadlo uľahčí deťom prístup k umývadlu v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Spodná i vrchná strana protišmyková.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Forest"
8,90 €

OKT Dvojtupienok k WC/umývadlu „Forest“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg. Slušivá hnedá.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: