keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars
11,90 €

Dvojstupienok k WC/umývadlu Stars pomôže vašim deťom bez problémov dosiahnuť všade, kam potrebujú a navyše sa tak samé naučia zvládať hygienické návyky. Protišmyková ochrana podnože pre stabilitu nožičiek. Maximálna nosnosť záťaž 50 kg.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu Stars
7,90 €

Stupienok k WC/umývadlu Stars je pre malé deti, ktoré ešte poriadne nedosiahnu tam, kde potrebujú. Protišmyková ochrana podnožia pre stabilitu stoličky znižuje riziko pošmyknutia. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Forest"
11 €

OKT Dvojtupienok k WC/umývadlu „Forest“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg. Slušivá hnedá.

keeeper Stupienok k WC/umývadlu "Forest"
8 €

OKT Stupienok k WC/umývadlu „Forest“ je praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, materiál: plast. Slušivá hnedá.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 4,9
22,90 €

Plastové stúpadloprotišmykovou vrstvou na hornej strane je vyrobené z polypropylénu bez obsahu zdraviu škodlivých látok. Stúpadlo značky BabyBjörn je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Winnie Pooh"
12,20 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Winnie Pooh“ biela, praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok Paw Patrol
12,20 €

Keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu s obľúbenými rozprávkovými hrdinami „Tlapková patrola“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Stúpadlo, Paw Patrol
8,90 €

Keeeper Stúpadlo k WC/umývadlu s obľúbenými rozprávkovými hrdinami „Tlapková patrola“ – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok k WC/umývadlu "Cars"
12,10 €

OKT Dvojstupienok k WC/umývadlu „Cars“, praktické sedátko / stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Dvojstupienok Hippo

keeeper Dvojstupienok Hippo

Hodnotenie: 4,8
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský dvojstupienok – stúpadlo uľahčí deťom prístup k umývadlu v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Spodná i vrchná strana protišmyková.

Bebe-jou Stúpadlo ovál Rainbow Sky
11,50 €

Okrúhle stúpadlo značky BeBe-Jou pomôže malým deťom sa dostať bližšie k umývadlu alebo vyliezť si samo na toaletu. Podstavec má správnu výšku, a preto ho môže vaše dieťa ľahko použiť. Je v bezpečí vďaka nekĺzavému materiálu na spodnej aj hornej časti.

keeeper Stúpadlo

keeeper Stúpadlo

Hodnotenie: 4,6
8,90 €

Keeeper Stúpadlo k WC/umývadlu – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

keeeper Stúpadlo, Unicorn
8 €

Keeeper Stúpadlo k WC/umývadlu – praktické sedátko/stúpadlo pre deti, ktoré im môže uľahčiť prístup k pre nich horšie dostupným miestam. Protišmyková úprava, odolný materiál, nosnosť 50 kg.

Babybjörn BB stúpadlo

Babybjörn BB stúpadlo

Hodnotenie: 4,5
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastové stúpadlo značky BabyBjörn je vybavené protišmykovou vrstvou na hornej strane. Použité materiály neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Stúpadlo je vďaka gumovému potiahnutiu dostatočne stabilné a bezpečné, váži navyše iba 550 g a je teda aj ľahko skladovateľné.

keeeper Stúpadlo Hippo

keeeper Stúpadlo Hippo

Hodnotenie: 4,8
8,36 € 8 €

Praktické detské stúpadlo/stolička s motívom hrošíka. Uľahčí deťom prístup na ťažko dostupné miesta alebo v kúpeľni pri čistení zubov a na toalete. Pre väčšiu bezpečnosť má na spodnej aj vrchnej strane protišmykovú úpravu.

ThermoBaby Stupienok Babystep
10,20 €

Babystep je praktický a kompaktný stupienok k umývadlu a WC. Z niekoľkých farebných variantov s motívom milej vysmiatej tváričky sa bude radovať každé dieťatko. Protišmyková úprava podnože zaisťuje lepšiu stabilitu. Protišmyková ochrana na povrchu stupienka znižuje riziko pošmyknutia.

Bebe-jou Detské protišmykové stúpadlo ovál Leopard
11,90 €

Detské stúpadlo disponuje vrchnou aj spodnou protišmykovou úpravou. Pomáha dostať sa lepšie k umývadlu či na toaletu a unesie až 60 kg. Bebe-jou Detské protišmykové stúpadlo ovál Leopard je vyrobené z odolného a ľahko umývateľného plastu.

Tega Baby Stúpadlo k umývadlu FOLK - biela
8,20 €

Stúpadlo k umývadlu, či k WC. Je vhodné pre deti širokej vekovej kategórie (3 – 14 rokov). Vďaka protišmykovému povrchu a ergonomickému tvaru je praktické na používanie. Tega stúpadlo u umývadlu FOLK – biela umožní dieťaťu, aby pohodlne použilo toaletu, dosiahlo na umývadlo pre vyčistenie zubov, dosiahlo k vyššiemu stolu, či na kuchynskú linku.

COSING Stúpadlo k umývadlu "Auto"
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Stúpadlo k umývadlu „Auto“ s protišmykovou úpravou a motívom autíčok pre všetkych malých uličníkov. Bezpečné, kvalitne spracované, ideálne k WC, umývadlu atď. Využijete v každej domácnosti s malými deťmi.

MALTEX stúpadlo k umývadlu s protišmykovou úpravou
8,70 €

Detské stúpadlo k umývadlu od značky Maltex je opatrené protišmykovou vrstvou po okraji aj na stúpacej časti a zaisťuje tak väčšiu stabilitu a bezpečie vašich detí . Je vyrobené z tvrdeného, nezávadného plastu. Stúpadlo sa stane nepostrádateľným pomocníkom nielen v kúpeľni.

Tega Baby Stupienok Royal biely
7,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Tega Baby praktický stupienok pre deti. Má protišmykovú úpravu pre väčšie bezpečie dieťaťa.

Luma Stúpadlo
12 €

Stúpadlo LUMA je nevyhnutným doplnkom do kúpeľne k umývadlu alebo na toaletu. Spodná aj horná strana je vybavená bezpečnostnou protišmykovou vrstvou. Je vyrobené z vysoko kvalitného plastu čo zaručuje dlhú životnosť.

Tega Baby Stúpadlo Peppa Pig
9,90 €

Stúpadlo Peppa Pig od značky Tega Baby je vybavené gumovým protišmykovým povrchom, ktorý zaistí bezpečný pohyb dieťaťa, nielen v kúpeľni. Stúpadlo je vyrobené z tvrdeného silného plastu. Deti určite zaujme veselý obrázok prasiatka Peppa.