KEEPER Sp. z o.o. Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars
11,90 €

Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade, kam potrebujú a navyše sa tak samé naučia zvládať hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnože pre stabilitu nožičiek. Maximálna nosnosť záťaž 50 kg.

KEEPER Sp. z o.o. Stupienok k WC/umývadlu Stars
7,90 €

Stupienok k WC/umývadlu Stars je pre malé deti, ktoré ešte poriadne nedosiahnu tam, kde potrebujú. Protišmyková ochrana podnožia pre stabilitu stoličky znižuje riziko pošmyknutia. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Forest"
9 €

OKT Dvojtupienok k WC/umývadlu „Forest“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg. Slušivá hnedá.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Forest"
7,36 € 6,90 €

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Forest“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast. Slušivá hnedá.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
10,30 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok Hippo

keeeper Dvojstupienok Hippo

Hodnotenie: 4,9
9,56 € 9 €

Detský dvojstupienok – stúpadlo uľahčí deťom prístup k umývadlu v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Spodná i vrchná strana protišmyková.

keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 4,7
8,36 € 6,90 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.

Safety 1st Dvojstupínek Double Step
14,09 € 11,70 €

Safety 1st Dvojstupienok Double Step** v protišmykovej úprave pre väčšiu bezpečnosť. Možno využiť ako sedadlo alebo stupienok, kedy uľahčí deťom prístup k ťažko dostupným miestam. Je ľahký, takže sa deťom dobre prenáša.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 5
20,90 €

Plastové stúpadloprotišmykovou vrstvou na hornej strane je vyrobené z polypropylénu bez obsahu zdraviu škodlivých látok. Stúpadlo značky BabyBjörn je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Bambinomio Stúpadlo
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stúpadlo umožňuje deťom dosiahnuť k umývadlu alebo na toaletu. Protišmyková nášľapná plocha a protišmykový okraj na spodnej strane zabraňuje posunutiu stúpatka pri nášľape.

ThermoBaby Stupienok Babystep
8,90 €

Babystep je praktický a kompaktný stupienok k umývadlu a WC. Z niekoľkých farebných variantov s motívom milej vysmiatej tváričky sa bude radovať každé dieťatko. Protišmyková úprava podnože zaisťuje lepšiu stabilitu. Protišmyková ochrana na povrchu stupienka znižuje riziko pošmyknutia.

Luma Stúpadlo

Luma Stúpadlo

Hodnotenie: 4,2
11,40 € 9 €

Stúpadlo LUMprotišmykovou vrstvou. Je vyrobené v krásnych sýtych farbách v dvojfarebných kombináciách. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.

G-mini Stúpadlo Krtko a dáždnik
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Stúpatko Krtko a paraplíčko od GMINI je užitočná pomôcka do každej domácnosti. Z pevného plastu, protišmykové, ľahká údržba. Nosnosť až 50 kg.

Bebe-jou Stúpadlo ovál Lou-Lou
11,50 €

Na začiatku je všetko pre deti veľmi vysoké. Stúpadlo je preto nepostrádateľné pri toalete alebo umývadle. A hlavne umožňuje dobrý začiatok do života, tým že sa dieťa učí hygienické návyky. Podstavec má správnu výšku, a preto ho môže vaše dieťa ľahko použiť. Podstavec je v bezpečný vďaka nekĺzavému materiálu na spodnej a hornej časti. Podstavec je kompaktný a ľahko sa ukladá.

Bebe-jou Stúpadlo ovál
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Bebe-jou Oválne stúpadlo umožňuje Vášmu maličkému si ľahko vyčistiť zuby či sa umyť v umývadle. Stúpadlo má protišmykové riešenie nášľapnej aj dosadacej plochy.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 4
20,90 €

Plastové stúpadlo značky BabyBjörn je vybavené protišmykovou vrstvou na hornej strane. Použité materiály neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Stúpadlo je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

Bebe-jou Detské protišmykové stúpadlo ovál Leopard
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské stúpadlo disponuje vrchnou aj spodnou protišmykovou úpravou. Pomáha dostať sa lepšie k umývadlu či na toaletu a unesie až 60 kg. Bebe-jou Detské protišmykové stúpadlo ovál Leopard je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného plastu.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
10,30 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

COSING Stúpadlo k umývadlu "Princezná"
7,40 €

Cosing Stúpadlo k umývadlu „Princezná“ s protišmykovou úpravou a veselým motívom pre všetky malé parádnice. Bezpečné, kvalitne spracované, ideálne k WC, umývadlu atď. Využijete v každej domácnosti s malými deťmi.

COSING Stúpadlo k umývadlu "Auto"
7,40 €

Cosing Stúpadlo k umývadlu „Auto“ s protišmykovou úpravou a motívom autíčok pre všetkych malých uličníkov. Bezpečné, kvalitne spracované, ideálne k WC, umývadlu atď. Využijete v každej domácnosti s malými deťmi.