keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 5
8,69 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.


Bambinomio Stúpadlo
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stúpadlo umožňuje deťom dosiahnuť k umývadlu alebo na toaletu. Protišmyková nášľapná plocha a protišmykový okraj na spodnej strane zabraňuje posunutiu stúpatka pri nášľape.


Bebe-jou Stúpadlo ovál
12 €

Bebe-jou Oválne stúpadlo umožňuje Vášmu maličkému si ľahko vyčistiť zuby či sa umyť v umývadle. Stúpadlo má protišmykové riešenie nášľapnej aj dosadacej plochy.


COSING Stupátko k umývadlu Safari
7,36 €

Stúpatko k umývadlu Safari od Cosing je bezpečná a praktická vecička do kúpeľne pre každú rodinu s deťmi. Protišmykové, ideálna veľkosť, ľahké a ľahko udržiavateľné.


COSING Stúpadlo k umývadlu "Auto"
7,36 €

Cosing Stúpadlo k umývadlu „Auto“ s protišmykovou úpravou a motívom autíčok pre všetkych malých uličníkov. Bezpečné, kvalitne spracované, ideálne k WC, umývadlu atď. Využijete v každej domácnosti s malými deťmi.


keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
9 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.


keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
9,90 €
9 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.


keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Forest"
7,36 €
7 €

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Forest“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast. Slušivá hnedá.


Safety 1st Dvojstupínek Double Step
14,09 €

11,74 €

Safety 1st Dvojstupienok Double Step** v protišmykovej úprave pre väčšiu bezpečnosť. Možno využiť ako sedadlo alebo stupienok, kedy uľahčí deťom prístup k ťažko dostupným miestam. Je ľahký, takže sa deťom dobre prenáša.


Babybjörn Stúpadlo

Babybjörn Stúpadlo

Hodnotenie: 5
20,70 €
20 €

BabyBjörn Stúpadloprotišmykovou vrstvou. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.


Bebe-jou Stupátko ovál Lou-Lou
11,50 €

Novinka

Na začátku je vše pro děti velmi vysoké. Stupátko je proto nepostradatelné u toalety nebo umyvadla. A hlavně umožňuje dobrý začátek do života, tím že se učí hygienickým návykům. Podstavec má správnou výšku, a proto ho může vaše dítě snadno použít. Podstavec je v bezpečný díky neklouzavému materiálu na spodní i horní části. Podstavec je kompaktní a snadno se ukládá.


Luma Stúpadlo

Luma Stúpadlo

Hodnotenie: 4
11,40 €

9 €

Stúpadlo LUMprotišmykovou vrstvou. Je vyrobené v krásnych sýtych farbách v dvojfarebných kombináciách. Bude Vám praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni či na toalete – vyvýši dieťa, aby dosiahlo, kam potrebuje.


keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Forest"
9 €

OKT Dvojtupienok k WC/umývadlu „Forest“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg. Slušivá hnedá.